 |
250 tysięcy za 1 uchodźcę?! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-05-2016 00:07 | Brzostowski (7067 punktów) | 250 tysięcy za 1 uchodźcę?!
-1 na 7 | Idę na taką wymianę. Zamieńmy 1 uchodźcę za 250 tysięcy... KODowców ! Niech jadą się ubogacać kulturowo, do ... Francji, Niemiec... do Angeli... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..#31 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | . > Z pliku: [Załącznik] "Światopoglądowy obraz współczesnej Polski należy uzupełnić o powstały wokół internetowej platformy "Racjonalista.pl" spontaniczny ruch społeczny, który zdobywa coraz większe znaczenie, a powstała na jego stronach lista ateistów i agnostyków liczy już parę tysięcy osób i nadal rośnie."> Boguś, nie rozbawiaj mnie. Zobacz co się dzieje tu na forum? Ile lemingów, antyklerykalnych nuworyszy? Jaki ruch społeczny? Z kim? Ani ilości, ani jakości.Publikacja jest sponad siedmiu lat. Pana byle co bawi, ja jestem pełen smutku, gdy widzę te "dobre zmiany" w moim kraju, a także na naszym forum. Panu teraz może się zdawać i samodzielnie racjonalnie myślący ludzie wymarli i nigdy już nie odegrają jakiejś znaczącej roli. Poczekajmy, jak nie tu, to gdzieś indziej znowu się odezwą i znowu będą jakąś siłą intelektualną. > WyAni z Wielce Szanownym Panem brudzia nie piłem, ani do jednej partii nie należałem i nie należę. No cóż mamy teraz albo amerykanizację, albo PiS-owską demokrację. Więc wal Pan śmiało jak inaczej Pan nie potrafi, gdyż ani rodzina, ani szkoła Pana nie wychowała. > Wy (środowisko antyklerykalne), m.in. przez takich typów jak Ty straciliście w Polsce szansę na udział w społecznej debacie: o religii, relacjach państwo - Kościół, itd... Straciliście, bo zamiast skupić się na debacie merytorycznej, ale spokojnej, bez ataków i ideologii antyklerykalnej poszliście na wojnę i wmieszaliście się w politykę.Czy poza tym już nic więcej Szanownemu Panu nie dolega. Pan twierdzi, iż katolicy myślą. Może i myślą, ale Pan ma z tym sensownym myśleniem poważne kłopoty. Zapluje się Pan całkiem w tej katolickiej nienawiści do ludzi samodzielnie myślących. Nigdy nie byłem żadnym "wy". Zawsze występowałem i nadal występuję tylko we własnym imieniu. Niczego nie mieszałem do polityki, a debaty to prowadziłem z tylko z ludźmi, z którymi było to możliwym. Prowadzenie jakichkolwiek debat np. z Panem, to chyba Pan raczy sobie mocno żartować? To taki sam bezsens jak debaty z PiS-owskimi politykami. Cały świat swoje, a oni z miedzianymi czołami nadal swoje. Przecież Pan wielokrotnie tu już napisał, iż żadnych debat się nie boi. > Waszymi lokomotywami w debacie mogli być poważni ludzie, a Waszymi symbolami zostali: Urban, Palikot, Grodzka, kilku gejów, Nergal który rwie Biblię i skoki na pochodach KODu.Tak, ma Pan rację wszystkie te osoby uważam za stojące na o niebo wyższym poziomie intelektualnym od Pana, ale z poglądami żadnej z nich się nie utożsamiam. Zdecydowanie wolę własne. > Popełniliście strategiczny błąd, nierozumiejąc, że nie da się wprost przełożyć lewackiej i antyklerykalnej mentalności na polski grunt. Bo w Polsce ludzie są mocno konserwatywni, ale też tolerancyjni. Słyszą Waszą gadkę o kombinacjach kleru i większej tolerancji dla gejów, LBGT i latajacego makaronu i nawet to przyjmują. Nie zrezygnują jednak ze swojej, konserwatywno-katolickiej i narodowej tożsamości.Naprawdę nic Pan nie czuje, jak Pan się tu kompromituje. Dziesięć lat na naszym forum i tylko Pan się cofnął w rozwoju. Nie miałem i nie mam żadnych strategicznych celów, nie należę do żadnych partii ani stowarzyszeń i choćby już dlatego nie mogłem popełnić strategicznych błędów. Piszę to co myślę tylko na własną odpowiedzialność. Oczywiście do jednych mi bliżej, a do innych dalej. Z jednymi zgadzam się w jakimś tam zakresie w dużym stopniu, a z innymi wcale. I tak przy okazji, niech Pan mi zalinkuje moje wypowiedzi, w których się bardzo myliłem oceniając teraźniejszość i przyszłość. Nie