 |
Wypowiedzi czytelnika Anna Salman 22-01-2014 22:18 - Odp: Technokracja (polityka) - zalety i wady 22-01-2014 21:36 - Odp: Czy Ptaszek naprawde jest Ptaszkiem. 22-01-2014 21:14 - Odp: Kurczymy się, czy rozwijamy ? 22-01-2014 21:00 - Odp: Technokracja (polityka) - zalety i wady 22-01-2014 20:05 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie? 22-01-2014 20:02 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie? 22-01-2014 19:52 - Odp: Kurczymy się, czy rozwijamy ? 21-01-2014 21:15 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie? 21-01-2014 21:04 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie? 21-01-2014 20:42 - Odp: Kurczymy się, czy rozwijamy ? 21-01-2014 13:01 - Odp: Kurczymy się, czy rozwijamy ? 21-01-2014 11:30 - Odp: Kurczymy się, czy rozwijamy ? 20-01-2014 21:29 - Odp: Masowa ochrona pedofilów przez Benedykta XVI 20-01-2014 20:15 - Odp: Kościół a ochrona danych osobowych czyli raport z kolędy 19-01-2014 19:11 - Odp: Masowa ochrona pedofilów przez Benedykta XVI 19-01-2014 18:17 - Odp: Zakodować telewizję publiczną !!! 19-01-2014 17:37 - Odp: mainstreamowe media i politycy 19-01-2014 17:30 - Odp: mainstreamowe media i politycy 19-01-2014 16:28 - Odp: Zakodować telewizję publiczną !!! 17-01-2014 21:20 - Odp: Zakodować telewizję publiczną !!! 17-01-2014 20:43 - Odp: Zakodować telewizję publiczną !!! 17-01-2014 20:39 - Odp: Zakodować telewizję publiczną !!! 17-01-2014 19:56 - Odp: powrót pańszczyzny (w robociźnie i w naturze) - Gwizdów 17-01-2014 13:43 - Odp: powrót pańszczyzny (w robociźnie i w naturze) - Gwizdów 17-01-2014 12:57 - Odp: powrót pańszczyzny (w robociźnie i w naturze) - Gwizdów 17-01-2014 11:45 - Odp: powrót pańszczyzny (w robociźnie i w naturze) - Gwizdów 17-01-2014 10:42 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku 17-01-2014 10:21 - Odp: Polski Nobel 16-01-2014 14:09 - Odp: Polski Nobel 16-01-2014 11:55 - Odp: Polski Nobel 16-01-2014 10:28 - Odp: Polski Nobel 16-01-2014 10:19 - Odp: Polski Nobel 16-01-2014 08:36 - Odp: Problem gospodarczy Afryki 15-01-2014 13:56 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku 15-01-2014 13:21 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku 14-01-2014 13:32 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku 14-01-2014 13:20 - Odp: Czy coś do nich dotrze...? 14-01-2014 12:05 - Odp: Technokracja (polityka) - zalety i wady 14-01-2014 12:02 - Odp: Czy coś do nich dotrze...? 14-01-2014 11:00 - Odp: Technokracja (polityka) - zalety i wady 14-01-2014 10:22 - Odp: Problem gospodarczy Afryki 12-01-2014 23:18 - Odp: Mądry ateista powinien być ... 12-01-2014 22:19 - Odp: Mądry ateista powinien być ... 12-01-2014 19:01 - Odp: Mądry ateista powinien być ... 12-01-2014 17:01 - Odp: Mądry ateista powinien być ... 09-01-2014 20:53 - Odp: Kościół a ochrona danych osobowych czyli raport z kolędy 09-01-2014 20:31 - Odp: Kościół a ochrona danych osobowych czyli raport z kolędy 09-01-2014 15:22 - Odp: Czy coś do nich dotrze...? 09-01-2014 15:01 - Odp: Penitencjarna licytacja 06-01-2014 20:17 - Odp: Marzenie...tak niewiele mi potrzeba aby Bóg mógł zaistnieć. 06-01-2014 11:14 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 05-01-2014 19:04 - Odp: Wartość usług 05-01-2014 18:19 - Odp: Kolęda 05-01-2014 18:04 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 05-01-2014 14:10 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 05-01-2014 13:54 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 05-01-2014 13:47 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 03-01-2014 21:21 - Odp: LASY PAŃSTWOWE 03-01-2014 20:36 - Odp: Kolęda 03-01-2014 20:07 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 03-01-2014 19:55 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 03-01-2014 19:51 - Odp: Kolejny wątek o gender 03-01-2014 14:34 - Odp: Kolejny wątek o gender 03-01-2014 14:04 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 03-01-2014 12:09 - Odp: Kolejny wątek o gender 03-01-2014 11:21 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 02-01-2014 15:31 - Odp: Kolejny wątek o gender 02-01-2014 15:01 - Odp: Prywatne orły sokoły vs państwowa lipa 01-01-2014 23:16 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz 01-01-2014 20:14 - Odp: Kolejny wątek o gender 01-01-2014 19:58 - Odp: Prywatne orły sokoły vs państwowa lipa 01-01-2014 19:30 - Odp: Prywatne orły sokoły vs państwowa lipa 01-01-2014 18:31 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 31-12-2013 16:07 - Odp: Gender 31-12-2013 16:03 - Odp: Kolejny wątek o gender 31-12-2013 15:50 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 31-12-2013 15:40 - Odp: Gender 30-12-2013 21:34 - Odp: Gender 30-12-2013 20:41 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 20:30 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 20:24 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 20:13 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 20:04 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 20:00 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 30-12-2013 16:34 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 16:28 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 30-12-2013 16:15 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 30-12-2013 16:11 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 16:00 - Odp: rzecz. rządu potwierdza - dziewczynki mogą się bawić autkami 30-12-2013 15:43 - Odp: Na Nowy Rok 30-12-2013 15:28 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 30-12-2013 15:18 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 15:07 - Odp: rzecz. rządu potwierdza - dziewczynki mogą się bawić autkami 30-12-2013 14:54 - Odp: rzecz. rządu potwierdza - dziewczynki mogą się bawić autkami 30-12-2013 14:15 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 14:02 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral 29-12-2013 16:50 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm? 26-12-2013 20:25 - Odp: National Geographic Channel - o co im chodzi ? 26-12-2013 20:16 - Odp: National Geographic Channel - o co im chodzi ? 25-12-2013 20:51 - Odp: Życzenia z okazji Natalis Solis Invicti Razem: 3041 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |