 |
W trosce o nie zaśmiecanie forum Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-04-2016 20:29 | W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | W trosce o nie zaśmiecanie forum
7 na 11 | Duch prawdy ostatnio wyraził chęć walki o nie zaśmiecanie forum.
Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy. 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach. To wystarczająco dużo aby uznać, iż po tym użytkowniku niczego więcej po za zaśmiecaniem forum nie można się spodziewać. Nie sądzę by tego typu persona pasowała do racjonalistycznego forum.
A więc kto za kto przeciw. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej..#1 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy.Ducha Prawdy 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#2 7 na 7 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Ja też wykażę taką wolę, chciałbym zgłosić wniosek o usunięcie ducha prawdy.> Ducha Prawdy  Nie na temat. Tytuł wątku brzmi: "W trosce o nie zaśmiecanie forum". Drobner, MPO |
#3 3 na 3 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Przeciw. Każdy jest pożyteczny, choćby jako zły przykład.
Wzruszają mnie nutrie. |
#4 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Przeciw.Nie rób mu tego, to jego pierwszy wątek na forum. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#5 5 na 5 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Przeciw. Bez takich ewenementów już naprawdę nie byłoby na forum o czym gadać* *bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce 
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami. |
#6 2 na 2 | dzentelmen (2000 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > *bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce  Zależy z kim gadasz...  > Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.Oj tak...  Pozdrawiam. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
#7 3 na 3 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum |
> 2500 Postów o swoim mesjanizmie, cebulowych krążkach, palącej się wodzie, numerkach i tym podobnych bzdurach.Ale za to jaki twórczy, nonkonformistyczny, a przede wszystkim - niezależny duchowo. 
"U nas, brat brata kocha, ale swoją drogą, Poluje na okazyę, by go kopnąć nogą". - Mikołaj Biernacki |
| Sierota (349 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >Przeciw.> Nie rób mu tego, to jego pierwszy wątek na forum.  I co z tego?  |
#9 2 na 2 | Sierota (349 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Przeciw.> Bez takich ewenementów już naprawdę nie byłoby na forum o czym gadać*Naprawdę? > *bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce  Oj chce, tylko czasem się wstrzymuje. > Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.Tak! |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > >>Przeciw.> >Nie rób mu tego, to jego pierwszy wątek na forum.  > I co z tego?To co na końcu.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#11 2 na 2 Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Co nie na temat? "Duch Prawdy" przypomniał jak brzmi jego poprawny nick i tyle. |
#12 4 na 4 Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > bo o dupach i alkoholu to już nikt nie chce  Ja poruszyłem pierwsze zagadnienie, ale mój wątek wywalono do Oślej Ławki.  |
#13 5 na 5 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Plus za poruszenie, a czemu wywalono to doprawdy nie wiem. Patrząc na wątki, które jakkolwiek by się nie zaczęły, wkrótce przekształcają się w mordobicie, można zauważyć że wątek o dupach to szczyt kultury.
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami. |
#14 5 na 5 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | Narzekającym na erotyczne reklamy - w wątku o dupach- odpowiem tutaj, bo oślej ławki mogą nie czytać. Niemal, jeżeli nie każda, odwiedzana strona zostawia ciasteczka, które mają potem wpływ na pojawiające się reklamy. Mnie na przykład ciągle prześladują reklamy sprzętu AGD i sztormiaków, żadnej golizny  . Jeżeli kogoś prześladują reklamy z gołymi dupami to sam powinien wiedzieć, dlaczego.
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami. |
#15 7 na 9 | Drobner (19539 punktów) | Odp: W trosce o nie zaśmiecanie forum | > Co nie na temat? "Duch Prawdy" przypomniał jak brzmi jego poprawny nick i tyle.#1 Więc nie na temat watku: "W trosce o nie zaśmiecanie forum". #2 Zapytaj tego Ducha i innych forumowiczów, ile merytorycznych wpisów usunął w swoim wątku ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,704481) pod pretekstem 'nie na temat'. a) wystarczało się nie zgadzać z wpisem początkowym; b) wystarczało nazywać się Andrzej Bogusławski (o którym jest wątek); c) lub nazywać się Drobner, W.R. i diabeł wie jak jeszcze... Drobner, tematyczny |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|