jestem żadnym prorokiem, ale moje przewidywania sprawdzają się bardziej niż bym tego chciał. > Daliście du...y na całej linii i teraz zostaje Wam zabawa z nuworyszami i lemingami.Odrobina podenerwowania z powodu braku argumentów i cała prawda z Pana wychodzi. www.racjon(*)m.php/s,680999/z,0/d,5#w681740 Ludzie zawsze różni bywali i tak jest nadal. Pan tu pozostał i zabawa jest z Panem, zaś ja nikogo stąd nie banowałem, gdybym banował to zupełnie nie tych, gdyż żadne poglądy mi nie przeszkadzają, a głupota to nawet bardzo. www.racjonalista.pl/forum.php/s,597152www.racjonalista.pl/forum.php/s,552946 Niech Pan sprawdzi ilu w Polsce mamy muzułmanów: wyborcza.p(*)e-jak-iranczyk-z-polakiem.html> >Czy z tej Pańskiej wsi niczego nie widać?> Raz w tygodniu przywożą Gość Niedzielny, to czytamy całom wsiom, ale wieczorami, bo w dzień pracuję, a tylko ja umiem czytać we wsi. Cóż, taka siemiatycka wieś...Patrz Pan co się porobiło, w tamtej okolicy, choć bardziej na południe, bliżej Siedlec, moi pradziadowie cztery wsie mieli. Ruscy za udział w powstaniu im zabrali, a II Rzeczypospolita nie oddała. Dziadek też miał jakiś tam majątek bliżej Warszawy, ale go chłopom po II wojnie rozparcelowali. Czyli ja też jestem stamtąd, a jakoś wspólnoty intelektualnej i kulturowej z Panem nie czuję. Czasem jednak, gdy polską rzeczywistość obserwuję, to trochę żałuję, iż ci "wyklęci" zwycięstwa nie odnieśli, gdyż wielu powinno pozostać w tym samym miejscu skąd ich ród się wywodzi. > BEKA z LEMINGÓW![Załącznik]@@@ . |
#32 3 na 3 | KORUND (4922 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > A te 10% to skąd pan wziął mogę wiedzieć.-Za szybko pisałem....10 % to kobiety z 50 % "prawdziwych" Syryjczyków. > >-Tym razem porównanie do ... nietrafione> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,676606#w676647> Oj trafione trafione jakie to moralne zobowiązania wobec nas miał Iran> www.udskio(*),uchodzcow,przez,Iran,275.html-Nie miał. To były układy aliantów. Armia Andersa nie poszła tam siedzieć i się szarogęsić, tylko zebrać siły i dalej walczyć. Może to samo zrobią uchodźcy syryjscy? Czy z wdzięczności za to, co ktoś kiedyś komuś...mamy pozwolić na niszczenie naszej cywilizacji? Nie można mieć ani pretensji do byłych zaborców, winić dzisiejszych Niemców, czy Rosjan, że ich przodkowie zabijali naszych przodków, ani też obciążać się jakimiś zobowiązaniamu z przeszłości narodów, tym bardziej, że każdy jest jakimś tam...mieszańcem. Żyjemy tu i teraz i powinniśmy działać racjonalnie, co nie wyklucza przyzwoitości. > A może zobowiązania wobec nas miał Meksyk, Nowa Zelandia, Portugalia> natemat.pl(*)zyjmowali-nas-na-calym-swiecie-Wrócimy do pierwszegio wyjścia Homo erectusa z Afryki? Zresztą nie chodzi o samą imigrację: www.racjonalista.pl/forum.php/s,694775/z,0#w694788www.racjonalista.pl/forum.php/s,694775/z,0#w694800> -J.w. Jestem za przyjęciem Francuzuw i Niemców uciekających z kalifatów, które tam niedługo powstaną.> >> Bez histerii jak powstanie faktyczny kalifat zaczniemy się martwić. Póki co historia uczy, że to nasz kraj nie raz musiał liczyć na humanizm i solidarność innych narodów. Za to Niemcy i Francuzi zwykle sobie nieźle radzili.-Jasne, czekać i popełniać błędy zachodniej lewicy, w imię porawności i humanizmu, który islamska część uchodźców ma daleko gdzieś, a nawet go nie rozumie, patrząc na to jak potrafią traktować swoje kobiety. Znasz bajkę o żabie i skorpionie? |
#33 2 na 2 | dajmonion (3663 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Weźmy tych, którzy są jakoś zbliżeni kulturowo (chociażby religijnie), weźmy chrześcijan np z >Syrii. Założę się jednak, że lemingi zaczną zaraz drzeć mordę o dyskryminacji...W świecie cywilizowanym nie da się powiedzieć: Ci ludzie nie wejdą tylko dlatego, że są przedstawicielami jakiejś grupy, nawet jeśli z tą grupą wiąże się jakieś podwyższone ryzyko. Zresztą katolicy chcący całkowitego zakazu aborcji nie są bliżsi kulturowo.
