 |
W trosce o nie zaśmiecanie forum Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-04-2016 20:29 | W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | W trosce o nie zaśmiecanie forum
7 na 11 | Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.
Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.
A więc kto za kto przeciw. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..#166 2 na 2 | tarkos (10757 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Zanim piszesz komentarze czytaj ze zrozumieniem rozmowę.Dzięki za radę (staram się czytać, lecz czy wszystko można w pełni zrozumieć?). > Naprawdę w Nauce widzę tylko wiedzę (prawdziwą\fałszywą).  A te fragmenty wiedzy, w których widzisz wiedzę prawdziwą zasługują na miano prawdy (pisanej małą literą)?  |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Zanim piszesz komentarze czytaj ze zrozumieniem rozmowę.> Dzięki za radę (staram się czytać, lecz czy wszystko można w pełni zrozumieć?).No nie wszystko niestety... > >Naprawdę w Nauce widzę tylko wiedzę (prawdziwą\fałszywą).  > A te fragmenty wiedzy, w których widzisz wiedzę prawdziwą zasługują na miano prawdy (pisanej małą literą)?>  Potocznie ludzie używają tego słowa, lecz ja nie, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy coś, co "wszyscy" uważają za prawdę jest nią..., dlatego mówię, że jakąś wiedzę uważam za prawdziwą...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#168 5 na 5 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Dla nas to będzie może i zabawne, ale czy na serio musimy się zabawiać kosztem tego biednego człowieka.Chcącemu nie dzieje się krzywda. Właśnie się dowiedziałam, że moja nietypowa wada wzroku świadczy o mojej kulturze i racjonalności 
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami. |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Zanim wyciągasz wnioski, przeanalizuj lub zapytaj, nie wada wzroku, lecz "gady"... 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#170 1 na 1 | tarkos (10757 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > jakąś wiedzę uważam za prawdziwą...Proponuję zatem (skoro już sobie doradzamy)), by kolega w swych wpisach starał się prezentować te fragmenty wiedzy, które uważa za prawdziwe. |
#171 6 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Miałem już na Twoje żałosne komentarze ad personam nie odpowiadać, ale ten ma numer 414 , więc jeszcze raz odpowiem.Czyli znowu duszek wspomina o swojej mani w postaci cyferek. Jak bardzo jest to racjonalne niech każdy oceni sam. Jak rozumie już mi więcej nie odpowiesz no zobaczymy zobaczymy. > Twoje komentarze są populistyczne, atakujące osobę, a nie tezę, wnioski wyciągasz "z palca" zamiast z dowodów, za przesłanki przyjmujesz wymyślone tezy, widzisz związki tam, gdzie ich nie ma i nie piszę tego złośliwie, ani żeby zrobić Ci przykrość - tacy jak Ty powinni opuścić Forum "Racjonalista" i poszukać dla siebie jakiegoś lżejszego, rozrywkowego forum.> ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Tak wnioski wyciągam z palca. Rzekł człowiek który w cyferkach na rejestracji samochodu albo w gołębiu na dachu dostrzega znaki swojego mesjanizmu. No paradne duchu paradne. Powtarzam duchu czytelnicy orzekli tutaj, że to co wygadujesz to bzdury. Masz czarno na białym. Nie zgodzili się na bana dla twojej osoby tylko ze względu na niechęć do cenzury. Niestety taka to brutalna prawda. 2500 postów, a nikt nie chce cię tu bronić, forum ma cię za błazna i oszołoma. Może to do ciebie nie chce dojść ale taka jest brutalna prawda. A teraz zastosuje tak przez ciebie lubiane dziecinne chwyty. I nie piszę tego złośliwie, ani żeby zrobić Ci przykrość - tacy jak Ty powinni opuścić Forum "Racjonalista" i poszukać dla siebie jakiegoś lżejszego, rozrywkowego forum. |
#172 4 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Dla nas to będzie może i zabawne, ale czy na serio musimy się zabawiać kosztem tego biednego człowieka.> Chcącemu nie dzieje się krzywda.> Właśnie się dowiedziałam, że moja nietypowa wada wzroku świadczy o mojej kulturze i racjonalności > Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.No takimi to krętymi ścieżkami kroczy duchowa logika, że wada wzroku łączy się mu z kulturą i racjonalnością. |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | tak robię
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#174 6 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Zanim wyciągasz wnioski, przeanalizuj lub zapytaj, nie wada wzroku, lecz "gady"...  Lecz element "gadów" do dyskusji wprowadził nie Tygrys, ale Sierota w poście www.racjonalista.pl/forum.php/s,700629#w704815, który chętnie kontynuowałeś: www.racjonalista.pl/forum.php/s,700629#w704857.Tygrys tylko odpowiadała, lecz i tak głównie w kwestii wzroku: www.racjonalista.pl/forum.php/s,700629#w705284Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja. Obstawiam to drugie. Drobner, hazardzista |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Zanim wyciągasz wnioski, przeanalizuj lub zapytaj, nie wada wzroku, lecz "gady"...  > Lecz element "gadów" do dyskusji wprowadził nie Tygrys, ale Sierotawiem o tym > Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> Obstawiam to drugie.> Drobner, hazardzistaskończ z hazardem, chyba, że lubisz przegrywać
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#176 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>Zanim wyciągasz wnioski, przeanalizuj lub zapytaj, nie wada wzroku, lecz "gady"...  > >Lecz element "gadów" do dyskusji wprowadził nie Tygrys, ale Sierota> wiem o tymI zarzucasz to Tygrysowi? Bardzo 'racjonalne' i 'Prawdziwe'... > >Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> >Obstawiam to drugie.> >Drobner, hazardzista> skończ z hazardem, chyba, że lubisz przegrywaćDuch jak zwykle odpowiada 'merytorycznie'. I Tygrysa 'przeprosił', jak zwykle po swojemu - czyli w ogóle. Nie innym, ale sobie powiedz to: > >>Zanim wyciągasz wnioski, przeanalizuj lub zapytajDrobner, z 'cytatem' |
#177 8 na 8 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> Obstawiam to drugie.> Drobner, hazardzistaA bo Duszek sam nie wie, czego chce. Raz komentuje mój wzrok, by zaraz potem napisać, że chodziło mu o "gady". Nie ma sprawy, możemy uznać że moje zainteresowanie obserwowaniem zjawisk i obiektów przyrody zarówno nie-, jak i ożywionej świadczy o mojej kulturze i racjonalizmie. Co do tego drugiego to sama prawda bo racjonalizm polega na obserwowaniu i badaniu, ale z kulturą nijak związku nie ma.
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami. |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>Lecz element "gadów" do dyskusji wprowadził nie Tygrys, ale Sierota> >wiem o tym> I zarzucasz to Tygrysowi?są różne poziomy erystycznej gburowatości, Tobie, którego uważam za wybitnego specjalistę tłumaczyć tego nie trzeba
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#179 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>>Lecz element "gadów" do dyskusji wprowadził nie Tygrys, ale Sierota>>wiem o tym> >I zarzucasz to Tygrysowi?> są różne poziomy erystycznej gburowatości...Nie przeczę, że w tej cesze zaprezentowałeś tu bardzo wysoki poziom... Drobner, pionowy. |
#180 5 na 5 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Szwankuje Ci wzrok lub inteligencja.> >Obstawiam to drugie.> >Drobner, hazardzista> skończ z hazardem, chyba, że lubisz przegrywaćAleż ja tu nie mogę przegrać. Wszak sam piszesz: Duch Prawdy: Cytat:Pozostaje więc to drugie. Drobner, rozważny 'ryzykant' |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|