Racjonalista - Strona głównaDo treści
Komu odpowiada linkowanie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
13-03-2016 13:33chętnie racjonalistka (29094 punktów)Komu odpowiada linkowanie?
Ocena 7 na 7

Gdy zalinkowałam stronę zawierającą gotową odpowiedź na poruszoną w wątku kwestię, rozmówca wyraził niezadowolenie pisząc "metoda odsyłania do linków stosowana nagminnie przez niektórych linkowców-forumowiczów nie zadowala mnie, bo odsyła się pytającego natręta metodą urzędnika do innego urzędnika".

Zgadzam się z nim bardziej nawet niż on sam, bo linkowanie bywa nie tylko wykrętem od odpowiedzi, ale nawet arogancją. Ale zarazem jestem wobec jego stanowiska w opozycji, gdyż wskazanie wartościowego źródła czy akuratnych kwestii jest przejawem uczynności, a często i skromności linkującego.

Jakimi więc zasadami kierować się linkując rozmaite źródła, żeby ta - co do zasady wartościowa - praktyka odpowiadała "zawsze i każdemu"?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..
#61
16-03-2016 16:19
 Ocena 2 na 2
dzentelmen (2000 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi Spring
>>Chamską podłością to jeszcze nie, choć zapewne Pan go dogoni, ale warzywnością to już Pan nad nim góruje. W każdym razie mentalnie to Panowie są zupełnie z jednej parafii. Poza próbami złośliwej dyskredytacji oponentów oraz całą gamą obelg - żaden niczego mądrego napisać tu nie potrafił.
>Mam dla pana dwa linki:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,616621#w616828
>pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

To jest cwaniak na glinianych nogach.

Pozdrawiam.

"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

#62
16-03-2016 17:08
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi Spring
.
>>>> Wychodzi na to, że użytkownik Elasp zwyczajnie zrozumiał z jakiego rozmiarem łajdactwa ma do czynienia, i użył adekwatnych słów.
Każdy poszukuje sobie najbliższych, tak intelektualnie, jak i kulturalnie - nie mówiąc już o moralności. Tak, jest tu grupa osób, która szczerze Bogusławskiego nienawidzi i przyznaję, iż zasłużyłem sobie na to ewidentnie wykazując wypisane tu przez nich
głupoty, czego głupcy nigdy nikomu nie darują.

>>>> Mnie ich dziś brakuje.
Chamską podłością to jeszcze nie, choć zapewne Pan go dogoni, ale warzywnością to już Pan nad nim góruje. W każdym razie mentalnie to Panowie są zupełnie z jednej parafii. Poza próbami złośliwej dyskredytacji oponentów oraz całą gamą obelg - żaden niczego mądrego napisać tu nie potrafił.

>>>> Na ulicy to byś w ryja dostał facet, nic więcej.
A tu to Wielce Szanowny Pan może co najwyżej ucałować mnie w klawiaturę albo trochę niżej. Jest Pan tu od czerwca 2015 roku www.racjon(*)m.php/s,666989/z,0/d,6#w667956 i niewiele, o ile nie nic, wartego refleksji nie udało się tu Wielce Szanownemu Panu napisać. Rozumiem, iż Pan swoją tu obecność pragnie inaczej zaznaczyć i chyba to się Panu udaje: Nikt nas nie skompromituje bardziej niż uczynimy to sami.
_______________

>Mam dla pana dwa linki:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,616621#w616828
pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)
Dziękuje! Drugi trafia tu w rzeczy sedno, a pod pierwszym nadal się podpisuję, choć tu mamy do czynienia z jeszcze ciekawszym przypadkiem, gdy Wielce Szanowny Pan "dzentelmen" nie rozumie nawet słowa dżentelmen, ale jak w przywołanej przez Pana wypowiedzi napisałem: Na naszym forum jeszcze nie ma zwyczaju, aby ktoś musiał się tłumaczyć z tak głupiego nicka jak np. " Ela spierd", gdyż to jest wyłącznie jego sprawa, to i o czym mówić tu więcej?

@@@
.

dzentelmen (2000 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
>.... gdy Wielce Szanowny Pan "dzentelmen" nie rozumie nawet słowa dżentelmen...

To tylko twoja fantazja facet. Ci, którzy na szacunek zasługują wiedzą o tym. Ty dopóki mnie nie przeprosisz, dopóty będę wobec Ciebie "cham" nie dżentelmen.


"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi dzentelmen
.
> Ty dopóki mnie nie przeprosisz, dopóty będę wobec Ciebie "cham" nie dżentelmen.
Nic z tego, choćby i ktoś się sam siebie arystokratą nazwał, to i tak nikt nigdy z chama dżentelmena nie zrobi, na to trzeba kilkuset lat i wielu pokoleń. Na wieki wieków amen, cham pozostanie chamem. (Tylko proszę nie łączyć tego z aktualnym miejscem zamieszkania i stanowiskiem społecznym, cham może mieszkać w Warszawie na Saskiej Kępie i sprawować ministerialne stanowisko z tytułem profesora, a wrażliwy i kulturalny dżentelmen może mieszkać i wywodzić się z jakiejś maleńkiej wioski. Parę zachowań i parę słów i już wiemy z kim mamy do czynienia, choć chamowi trudno przyzwoite zachowania - godne dżentelmena zauważać. On wszystkich osądza własną miarą) Dla mnie Wielce Szanowny Pan może się tu samo-kompromitować aż do usr... śmierci. Co mi do tego Szanowny Panie - choć nie kolego?

@@@
.