dajmonion |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >> Zamieńmy 1 uchodźcę za 250 tysięcy... <<> Tu się nie ma czym podniecać. Euro-idioci mogą nam grozić jakimiś karami, ale przecież ciapate wcale nie chcą do nas przyjeżdżać. Jesli nam ich podeślą, to możemy im nawet podstawić autokary i zawieźć tam, dokąd zechcą.A właśnie nie! Zachodnim krajom UE, chodzi o to, aby ich łapać na granicy lub w innym kraju i z powrotem do kraju przydzielonego.
BEKA z LEMINGÓW! |
#35 2 na 2 | dajmonion (3663 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Możecie i milion ludzi na ulice wyprowadzić i gówno to da, bo ludzie popierają PiS.Niedawno była ankieta w kwestii publikacji przez premier wyroku TK. Okazało się, że dwadzieścia kilka procent nie ma zdania. Czyli spora rzesza Polaków żyje sobie niczym sarenki w lesie i zwisa im czy las jest polski, białoruski czy jakiś inny. I tak jak sarenki szukają karmy tak oni patrzą tylko na to kto da. Tacy ludzie myślą o politykach jak o tych, którzy mają po prostu coś dać. Takie przerośnięte dzieci.
dajmonion |
#36 3 na 3 | Marian Forewa (906 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Na pewno jednak mam poczucie humoruParafrazując klasyka, nikt nas tak nie skomplementuje jak uczynimy to sami. Są dwa typy kawalarzy, jedni śmieją się z własnych kawałów, drudzy wzbudzają wesołość słuchaczy. |
#37 1 na 1 | Rupson (1793 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >Nie widzę powodu, dla którego państwo, które ma własne problemy miało przyjmować uchodźców i za to ponosić koszty - do tego uchodźców o zupełnie innej kulturze, którzy zaczynają być postrzegani jako zagrożenie.> W imię solidarności i humanizmu.> Gdy wybuchła II wojna światowa Polacy uciekali stając się właśnie takimi uchodźcami. Podobnie gdy był komunizm i masowe ucieczki z kraju. Zachód ich w tedy przyjmował.-Zdradzeni o świcie. Gdyby nie tchórze Francuzi i cyniczni Anglicy....Hitler by sobie tak nie hasał i sami nie dostaliby po dupskach. Mimo tej zdrady, Polacy walczyli po stronie aliantów na wszystkich frontach II WŚ, W "nagrodę" nawet ich nie zaproszono na defiladę zwycięstwa w Londynie, żeby nie drażnić Stalina. Wielu wysokich oficerów nie mogło sobie znaleźć miejsca ani godziwej pracy, a do kraju wracać strach bo tam Sowieci,...no bo wiadomo, sprzedani Stalinowi... To potem wielka łaska, że jak ktoś nawiewał za komuny, którą nam te mięczaki zafundowały, że go nie zastrzelili, nie odesłali? Niech teraz za to płacą, bez nas. > No ale taka to już natura ludzka szybko zapominamy kiedy sami byliśmy w potrzebie, oby tylko to się na nas kiedyś nie zemściło gdy będziemy pukać do bram Niemiec i Francji prosząc o azyl a tam usłyszymy odmowę.-Każdy pamięta co mu wygodne. A pod Wiedniem panie, to Sobieski cały Zachód Europy uratował przed islamem, a Piłsudski w 1920 przed bolszewizmem. Lepiej pomóc konkretnie w odpowiednim momencie, żeby potem nie pomagać ciągle. Teraz trzeba wspierać wszelkie działania militarne, żeby pognać islamską dzicz i żeby nikt stamtąd nie musiał uciekać. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Szanowny Panie, myślą to wszyscy ludzie nawet ci niepełnosprawni intelektualnie w stopniu znacznym. Tu chodzi o jakość myślenia. Choć uważam, iż każda wiara nas ogranicza intelektualnie, to wielu wyznawców różnych religii, w tym katolicy potrafi myśleć mniej lub bardziej samodzielnie. Tu wystarczy porównać tylko Pana i pana Szarley,a.Szarley się ucieszy, że jest w grupie ludzi którzy myślą "mniej lub bardziej samodzielnie". > Dokładnie Pan ma rację to mój styl i na moim poziomie intelektualnym, to mnie ciągle brakuje merytorycznych argumentów i złośliwie dyskredytuję swoich oponentów robiąc sobie bekę z rzeczy, których nie może Pan zrozumieć. Wystarczy poczytać. Znowu używa Pan epitetów, których znaczenia Pan nie rozumie, a tylko je odbija. Nie ma Pan nawet najmniejszych podstaw aby mnie na podstawie wypowiedzi na tym forum zarzucić mi hipokryzję, nie ma niczego co do obłudy by mnie skłaniało, nie mówiąc już o przymuszeniu. Jestem tu maksymalnie szczery i piszę to co myślę i według czego całe życie postępowałem. Zaplujesz Pan się jadem w ubliżaniu ludziom, którzy z Panem Pańskiej wiary nie podzielają.> >U mnie na wsi mówią, na takich jak Pan: gdybyś mu i dupę masłem wysmarował, i tak będzie źle.> Znam wielu wspaniałych ludzi pochodzących ze wsi, ale jakoś tam z tej wsi wyrośli i znam też mieszkańców wielkich miast wieśniactwo uprawiających. Najgorsi z nich to takie ni to ni tamto. Niby to już inteligent, a słoma ciągle z butów wychodzi.Każdy ma swoje rozumienie hipokryzji i wieśniactwa. Dla mnie hipokrytą i wieśniakiem ze słomą w butach jest ten kto: 1) Gdy sam rozprawia o bogu, gdy inny (jego światopoglądowi) towarzysze o bogu rozprawiają, to nie ma dla niego problemu fakt braku dobrej definicji boga. Gadają sobie i już. Jednak gdy ktoś inny o bogu rozmawia i z rozmowy może wynikać coś niewygodnego o bogu np. szansa na to że może On istnieć, to wtedy krzyczy taki jeden z drugim o tym, że nie ma dobrej definicji boga, czyli nie ma o czym gadać, a ten co gada o bogu to głąb i już. 2) Sam siebie określa jako racjonalistę i piętnującego głupotę wszelaką. Jednak gdy jemu bliscy śwaitopoglądowo forumowicze, wypisują głupoty, sprzeczności, czasem wręcz brednie, to milczy. Ewentualnie zasugeruje coś delikatnie, wskaże coś do poczytania. Gdy jednak jakąś głupotę lub sprzeczność, nawet nieznaczącą napisze jego przeciwnik świtopoglądowy to wyje o głupocie jak ranny pies. itd...
BEKA z LEMINGÓW! |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >taki post jak mój inicjujący jest żartem.> Mhm. Skórka od banana jest zdecydowanie śmieszniejsza.Mój żart dotyczył tego, że: 1) Komisja Europejska zaproponowała karę 250 tys. Euro za 1 uchodźcę. 2) Wg tajemnych metod liczenia demonstrantów władze Warszawy (PO) wyliczyły że KODowców było 250 tys. 3)KODowcy są w większości za przyjmowaniem uchodźców. Żart polegał na połączeniu tych 3 elementów. Wg mnie było to interesujące połączenie. Jeśli Ciebie bawi bardziej oklepana i de facto dość prymitywna "skórka od banana", to Twoja sprawa.
