 |
W trosce o nie zaśmiecanie forum Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-04-2016 20:29 | W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | W trosce o nie zaśmiecanie forum
7 na 11 | Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.
Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.
A więc kto za kto przeciw. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..#91 1 na 1 | tarkos (10757 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Ja sobie mogę tego nie wyobrażać, ale Ty (..) raczej powinieneś.Owszem, wyobrażam sobie, że rozgarnięty autor wątku (a takich tu nie brakuje) będzie odsiewał głupie wpisy. [Na "mało rozgarniętych" szkoda wyobraźni.] > Każdy system jest tak dobry jak jego najsłabsze ogniwo, co na forum akurat w tej kwestii doskonale widać.Zgadza się - słabe ogniwo widzę w słabej moderacji, co sugeruje raczej jej wzmocnienie niż likwidację. > Najlepiej moim zdaniem jest się koncentrować nie na uczestnikach forum, lecz na ich wypowiedziach,Znów zgoda - najważniejsze są treści merytoryczne. [Trochę jednak sam wywołujesz wilka z lasu, podając w swoim pierwszym wpisie w tym wątku listę różnych użytkowników (a nie np. listę zagadnień).] > jednak obecny system narzuca właśnie to pierwsze podejście.Może więc należy zwiększyć uprawnienia autorów wątków choćby o możliwość wycinania wtrąceń ad personam? > Ja nie proponuję żadnej walki z oszołomami, lecz zmianę patologicznego systemu, który ich promuje.Mnie idzie o coś podobnego - o promocję 'nieoszołomstwa'. > Sankcjonować idiotyzm, żeby to, co idiotyczne nie jest, wstawiać gdzie indziej. Toż to jest jakieś przygnębiające marnotrawstwo!Trochę tak, ale cóż począć? > |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Zgadza się - słabe ogniwo widzę w słabej moderacji, co sugeruje raczej jej wzmocnienie niż likwidację.> Znów zgoda - najważniejsze są treści merytoryczne.> Może więc należy zwiększyć uprawnienia autorów wątków choćby o możliwość wycinania wtrąceń ad personam?  Bardzo cenne uwagi, szczególnie ostatnia...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#93 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Logika i rozumność Bogusławskiego, oraz zmieniające się prawdy: > Nauka nie zna pojęcia 'Prawdy'.ale to nie przeszkadza uczonym, którzy: > Uczeni permanentnie dochodzą do zmieniającej się 'prawdy'.bo uczeni znają jedyną prawdę, mimo iż Nauka nie zna jej pojęcia: > Jedyną prawdą obiektywną, do której uczeni stale dochodzą, jest materialny świat istniejący niezależnie od człowieka.Zmieniająca się: prawda, 'Prawda', "'Prawda'", Prawda, Prawda, 'prawda', "'prawda'", prawda, [{(prawda)}], pRAWDA, (PRAWDA), PRAWDA, 'PRAWDA ', "'PRAWDA'", (" prawda"), {"'prawda'"}............ 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#94 1 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | . > A stek tych bzdur wypisujesz po to, żeby nie przyznać Duchowi Prawdy racji, że naukowcy ogłaszają WIEDZĘ, która czasami jest prawdziwą, a czasami fałszywą, więc Twoje pisanie: " Uczeni permanentnie dochodzą do zmieniającej się 'prawdy' ", zamiast napisać jasnym i prostym językiem; Uczeni permanentnie dochodzą do wiedzy o świecie, jest Twoją nieudolnością i głupotą, ale Ty głupoty tu pieprzysz nie od wczoraj.Tak, nie od wczoraj, od lat dziesięciu i dostałem tu za każdą wypowiedź statystycznie trzy plusy oraz pomimo Pana i Pańskich wspólników dążących do obniżenia merytorycznego poziomu naszego dyskursu i walki z myślą racjonalistyczną tylko trochę ponad 600 minusów. W mojej ocenie dzieje się tak dlatego, iż wypowiadam się w tematach, o których mam pojęcie i starając się o maksymalną komunikatywność, piszę jasnym prostym językiem. Nie mam żadnych kłopotów z przyznaniem komuś racji, gdy przedstawi dostateczne argumenty jak i przeproszeniami za swoje błędy. Oczywiście krytykując głupotę wzbudzam nienawiść tych, którzy na siłę usiłują ją tu