 |
Ateizm-wymyślony na Zachodzie? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-01-2010 13:56 | Alhamdu_lillah _سورة (9 punktów) (zablokowany) | Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
-6 na 6 | 'Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'
Patrzę z kolegami na to co się dzieje na Europie Zachodu oraz Kraje Zjednoczone Ameryki i wyjść z obrzydzenia nie mogę. Tylko religia tak brudna jak chrześcijaństwo ze swoimi korzonkemi lekko myśl grecką,rzymską oraz judaiztyczną mogła zrobić:ateizm. W krajach pięknej religii Islamu takich głupot nie ma. A jak są to produkowano je na uniwersytetach Zachodu rażących w sumienie Muzułmanów.
Bardzo chce wiedzieć dlaczego ateiści uważają że Boga nie ma? Kiedyś przeczytałem że ateizm jest bliski do Islamu,bo uważa że Boga nie ma. Ateiści Europy Zachodu i USA nie wiedzą że:"Boga nie ma...........nad Allaha". Proszę o dyskusję grzeczną.
Talal
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..| Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >W Quranie napisane jest(nie pamiętam która Sura) że mąż może kobietę bić tylko wtedy gdy jest nieposłuszna, inaczej ma ją szanować.> To dokładnie jak z wielbłądem.. ale wielbłąd ma lepiej, bo go właściciel nie gwałci i nie każde mu nosić nikabu.Genialne. > Użytkowniku, zmień proszę do jutra pseudonim usuwając nieczytelne znaki. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane do czasu aż to zrobisz.I teksty w stylu "Fds jcdsi dsnivf vofdsnvo cnuvnjzlz Rozbójnik Rumcajs". |
#92 1 na 1 | Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? |
> Quran odrzuca przymus religii oraz potwierdza wolność wyznania.(Quran, 2:256).Ustal z redaktorem Terlikowskim czy prawa człowieka powstały dzięki chrześcijaństwu w IV wieku czy dzięki islamowi w VII wieku. Bo za cholerę nie wiadomo komu dziękować. |
| Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | |
#94 1 na 1 | Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? |
> Moim zdaniem "ciurlać" im się chce  Ja bym stawiał na Żołądkową Gorzką. |
#95 1 na 1 | Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >Nie czytałaś Quranu,a się wypowiadasz.> >Mówić co ślina na język przyniesie bez refleksji to typowe dla kobiet.> Nie wróżę ci długiej przyszłości na tym forum  Może ekumenicznie na "Frondzie". Jak powie, że też kocha Jezusa. images.goo(*)=1&ei=joNjS5eJJYm6jAevo9C9Bg |
#96 2 na 2 | Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? |
> O ateistach napisane jest w Quranie zanim ktokolwiek pisał w ogóle o ateizmie.Ateiści istnieli zanim Mohamet zaczął rżnąć swoje niewolnice. Byliśmy zanim motłoch rozszarpał Hypatię, zanim Jezus podpadł Sanhedrynowi, zanim umarli bogowie egipscy i zanim Żydzi zdurnieli i zaczęli myśleć czy można palić ogień w sobotę. Mówi głupi w swoim sercu: "Nie ma Boga" (Psalm 14:1) |
| Elka I Ponura (7473 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | Awww, dziękuję! Piękne! 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin |
#98 1 na 1 | Elka I Ponura (7473 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >PS: Jerzyku kochany, napij się czegoś jutro za moje zdrowie, co? Urodziny mam  > Ja też się napiję- mogę, co? Specjalnie za ciebie flaszkę otworzę  Jak chcesz, możesz się nawet zebrać i wpaść na imprezę. W końcu się kiedyś umawiałyśmy na ciasta itd, nieprawdaż? Prawdaż, prawdaż.  Pakuj Mężczyznę i dawaj. Impreza zaczyna się dopiero o 20. Będzie masala i ciasto czekoladowe  I białe wino. Mere, też się zbieraj, co Ci szkodzi.. Zrobimy sobie racjonalistyczne party, a co. Będą moje Wiedźmy, wystawi się jakiś kociołek na balkon... 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin |
#99 1 na 1 | Elka I Ponura (7473 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >Lekarz mi zakazał burzliwych emocji.> Ale do mnie piszesz... Wiesz, z miłości to się różne głupie rzecz robi...  > >PS: Jerzyku kochany, napij się czegoś jutro za moje zdrowie, co? Urodziny mam  > Znowu 25 wiosenka się skrada? Ta, 18.  > Ok, coby sokami nie truć, to Ci zatańczę: ... O, jak pięknie! Performance w prezencie! Dziękuję! ^_^
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin |
#100 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > Wiesz, z miłości to się różne głupie rzecz robi...  Nie wiem, a reszta jest tego konsekwencją.  > Ta, 18. Dobre i to.  > O, jak pięknie! Inaczej nie umiem, eh! > Performance w prezencie! Dziękuję! ^_^ ...  ...  |
#101 1 na 1 Bismi Allahi ar-Rahmani ar-Rahimﺪﻤ (55 punktów) (zablokowany) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'Bismillahi ar-Rahmani ar-Rahim. > Tylko religia tak brudna jak chrześcijaństwo ze swoimi korzonkemi lekko myśl >grecką,rzymską oraz judaiztyczną mogła zrobić:ateizmNie jest prawdą że ateizm wywodzi się od chrześcijaństwa. Ateizm to pewien punkt widzenia negujący fakt, że istnieje Stwórca wszechświata, twierdzenie, że wszelki byt jest dziełem przypadku bądź ‚natury'. Taka kategoria niewierzących jest bardziej zatwardziała w swojej apostazji niż politeistyczni Arabowie za czasów "ignorancji" przed islamem albowiem nawet oni przyznają, że istnieje ich Stwórca, jak Allah stwierdza w Koranie: Cytat:[Koran 38:76] {A jeśli zapytasz ich, kto ich stworzył, z pewnością powiedzą: nie wiem... } > W krajach pięknej religii Islamu takich głupot nie ma.Jest "coś takiego" tylko istnieje nieoficjalnie. Nie nazywaj głupotą czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia. > Bardzo chce wiedzieć dlaczego ateiści uważają że Boga nie ma?Ponieważ używają Rozumu do rozeznania rzeczywistości > Kiedyś przeczytałem że ateizm jest bliski do Islamu,bo uważa że Boga nie ma.> Ateiści Europy Zachodu i USA nie wiedzą że:"Boga nie ma...........nad Allaha".Bluźnisz przeciw bliźnim i Bogu (Imię Jego sławię po wieki). Zaślepił Cię Internet. > Proszę o dyskusję grzeczną.Skarżyłeś się że Cię zablokowali,nie dziwię się. Już twoje powitanie przemyca pozdrowienie dla Allaha (Chwała Jego imieniu na wieki). Szanuj poglądy niewiernych,to też ludzie. |
| Marek222 (511 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | A za co kolega tu ostrzeżenie dostał ? Że to typowe dla kobiet, czy za obrazę katolicyzmu ? |
#103 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > Tak się domyślałam właśnie. Zaczęłam go podejrzewać, kiedy powiedział, że jednak na imprezę do nas nie przyjedzie  Najpierw cyrk zamiast edukacji. Później zabawa jak tańce dla kulawego. A teraz insynuacje i podejrzenia. Oj jeszcze trochę i proroka zrobisz z Adamiaka.  |
#104 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > Następny dał się nabrać na "naszą imprezę".  Waszą. Znaczy moda w Trójmieście na smaczki? > A podpadł mi od razu, jak tylko zwrócił się na "Pani" do Osnowy. Czy chciał się zwrócić, nieważne.Pewnie. Dajcie człowieka a § się znajdzie. > Trochę prawie odrobił, gdy pierwszy raz "Panią" Placownika pisemnie spostponował.> No, prawie spostponował.> Prawie pisemnie, ale dobre i to, co nie?Więcej (nie tylko) zasług nie pamiętam ale za docenienie, tych rzetelnie przedstawionych, adekwatnie dziękuję. |
#105 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > > Następny dał się nabrać na "naszą imprezę".  > Waszą. Znaczy moda w Trójmieście na smaczki? Znaczy zaczynają tak mówić. > ... adekwatnie dziękuję. No no, tylko bez przeklinania. Bo następnego paragrafa znajdziemy.  |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|