BEKA z LEMINGÓW! |
| Rova (234 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Nie chciał bym tylko by w pewnym momencie ktoś na zachodzie stwierdził, że skoro Polacy mają gdzieś imigrantów z afryki to my swoich polaków z powrotem w końcu to też imigranci. Krótko mówiąc moja chęć przyjęcia imigrantów to taki samolubny gest licząc tu na wzajemność zachodu i to, że nie zamknie w pewnym momencie granic przed imigrantami z polski.Rządy myślą w kategoriach zysku i straty, państwowej i/lub osobistej. Jeśli będzie dla nich zysk w imigrantach lub sposób na uniknięcie straty - to pozwolą im przyjeżdżać, jeśli stratę lub inny zysk - to im to zabronią. Takie gesty to tylko uśmiechy i ściskanie sobie dłoni przed kamerą mogą dać. Nic w praktyce. Nie w republikach. Ludzie przestają czuć się bezpiecznie we własnym państwie, jeśli ono wpuszcza ludzi, których większość obywateli nie chce, boi się itd. I to może nasilić nacjonalizm w państwie i działanie ruchów rasistowskich - w ten sposób ludzie poszukują poczucia bezpieczeństwa, lgną do grup radykalnych, agresywna postawa jest formą obrony. Pytanie po prostu brzmi - czy to decyzja zyskowna, czy stratna i czy duży to zysk/strata? Czy cena wydatków, zużycia zasobów i wpływu na obywateli jest warta represji ze strony unii za odmowę dyktatu? Już nie rozprawiając o tym, czy nasi rządzący bardziej są skupieni na zyskach osobistych czy państwowych. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Powielamy kłamstwa o milionie ukrainców który przyśnił się pani premier> www.polity(*)6,1,nasz-milion-ukraincow.readOdróżniasz uchodźców-Ukraińców od Ukraińców? > Tym bardziej nie widzę obaw o przyjęcie uchodźców przyjmiemy a oni i tak zwieją do Niemiec...a guzik, chodzi o to, aby nie mogli tak uczynić. Czyli my ich przjmiemy, oni będą chcieli pojechać dalej, a tu go Niemcy złapią i ... do Polski. > Tak mamy brać z losowania każdy kraj chciałby sobie wybierać tych bierzemy tych nie istotą jest, że każdy musi przyjąć bo tego wymaga sytuacja.A dlaczego nie? JEśli dla Niemców to obojętne, a dla nas nie. To przecież chodzi o to aby rozwiązać problem, a nie sprzeczać się o nieistotne kwestie. > A czemuż to mają być względem nas solidarni jak tylko przychodzi co do czego to wrzeszczymy coś o odszkodowaniach za drógą wojnę światową, nie chcemy brać za nic odpowiedzialności i co krok wołamy od unii kasę na rozwój. Faktycznie no pędzą być solidarne z nami.Sorry kolego. My, Polska weszliśmy do UE na zasadach wynegocjowanych, ustalonych przez wszystkie strony. My nie wyciągamy ręki po kasę, tylko ta kasa jest elementem naszej obecności w UE. Inne kraje, w tym te, które są płatnikami netto (dopłacają tym biedniejszym), mają inne korzyści z tej współpracy. Te korzyści są zarówno ekonomiczne (otwarcie rynków: słabych z mocnymi, jak myślisz kto na tym korzysta?) jak i polityczne (np Niemcy stają się dzięki UE graczem światowym). Solidarność musi być wzajemna. Ty chcesz abyśmy my byli solidarni, a oni nie? Fajny układ. > >Ja osobiście nie jestem przeciwnikiem uchodźców. Weźmy tych, którzy są jakoś zbliżeni kulturowo (chociażby religijnie), weźmy chrześcijan np z Syrii. Założę się jednak, że lemingi zaczną zaraz drzeć mordę o dyskryminacji...> Odpowiedziałem już raz nie możemy wybierać tymi się zająć tych olać bierzemy co dają, bo na tym polega istota solidarności. Chociaż oczywiście zgadzam się iż powinny być jakieś standardy sprawdzania i kontroli tych ludzi. Nie wiem może wyślijmy do nich pana taki talib jak pan zaraz kolegów wyczuje i już będziemy wiedzieć kogo nie wpuszczać. Moglibyście razem z sołtysem pojechać i robić sobie tam bekę.Sołtys nie pojedzie, nie ma z kim krów zostawić.
BEKA z LEMINGÓW! |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >Weźmy tych, którzy są jakoś zbliżeni kulturowo (chociażby religijnie), weźmy chrześcijan np z >Syrii. Założę się jednak, że lemingi zaczną zaraz drzeć mordę o dyskryminacji...> W świecie cywilizowanym nie da się powiedzieć: Ci ludzie nie wejdą tylko dlatego, że są przedstawicielami jakiejś grupy, nawet jeśli z tą grupą wiąże się jakieś podwyższone ryzyko.Nie da się? > Zresztą katolicy chcący całkowitego zakazu aborcji nie są bliżsi kulturowo.W stosunku do kogo?
BEKA z LEMINGÓW! |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > > Na pewno jednak mam poczucie humoru> Parafrazując klasyka, nikt nas tak nie skomplementuje jak uczynimy to sami.> Są dwa typy kawalarzy, jedni śmieją się z własnych kawałów, drudzy wzbudzają wesołość słuchaczy.Są dwa typy śmiejących się: 1) Ci co rozumieją, 2) Ci co nie rozumieją dowcipu.
