Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Borys Swoboda

16-07-2014 19:03 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 19:00 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 13:36 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 13:17 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 10:54 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
16-07-2014 10:33 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp.
25-05-2014 22:05 - Odp: Pełen nadziei widok w lokalu wyborczym
14-05-2014 17:34 - Odp: Społecznie/naukowo wartościowa alternatywa dla bitcoin?
14-05-2014 13:13 - Odp: Społecznie/naukowo wartościowa alternatywa dla bitcoin?
10-05-2014 08:17 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
05-05-2014 18:56 - Odp: Neoliberalizm i propaganda pracy nonprofit !
09-03-2014 21:55 - Odp: Co możemy zrobić dla Ojczyzny
09-03-2014 17:21 - Odp: Co możemy zrobić dla Ojczyzny
23-02-2014 18:11 - Odp: Zmiany na forum Racjonalisty
15-02-2014 18:29 - Odp: Zmiany na forum Racjonalisty
22-01-2014 18:00 - Odp: Technokracja (polityka) - zalety i wady
17-11-2013 10:47 - Odp: Gdy czytasz to zajadając się śniadaniowymi płatkami...
16-11-2013 18:00 - Odp: Gdy czytasz to zajadając się śniadaniowymi płatkami...
15-11-2013 19:23 - Odp: Niepokojąca jest bierność mediów
04-11-2013 18:36 - Odp: Co robi ZUS?
04-11-2013 14:41 - Odp: Zbawienie przez odprzemysłowienie
02-11-2013 16:05 - Odp: Bajki o rozwiązaniu problemu
02-11-2013 15:46 - Odp: Bajki o rozwiązaniu problemu
01-11-2013 22:20 - Odp: Bajki o rozwiązaniu problemu
25-10-2013 14:34 - Odp: Różnice i podobieństwa między ludźmi a zwierzętami
22-10-2013 20:20 - Odp: Socjalizm?
21-10-2013 21:11 - Odp: Jak będzie wyglądała Europa A.D. 2100?
21-10-2013 19:40 - Odp: Paradoks dyktatora
21-10-2013 18:39 - Odp: Paradoks dyktatora
20-10-2013 18:34 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy
20-10-2013 16:32 - Odp: Feministyczny lokal we Wrocławiu
19-10-2013 23:03 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy
11-10-2013 22:46 - Odp: Bezwarunkowy dochód podstawowy - prawda czy fikcja
11-10-2013 20:16 - Odp: Bezwarunkowy dochód podstawowy - prawda czy fikcja
11-10-2013 15:58 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy
11-10-2013 15:22 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy
09-10-2013 21:28 - Odp: Państwo.... to kto?
08-10-2013 15:36 - Odp: Wolny wybór, wolna wola i inne bajki
07-10-2013 21:12 - Odp: Wolny wybór, wolna wola i inne bajki
05-10-2013 21:55 - Odp: Wolny wybór, wolna wola i inne bajki
05-10-2013 20:40 - Odp: Wolny wybór, wolna wola i inne bajki
05-10-2013 20:35 - Odp: Wolny wybór, wolna wola i inne bajki
05-10-2013 15:37 - Odp: Wolny wybór, wolna wola i inne bajki
05-10-2013 06:10 - Odp: Kryzys w USA?
04-10-2013 23:14 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
04-10-2013 14:39 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
03-10-2013 18:43 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
01-10-2013 17:32 - Odp: Dziwne powody do dumy
29-09-2013 22:38 - Odp: Czym zajmuje się polska oświata?
29-09-2013 17:18 - Odp: Czym zajmuje się polska oświata?
29-09-2013 16:56 - Odp: Czym zajmuje się polska oświata?
28-09-2013 15:24 - Odp: Czym zajmuje się polska oświata?
28-09-2013 08:59 - Odp: Czym zajmuje się polska oświata?
18-09-2013 17:13 - Odp: Największa w Polsce nacjonalizacja od 1946
15-09-2013 09:39 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
14-09-2013 18:33 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
12-09-2013 14:43 - Odp: Wolność ... ?
11-09-2013 16:51 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
11-09-2013 14:06 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
11-09-2013 13:50 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
11-09-2013 13:32 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
11-09-2013 13:20 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
11-09-2013 11:22 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
11-09-2013 10:43 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią
07-09-2013 20:27 - Odp: Wolność ... ?
02-09-2013 12:49 - Odp: Wege i etyka
02-09-2013 12:08 - Odp: Wege i etyka
02-09-2013 11:50 - Odp: Wege i etyka
25-08-2013 13:57 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana....
25-08-2013 12:22 - Odp: Ordynarny i prymitywny wybryk J.Urbana....
21-08-2013 11:46 - Odp: Sport a ekonomia
19-08-2013 21:30 - Odp: Racjonalizm a etyka
19-08-2013 20:28 - Odp: Racjonalizm a etyka
15-08-2013 14:22 - Odp: Sam nie wiem...
14-08-2013 20:41 - Odp: Po co nam państwo!?
13-08-2013 16:08 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 13:53 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 13:24 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 12:27 - Odp: Ekonomia a życie.
12-08-2013 17:47 - Odp: Po co nam państwo!?
12-08-2013 17:35 - Odp: Ekonomia a życie.
12-08-2013 17:28 - Odp: Po co nam państwo!?
12-08-2013 16:32 - Odp: Po co nam państwo!?
12-08-2013 10:08 - Odp: Ekonomia a życie.
11-08-2013 12:34 - Odp: Po co nam państwo!?
10-08-2013 21:17 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków?
10-08-2013 19:29 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 19:57 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 16:08 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 15:08 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 13:49 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 12:59 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 12:51 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 11:56 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 09:16 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 08:38 - Odp: Po co nam państwo!?
09-08-2013 08:17 - Odp: Po co nam państwo!?
08-08-2013 22:37 - Odp: Okno
08-08-2013 22:04 - Odp: Okno
08-08-2013 21:36 - Odp: Okno
Razem: 650 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)