 |
Problem kropki i nie tylko Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-03-2016 13:40 | betme (25 punktów) | Problem kropki i nie tylko 0 na 4 | Jestem jak przypuszczam ewolucjonistą. mogę zrozumie, że moim dziadkiem był szympans, babią meduza, zaś pradziadkiem bakteria, a on powstał ze skalnej zupy. Rozumiem nawet rozszerzajacy się wszechświat w miliardach lat. Ale nie rozumiem, skąd wzięła się kropka mniejsza od ziarna piasku, która wybucha? Bo jezeli tylko wierzyć, że tam była lub, co gorsza, powstała z nicości to niestety ewolucje tez musimy nazwać bezwzględnie religią. A do tego wszystkiego, za każdym razem jak naukowcy cos odkryją to kreacjoniści prędzej czy później łatwo to obalają - często naukowo i przez zasady logiki/matematyki  Czy starczy nam czasu by udowodnić kropkę zanim nasza teoria będzie wyśmiana do końca, jak to miało miejsce z twierdeniem o płaskiej Ziemi?  Proszę, tacę argumenty na obronę ewolucji. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#46 1 na 1 handzlik (491 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko |
> jeżeli odrzucasz czas, to negujesz wszystkie prawa fizyki taka filozofia nie przystoi umiejętnościom poznawczym człowiekaczas jest czymś czym odmierza się zmiany. Jak określiś czasem początek świata który potwierdza twoje poglądy? ujemnym? jeżeli przyjmiemy że istnienie jest od zawsze to ok kiedy zaczął je opisywać czas? Bo to by oznaczało że materia czyli nieskonczonoac jest NIE nieskończoną tylko jest ograniczona przez czas. |
#47 2 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > Kropka wzięła się z Ducha.Jego Duchowatość raczyła mokro pierdnąć... Drobner, z maską na nosie... |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
#49 2 na 2 | Christos (2696 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
#50 3 na 5 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
#52 7 na 9 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | Jednego chociaż poddawano leczeniu na tych jego satanistów i czarne madonny. Drugi nie miał tego szczęścia nikt nie podał mu tabletek na jestem mesjaszem, nazywam się Sławek co znaczy ten którego mają słuchać i dzięki cebulowym krążkom i gołębicy na dachu domu dostałem olśnienia a teraz macie mnie słuchać. A szkoda. |
#53 2 na 2 handzlik (491 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | ja nie rozumiem problemu istnienia kropki. nie znam dokładnie teorii jak wszyscy się tu wypowiadający. albo większość. dokładnie nie znam. znam tym spopularyzowane fakty. czy jest możliwy proces zamiany energii w materie? wybuch? www.racjonalista.pl/forum.php/s,522203 |
#54 1 na 1 krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > Kropka wzięła się z Ducha.Problem w tym, że kiedy przyjrzeć się strumieniowi świadomości psyche, kolejności następujących po sobie w myślach pojęć, to można zbudować wniosek, że każde pojęcie wynika ze swoich przyczyn i składa się na swoje konsekwencje. Abstrakcją rządzą takie same prawa jak i światem fizycznym. Fizyczna rzeczywistość wynika z abstrakcyjnej? Abstrakcyjna rzeczywistość wynika z fizycznej? Wątpię, żeby związek przyczynowo-skutkowy był tu właściwym wyjaśnieniem. Sam obstawiam, że abstrakcja i fizyczność to dualizm natury a raczej jej sprzeczność. Natura jest sprzeczna, dobro nie może istnieć bez zła, prawda bez fałszu, materia bez próżni, działanie bez przerwy, fizyczność bez abstrakcji a ciało bez duszy. Właśnie tak. Ciało nie może istnieć bez duszy, bo cóż znaczyłoby wówczas ciało? To sprzeczna z ciałem dusza nadaje ciału znaczenie. |
#55 4 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
#56 2 na 2 handzlik (491 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | czym jest dusza? bo poruszasz ciekawy temat. |
#57 2 na 2 handzlik (491 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > >ja nie rozumiem problemu istnienia kropki. nie znam dokładnie teorii jak wszyscy się tu wypowiadający. albo większość. dokładnie nie znam. znam tym spopularyzowane fakty.> > czy jest możliwy proces zamiany energii w materie? wybuch?> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,522203> Nie warto z tobą gadać na tym forum dałeś się już poznać. Drobner już kiedyś prezentował twoje nieudolne próby trolowania na innych forach, więc ja tylko przypomnę kilka twoich akcji.> www.racjonalista.pl/forum.php/s,674744> forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=9&t=36803> forum.pcla(*)uznany-za-chorego-psychicznie/> www.forumo(*)zarnoskórej-kobiet-z-bilznami/> forum.cdac(*)17-forum-i-cda-zdemaskowane33/> A więc żegnam. No i powtarzam pytanie do moderacji co robi. W regulaminie jest jak byk zakaz posiadania kilku kont ta oto osoba to w oczywisty sposób łamie, ma tu już 3-4 konto.> odpowiem w nieco innej stylistyce. Now everybody from the 313 Put your motherfucking hands up and follow me Everybody from the 313 Put your motherfucking hands up Look Look
Now while he stands tough Notice that this man did not have his hands up This free world got you gased up Now who's afraid of the big bad wolf
1, 2, 3 and to the 4 1 pac , 2 pac, 3 pac, 4 4 pac, 3 pac, 2 pac, 1 You're pac, he's pac, no pacs, none
This guy ain't no mother-fucking MC, I know everything he's got to say against me, I am white, I am a f**king bum, I do live in a trailer with my mom, My boy Future is an Uncle Tom. I do got a dumb friend named Cheddar Bob who shoots himself in the leg with his own gun, I did get jumped by all 6 of you chumps And Wink did f**k my girl, I'm still standing here screaming "FUCK THE FREE WORLD!" Don't ever try to judge me dude You don't know what the f**k I've been through
But I know something about you You went to Cranbrook, that's a private school What's the matter dawg? You embarrassed? This guy's a gangster? he's real name's Clarence
And Clarence lives at home with both parents And Clarence's parents have a real good marriage This guy don't wanna battle, He's shook 'Cause there no such things as half-way crooks He's scared to death He's scared to look in his f**king yearbook, f**k Cranbrook
f**k the beat, I go acapella f**k a papa doc, f**k a clock, f**k a trailer, f**k everybody f**k y'all if you doubt me I'm a piece of f**king white trash, I say it proudly And f**k this battle, I don't wanna win, I'm outty, Here, tell these people something they don't know about me.
|
#58 1 na 1 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > >Jezumaria, zainteresowania: religioznawstwo. Właśnie gdybyś miał nieco większą wiedzę w tym temacie, wtedy być może nie byłaby ona dowodem dla Ciebie, że "Religijność to ciężka choroba umysłowa", ale byś przynajmniej nie prosił by Ci go przedstawiono.> i przyjąłbyś na wiarę, że tak jest  > ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Ciekawi mnie dlaczego dla teisty słowo wiara kojarzy się pejoratywnie, zamiast być cnotą  |
#59 1 na 1 handzlik (491 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | Entropia.
|
#60 1 na 1 krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|