Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika zohen

02-11-2012 19:09 - "Wstrząsające, że matka chciała w ten sposób zarobić ..."
11-02-2012 14:10 - Aukcja krwi
04-02-2011 22:17 - blog sympatycznych zakonników
19-10-2012 12:54 - Błogosławiona krwawa kawa abp. W. Depo
02-08-2009 17:31 - Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
17-03-2012 21:29 - Brak powiadomień
18-05-2012 22:57 - Czy wśród dyskutantów na Racjonaliście są osoby "duchowne"?
15-03-2012 20:57 - Czy wzrost człowieka - około 1,7 m - jest optymalny?
28-01-2011 13:53 - Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
13-01-2013 20:52 - Matce Bożej w Jarosławiu spadła korona. Przeor: to znak...
13-09-2012 23:41 - Odp: "Bóg urojony" - dla kogo ksiązka
02-08-2009 18:06 - Odp: Albo - albo , czyli filozoficzne rozterki
05-03-2012 23:13 - Odp: Ateiści bez rozwodów
06-01-2013 19:18 - Odp: Ateiści mają swój kościół
03-04-2011 07:59 - Odp: Ateizm jest równie nieracjonalny jak wiara w boga
05-02-2011 16:33 - Odp: blog sympatycznych zakonników
05-02-2011 21:13 - Odp: blog sympatycznych zakonników
19-10-2012 13:03 - Odp: Błogosławiona krwawa kawa abp. W. Depo
02-08-2009 17:53 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 18:57 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 20:15 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 20:21 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 20:34 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 20:54 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
02-08-2009 21:33 - Odp: Bóg - człowiek - zwierzę. Boża fuszerka?
23-02-2012 23:09 - Odp: Brak mozliwosci komentowania
17-03-2012 22:41 - Odp: Brak powiadomień
17-03-2012 23:58 - Odp: Brak powiadomień
03-03-2012 21:35 - Odp: Cud Maturalny
05-03-2012 01:36 - Odp: Cud Maturalny
13-05-2012 13:35 - Odp: Cuda
18-05-2012 21:52 - Odp: Czy ateizm czyni nas lepszymi
06-10-2012 23:42 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo?
06-10-2012 23:59 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo?
07-10-2012 00:39 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo?
30-09-2012 19:41 - Odp: Czy pan Dawkins odpowiedział na pytanie apologety?
15-04-2012 13:34 - Odp: Czy Polsce grozi zamach stanu?
16-03-2013 18:33 - Odp: Czy wieczne męki piekielne są sprawiedliwą karą?
19-05-2012 22:30 - Odp: Czy wśród dyskutantów na Racjonaliście są osoby "duchowne&qu
15-03-2012 21:28 - Odp: Czy wzrost człowieka - około 1,7 m - jest optymalny?
25-02-2012 17:53 - Odp: Dawkins - człowiek małej wiary?
25-02-2012 15:23 - Odp: Dawkins - Wojujący ateista się łamie*
25-02-2012 17:25 - Odp: Dawkins - Wojujący ateista się łamie*
30-04-2013 23:22 - Odp: Dlaczego wierzymy w boga (ów). Dyskusja na temat książki
02-03-2012 12:10 - Odp: Dobra nowina
22-02-2011 11:08 - Odp: Duchowni z immunitetem
20-02-2012 16:04 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 17:22 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 17:49 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 19:54 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
20-02-2012 21:47 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
21-02-2012 08:53 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
21-02-2012 09:35 - Odp: Dzieje ludzkości wobec zmian klimatu
03-03-2012 20:46 - Odp: Dziennikarska moralność- a la française
18-03-2012 23:12 - Odp: Gospodarka wierzącego
22-04-2012 21:13 - Odp: IV RP kontratakuje?
22-04-2012 21:38 - Odp: IV RP kontratakuje?
17-04-2012 22:47 - Odp: Izrael, antysemityzm, Grass i sprawa polska.
14-02-2012 22:47 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
14-02-2012 23:09 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
14-02-2012 23:51 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
15-02-2012 22:17 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
15-02-2012 22:42 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
23-02-2012 19:54 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
23-02-2012 20:15 - Odp: Izraelska walka z terroryzmem
28-01-2011 18:09 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
29-01-2011 20:08 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
30-01-2011 10:52 - Odp: Jak dr Tomek gryzł własny zakonny ogon
11-03-2012 23:48 - Odp: Jaki Kościół jest biedny i jaki dobry - propaganda w TVP
08-03-2012 15:25 - Odp: Kolejny religijny wariat
08-03-2012 17:34 - Odp: Kolejny religijny wariat
09-03-2012 21:53 - Odp: Kolejny religijny wariat
09-03-2012 22:14 - Odp: Kolejny religijny wariat
09-03-2012 22:32 - Odp: Kolejny religijny wariat
01-01-2013 21:42 - Odp: Konferencja: Jan Paweł II a problemy bezpieczeństwa
21-02-2012 19:07 - Odp: Kościół czuje się atakowany "Metodą szatana jest kłamstwo&qu
22-05-2013 21:36 - Odp: Kościół domaga się ... rozwiązanie kompromisowe!
19-03-2012 09:42 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności
19-03-2012 10:06 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności
19-03-2012 21:13 - Odp: Kościół ostoją wartości i moralności
04-08-2009 23:01 - Odp: Krytyka cielesności
21-03-2012 20:54 - Odp: Kryzys polityki Izraela ?
21-03-2012 21:12 - Odp: Kryzys polityki Izraela ?
06-03-2013 22:12 - Odp: Ksiądz w szpitalu jest intruzem dla niekatolickiego pacjenta
01-03-2011 21:27 - Odp: między słowami a wiarą
22-02-2011 11:44 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno
22-02-2011 14:22 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno
16-12-2010 16:58 - Odp: OJCIEC -kto to dla katolików??
16-12-2010 17:25 - Odp: OJCIEC -kto to dla katolików??
11-10-2012 21:08 - Odp: OT: Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści!
11-10-2012 21:16 - Odp: OT: Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści!
07-05-2012 20:33 - Odp: Parlamentarny zespół PiS do przeciwdziałania ateizacji
13-10-2012 19:21 - Odp: Pedofilia dozwolona w islamie???
03-03-2013 22:12 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół
03-03-2013 23:23 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół
04-03-2013 16:01 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół
04-03-2013 20:02 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół
06-03-2013 21:21 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół
06-03-2013 23:11 - Odp: Petycja do prezesa RM w sprawie 0.5% na kościół
12-10-2012 01:37 - Odp: Pilnie potrzebni asertywni ateiści!
Razem: 167 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)