Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ateizm-wymyślony na Zachodzie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-01-2010 13:56Alhamdu_lillah _سورة  (9 punktów)
(zablokowany)
Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
Ocena -6 na 6
'Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'


Patrzę z kolegami na to co się dzieje na Europie Zachodu oraz Kraje Zjednoczone Ameryki i wyjść z obrzydzenia nie mogę. Tylko religia tak brudna jak chrześcijaństwo ze swoimi korzonkemi lekko myśl grecką,rzymską oraz judaiztyczną mogła zrobić:ateizm.
W krajach pięknej religii Islamu takich głupot nie ma. A jak są to produkowano je na uniwersytetach Zachodu rażących w sumienie Muzułmanów.

Bardzo chce wiedzieć dlaczego ateiści uważają że Boga nie ma?
Kiedyś przeczytałem że ateizm jest bliski do Islamu,bo uważa że Boga nie ma.
Ateiści Europy Zachodu i USA nie wiedzą że:"Boga nie ma...........nad Allaha".
Proszę o dyskusję grzeczną.

Talal
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..
#61
29-01-2010 19:01
 Ocena-1 na 1
Alhamdu_lillah _سورة  (9 punktów)
(zablokowany)
Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Smith
2.al-Baqarah
Cytat:
5. Co do niewiernych: czy im będziesz opowiadał Islam lub nie, zarówno w swem zaślepieniu zostaną.

6. (...) ich oczy, uszy okryte są zasłoną: bo oni na srogie męczarnie przeznaczeni zostali.


Cytat:
12. Gdy im kto powie: wierzcie w to, w co wierzy tylu innych odpowiedzą: czyż mamy wierzyć wiarą bezrozumnych; a sami są takimi i to jest dla nich niepojętem.


Cytat:
6. Oni nie wierzą, w Boga, szyje ich będą obciążone łańcuchami, i na wieki staną, się pastwą płomieni.


Cytat:
7 Jeśli jesteście niewdzięczni,
to, zaprawdę, Bóg was nie potrzebuje,
choć Jemu się nie podoba niewiara Jego sług.


[/cytat]
Cytat:
20 Dlaczego zatem oni nie wierzą?

21 I kiedy im recytują Koran,
oni nie wybijają pokłonów?

22 Co więcej!
Ci, którzy nie wierzą,
mówią, że to kłamstwo!

23 Lecz Bóg wie najlepiej, co oni ukrywają.

24 Więc obwieszczaj im karę bolesną,

25 pomijając tych, którzy uwierzyli
i pełnili dobre dzieła;

dla nich będzie nagroda nieustanna!

Są to tylko nieliczne przykłady.
Dodam że w języku Quranu jest kilka określeń na "niewiernych",np:
tacy którzy wierzą w inną religię
tacy którzy nie wierzą w Boga

#62
29-01-2010 19:04
 Ocena-3 na 3
Alhamdu_lillah _سورة  (9 punktów)
(zablokowany)
Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Meretseger
>>>Cave ab homine unius libri.
>>Język chrześcijan na tym forum?
>Język Newiusza, Enniusza, Katona, Scewoli, Owidiusza, Cycerona, Salustiusza, Cezara, Warrona.


Uprawiali bałwochwalstwo.
Przypominam.

#63
29-01-2010 19:37
 Ocena 4 na 4
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>Są to tylko nieliczne przykłady.
Wiesz co tu już był taki jeden co dużo i bez sensu cytował podobną książkę i wiesz jak skończył?
>Dodam że w języku Quranu jest kilka określeń na "niewiernych",np:
Celniejszym określeniem tej ilości jest parę od para czyli 2.
>tacy którzy wierzą w inną religię
W Europie się nie wierzy w religię tylko co najwyżej ją wyznaje.
>tacy którzy nie wierzą w Boga
No takie to akurat nie tylko w Koranie jest.

#64
29-01-2010 19:48
 Ocena 4 na 4
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>Uprawiali bałwochwalstwo.
To ja poproszę, żebyś mi podał jakąś sensowną różnicę, oprócz ilościowej, pomiędzy bałwanami czczącymi bałwana a bałwanami czczącymi książkę, w której kolejni cwaniacy spisali to, co podobno zapamiętali z tego, co prawdopodobnie prorok powiedział?
>Przypominam.
Też przypomnę o modlitwie przed odpowiedzią.

