Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika zohen

15-04-2012 11:59 - Zrezygnujmy z minusów!
21-03-2012 21:12 - Odp: Kryzys polityki Izraela ?
21-03-2012 20:54 - Odp: Kryzys polityki Izraela ?
19-03-2012 21:13 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności
19-03-2012 10:06 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności
19-03-2012 09:42 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności
18-03-2012 23:12 - Odp: Gospodarka wierzącego
17-03-2012 23:58 - Odp: Brak powiadomień
17-03-2012 22:41 - Odp: Brak powiadomień
17-03-2012 21:29 - Brak powiadomień
16-03-2012 11:13 - Odp: Szkolne kółko racjonalisty/dyskusyjne?
15-03-2012 21:28 - Odp: Czy wzrost człowieka - około 1,7 m - jest optymalny?
15-03-2012 20:57 - Czy wzrost człowieka - około 1,7 m - jest optymalny?
15-03-2012 16:30 - Odp: Rząd: 0,3 proc. podatku na Kościoły i związki wyznaniowe
12-03-2012 22:18 - Odp: Problem z etyką w Liceum
12-03-2012 21:36 - Odp: Problem z etyką w Liceum
12-03-2012 21:03 - Odp: Problem z etyką w Liceum
11-03-2012 23:48 - Odp: Jaki Kościół jest biedny i jaki dobry - propaganda w TVP
09-03-2012 22:32 - Odp: Kolejny religijny wariat
09-03-2012 22:14 - Odp: Kolejny religijny wariat
09-03-2012 21:53 - Odp: Kolejny religijny wariat
08-03-2012 17:34 - Odp: Kolejny religijny wariat
08-03-2012 15:25 - Odp: Kolejny religijny wariat
05-03-2012 23:47 - Odp: Tupet
05-03-2012 23:31 - Odp: Tupet
05-03-2012 23:13 - Odp: Ateiści bez rozwodów
05-03-2012 01:36 - Odp: Cud Maturalny
03-03-2012 21:35 - Odp: Cud Maturalny
03-03-2012 20:46 - Odp: Dziennikarska moralność- a la française
02-03-2012 12:10 - Odp: Dobra nowina
26-02-2012 21:52 - Odp: trochę teistyczny ateizm
26-02-2012 13:17 - Odp: trochę teistyczny ateizm
26-02-2012 10:40 - trochę teistyczny ateizm
25-02-2012 17:53 - Odp: Dawkins - człowiek małej wiary?
25-02-2012 17:25 - Odp: Dawkins - Wojujący ateista się łamie*
25-02-2012 15:23 - Odp: Dawkins - Wojujący ateista się łamie*
23-02-2012 23:09 - Odp: Brak mozliwosci komentowania
23-02-2012 20:15 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
23-02-2012 19:54 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
21-02-2012 19:07 - Odp: Kościół czuje się atakowany "Metodą szatana jest kłamstwo&qu
21-02-2012 09:35 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
21-02-2012 08:53 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 21:47 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 19:54 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 18:48 - Szatan w stopniu sierżanta
20-02-2012 17:49 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 17:22 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 16:04 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
17-02-2012 10:29 - Odp: uderz w stół
15-02-2012 22:42 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
15-02-2012 22:17 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
15-02-2012 10:47 - Odp: uderz w stół
14-02-2012 23:51 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
14-02-2012 23:09 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
14-02-2012 22:47 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
11-02-2012 14:10 - Aukcja krwi
10-11-2011 20:38 - Odp: Poniżej krzyża
20-08-2011 04:32 - Odp: Poznań - Wyjdź z domu... czyli spotkanie ateistów.
08-08-2011 08:43 - Odp: Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26%
07-08-2011 22:06 - Odp: Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26%
07-08-2011 21:08 - Odp: Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26%
07-08-2011 20:36 - Zainteresowanie portalem Racjonalista (moje) spadło o 26%
03-04-2011 07:59 - Odp: Ateizm jest równie nieracjonalny jak wiara w boga
01-03-2011 21:27 - Odp: między słowami a wiarą
22-02-2011 14:22 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno
22-02-2011 11:44 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno
22-02-2011 11:08 - Odp: Duchowni z immunitetem
05-02-2011 21:13 - Odp: blog sympatycznych zakonników
05-02-2011 16:33 - Odp: blog sympatycznych zakonników
04-02-2011 22:17 - blog sympatycznych zakonników
30-01-2011 10:52 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
29-01-2011 20:08 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
28-01-2011 18:09 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
28-01-2011 13:53 - Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
16-12-2010 17:25 - Odp: OJCIEC -kto to dla katolików??
16-12-2010 16:58 - Odp: OJCIEC -kto to dla katolików??
04-08-2009 23:01 - Odp: Krytyka cielesności
02-08-2009 22:33 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 22:22 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 21:57 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 21:33 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 21:30 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 21:11 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 20:54 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 20:34 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 20:30 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 20:21 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 20:15 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 19:09 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 18:57 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 18:36 - Odp: Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 18:06 - Odp: Albo - albo , czyli filozoficzne rozterki
02-08-2009 17:57 - Życie konia, a życie bacy z Zakopanego
02-08-2009 17:53 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 17:41 - Odp: Racjonalista nie może być socjalistą
02-08-2009 17:31 - Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
Razem: 167 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)