Takim teoryjkami-ich badaniem(Boga nie ma) ,nie powinien karmić się PRAWDZIWY ATEIZM. Fora ateistyczne są podobne do tych religijnych. Śmieszy mnie rozpatrywanie Boga w kategoriach jego mocy, lub niemocy. Przeciez o EWENTUALNYM Bogu nikt i nic nie wie...... Dlaczego tzw. ATEIZM musi zyć na pomyłkach ludzi tworzących jakieś transcendentne ide? Niech się wypowie JEDNOZNACZNIE....UNIWERSALNIE Istnieje Bóg-to coś , czy też nie.....???????? Podpieranie się nauką też tutaj nic nie da, bo nauka nigdy nie udowodni istnienia ,lub nie istnienia ewentualnego Boga. |