Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kolejny oszust nie żyje

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-02-2011 18:26prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Kolejny oszust nie żyje
Ocena 14 na 24
Jak chore jest nasze , nie tyle społeczeństwo, co media, świadczy o tym raban podniesiony po śmierci Życińskiego (nomen omen). Mam nadzieję, że większość społeczeństwa ma serdecznie w dupie to, że zmarł ów jegomość. Ale prasa cała się zapluła ,jaką to stratę niebywałą Polska poniosła. Profesor Bartoszewski, Adam Michnik i inni oficjele na kolanach. A niby z jakiej racji? Gdyby facet był zwykłym filozofem, uczonym, to byłaby wzmianka w parsie i tyle. I dobrze. Ale gościu był do tego oszustem, mam nadzieję, że nieświadomym. Wciskał ludziom przez wiele lat kit religijny z całą powagą swego majestatu. Ile szkody w umysłach ludzkich wyrządził tego nikt nie policzy. A teraz go fetują. Jest to nad wyraz obrzydliwe. Ciszej nad tą trumną!!!!!!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..
worek kości (2937 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
Słowo daję, jestem święcie przekonany, że miałem coś zupełnie innego na myśli.

#92
12-02-2011 19:07
 Ocena 3 na 3
Sylwek (15472 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi Kali

> To był jeden z nielicznych, fajnych klechów, do swojej wiary miał prawo, tak jak inni mają do niewiary, więc Grabowska, przestan rzygać jadem.

Po pierwsze: do wiary mają prawo nawet niefajne klechy. Ba, ma takie prawo red. Teluk nawet!
Po drugie: nie był fajny.
Po trzecie: Grabowska robi cyrk, bo jeśli ktoś ma w pogardzie hipokrytów i zniesmaczony jest szumem wokół ich śmierci, to nie będzie podsycać tego szumu.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi Sylwek
> to nie będzie podsycać tego szumu.
Toż przecież mówię CISZEJ nad tą trumną. Ciszej, a więc jakie podsycanie?


"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba.

#94
12-02-2011 19:23
 Ocena 1 na 1
Sylwek (15472 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi prof. Grabowska
Wrzask nawołujący do uciszenia nazywam tylko przez nadmierną uprzejmość cyrkiem.

Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi worek kości
>Słowo daję, jestem święcie przekonany, że miałem coś zupełnie innego na myśli.
"Worka Kości" jeszcze nie czytałem, ale "PiotraB" już wielokrotnie i wydaje mi się, że wiem, co Pan miał na myśli, ale wcale nie jestem pewien, czy Pan tu nadążył za moją.

Pozdrawiam.

@@@
.

#96
12-02-2011 19:48
 Ocena 2 na 2
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi Kowalska
> dwa litry wódki czystej
Żołądkowej.Z Polmosu lubelskiego.

>jaszczurkom (niektórym) odrasta to i owo.
A zwłaszcza owo.
> Czyściec - litr rosołu


> Wieczne dziewictwo - przemówienie Jarosława Kaczyńskiego

A po nas choćby potop!



"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba.

#97
12-02-2011 19:55
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi schlawiner
>Przepraszam, czy stoisz ponad prawem?

Prawo zmienia się wedle potrzeb.
Stoję nad grobem.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

#98
12-02-2011 20:22
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejny oszust nie żyje
>prof. Grabowska zbytnią wrażliwością - poza wrażliwością na jeszcze nie narodzonych - nie grzeszy
Jak Pan tak może o kobiecie!

"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba.

#99
12-02-2011 21:46
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi prof. Grabowska
.
>Jak Pan tak może o kobiecie!
Czasem jeszcze mogę. Szczególnie, gdy kobieta grzechu warta.
Fajnych snów i jeszcze lepszych wrażeń na jawie życzę Pani.

@@@
.

romaro (25211 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi Kali
>A huż myślałem, ze to Radio Maryja specjalizuje się w teoriach spiskowych

Przeceniasz RM. To radio nie ma żadnych specjalizacji, no chyba że specjalizacją nazwiemy insynuowanie i kłamstwo. Pranie mózgu też im specjalnie nie wychodzi. Dla mojej teściowej każdy Rydzyk to ksiądz. Może odwrotnie? Nie pamiętam.

