 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-03-2015 23:57 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Seria użytkownika pixel.
2 na 6 | Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi www.racjonalista.pl/forum.php/s,658588#w660763 , że mam tak dużo minusów: Seria od użytkownika; pixel, czas strzelania 1 minuta, ilość oddanych strzałów 10. dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 Tak Panie Bogusławski ................................................"najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.", a szczególnie ci szybkostrzelni.......... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#31 5 na 5 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Niech reszta stoi z boku i się przygląda. A potem płacze że forum kiśnie.Minusowanie nie powoduje usunięcia użytkownika (co samo w sobie nie jest raczej niczym złym), więc powiedziałbym, że jest raczej bezcelowe. Ot pokazuje czy forumowicze się zgadzają czy nie z daną wypowiedzią, ale przecież nawet ewidentnych bzdur nie usuwa. To nie minusy czy ich brak są tu problemem a brak reakcji moderacji > Parę osób ma odwagę powiedzieć nie.Z czego niestety nic nie wynika i wyniknąć chyba nie może - ewentualny ban dla Ducha nie oznacza przecież powrotu wartościowych userów.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#32 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. | . > Nie dajmy się zwariować.Ale nie racjonaliści rządzą w tym kraju. On ma swoich właścicieli i oni tu rządzą. Jak się nam władza nie podoba, to, wolno nam tylko nie głosować. > Za swoje idiotyzmy albo żenujące banały, czyli Religię Prawdy, Bezinteresowną Miłość, Boga Ducha i świadectwo osobistego Objawienia może dostać coś tylko przez pomyłkę, po pijaku albo od kogoś podobnego do nastoletniej, nawiedzonej "oazówki".Żeby tylko! Dostaje - jak sam pisze - wsparcie nawet od możnych tego świata. www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,660940#w661154> teraz to raczej zbiera za to, że pyskuje z Bogusławskim, którego trochę osób tu nie znosi.Żeby tylko! Różni prorocy rozpanoszyli się tu teraz na dobre i wszelkich racjonalistów po kątach ustawiają oraz swój porządek teraz tu wdrażają. Przecież nie tylko Bogusławskim niektórzy tu pomiatają, ale nawet utytułowanych uczonych o sporym intelektualnym dorobku za nic mają. Pan Duch Prawdy, wraz z pewną grupą (na szczęście jeszcze mniejszością) realizuje oczekiwaną tu przez wielu misję zdecydowanego obniżenia poziomu dyskusji na naszym forum. Teraz to już nie ma tu być portal o wysokich aspiracjach intelektualnych, z którego można było się wiele nauczyć prowadząc rozmowy z ludźmi w wielu dziedzinach mądrzejszych od nas, tylko ma tu panować "democratia stulti", na tle której średniacy intelektualni mogą się popisywać. Tyle tylko, że ten nasz Bóg kochany cholernie nierówno talentami dzielił. Jedni mają inteligencji, wiedzy i mądrości nawet w nadmiarze, ale większość to odczuwa - mniejszy lub większy - ich niedostatek i dlatego w nauce żadna demokracja się nie sprawdza. Uczeni też nie mogą tolerować na poziomie nauki żadnej głupoty, choć rozumieją, że to głupcy w każdym społeczeństwie stanowią większość. Racji w nauce się nie głosuje tylko ją się doświadczalnie weryfikuje. Wydaje mi się, że daliśmy się jednak zwariować. www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,622763#w624217@@@ . |
#33 3 na 3 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. | Mnie to nie dziwi, zwłaszcza kiedy czytam artykuły z pierwszej strony. |
#34 4 na 4 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Sprzeczanie się o minusy i plusy, to wg mnie piaskownica, a bawią się w to też tutaj zdaje się skądinąd poważne osoby. Brak ocen w ogóle może nie jest najlepszy, bo dobrze wiedzieć jak popularny jest jakiś pogląd, ale nie wiem czy nie warto rozważyć zniesienia minusów, a pozostawienia tylko plusów, co pozwoliłoby uniknąć osobistych wycieczek. Sam nie daję nigdy minusów za poglądy, choćby były wg mnie najgłupsze, najwyżej za wyjątkowe chamstwo i nieposzanowanie innych. Dałem ich może z pięć przez te.. niech spojrzę, 6 lat na tym forum. Ale w końcu od chamstwa powinna być moderacja.
