Racjonalista - Strona głównaDo treści
69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-07-2011 15:46Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
Ocena 16 na 16
Bez względu na okoliczności - gwałty, zagrożenie życia - co tam, embrion powinno się chronić ponad wszystko - o zdrowie psychofizyczne dla rodzicielki zawsze można się pomodlić.

link: wiadomosci(*)rojektu_ustawy_calkowicie.html

Frakcja Gowina mocno się trzyma.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Dalej..
#136
03-07-2011 14:28
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi i.czaplicka
>>Teraz to już pójdziemy siedzieć w większej grupie
>Ja chyba też. Powstaje pytanie- podżeganie do przerwania ciąży nie jest w Danii karalne. Czy można mnie za to skazać na terenie Polski? Na urlop jadę..
>
jak być może wiesz tu wszystko można, tylko nie każdemu

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#137
03-07-2011 14:43
 Ocena 4 na 4
Meretseger (61860 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Selanos
>z Rumunią to kojażę.
Prawidłowo, z Rumunią, z tym, że kojarzysz

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Dryżałowski (79 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi liliac
Tak? To mam jakieś nie tego informacje... Nam mówili niedawno na studiach, że już nie ma obowiązku prowadzenia dokumentacji po łacinie i mamy zwracać większą uwagę na polskie nazwy ;P

#139
03-07-2011 15:52
 Ocena 1 na 1
Anna Salman (16360 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi liliac
>Jak miło
Przepraszam, jeśli uraziłam jakiegoś lekarza - szanuję bardzo: stomatologów, chirurgów oraz psychiatrów; staram się jednak unikać kontaktów ze służbą zdrowia

#140
03-07-2011 15:54
 Ocena 4 na 4
liliac (147340 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi M. Dryżałowski
>Tak? To mam jakieś nie tego informacje... Nam mówili niedawno na studiach, że już nie ma obowiązku prowadzenia dokumentacji po łacinie i mamy zwracać większą uwagę na polskie nazwy ;P

No i też nie ma obowiązku, ale zakazu również nie ma. Niektórzy lubią łacinę.

#141
03-07-2011 16:01
 Ocena 7 na 7
liliac (147340 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Anna Salman
Cóż, kontaktu ze mną i tak się nie wybiera

#142
03-07-2011 16:21
 Ocena 1 na 1
Anna Salman (16360 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi liliac
>Cóż, kontaktu ze mną i tak się nie wybiera
Tak jakbym jakiś dreszcz poczuła ... schodzę z forum ...

#143
03-07-2011 16:33
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Anna Salman
>>Cóż, kontaktu ze mną i tak się nie wybiera
>Tak jakbym jakiś dreszcz poczuła ... schodzę z forum ...
Spokojnie, na razie jeszcze kontakt z Liliac Ci nie grozi

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

#144
03-07-2011 16:51
 Ocena 8 na 8
liliac (147340 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Meretseger
>Spokojnie, na razie jeszcze kontakt z Liliac Ci nie grozi

Chirurgów szanuje przecież - zawsze mogę jeszcze liczyć na jakieś resztki ze stołu

Anna Salman (16360 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Meretseger
>Spokojnie, na razie jeszcze kontakt z Liliac Ci nie grozi
Przez chwilę pomyślałam, że patolog, ale poniżej zauważyłam - chirurg.

#146
03-07-2011 18:38
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Anna Salman
>>Spokojnie, na razie jeszcze kontakt z Liliac Ci nie grozi
>Przez chwilę pomyślałam, że patolog, ale poniżej zauważyłam - chirurg.

No patolog, patolog. Wszystko, co wytnie jakikolwiek chirurg, urolog, ginekolog, dermatolog, etc i tak musi trafić do patologa, by stwierdził, co naprawdę było choremu i co wymienieni wycięli tak naprawdę

#147
03-07-2011 19:19
 Ocena 1 na 1
Anna Salman (16360 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi liliac
>No patolog, patolog. Wszystko, co wytnie jakikolwiek chirurg, urolog, ginekolog, dermatolog, etc i tak musi trafić do patologa, by stwierdził, co naprawdę było choremu i co wymienieni wycięli tak naprawdę
Tak właśnie myślałam, że ci państwo nie za bardzo się orientują co wycinają i dlaczego.
Tylko skąd ta wzmianka o resztkach ze stołu, skoro świeże mięsko dociera na bieżąco z tych wszystkich gabinetów. Więcej ma chyba tylko medycyna sądowa.

#148
03-07-2011 19:29
 Ocena 7 na 7
liliac (147340 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Anna Salman
>Tylko skąd ta wzmianka o resztkach ze stołu, skoro świeże mięsko dociera na bieżąco z tych wszystkich gabinetów.

Część przecież zostawiają pierwotnym właścicielom - do całości mamy dostęp dopiero podczas ostatniej wizyty

#149
03-07-2011 20:00
 Ocena 1 na 1
Anna Salman (16360 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi liliac
>Część przecież zostawiają pierwotnym właścicielom - do całości mamy dostęp dopiero podczas ostatniej wizyty
A ja właśnie idę robić kolację i skończy się na suchej ciabatce - nawet na jajka straciłam ochotę.

#150
03-07-2011 20:03
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
W odpowiedzi Anna Salman
>A ja właśnie idę robić kolację i skończy się na suchej ciabatce - nawet na jajka straciłam ochotę.

Ojej, a ja nawet obrazków żadnych nie wkleiłam jeszcze

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365