Kali (195 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejny oszust nie żyje
>>To prawda, jego książki na temat ewolucji, pisane często wraz Hellerem to moim zdaniem coś wspaniałego.
>No, cóż spotkałem już ludzi, których bardziej głupie teksty zachwycają.
>>Najprawdopodobniej nikt z tych tutaj "szczekających" żadnej nie czytał.
>Jako jeden ze szczekających (tu wychodzi i chrześcijańska pokora i miłość bliźniego)
nie jestem chrześcijaninem, mam za sobą nawet apostazję. Racjonalista a pochopne wnioski wyciąga
>>A czytając je, w ogóle sie nie odczuwa, że sa napisane przez duchownego!
>Tylko pod warunkiem, że ma się całkowicie zindoktrynowany fideizmem rozum.
Bo jedyna słuszna doktryna to ateizm. Tam nie ma żadnego dogmatyzmu.
>>Życiński był przeciwnikiem tzw "Intelignetnego projektu", natomiast, ku wsciekłosci wielu, uznając teorię Darwina za prawdziwą, nie stawał się ateistą (przynajmniej oficjalnie:P)
>Życiński albo nie rozumiał na czym darwinizm polegał no tylko Ty rozumiesz, albo - co bardziej prawdopodobne - starał się tą teorię tak zmanipulować, aby Kościół nie musiał przeczyć oczywistościom.
>Ewolucjonizmu nie da się pogodzić z teizmem, te koncepcje są alternatywne. Albo, albo!
Bo co niby? To jest tylko jedna z interpretacji tej teorii, którą pseudoracjonaliści chcieliby wszystkim narzucić.
>>Teraz to już naprawdę nie będzie chyba NIKOGO rozsądnego wśród arcypasterzy z episkopatu.
>Średnio inteligentny racjonalista wie, że przyjaźnił się a nawet wspólnie wydawał książki z ks. prof Michałem Hellerem. No, tak - Heller nie jest biskupem, więc w mądrości się nie liczy.
???
>Miłego wieczoru.
>@@@
>.

Kali (195 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi Kali
>>>To prawda, jego książki na temat ewolucji, pisane często wraz Hellerem to moim zdaniem coś wspaniałego.
>>No, cóż spotkałem już ludzi, których bardziej głupie teksty zachwycają.
Ja też. No i co z tego?
>>>Najprawdopodobniej nikt z tych tutaj "szczekających" żadnej nie czytał.
>>Jako jeden ze szczekających (tu wychodzi i chrześcijańska pokora i miłość bliźniego)
>nie jestem chrześcijaninem, mam za sobą nawet apostazję. Racjonalista a pochopne wnioski wyciąga
>>>A czytając je, w ogóle sie nie odczuwa, że sa napisane przez duchownego!
>>Tylko pod warunkiem, że ma się całkowicie zindoktrynowany fideizmem rozum.
>Bo jedyna słuszna doktryna to ateizm. Tam nie ma żadnego dogmatyzmu.
>>>Życiński był przeciwnikiem tzw "Intelignetnego projektu", natomiast, ku wsciekłosci wielu, uznając teorię Darwina za prawdziwą, nie stawał się ateistą (przynajmniej oficjalnie:P)
>>Życiński albo nie rozumiał na czym darwinizm polegał no tylko Ty rozumiesz, albo - co bardziej prawdopodobne - starał się tą teorię tak zmanipulować, aby Kościół nie musiał przeczyć oczywistościom.
>>Ewolucjonizmu nie da się pogodzić z teizmem, te koncepcje są alternatywne. Albo, albo!
>Bo co niby? To jest tylko jedna z interpretacji tej teorii, którą pseudoracjonaliści chcieliby wszystkim narzucić.
>>>Teraz to już naprawdę nie będzie chyba NIKOGO rozsądnego wśród arcypasterzy z episkopatu.
>>Średnio inteligentny racjonalista wie, że przyjaźnił się a nawet wspólnie wydawał książki z ks. prof Michałem Hellerem. No, tak - Heller nie jest biskupem, więc w mądrości się nie liczy.
>???
>>Miłego wieczoru.
>>@@@
>>.

#103
13-02-2011 08:27
 Ocena 2 na 2
Alicja Duda (25557 punktów)Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi Kali
Prosimy wycinać niepotrzebne cytowanie poprzedników.

Zmień politykę, głosuj na kobiety.

Kali (195 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejny oszust nie żyje

>Oj, przesadza Pani, Pani Profesor!
>Duża część naszego społeczeństwa uważa Życińskiego za wybitnego intelektualistę i to już wystarcza, czytać go już nie trzeba.
No cóż, gdyby ten naród coś czytał i miał trochę odwagi to najprawdopodobniej nie byłoby tylu katolików w Polsce.
>@@@
>.
>

Kali (195 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejny oszust nie żyje
W odpowiedzi Sylwek
>> To był jeden z nielicznych, fajnych klechów, do swojej wiary miał prawo, tak jak inni mają do niewiary, więc Grabowska, przestan rzygać jadem.
>Po pierwsze: do wiary mają prawo nawet niefajne klechy. Ba, ma takie prawo red. Teluk nawet!
Tak...
>Po drugie: nie był fajny.
Był.
>Po trzecie: Grabowska robi cyrk, bo jeśli ktoś ma w pogardzie hipokrytów i zniesmaczony jest szumem wokół ich śmierci, to nie będzie podsycać tego szumu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365