BEKA z LEMINGÓW! |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >Możecie i milion ludzi na ulice wyprowadzić i gówno to da, bo ludzie popierają PiS.> Niedawno była ankieta w kwestii publikacji przez premier wyroku TK. Okazało się, że dwadzieścia kilka procent nie ma zdania. Czyli spora rzesza Polaków żyje sobie niczym sarenki w lesie i zwisa im czy las jest polski, białoruski czy jakiś inny. I tak jak sarenki szukają karmy tak oni patrzą tylko na to kto da. Tacy ludzie myślą o politykach jak o tych, którzy mają po prostu coś dać. Takie przerośnięte dzieci.Liberalne rządy III RP, doprowadziły do takiego stanu rzeczy, że wzrost bogactwa w kraju rozkłada się nieproporcjonalnie. I tak lemingi słyszą, że średnia płaca w kraju to ok. 4,0 tys. zł, jednak mediana wynosi 3,3 tys. zł, a w małych miastach, powiatach i po wsiach mediana to minimalna krajowa. Czyli na rękę ok. 1300 zł. Jakżeś qwa taki mądry to spróbuj: 1) rodzina - 4 sztuki (2+2), rodzice pracują, mają 3000 na czysto na miesiąc (750 zł na głowę) - minimum socjalne wynosi ponad 800 zł. 2) mają już mieszkanie (dziadki wcześnie pomarli, to zostawili M3 w płycie), czynsz: 500 zł, 3) stałe opłaty (energia, telefon, inne) - 300 zł, 4) zostaje 2200 na miesiąc, czyli 550 zł na głowę Wiesz gdzie Ci ludzie mają Trybunał Konstytucyjny? Tam gdzie mogą leminga w dupę kopnąć. A jak PiS chce im dać 500 zł to lemingi na fR pieprzą, że PiS wspiera patologię i pijaków. Qwa! Miliony rodzin patologicznych, w małych miastach i na wsiach! Ludzie Ci patrzą całkiem trzeźwo na to co im politycy mogą dać, bo większość zwyczajnie kłamie, a ludziom tym nikt qwa nic nie dał do tej pory, sami musieli nie tylko zarobić ,ale wprost wywalczyć na rynku pracy. Tymczasem ludzie widzą afery, kasę na lewo, itd... PO i .N są liberalne i oderwane od rzeczywistości, lewica biega za gejami i feministkami, i tylko PiS rozumie co się dzieje w społeczeństwie, i na to odpowiada. Ja sam, mimo że doskonale wiem czym jest TK, to chętnie bym widział, jakby go Jarek walcem rozjechał (w sensie politycznym). Hipokryci z PO i .N pieją o trójpodziale władzy? A gdzie był TK jak kradli kasę z OFE? Co zrobił usłużny władzy TK? A sędzie Rzepliński (sędzia!), który chodzi po mediach i już Ci opowiada które ustawy są zgodne z Konsttucją, a które nie? Jak coś takiego może robić sędzia!? I to lemingom nie przeszkadza! Ludzie to widzą. Ci ludzie w małych miastach to widzą. U mnie na wsi większość po zawodówce, starsi i tego nie mają, i wszyscy potrafią dobrze to zdiagnozować: "PiS przesadza, robi awanturę, bo i Jarek zaciekły, ale nikt poza PiSem nie zrobi z tymi ch...mi porządku i dlatego głosujemy na PiS".
BEKA z LEMINGÓW! |
#45 3 na 3 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! |
> "PiS przesadza, robi awanturę, bo i Jarek zaciekły, ale nikt poza PiSem nie zrobi z tymi ch...mi porządku i dlatego głosujemy na PiS".I bardzo dobrze. Nie porzadkuje dalej. Euro juz po 4,43 zl. 13-tego wioze mojego cabrioleta do mechanika a w lecie robie w nim nowa tapicerke skorzana. Bede mial w porzadnym kraju zrobiona robote za smieszne pieniadze. Jak uporzadkuja do 5-6 zl to zastanowie sie nad budowa domu  Mysle, ze robotnicy z uporzadkowanego kraju uciesza sie, jesli beda mogli zarobic u mnie troche nieuporzadkowanej, gejowskiej, lemingowskiej, proaborcjonistycznej, nazistowskiej kasy  |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|