|
#35 4 na 4 | Elżbieta Binswanger-Stefańska (7098 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Sam nie daję nigdy minusów za poglądy, choćby były wg mnie najgłupsze, najwyżej za wyjątkowe chamstwo i nieposzanowanie innych. Dałem ich może z pięć przez te.. niech spojrzę, 6 lat na tym forum. Ale w końcu od chamstwa powinna być moderacja.> Mam podobnie, chyba nawet nie dałam pięciu minusów przez te... niech policzę... 7/8 lat (acz z przerwami). Ale nie usuwałabym minusów, były wielce wymowne  |
#36 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | . > Sprzeczanie się o minusy i plusy, to wg mnie piaskownica, a bawią się w to też tutaj zdaje się skądinąd poważne osoby. (...) Sam nie daję nigdy minusów za poglądy, choćby były wg mnie najgłupsze, najwyżej za wyjątkowe chamstwo i nieposzanowanie innych. Dałem ich może z pięć przez te.. niech spojrzę, 6 lat na tym forum. Ale w końcu od chamstwa powinna być moderacja.www.racjon(*)m.php/s,660940/z,0/d,1#w661052@@@ . |
#37 4 na 4 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. |
> Z czego niestety nic nie wynika i wyniknąć chyba nie może - ewentualny ban dla Ducha nie oznacza przecież powrotu wartościowych userów.Wynika. Mam odwagę wypisać dziecko z religii. Mam odwagę powiedzieć rodzinie że to chłam. Jak wiesz to nie jest takie proste. Jak wiesz wiele osób boryka się z tym by lokalnie postawić się watażkom religijnym. Jak wiesz to nie jest takie proste. Idą kolejne święta w których tysiące "ateistów" chciałoby krzyknąć...pierdolcie się z tymi pisankami. Ale również p*****lcie się inne religie świata. Ale nie, bo żona, bo dzieci bo rodzina. Nie ugrasz wszystkiego nie pościągasz krzyży ze szkół do jutra. Minus dla nachalnej religii jest formą protestu. Owszem zamknę laptopa i problem zniknie ale nie zniknie ten na który idą miliardy z kasy państwa. Nie dam się jednak zwariować. Aż takiego oddechu nie ma. Nawet tu. |
#38 -4 na 4 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > A na plusy to już chyba nie liczysz od tych co im religię pozamykałeś. Nie jestem na forum dla plusów, lecz dla ludzi, a Religią nie kupczę, Religia to Wiara w Boga Ducha, o którego istnieniu nie wiem, lecz Wierzę, że istnieje. Religia to Wiara w Boga Ducha, a nie w fałszywe wyobrażenia, Ducha nie można ubrać w żadne wyobrażenie: "Nie czyń żadnej podobizny Boga.". Ślepe religie ( fałszywe religie, pseudoreligie ) pozamykałem zgodnie z tym, co mi Bóg Duch w Sercu i Umyśle powiedział i zgodnie z tym, co pisali wcześniejsi, którym się Serca i Umysły otwierały na świat Ducha: "Plemię żmijowe, ślepcy! Sami do Nieba nie wejdziecie i innym przeszkadzacie!". ( Edytowane; nie patrzyłem na godzinę, gdy klikałem Odpowiedz..., dziękuję Ci Boże Duchu, że prosiłeś bym "szukał w cyfrach" i dziękuję za Znaki, które mi tą drogą przysyłasz..., za wczorajszy; 72 i za dzisiejszy 414 ) www.racjonalista.pl/forum.php/s,660940#w661046www.racjonalista.pl/forum.php/s,659636#w6600121.Abraham 2.Izaak 3.Jakub 4.Juda 5.Fares 6.Ezron 7.Aram 8.Aminadab 9.Naasson 10. Salmon 11.Booz 12.Obed 13.Jesse 14.Dawid 1.Salomon 2.Roboam 3.Abiasz 4.Asa 5.Jozafat 6.Joram 7.Ozjasz 8.Joatam 9.Achaz 10.Ezechiasz 11.Manasses 12.Amos 13.Jozjasz 14.Jechoniasz 1.Salatiel 2.Zorobabel 3.Abiud 4.Eliakim 5.Azor 6.Sadok 7.Achim 8.Eliud 9.Eleazar 10.Mattan 11.Jakub 12.Józef 13.Jezus 14.