 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-02-2011 18:26 | prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Kolejny oszust nie żyje
14 na 24 | Jak chore jest nasze , nie tyle społeczeństwo, co media, świadczy o tym raban podniesiony po śmierci Życińskiego (nomen omen). Mam nadzieję, że większość społeczeństwa ma serdecznie w dupie to, że zmarł ów jegomość. Ale prasa cała się zapluła ,jaką to stratę niebywałą Polska poniosła. Profesor Bartoszewski, Adam Michnik i inni oficjele na kolanach. A niby z jakiej racji? Gdyby facet był zwykłym filozofem, uczonym, to byłaby wzmianka w parsie i tyle. I dobrze. Ale gościu był do tego oszustem, mam nadzieję, że nieświadomym. Wciskał ludziom przez wiele lat kit religijny z całą powagą swego majestatu. Ile szkody w umysłach ludzkich wyrządził tego nikt nie policzy. A teraz go fetują. Jest to nad wyraz obrzydliwe. Ciszej nad tą trumną!!!!!!! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..| worek kości (2937 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | Słowo daję, jestem święcie przekonany, że miałem coś zupełnie innego na myśli. |
#92 3 na 3 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje |
> To był jeden z nielicznych, fajnych klechów, do swojej wiary miał prawo, tak jak inni mają do niewiary, więc Grabowska, przestan rzygać jadem.Po pierwsze: do wiary mają prawo nawet niefajne klechy. Ba, ma takie prawo red. Teluk nawet! Po drugie: nie był fajny. Po trzecie: Grabowska robi cyrk, bo jeśli ktoś ma w pogardzie hipokrytów i zniesmaczony jest szumem wokół ich śmierci, to nie będzie podsycać tego szumu. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > to nie będzie podsycać tego szumu.Toż przecież mówię CISZEJ nad tą trumną. Ciszej, a więc jakie podsycanie?
"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba. |
#94 1 na 1 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | Wrzask nawołujący do uciszenia nazywam tylko przez nadmierną uprzejmość cyrkiem. |
| Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > Słowo daję, jestem święcie przekonany, że miałem coś zupełnie innego na myśli."Worka Kości" jeszcze nie czytałem, ale "PiotraB" już wielokrotnie i wydaje mi się, że wiem, co Pan miał na myśli, ale wcale nie jestem pewien, czy Pan tu nadążył za moją. Pozdrawiam. @@@ . |
#96 2 na 2 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > dwa litry wódki czystejŻołądkowej.Z Polmosu lubelskiego.  > jaszczurkom (niektórym) odrasta to i owo.A zwłaszcza owo. > Czyściec - litr rosołu > Wieczne dziewictwo - przemówienie Jarosława Kaczyńskiego A po nas choćby potop! 
"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba. |
#97 1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > Przepraszam, czy stoisz ponad prawem?Prawo zmienia się wedle potrzeb. Stoję nad grobem.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#98 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > prof. Grabowska zbytnią wrażliwością - poza wrażliwością na jeszcze nie narodzonych - nie grzeszyJak Pan tak może o kobiecie!
"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba. |
#99 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | . > Jak Pan tak może o kobiecie!Czasem jeszcze mogę. Szczególnie, gdy kobieta grzechu warta. Fajnych snów i jeszcze lepszych wrażeń na jawie życzę Pani. @@@ . |
| romaro (25211 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > A huż myślałem, ze to Radio Maryja specjalizuje się w teoriach spiskowychPrzeceniasz RM. To radio nie ma żadnych specjalizacji, no chyba że specjalizacją nazwiemy insynuowanie i kłamstwo. Pranie mózgu też im specjalnie nie wychodzi. Dla mojej teściowej każdy Rydzyk to ksiądz. Może odwrotnie? Nie pamiętam. |