wciskać, ale nie mam zwyczaju czynić jakichkolwiek zarzutów ewidentnie ich nie wykazując. Mam zwyczaj przedstawiania wówczas dowodów lub konkretnych argumentów, co jeszcze bardziej rozwściecza tych, którzy próbują tu ewangelizować na swoją jedynie słuszną Prawdę - tak jak jak Pan to czyni - i używają w tym celu wszelkich dostępnych im metod. Tu w żaden sposób nie mogę przyznać Duchowi Prawdy racji ani w proponowanym zapisie, ani nawet w sposobie jego rozumienia tego co próbowałem czytelnikom przekazać. Pańska propozycja jeszcze raz potwierdza, iż Pan nie przeczytał ze zrozumieniem tego posta: "Nauka nie zna pojęcia 'Prawdy'. Uczeni permanentnie dochodzą do zmieniającej się 'prawdy'. Jedyną prawdą obiektywną, do której uczeni stale dochodzą, jest materialny świat istniejący niezależnie od człowieka".Niżej podaję już konkretne cytaty dowodzące, iż ja na Pańską propozycję zgodzić się nijak nie mogę. Gdyż wtedy w moim pojęciu byłaby to bzdura. Nauka dociera do prawdy obiektywnej. Już z założenia dokonuje się przez kompetentne gremia zespołowej kontroli nie tylko eksperymentów, lecz także poprawności metodologicznej i prawdopodobieństwa wyników wszelkich badań empirycznych, a w naukach abstrakcyjnych - akceptowalności systemów dedukcyjnych. W nauce krytyka wpisana jest już w sam proces rodzenia się wiedzy i nie istnieje żadna krytyka naukowa dokonywana poza nauką. Bardzo utrudnione są dzisiaj oszustwa naukowe, praca naukowa bez odpowiednich kwalifikacji, plagiaty, ale z drugiej strony następuje wzrost ilościowy i wpływy na opinię publiczną różnych paranauk i pseudonauk, czy - występujących pod trudną do zrozumienia maską - nauk alternatywnych. Dla mnie alternatywą dla nauki jest tylko nieuctwo, ale zapewne się mylę. Wiedza naukowa tym różni się od wszystkich innych, że uczony - przynajmniej w zakresie własnej specjalności - nie może niczego przyjmować na wiarę. Jego obowiązkiem jest krytyczna analiza - wraz z oceną metodyki i metodologii - dotychczasowego dorobku. Wiedza, w której zawarte są dogmaty nie poddające się naukowej (rozumowo-empirycznej) weryfikacji i falsyfikacji - nie jest nauką.Każda wypowiedź którą tu zamieszczam jest starannie przeze mnie przemyślaną, a poważniejsze oparte na zweryfikowanym dorobku współczesnej nauki. Wiem co piszę i jaki przekaz intelektualny jest zawarty w moich wypowiedziach. > Twoja ewentualna odpowiedź to będzie prawdopodobnie kolejne motanie się w głupocie, na co wskazują liczne Twoje wypowiedzi na fR, więc bez odbioru.  Wielce Szanowny Panie, czy jest Pan pewien, iż Pańskie niezrozumienie tego co ja piszę wynika z mojej głupoty, a własne nieuargumentowane propozycje myślenia i zapisów są świadectwem Pańskiej mądrości? Nic nie może nas bardziej skompromitować niż uczynimy to sami. Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,704601#w704873@@@ . |
#95 5 na 5 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum |
> >Może więc należy zwiększyć uprawnienia autorów wątków choćby o możliwość wycinania wtrąceń ad personam?> Bardzo cenne uwagi, szczególnie ostatnia...> ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Cenzor pieje z radości nad nowymi możliwościami cenzury. |
#96 7 na 7 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Niestety ale to co pan tu proponuje to danie oszołomom pokroju ducha kolejnej możliwości wycinania rozmówców im nie przychylnych. Wchodzi pan na forum a tu żadnych sporów brak krytyki do tego doprowadził by pana pomysł. Duch prawdy nieraz pokazywał, że nie waha się przed kłamstwem, krętactwem i zwykłą cenzurą. Tutaj pomysł z odebraniem możliwości kasowania wpisów autorowi wątku jest jak najbardziej prawidłowy. Niech ogół czytelników decyduje co jest kulturalne co nie, lub niech moderacja zacznie wreszcie pracować. Puki co mamy zalew rozmaitych indywiduów i głosicieli opowieści dziwnej treści. Oni widzą, że tu mogą sobie pisać co się im żywnie podoba, a moderacja nie zareaguje na nich z należytą ostrością. Panu tu chce im dać jeszcze możliwość samodzielnego decydowania o tym co będzie w ich wątkach. |