( ? ) ( Edytowane drugi raz; -140/144 farmer Może przysłał Znak również dla Ciebie; -140/144... 1+4+0+1+4+4=14 ) ( Edytowane trzeci raz; zastanawiam się, czy na tym nie powinienem zakończyć mojego udziału w Forum, dzisiaj jest 02.04.2015... 0+2+0+4+2+0+1+5=14 ) ( Edytowane czwarty raz; odpowiadam na wypowiedź farmera, w której jedyna liczba, która ma z przodu + to 14 ) "Gdy wczoraj szłam ulicą, nagle narodził się cały wszechświat. Mój racjonalny umysł został wystrychnięty na skamlącego, diabelskiego głupka, takiego jak Jagon na końcu Otella. Jakże to może być, że ja jestem wszechświatem (...)" pl.wikiped(*)29#Osobiste_do.C5.9Bwiadczenia
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#39 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. |
> Może przysłał Znak również dla Ciebie; -140/144... 1+4+0+1+4+4=14 )Mam tarczę z ODYNA. A nad łóżkiem wisi mi młot THORA. Na ranem jak puszę gazy to zabijam wszystkie diabły w okolicy i duchy. Potem jeszcze splunę przez prawe ramię i do wieczora jakoś daję rady. Człowieku nie będę wałkował od początku tego co wałkujemy tu od grudnia. Zrozum to w końcu nie TY jesteś dla mnie, tylko TY możesz coś zrozumieć z tego miejsca. Taką szansę ma każdy kto tu wchodzi. |
#40 1 na 1 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Wynika.Skoro tak twierdzisz. > Mam odwagę wypisać dziecko z religii. Mam odwagę powiedzieć rodzinie że to chłam.Dobrze dla Ciebie. Ja na ten przykład sam się wypisałem. > Jak wiesz to nie jest takie proste.> Jak wiesz wiele osób boryka się z tym by lokalnie postawić się watażkom religijnym.> Jak wiesz to nie jest takie proste.Wiem, że nie jest. Ale, aż tak trudne też nie jest. > Idą kolejne święta w których tysiące "ateistów" chciałoby krzyknąć...pierdolcie się z tymi pisankami.> Ale również p*****lcie się inne religie świata.> Ale nie, bo żona, bo dzieci bo rodzina.Należałoby zapytać ile te święta mają z religią wspólnego a ile z okazją do wydawania pieniędzy i zapełnienia stołu. > Nie ugrasz wszystkiego nie pościągasz krzyży ze szkół do jutra.Niestety jeszcze długo nie. > Minus dla nachalnej religii jest formą protestu.Owszem, choć mi już się odechciało protestować w ten sposób skoro żadnego rezultatu to nie daje. Jak pisałem to nie minusy są problemem.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#41 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. |
> >Minus dla nachalnej religii jest formą protestu.> Owszem, choć mi już się odechciało protestować w ten sposób skoro żadnego rezultatu to nie daje. Jak pisałem to nie minusy są problemem.To może jest jakiś następny krąg wtajemniczenia o którym nie wiem?  Gdyby głupota dostawała po 70 minusów za post a nie po 2-3 i to jeszcze płacz że ktoś śmiał. To myślę że przynajmniej na wejściu trochę byłoby spokoju. A tak. |