#65
16-03-2016 18:30
 0 na 2
dzentelmen (2000 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
>> Ty dopóki mnie nie przeprosisz, dopóty będę wobec Ciebie "cham" nie dżentelmen.
>Nic z tego...

W porządku. Skoro nie to nie, przynajmniej wiem z kim miałem do czynienia.

>Na wieki wieków amen, cham pozostanie chamem.

Jest też inne. Cham ze wsi wyjdzie, a wieś z chama nie. Tyle, że ja do swojego zachowania wobec Ciebie zostałem sprowokowany przez Ciebie, i dobrze o tym wiesz.

"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

#66
16-03-2016 18:34
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi dzentelmen
>Jest też inne. Cham ze wsi wyjdzie, a wieś z chama nie.

Ja tam sobie cenię moje wiejskie wychowanie i zamieszkanie
Jeśli Twoja miastowa kultura czyni Cię lepszym, to jedynie we własnym urojeniu

#67
16-03-2016 18:39
 Ocena 2 na 2
dzentelmen (2000 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi szarley
>Jeśli Twoja miastowa kultura czyni Cię lepszym, to jedynie we własnym urojeniu.

A czy ja tak napisałem? No chyba nie. Jeśli Cię to uraziło to przepraszam.

Pozdrawiam.

"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

#68
16-03-2016 21:13
 Ocena 3 na 3
Sierota (349 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi dzentelmen
>>>Chamską podłością to jeszcze nie, choć zapewne Pan go dogoni, ale warzywnością to już Pan nad nim góruje. W każdym razie mentalnie to Panowie są zupełnie z jednej parafii. Poza próbami złośliwej dyskredytacji oponentów oraz całą gamą obelg - żaden niczego mądrego napisać tu nie potrafił.
>>Mam dla pana dwa linki:
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,616621#w616828
>>pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

>To jest cwaniak na glinianych nogach.

Przeczytałom cały wątek od początku do końca i nie mogę pojąć, o co tu chodzi.

Podczas, gdy Andrzej Izdebski już dawno zmarł:

abc.wiadom(*)aj/wiadomosci/andrzej+izdebski

to prof. dr. hab. Andrzej Bogusławski żyje i ma się dobrze:

www.umk.pl/uczelnia/dhc/boguslawski/

Może znajdzie się osoba, która ten galimatias wytłumaczy.

>

#69
16-03-2016 22:51
 Ocena 1 na 1
PerverserPerser (579 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi maceox
>... tym bardziej wtedy, gdy problem jest złożony.<
Ten problem wcale nie jest złożony. Jego istota polega na tym że obaj adwersarze reprezentują ten sam poziom intelektualny. Gdyby było inaczej, mądrzejszy by ustąpił. Cała pyskówka przypomina spór o cień osła po zachodzie słońca.


Wierzyć jest łatwiej niż wiedzieć.

#70
16-03-2016 23:04
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi PerverserPerser
.
>Ten problem wcale nie jest złożony. Jego istota polega na tym że obaj adwersarze reprezentują ten sam poziom intelektualny.
Ło kurczę pieczone, ale ekspert od poziomu intelektualnego nareszcie tu się znalazł.

> Gdyby było inaczej, mądrzejszy by ustąpił.
A dlaczego to niby mądry ma głupiemu ustępować? Rozumiem, iż Szanowny Pan chciałby aby głupota musiała tu dominować.

> Cała pyskówka przypomina spór o cień osła po zachodzie słońca.
A Pan ją prześledził, czy rzut oka Panu wystarczył, aby mógł wydać aby wydać ocenę o moim poziomie intelektualnym?

>Wierzyć jest łatwiej niż wiedzieć.
Dlatego Pan święcie wierzy we własną rację.
Moje gratulacje.

@@@
.

#71
16-03-2016 23:11
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi Sierota

>Przeczytałem cały wątek od początku do końca i nie mogę pojąć, o co tu chodzi.
Wątek, jak wątek - parę sensownych wypowiedzi tu się znajdzie, ale o co chodzi Panu "dzentelmen" poza tym, iż mnie znielubił i ubliża mi na na wszelkie sposoby, to ja też zupełnie nie mogę pojąć?

>Może znajdzie się osoba, która ten galimatias wytłumaczy.
Na mnie tu proszę nie liczyć. Ja naprawdę tego Pana ni w ząb nie rozumiem.

@@@
.

#72
16-03-2016 23:46
 Ocena 1 na 1
dzentelmen (2000 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi PerverserPerser
>Jego istota polega na tym że obaj adwersarze reprezentują ten sam poziom intelektualny.

Skąd to domniemanie?


"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

dzentelmen (2000 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi Sierota
>Przeczytałom cały wątek od początku do końca i nie mogę pojąć, o co tu chodzi.

W wątku? O linkowanie, a rozmowy tu były różne.

Pozdrawiam.

"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

#74
16-03-2016 23:59
 Ocena 3 na 3
Sierota (349 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi dzentelmen
>>Przeczytałom cały wątek od początku do końca i nie mogę pojąć, o co tu chodzi.

>W wątku? O linkowanie, a rozmowy tu były różne.

Czy możliwa jest jasna informacja zamiast tajemniczych, niezrozumiałych wzmianek?

>

#75
17-03-2016 00:06
 Ocena 1 na 1
dzentelmen (2000 punktów)Odp: Komu odpowiada linkowanie?
W odpowiedzi Sierota
>Czy możliwa jest jasna informacja zamiast tajemniczych, niezrozumiałych wzmianek?

Więc powtarzam, wątek dotyczy linkowania. Jeśli zaś chodzi o rozmowę między mną a Bogusławskim, to proszę pytać tego, który przyszedł się tu spróbować.

Pozdrawiam.

"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365