Racjonalista - Strona głównaDo treści
czym jest czas pytanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-10-2016 22:20amenli (68 punktów)czym jest czas pytanie
Ocena 1 na 1
Witam
Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
Mam pytanie .
Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli.
Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ?
Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ?
Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce.
Co zrobi człowiek za te słowa ?
Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra.
Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.

lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?

To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..
#121
19-10-2016 08:45
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> jaki chcie
> udowodnić kto jest mądrzejszy

My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią.

>wystarczyło poczytać trochę

Spójrz w lusterko.

>głupi czy beton to też jakiś człowiek

Owszem. Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.

>jaką nazwę damy takiemu intelegentno głupi ?

A nazywaj sobie jak chcesz. Mnie to nie obchodzi.

>albo nie widzisz ze to forum jest takie albo.

Nie rozumiem tego. Piszesz b. niezrozumiale i niegramatycznie. Może wybierzesz z się przed ewangelizacją na jakiś kurs j. polskiego?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> jaki chcie
>> udowodnić kto jest mądrzejszy
>My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią.

ok , i uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?



>>głupi czy beton to też jakiś człowiek
>Owszem. Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.

człowiek jaki ma coś do powiedzenia ma myśli chyba rozumiesz musisz rozwinąć myśl człowiek .
łyżka czy koparka ? wystarczy ? uznasz to zapewnię za żart
uznajesz mnie za słabszego , zawsze kopisz słabszych ?
czy jednak masz wątpliwości bo kopisz ?

czy wszystko to są żarty ? bo często używasz tego słowa ?


Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>>My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią
>ok , i uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?

UMIESZ CZYTAĆ?

>>>głupi czy beton to też jakiś człowiek
>>Owszem. Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.
>człowiek jaki ma coś do powiedzenia ma myśli chyba rozumiesz musisz rozwinąć myśl człowiek

Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.

>uznajesz mnie za słabszego , zawsze kopisz słabszych ?

Po pierwsze nie jesteś słabszy. Po drugie rozmawiamy. Jeśli nie podchodzisz do ludzi z szacunkiem, nie wyjaśniasz swoich pytań, nie stawiasz ich precyzyjnie a jeszcze karzesz domyślać się co masz na myśli, kokietujesz - ludzie spuszczą cię po brzytwie bo zajmujesz im cenny czas.
Jeśli uznasz zajęcie się interlokutora swoimi sprawami i zaniechanie rozmowy z tobą za kopnięcie, to raczej nie mamy wspólnej płaszczyzny porozumienia. Najpierw poznaj bliźniego i pozyskaj go, dopiero później spróbuj coś mu dać. Taka moja rada.

>czy jednak masz wątpliwości bo kopisz ?

A gdzie?

>czy wszystko to są żarty ? bo często używasz tego słowa ?

Jak na razie, to twoje pytania poza poziom żartów naprawdę nie wychodzą.
Traktuję cię tak, jak ty mnie. Witamy w realu.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> Mieszkałem tu i tam trzeba było zwracać uwagę co się mówi jest to normalnie
>Miejsce mieszkania w przeszłości i obecnie nie ma nic do rzeczy. Zaprawdę powiadam ci: jeśli chcesz zrozumieć co ma do powiedzenia Drobner z owym szukaniem sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku.Jeśli nie sprawdzisz - nie zrozumiesz, a Drobnera wcale nie będzie to obchodzić. Pójdzie swoja drogą.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,725724#w725979
>Poniał?
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

Czy energii zabraknie

on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita




Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita

Tak. I o to ci przecież chodziło, by nie zrozumieć "szukania" w pojęciu Drobnera. Brawo

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita
>Tak. I o to ci przecież chodziło, by nie zrozumieć "szukania" w pojęciu Drobnera. Brawo
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

sugerujesz ze Drobner jest zły bo nic go nie obchodzi ?

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> sugerujesz ze Drobner jest zły bo nic go nie obchodzi ?

Pisząc otwartym i mam nadzieję zrozumiałym tekstem : odbieram cię tak, że nie chcesz tu nikogo zrozumieć nawet nie mówiąc o możliwościach. Chcesz głosić swoje i tyle.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>pokaż co ja głupiego napisałem rozumie że wszystko

Łatwiej wymienić co nie-głupiego napisałeś.

NIC.

Drobner, kontrapunktowy.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>>My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią>ok , i uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?
>UMIESZ CZYTAĆ?
zauważ gadać a robić ma w sobie delikatną różnice .
Ja Pisze ze ty to robisz .
Nawet jak uważasz ze nie i ze jesteś spoko .
Ja to tak odbieram nie wiem czy rozumiesz to ?

>Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.
koparka twoja ? co to było żart z głupka ? tyle wystarczy ?

>Po pierwsze nie jesteś słabszy.

No nie zmieniasz zdanie jak polityk

>Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka
>"dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza"

#130
19-10-2016 10:51
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita

Jeszcze nie przedstawiłeś ani krzty czegokolwiek, co mogłoby zaangażować czyjkolwiek intelekt.

