Racjonalista - Strona głównaDo treści
ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
26-09-2010 00:14zbysiek (4 punktów)ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
Ocena -5 na 9
Takim teoryjkami-ich badaniem(Boga nie ma) ,nie powinien karmić się PRAWDZIWY ATEIZM.
Fora ateistyczne są podobne do tych religijnych.
Śmieszy mnie rozpatrywanie Boga w kategoriach jego mocy, lub niemocy.
Przeciez o EWENTUALNYM Bogu nikt i nic nie wie......
Dlaczego tzw. ATEIZM musi zyć na pomyłkach ludzi tworzących jakieś transcendentne ide?
Niech się wypowie JEDNOZNACZNIE....UNIWERSALNIE
Istnieje Bóg-to coś , czy też nie.....????????
Podpieranie się nauką też tutaj nic nie da, bo nauka nigdy nie udowodni istnienia ,lub nie istnienia ewentualnego Boga.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
#121
08-11-2010 16:25
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi Kuba Śruba
>Przepraszam, że się wtrącę: To jest myśl absolutnie genialna!

   Nie przeczę. Jestem genialna. W soboty.

>Wiele problemów znika, zostaje jedynie kłopot z zagotowaniem wody na herbatę, ale przecież i tak wszyscy bardziej lubią coca-colę

   Kolega absurd lubi. Chwali się. Tylko że koli nikt nie lubi.

"Nie rozkopuj kołdry, bo będę niedobry"

#122
08-11-2010 17:10
 Ocena 2 na 2
Kuba Śruba (3184 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi Kowalska
>Tylko że koli nikt nie lubi.
Co za nonsens! A może Curie-Skłodowska też była kobietą?

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen

#123
08-11-2010 17:18
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi Kuba Śruba
>Co za nonsens! A może Curie-Skłodowska też była kobietą?

   Owszem. Ajnsztan też.

(Dobsz.... "Seksmisja" na wieki wieków)

I zakończmy tę wymianę zdań, bo znowu mi zarzucą, że niczego mądrego nie piszę. A ja się boję krytyki.


"Nie rozkopuj kołdry, bo będę niedobry"

#124
08-11-2010 17:29
 Ocena 2 na 2
Kuba Śruba (3184 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi Kowalska
>I zakończmy tę wymianę zdań, bo znowu mi zarzucą, że niczego mądrego nie piszę. A ja się boję krytyki.
Ty się raczej Boga bój!
(temu wątkowi niewiele może zaszkodzić (patrz "temat"), ale lepiej rzeczywiście skończmy, zanim udusimy się w oparach absurdu)


Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen

#125
09-11-2010 09:09
 Ocena 2 na 2
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi Kuba Śruba
>skończmy, zanim udusimy się w oparach absurdu)

szczególnie, ze niebawem i lokale będą parytetowo podzielone na te "z oparami" i "te bez". Pytanie jak z forum?

#126
09-11-2010 10:56
 Ocena 2 na 2
Kuba Śruba (3184 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi sirBuk_PanBuk
>>skończmy, zanim udusimy się w oparach absurdu)
>szczególnie, ze niebawem i lokale będą parytetowo podzielone na te "z oparami" i "te bez". Pytanie jak z forum?
Obawiam się, że dla tych "skrajne oparowych" został już wydzielony kącik "Bazgroły" ew. "Ośla ławka"

Jak mogę uwierzyć w Boga, gdy właśnie w zeszłym tygodniu mój język wkręcił się w wałek elektrycznej maszyny do pisania? - W. Allen

#127
09-11-2010 11:23
 Ocena 3 na 3
sirBuk_PanBuk (6257 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi Kuba Śruba
>Obawiam się, że dla tych "skrajne oparowych" został już wydzielony kącik "Bazgroły" ew. "Ośla ławka"
tam tez staram się przebywać...

#128
09-11-2010 14:34
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
W odpowiedzi Kuba Śruba
>Pytanie jak z forum?

   Takich pytań się nie zadaje.

>Obawiam się, że dla tych "skrajne oparowych" został już wydzielony kącik "Bazgroły" ew. "Ośla ławka"

   To ostatnio moje ulubione kąciki

"Parówkowym skrytożercom mówimy NIE!"

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365