#42 2 na 2 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Gdyby głupota dostawała po 70 minusów za post a nie po 2-3 i to jeszcze płacz że ktoś śmiał. To myślę że przynajmniej na wejściu trochę byłoby spokoju.> A tak.Może, a może nie. Niektórzy to chyba za bardzo zaangażowani są żeby się minusami przejąć. Takie sprawy powinien moderator załatwiać.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#43 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > >Gdyby głupota dostawała po 70 minusów za post a nie po 2-3 i to jeszcze płacz że ktoś śmiał. To myślę że przynajmniej na wejściu trochę byłoby spokoju.> >A tak.> Może, a może nie. Niektórzy to chyba za bardzo zaangażowani są żeby się minusami przejąć. Takie sprawy powinien moderator załatwiać.Sądzisz że był tu kiedykolwiek wierzący który przyjął do wiadomości to co mu ludzie napisali w jakiejkolwiek formie? Bo ja nie kojarzę? Aczkolwiek mogło mnie coś ominąć. |
#44 3 na 3 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Sądzisz że był tu kiedykolwiek wierzący który przyjął do wiadomości to co mu ludzie napisali w jakiejkolwiek formie?Może i był ale to nie tyle o wierzących chodzi co o zwykłe trolle. Ewidentne bzdury powinny być usuwane bo minusy choć pokazują do owych bzdur negatywne użytkowników nastawienie to wcale nie sprawiają, iż one znikają.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#45 3 na 3 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. | Z mojej strony jest tylko takie pytanie, czy aby na pewno jest czego tutaj jeszcze bronić? Forum to pewna część całości, a zasadnicza sprawa świadcząca o charakterze portalu to jednak publicystyka. A to już w zdecydowanie mocnej części nie moja bajka i nie moje pojmowanie terminu "racjonalizm", więc jakby nie jestem tu już u siebie, nie identyfikuję się z obecnym nurtem, kompletnie tego nie czuję i nie odzywam się generalnie, a zaglądam tu, bo przyzwyczaiłem się do pewnej, sensownej w moich oczach grupy ludzi (coraz chudszej), od których coś czerpałem czując, że się rozwijam. Za co zawsze będę już im wdzięczny, między innymi Panu czy Redaktorowi Naczelnemu, ale nie będę wymieniał wszystkich, bo kogoś pominę, a nie wypada. I chyba jednak mając do tego złudzenie, że to może mieć jakiś większy sens i moc. Obawiam się, że to jednak tylko chciejstwo było, mocne przecenienie, a całość to raczej coś jak przydatny głównemu nurtowi wentyl bezpieczeństwa, bez mocnego znaczenia, jakiegokolwiek wpływu i zagrożenia. Po ideowym skręcie wydaje się to być już kompletnie bez znaczenia, bez wpływu na cokolwiek, choćby na umysły czytelników. Tylko, że jakoś tak mi się wydaje (z całym szacunkiem), że kompetencji, a może i racjonalnego myślenia do tego nowego nurtu brakuje, choć pewne, ogólne rzeczy są zapewne sensowne. Inne moce i kierunki biorą tu jednak górę, sądzę że za przyzwoleniem i z cichym kibicowaniem, więc wolę czytać sobie książki. Teraz chociażby przypominam sobie "Fantomowe ciało króla" Jana Sowy jako mocną odtrutkę na tutejsze, co najmniej niezwykłe w mojej ocenie, wynurzenia. I być może mutacja forum jest nieuniknioną konsekwencją mutacji pozostałych składowych. Nic na siłę. Życie. To nie moje podwórko przecież, ani już nawet zabawki. Ale rozumiem emocje i przywiązanie, bo sam to w sobie jeszcze odrobinę mam. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|