Trudno mówić o zrozumieniu, gdy przekaz jest sterylnie beztreściowy.

Drobner, z pustki

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Drobner
>>pokaż co ja głupiego napisałem rozumie że wszystko
>Łatwiej wymienić co nie-głupiego napisałeś.
> NIC.
>Drobner, kontrapunktowy.

Drobner nie za uwarzyłeś ze sam podsumowałem ze wszystko co pisze jest głupie ?

to chyba jednak nie było głupie co napisałem ?

wiec nie jesteś obiektywny .

Ta twoja wypowiedz jest dosyć nie fortuna

Zastosowałeś ten styl do całości mnie dzięki

#132
19-10-2016 11:19
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> Ja Pisze ze ty to robisz .

Nie napisałeś zdaniem oznajmującym. Pytałeś Cytat:

uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?

Widzisz ten pytajnik na końcu? w kazdym razie nasi inteligentni czytelnicy widzą.
Mimo wszystko nie martw się, twoje manipulacje i tak wyszłyby z czasem.

>Nawet jak uważasz ze nie i ze jesteś spoko

Moje zdanie znasz. Jest inne.

>Ja to tak odbieram nie wiem czy rozumiesz to ?

Rozumiem, gadać i myśleć na temat bliźnich można naprawdę wiele głupot.

>>Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.
>koparka twoja ? co to było żart z głupka ? tyle wystarczy ?

Nie warto się unosić. Powściąganie emocji wyraźnie pomoże w ewangelizacji. O młocie pneumatycznym również było. To życzliwy żart pokazujący, jak mało rzeczy rozumiesz co się do ciebie pisze.
To czy jesteś słaby, czy silny w czymkolwiek to nie moja sprawa i niewiele mnie interesuje. Po prostu nie czuję się rozumiany w rozmowie z tobą i prócz ewangelizacji doprawdy nie wiem, po co wszedłeś na to forum. Tyle w temacie. Zabierasz innym cenny czas tą gadką.

>>Po pierwsze nie jesteś słabszy.
>No nie zmieniasz zdanie jak polityk

Pokaż jakiś cytat, albo rozmowę zakończymy po naprawdę nie widze sensu jej kontynuowania.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#133
19-10-2016 11:44
 Ocena-1 na 1
adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> Ja Pisze ze ty to robisz .
>Nie napisałeś zdaniem oznajmującym. Pytałeś Cytat:

>uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?

>Widzisz ten pytajnik na końcu? w kazdym razie nasi czytelnicy widza.
>Mimo wszystko nie martw się, twoje manipulacje i tak wyszłyby z czasem.

Cały czas robisz to . Dla ciebie to bez różnicy ? znowu pytam nie wiem po co .
teraz pisze ze to robisz . pasuje ?



>Moje zdanie znasz jest inne.
ok, tak . moje nie ważnie .
>Pokaż jakiś cytat

zaraz powiesz ze to życzliwie było Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>Cały czas robisz to

Ale co? Myśl sobie, co chcesz, ja naprawdę nie mam z tym próblemu. Po cóż miałbym ci cokolwiek udowadniać? Ty już swoje wiesz, mnie to naprawdę nie przeszkadza.

> znowu pytam nie wiem po co

To proste jak budowa cepa: chcesz mi za wszelką cenę coś udowodnić. Zgadłem?

>teraz pisze ze to robisz . pasuje ?

Ale się uwziął. A jaką różnicę zrobi ci, czy mi pasuje czy nie? Wyluzuj.
Naprawdę niezmierzone połacie głupot ludzie napisali o bliźnich i ja nie jestem tego odkrywcą.

>>Moje zdanie znasz jest inne.
>ok, tak . moje nie ważnie .

Dla mnie? A dlaczegóż miałoby być to dla mnie jakimkolwiek odnośnikiem? Wskazówką choćby?
Znam siebie, a od pomagania czy zwracania mi uwagi na istotne mankamenty mam innych, ty nie jesteś mi do niczego potrzebny.

>>Pokaż jakiś cytat
>zaraz powiesz ze to życzliwie było "Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz"

Prawda w oczy kole. A chcesz ją głosić innym.. ech chłopie.
Radzę załóż sobie na swój użytek, że ja lotnością umysłu jestem od ciebie gorszy i słabszy. Wtedy nie będziesz żywił pretensji.
Do widzenia.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Drobner
>>on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita
>Jeszcze nie przedstawiłeś ani krzty czegokolwiek, co mogłoby zaangażować czyjkolwiek intelekt.
>Trudno mówić o zrozumieniu, gdy przekaz jest sterylnie beztreściowy.
>Drobner, z pustki

Miałem swój Pytanie .

Teraz chcesz wrobić mnie w jakiś przekaz .

Ja byłem ten jaki zadaje pytania .

Zgadza się za dużo tu szukacie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365