 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-10-2016 22:20 | amenli (68 punktów) | czym jest czas pytanie
1 na 1 | Witam Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas. Mam pytanie . Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli. Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ? Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ? Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce. Co zrobi człowiek za te słowa ? Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra. Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.
lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?
To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Ja problemu nie mam, ale to forum ma wyraźny problem z brakiem moderacji.może szukają i zakładają teczki . debil to człowiek chory a ty za ostro traktuje ludzi chorych . to tak jak by palcem wytykales mnie na ulicy . |
#78 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > chodzi mi o waszą złość.Nas Twoja głupota nie złości. Nas niczyja głupota na tym forum nie złości. Nie zrealizowałeś więc planu. Ale nie złość się.... My, Drobner |
| Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Jaki ty masz problem że interesuje się debilami. ?Jak widać wyżej, Ty masz problem - z narcyzmem. Drobner, niezainteresowany |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > zasadniczo jak widzisz diably jest źle.> Nie wiem czy widzisz, ale zdaje się jesteś wybitym znawcą ich natury  > krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.ok raz się spotkali chyba ale nam było nie po drodze on zbiera duszy a ja szukam czegoś innego  |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | Bo chociaż wtyczkę poprawiającą błędy byś sobie zainstalował. Nie da się czytać tych wypocin  |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | > > Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży  > Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?  A może Berne i jego analiza transakcyjna?  |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >> Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży  > >Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?  > Przecież napisał: "CHCĘ WASZE RAJSKIE PLAŻE". No wiesz, te, na których się wylegujemy i płacą nam za to, a lud pracujący nam usługuje. Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła się.każdy chcie kasę . zadarmo. to chyba garstka robi . |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >Jaki ty masz problem że interesuje się debilami. ?> Jak widać wyżej, Ty masz problem - z narcyzmem.> Drobner, niezainteresowanymożecie wysłać mi diagnozie na rentę pójdę może . . |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >>>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..> >>>... To człowiek ma szukać .> >>Ależ np. ja go 'szukam'.> >>Tyle, że 'po czesku'.>>Drobner, 'szukacz'> >Po co go szukasz ?> Mojej odpowiedzi znowu nie zrozumiesz.> Tak jak nie zrozumiałeś poprzedniej...> Drobner, czesko-polski> zakladasz jak go odnajdiesz on cię zrozumie ? |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > A może Berne i jego analiza transakcyjna?Informatyka i człowiecza 'logika' ala Olson. Swoją drogą widzę łańcuszek na małego pieska działa 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | > Informatyka i człowiecza 'logika' ala Olson.No jakbyś był w stanie to zrozumieć to spoko  > Swoją drogą widzę łańcuszek na małego pieska działa  Ano działa, a już obawiałem się, że nie odpowiesz. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > zakladasz jak go odnajdiesz on cię zrozumie ?Jeśli On choć w cząstce jest podobny do Ciebie to nie sądzę, ale kto wie, kto wie... 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >chodzi mi o waszą złość.> Nas Twoja głupota nie złości.> Nas niczyja głupota na tym forum nie złości.> Nie zrealizowałeś więc planu.> Ale nie złość się....> My, Drobnermyślisz o tym że innaczej myślę ? czy chodzi o błędy ? pokaż co ja głupiego napisałem rozumie że wszystko dla tego proszę o przykład jeden dasz rady ? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|