Kali (195 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >To prawda, jego książki na temat ewolucji, pisane często wraz Hellerem to moim zdaniem coś wspaniałego.> No, cóż spotkałem już ludzi, których bardziej głupie teksty zachwycają.> >Najprawdopodobniej nikt z tych tutaj "szczekających" żadnej nie czytał.> Jako jeden ze szczekających (tu wychodzi i chrześcijańska pokora i miłość bliźniego)nie jestem chrześcijaninem, mam za sobą nawet apostazję. Racjonalista a pochopne wnioski wyciąga > >A czytając je, w ogóle sie nie odczuwa, że sa napisane przez duchownego!> Tylko pod warunkiem, że ma się całkowicie zindoktrynowany fideizmem rozum.Bo jedyna słuszna doktryna to ateizm. Tam nie ma żadnego dogmatyzmu. > >Życiński był przeciwnikiem tzw "Intelignetnego projektu", natomiast, ku wsciekłosci wielu, uznając teorię Darwina za prawdziwą, nie stawał się ateistą (przynajmniej oficjalnie:P)> Życiński albo nie rozumiał na czym darwinizm polegał no tylko Ty rozumiesz, albo - co bardziej prawdopodobne - starał się tą teorię tak zmanipulować, aby Kościół nie musiał przeczyć oczywistościom.> Ewolucjonizmu nie da się pogodzić z teizmem, te koncepcje są alternatywne. Albo, albo!Bo co niby? To jest tylko jedna z interpretacji tej teorii, którą pseudoracjonaliści chcieliby wszystkim narzucić. > >Teraz to już naprawdę nie będzie chyba NIKOGO rozsądnego wśród arcypasterzy z episkopatu.> Średnio inteligentny racjonalista wie, że przyjaźnił się a nawet wspólnie wydawał książki z ks. prof Michałem Hellerem. No, tak - Heller nie jest biskupem, więc w mądrości się nie liczy.??? > Miłego wieczoru.> @@@> . |
Kali (195 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >>To prawda, jego książki na temat ewolucji, pisane często wraz Hellerem to moim zdaniem coś wspaniałego.> >No, cóż spotkałem już ludzi, których bardziej głupie teksty zachwycają.Ja też. No i co z tego? > >>Najprawdopodobniej nikt z tych tutaj "szczekających" żadnej nie czytał.> >Jako jeden ze szczekających (tu wychodzi i chrześcijańska pokora i miłość bliźniego)> nie jestem chrześcijaninem, mam za sobą nawet apostazję. Racjonalista a pochopne wnioski wyciąga> >>A czytając je, w ogóle sie nie odczuwa, że sa napisane przez duchownego!> >Tylko pod warunkiem, że ma się całkowicie zindoktrynowany fideizmem rozum.> Bo jedyna słuszna doktryna to ateizm. Tam nie ma żadnego dogmatyzmu.> >>Życiński był przeciwnikiem tzw "Intelignetnego projektu", natomiast, ku wsciekłosci wielu, uznając teorię Darwina za prawdziwą, nie stawał się ateistą (przynajmniej oficjalnie:P)> >Życiński albo nie rozumiał na czym darwinizm polegał no tylko Ty rozumiesz, albo - co bardziej prawdopodobne - starał się tą teorię tak zmanipulować, aby Kościół nie musiał przeczyć oczywistościom.> >Ewolucjonizmu nie da się pogodzić z teizmem, te koncepcje są alternatywne. Albo, albo!> Bo co niby? To jest tylko jedna z interpretacji tej teorii, którą pseudoracjonaliści chcieliby wszystkim narzucić.> >>Teraz to już naprawdę nie będzie chyba NIKOGO rozsądnego wśród arcypasterzy z episkopatu.> >Średnio inteligentny racjonalista wie, że przyjaźnił się a nawet wspólnie wydawał książki z ks. prof Michałem Hellerem. No, tak - Heller nie jest biskupem, więc w mądrości się nie liczy.> ???> >Miłego wieczoru.> >@@@> >. |
#103 2 na 2 | Alicja Duda (25557 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | Prosimy wycinać niepotrzebne cytowanie poprzedników.
Zmień politykę, głosuj na kobiety. |
Kali (195 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje |
> Oj, przesadza Pani, Pani Profesor!> Duża część naszego społeczeństwa uważa Życińskiego za wybitnego intelektualistę i to już wystarcza, czytać go już nie trzeba. No cóż, gdyby ten naród coś czytał i miał trochę odwagi to najprawdopodobniej nie byłoby tylu katolików w Polsce. > @@@> .> |
Kali (195 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > > To był jeden z nielicznych, fajnych klechów, do swojej wiary miał prawo, tak jak inni mają do niewiary, więc Grabowska, przestan rzygać jadem.> Po pierwsze: do wiary mają prawo nawet niefajne klechy. Ba, ma takie prawo red. Teluk nawet!Tak... > Po drugie: nie był fajny.Był. > Po trzecie: Grabowska robi cyrk, bo jeśli ktoś ma w pogardzie hipokrytów i zniesmaczony jest szumem wokół ich śmierci, to nie będzie podsycać tego szumu. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|