Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ateizm-wymyślony na Zachodzie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-01-2010 13:56Alhamdu_lillah _سورة  (9 punktów)
(zablokowany)
Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
Ocena -6 na 6
'Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'


Patrzę z kolegami na to co się dzieje na Europie Zachodu oraz Kraje Zjednoczone Ameryki i wyjść z obrzydzenia nie mogę. Tylko religia tak brudna jak chrześcijaństwo ze swoimi korzonkemi lekko myśl grecką,rzymską oraz judaiztyczną mogła zrobić:ateizm.
W krajach pięknej religii Islamu takich głupot nie ma. A jak są to produkowano je na uniwersytetach Zachodu rażących w sumienie Muzułmanów.

Bardzo chce wiedzieć dlaczego ateiści uważają że Boga nie ma?
Kiedyś przeczytałem że ateizm jest bliski do Islamu,bo uważa że Boga nie ma.
Ateiści Europy Zachodu i USA nie wiedzą że:"Boga nie ma...........nad Allaha".
Proszę o dyskusję grzeczną.

Talal
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..
Meretseger (61860 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Elka I Ponura
Wszystkiego najlepszego



#77
29-01-2010 20:46
 Ocena 1 na 1
webmaster (moderator)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>W Quranie napisane jest(nie pamiętam która Sura) że mąż może kobietę bić tylko wtedy gdy jest nieposłuszna, inaczej ma ją szanować.
To dokładnie jak z wielbłądem.. ale wielbłąd ma lepiej, bo go właściciel nie gwałci i nie każde mu nosić nikabu.

Użytkowniku, zmień proszę do jutra pseudonim usuwając nieczytelne znaki. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane do czasu aż to zrobisz.

#78
29-01-2010 20:59
 Ocena 3 na 3
(Alicja)Duda (25557 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
Cytowanie powinno być uzasadnione. Zamieszczanie cytatów wszelkich " świętych ksiąg" bez wyraźnego powodu jest traktowany zgodnie z art. 18
§ 18. Wykorzystywanie Forum do ogłoszeń i reklamy w jakiejkolwiek formie dla towarów, usług, stron WWW itd., zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych, jest zabronione (nie dotyczy działu ogłoszeń). Uczestnik, który nie stosuje się do tego w sposób uporczywy może mieć całkowicie zablokowany dostęp do Forum (tzw. ban).

#79
29-01-2010 21:09
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Adamiak
>>Co ty mi tu Smith "Paniujesz", co?
>   Nie przejmuj się, on tak do wszystkich, co ich nie lubi - mnie tak często wyzywa...
>    (życzliwy )

Tak się domyślałam właśnie. Zaczęłam go podejrzewać, kiedy powiedział, że jednak na imprezę do nas nie przyjedzie

#80
29-01-2010 21:10
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?

>Po kobiecie niczego mądrego nie można się spodziewać.

Masz kompleksy na punkcie swojej męskości, czy coś w tym rodzaju ?

#81
29-01-2010 21:13
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Elka I Ponura
>PS: Jerzyku kochany, napij się czegoś jutro za moje zdrowie, co? Urodziny mam

Ja też się napiję- mogę, co? Specjalnie za ciebie flaszkę otworzę

#82
29-01-2010 21:19
 Ocena 4 na 4
Karaoke (91 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>>>>Cave ab homine unius libri.
>>>Język chrześcijan na tym forum?
>>Język Newiusza, Enniusza, Katona, Scewoli, Owidiusza, Cycerona, Salustiusza, Cezara, Warrona.
>Uprawiali bałwochwalstwo.
>Przypominam.

Omar I paląc bibliotekę aleksandryjską: "Albo te księgi zawierają to samo co Koran, więc są niepotrzebne, albo coś innego, więc są szkodliwe";

#83
29-01-2010 22:22
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Elka I Ponura
>Lekarz mi zakazał burzliwych emocji.
   Ale do mnie piszesz...

>PS: Jerzyku kochany, napij się czegoś jutro za moje zdrowie, co? Urodziny mam
   Znowu 25 wiosenka się skrada?
   Ok, coby sokami nie truć, to Ci zatańczę: ...

#84
29-01-2010 22:38
 Ocena 2 na 2
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Adamiak
>>Wiesz co tu już był taki jeden co dużo i bez sensu cytował podobną książkę i wiesz jak skończył?
>   No no, bez takich proszę - parę razików tylko mi się klikuś omskł był.
Znowu wykrakałem. Na razie tylko ostrzeżenie co prawda.

#85
29-01-2010 23:02
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>Niestety oprócz kilku oczywistych bluźnierstw (ich pojawienie się jest wliczone w koszta osobiste mojego pobytu na tym forum) nie otrzymałem żadnej mądrej odpowiedzi.
Najpierw musiałbyś wiedzieć co to znaczy mądra a dopiero później brać się za zbieranie.
>Wyszło na to że nie byłoby ateizmu gdyby chrześcijanie karali dziś śmiercią apostazję (w dopuszczalnej interpretacji prawa).
I na to, że gdyby szafa miała sznurek to by windą była, nawet do nieba i prawo pewnie jakoś by ten fakt zinterpretowało.

#86
29-01-2010 23:18
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>>To może zajmij się radykalnymi matołami nie znającymi Quranu wśród współwyznawców.
>"Radykalne matoły" źle rozumiejące Quran nie różnią się niczym od tych nie rozumiejących NIC z Quranu.
Ale Ty najwyraźniej w ogóle nie rozumiesz Koranu.
>Mówi o tym Quran który takim osobom wyznacza miejsce w piekle Gehenny posród smrodu,jęków i płaczu.
No to uważaj i módl się tylko szczerzej/.

#87
29-01-2010 23:21
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>Czepiłeś się mnie jak psychopata
>Al-Fudajl powiedział: "Wasze serca nigdy nie skosztują słodyczy wiary, dopóki nie będą unikać przyjemności życia doczesnego".
>

Ja Cię przed gehenną tylko próbuje uchronić bo jaja sobie robisz ze świętych imion i nie rozumiesz dobrze co jest w Koranie zapisane.

#88
30-01-2010 00:10
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi liliac
>>    (życzliwy )
>Tak się domyślałam właśnie. Zaczęłam go podejrzewać, kiedy powiedział, że jednak na imprezę do nas nie przyjedzie
   Następny dał się nabrać na "naszą imprezę".
   A podpadł mi od razu, jak tylko zwrócił się na "Pani" do Osnowy. Czy chciał się zwrócić, nieważne.

   Trochę prawie odrobił, gdy pierwszy raz "Panią" Placownika pisemnie spostponował.
   No, prawie spostponował.

   Prawie pisemnie, ale dobre i to, co nie?

Psyk (14071 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi kiryl

>>Al-Fudajl powiedział: "Wasze serca nigdy nie skosztują słodyczy wiary, dopóki nie będą unikać przyjemności życia doczesnego".
>>
A Ty coś powiesz?

10/10!

Psyk (14071 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi jankw
>>W Quranie napisane jest że mąż może kobietę bić tylko wtedy gdy jest nieposłuszna, inaczej ma ją szanować.
>To w takim razie jest źle napisane.

Niestety dobrze, tyle, że strasznie głupio...

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365