#97 3 na 3 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Logika i rozumność Bogusławskiego, oraz zmieniające się prawdy:> >Nauka nie zna pojęcia 'Prawdy'.> ale to nie przeszkadza uczonym, którzy:> >Uczeni permanentnie dochodzą do zmieniającej się 'prawdy'.> bo uczeni znają jedyną prawdę, mimo iż Nauka nie zna jej pojęcia:> >Jedyną prawdą obiektywną, do której uczeni stale dochodzą, jest materialny świat istniejący niezależnie od człowieka.> Zmieniająca się: prawda, 'Prawda', "'Prawda'", Prawda, Prawda, 'prawda', "'prawda'", prawda, [{(prawda)}], pRAWDA, (PRAWDA), PRAWDA, 'PRAWDA ', "'PRAWDA'", (" prawda"), {"'prawda'"}............  > ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.> Oho duch znowu odlatuje. Zauważ, cały twój wątek jest kompletnie nie na temat nie usunąłem go właśnie dlatego, że w przeciwieństwie do ciebie ja faktycznie nie zamierzam nikogo tu cenzurować, O duchu cenzury. Spójrz też jakim poparciem cieszysz się na tym forum pakuj manatki nikt tu w twojej obronie na razie nie wystąpił. Głosy przeciwko są tylko głosami wrogów cenzury czyli tego co ty faktycznie w swoich tematach uprawiasz. 2500 postów i absolutny brak poparcia, spójrz w końcu kto jest trollem kto nie. Użytkownicy ocenili. |
#98 6 na 6 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Myślę, że w kwestii uprawnień autorów wątków do usuwania cudzych wypowiedzi powiedzieliśmy już sobie właściwie wszystko i chyba nie warto tej rozmowy kontynuować, bo zaczyna przypominać rozgrywkę w ping-ponga. Ja mój punkt widzenia przedstawiłem dość szczegółowo i jakiekolwiek dodatki byłyby tylko zbędnymi powtórzeniami wcześniejszych kwestii. Ty też wypowiedziałeś się obszernie i chyba wystarczająco, a nawet znalazłeś znakomitego zwolennika swoich poglądów. Bardzo Ci tego gratuluję.  |
#99 -1 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Spójrz też jakim poparciem cieszysz się na tym forumad populum > Użytkownicytrolle > ocenili."Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." * * Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#100 4 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Spójrz też jakim poparciem cieszysz się na tym forum> ad populum> >Użytkownicy> trolle> >ocenili.> "Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *> * Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy> ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Całe forum trolli uwzięło się na biednego duszka. |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Całe forum trolli uwzięło się na biednego duszka.Jest tu was sporo, ale nie przesadzajmy, nie całe Forum to trolle i nie biednego duszka, ale bogatego duchowo. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#102 3 na 3 | tarkos (10757 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > nie warto tej rozmowy kontynuowaćOK. Dzięki za rozmowę. |
#103 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > "Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *> * Prawa autorskie zastrzeżone. Duch PrawdyProszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawo |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >"Kogo nie stać na wysiłek zrozumienia ten ocenia." *> >* Prawa autorskie zastrzeżone. Duch Prawdy> Proszę o dowód zastrzeżenia. Jeśli go nie przedstawisz, ogłoszę, że złamałeś prawo  
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#105 4 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Całe forum trolli uwzięło się na biednego duszka.> Jest tu was sporo, ale nie przesadzajmy, nie całe Forum to trolle i nie biednego duszka, ale bogatego duchowo.  > ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.Moim zdaniem raczej biednego. Ale samochwała w koncie stała... |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|