Racjonalista - Strona głównaDo treści
W trosce o nie zaśmiecanie forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
06-04-2016 20:29W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
W trosce o nie zaśmiecanie forum
Ocena 7 na 11
Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.

Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.

A więc kto za kto przeciw.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..
#1
06-04-2016 20:35
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
>Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy.
Ducha Prawdy


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#2
06-04-2016 20:41
 Ocena 7 na 7
Drobner (19539 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy.
>Ducha Prawdy

Nie na temat.
Tytuł wątku brzmi: "W trosce o nie zaśmiecanie forum".

Drobner, MPO

#3
06-04-2016 20:47
 Ocena 3 na 3
ZaKotem (8733 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
Przeciw. Każdy jest pożyteczny, choćby jako zły przykład.

Wzruszają mnie nutrie.

#4
06-04-2016 20:54
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi ZaKotem
>Przeciw.
Nie rób mu tego, to jego pierwszy wątek na forum.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#5
06-04-2016 20:58
 Ocena 5 na 5
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
Przeciw.
Bez takich ewenementów już naprawdę nie byłoby na forum o czym gadać*













*bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.

#6
06-04-2016 21:04
 Ocena 2 na 2
dzentelmen (2000 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>*bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce
Zależy z kim gadasz...

>
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.

Oj tak...

Pozdrawiam.

"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.

#7
06-04-2016 21:07
 Ocena 3 na 3
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum

> 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach.

Ale za to jaki twórczy, nonkonformistyczny, a przede wszystkim - niezależny duchowo.


"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą,
Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki

Sierota (349 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>Przeciw.
>Nie rób mu tego, to jego pierwszy wątek na forum.

I co z tego?



#9
06-04-2016 21:19
 Ocena 2 na 2
Sierota (349 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>Przeciw.
>Bez takich ewenementów już naprawdę nie byłoby na forum o czym gadać*

Naprawdę?

>*bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce

Oj chce, tylko czasem się wstrzymuje.

>
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.


Tak!

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Sierota
>>>Przeciw.
>>Nie rób mu tego, to jego pierwszy wątek na forum.
>I co z tego?
To co na końcu.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#11
06-04-2016 21:31
 Ocena 2 na 2
Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów)
(zablokowany)
Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Drobner
Co nie na temat? "Duch Prawdy" przypomniał jak brzmi jego poprawny nick i tyle.

#12
06-04-2016 21:36
 Ocena 4 na 4
Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów)
(zablokowany)
Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce
Ja poruszyłem pierwsze zagadnienie, ale mój wątek wywalono do Oślej Ławki.

#13
06-04-2016 21:40
 Ocena 5 na 5
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
Plus za poruszenie, a czemu wywalono to doprawdy nie wiem.
Patrząc na wątki, które jakkolwiek by się nie zaczęły, wkrótce przekształcają się w mordobicie, można zauważyć że wątek o dupach to szczyt kultury.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.

#14
06-04-2016 21:46
 Ocena 5 na 5
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
Narzekającym na erotyczne reklamy - w wątku o dupach- odpowiem tutaj, bo oślej ławki mogą nie czytać.
Niemal, jeżeli nie każda, odwiedzana strona zostawia ciasteczka, które mają potem wpływ na pojawiające się reklamy. Mnie na przykład ciągle prześladują reklamy sprzętu AGD i sztormiaków, żadnej golizny . Jeżeli kogoś prześladują reklamy z gołymi dupami to sam powinien wiedzieć, dlaczego.

Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.

#15
06-04-2016 21:50
 Ocena 7 na 9
Drobner (19539 punktów)Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum
>Co nie na temat? "Duch Prawdy" przypomniał jak brzmi jego poprawny nick i tyle.

#1
Więc nie na temat watku: "W trosce o nie zaśmiecanie forum".

#2
Zapytaj tego Ducha i innych forumowiczów, ile merytorycznych wpisów usunął w swoim wątku (www.racjonalista.pl/forum.php/s,704481) pod pretekstem 'nie na temat'.
a) wystarczało się nie zgadzać z wpisem początkowym;
b) wystarczało nazywać się Andrzej Bogusławski (o którym jest wątek);
c) lub nazywać się Drobner, W.R. i diabeł wie jak jeszcze...

Drobner, tematyczny

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365