#65
29-01-2010 19:49
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Smith
>Wiesz co tu już był taki jeden co dużo i bez sensu cytował podobną książkę i wiesz jak skończył?
   No no, bez takich proszę - parę razików tylko mi się klikuś omskł był.

#66
29-01-2010 19:50
 Ocena 3 na 3
liliac (147340 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>Nie czytałaś Quranu,a się wypowiadasz.
>Mówić co ślina na język przyniesie bez refleksji to typowe dla kobiet.

Nie wróżę ci długiej przyszłości na tym forum

#67
29-01-2010 19:57
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi liliac
>>Mówić co ślina na język przyniesie bez refleksji to typowe dla kobiet.
>Nie wróżę ci długiej przyszłości na tym forum
   No, nie przesadzaj - ma ponad 50 puntów, to pewnie jeszcze z dzień pogłosi.

ROM-an (365 punktów)
(zablokowany)
Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>>Cave ab homine unius libri.
>Język chrześcijan na tym forum?
>Ibn Umar powiedział: "Wysłannik Allaha powiedział: 'Ktokolwiek naśladuje ludzi, jest jednym z nich.'" [Abu Dałud 3512
Brak własnego rozumowania - cytat.

#69
29-01-2010 20:13
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi liliac
>Nie wróżę ci długiej przyszłości na tym forum
Napisała Pani wróżka rozrywkowa.
Jak się będzie szczerze modlił to może będzie szansa na edukację.
Nie pozbawiaj go wiary w szansę. Wiara podobno czyni cuda, więc przy okazji, mamy szansę na eksperyment.

ROM-an (365 punktów)
(zablokowany)
Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>Uprawiali bałwochwalstwo.
>Przypominam.
Ręce opadają nad twoją ciasnotą umysłową.

#71
29-01-2010 20:13
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Adamiak
>>>Mówić co ślina na język przyniesie bez refleksji to typowe dla kobiet.
>>Nie wróżę ci długiej przyszłości na tym forum
>   No, nie przesadzaj - ma ponad 50 puntów, to pewnie jeszcze z dzień pogłosi.
>

Tyż prawda, minusy mi się już skończyły, bo też wowo jakieś zaliczył za zygoty i wzywanie lekarzy. Wzywał, to przyszłam.

#72
29-01-2010 20:14
 Ocena 3 na 3
Elka I Ponura (7473 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>Bóg jest zawsze,nawet jeśli uważasz się na tyle pysznego by powiedzieć że go nie ma.Znaczy to że wewnętrznie czujesz się Bogiem.

Po pierwsze: to jest forum w języku polskim, piszemy po polsku. Koran. Powtarzaj.

Po drugie: tak, czuję podrygi mojej wewnętrznej boskości... Zgiń, przepadnij, nie ma Cię!


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin

#73
29-01-2010 20:15
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Smith
>>Nie wróżę ci długiej przyszłości na tym forum
>Napisała Pani wróżka rozrywkowa.
> Jak się będzie szczerze modlił to może będzie szansa na edukację.
>Nie pozbawiaj go wiary w szansę. Wiara podobno czyni cuda, więc mamy szansę na eksperyment.

Co ty mi tu Smith "Paniujesz", co? To była tylko taka refleksja podparta doświadczeniem i obserwacjami. Twój eksperyment prawdopodobnie je potwierdzi

#74
29-01-2010 20:28
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi liliac
>Co ty mi tu Smith "Paniujesz", co?
   Nie przejmuj się, on tak do wszystkich, co ich nie lubi - mnie tak często wyzywa...

    (życzliwy )

#75
29-01-2010 20:32
 Ocena 6 na 6
Elka I Ponura (7473 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Adamiak
Właśnie! Dżizas, Mery, Dżołzef, nowy Miłujący! (ghehe, musiałam sobie chwilę przypomnieć, jak się to zjawisko nazywało...)
Chyba znów objawię swoją boską moc i tego też sobie zniknę z forum. Lekarz mi zakazał burzliwych emocji. A zaśmiewanie się do łez się zalicza.

PS: Jerzyku kochany, napij się czegoś jutro za moje zdrowie, co? Urodziny mam


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365