 |
Ateizm-wymyślony na Zachodzie? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-01-2010 13:56 | Alhamdu_lillah _سورة (9 punktów) (zablokowany) | Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
-6 na 6 | 'Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'
Patrzę z kolegami na to co się dzieje na Europie Zachodu oraz Kraje Zjednoczone Ameryki i wyjść z obrzydzenia nie mogę. Tylko religia tak brudna jak chrześcijaństwo ze swoimi korzonkemi lekko myśl grecką,rzymską oraz judaiztyczną mogła zrobić:ateizm. W krajach pięknej religii Islamu takich głupot nie ma. A jak są to produkowano je na uniwersytetach Zachodu rażących w sumienie Muzułmanów.
Bardzo chce wiedzieć dlaczego ateiści uważają że Boga nie ma? Kiedyś przeczytałem że ateizm jest bliski do Islamu,bo uważa że Boga nie ma. Ateiści Europy Zachodu i USA nie wiedzą że:"Boga nie ma...........nad Allaha". Proszę o dyskusję grzeczną.
Talal
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..| Meretseger (61860 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | Wszystkiego najlepszego   |
#77 1 na 1 | webmaster (moderator) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > W Quranie napisane jest(nie pamiętam która Sura) że mąż może kobietę bić tylko wtedy gdy jest nieposłuszna, inaczej ma ją szanować.To dokładnie jak z wielbłądem.. ale wielbłąd ma lepiej, bo go właściciel nie gwałci i nie każde mu nosić nikabu. Użytkowniku, zmień proszę do jutra pseudonim usuwając nieczytelne znaki. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane do czasu aż to zrobisz. |
#78 3 na 3 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | Cytowanie powinno być uzasadnione. Zamieszczanie cytatów wszelkich " świętych ksiąg" bez wyraźnego powodu jest traktowany zgodnie z art. 18 § 18. Wykorzystywanie Forum do ogłoszeń i reklamy w jakiejkolwiek formie dla towarów, usług, stron WWW itd., zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych, jest zabronione (nie dotyczy działu ogłoszeń). Uczestnik, który nie stosuje się do tego w sposób uporczywy może mieć całkowicie zablokowany dostęp do Forum (tzw. ban). |
#79 1 na 1 | liliac (147340 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >Co ty mi tu Smith "Paniujesz", co?> Nie przejmuj się, on tak do wszystkich, co ich nie lubi - mnie tak często wyzywa...> (życzliwy )Tak się domyślałam właśnie. Zaczęłam go podejrzewać, kiedy powiedział, że jednak na imprezę do nas nie przyjedzie  |
#80 1 na 1 | Arłukowicz (3162 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? |
> Po kobiecie niczego mądrego nie można się spodziewać.Masz kompleksy na punkcie swojej męskości, czy coś w tym rodzaju ? |
#81 1 na 1 | liliac (147340 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > PS: Jerzyku kochany, napij się czegoś jutro za moje zdrowie, co? Urodziny mam  Ja też się napiję- mogę, co? Specjalnie za ciebie flaszkę otworzę  |
#82 4 na 4 | Karaoke (91 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >>>Cave ab homine unius libri.> >>Język chrześcijan na tym forum?> >Język Newiusza, Enniusza, Katona, Scewoli, Owidiusza, Cycerona, Salustiusza, Cezara, Warrona.> Uprawiali bałwochwalstwo.> Przypominam.Omar I paląc bibliotekę aleksandryjską: "Albo te księgi zawierają to samo co Koran, więc są niepotrzebne, albo coś innego, więc są szkodliwe"; |
#83 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > Lekarz mi zakazał burzliwych emocji. Ale do mnie piszesz...  > PS: Jerzyku kochany, napij się czegoś jutro za moje zdrowie, co? Urodziny mam  Znowu 25 wiosenka się skrada?  Ok, coby sokami nie truć, to Ci zatańczę:  ...  |
#84 2 na 2 | Smith (10069 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >Wiesz co tu już był taki jeden co dużo i bez sensu cytował podobną książkę i wiesz jak skończył?> No no, bez takich proszę - parę razików tylko mi się klikuś omskł był.  Znowu wykrakałem. Na razie tylko ostrzeżenie co prawda. |
#85 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > Niestety oprócz kilku oczywistych bluźnierstw (ich pojawienie się jest wliczone w koszta osobiste mojego pobytu na tym forum) nie otrzymałem żadnej mądrej odpowiedzi.Najpierw musiałbyś wiedzieć co to znaczy mądra a dopiero później brać się za zbieranie. > Wyszło na to że nie byłoby ateizmu gdyby chrześcijanie karali dziś śmiercią apostazję (w dopuszczalnej interpretacji prawa).I na to, że gdyby szafa miała sznurek to by windą była, nawet do nieba i prawo pewnie jakoś by ten fakt zinterpretowało. |
#86 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >To może zajmij się radykalnymi matołami nie znającymi Quranu wśród współwyznawców.> "Radykalne matoły" źle rozumiejące Quran nie różnią się niczym od tych nie rozumiejących NIC z Quranu.Ale Ty najwyraźniej w ogóle nie rozumiesz Koranu. > Mówi o tym Quran który takim osobom wyznacza miejsce w piekle Gehenny posród smrodu,jęków i płaczu.No to uważaj i módl się tylko szczerzej/. |
#87 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > Czepiłeś się mnie jak psychopata> Al-Fudajl powiedział: "Wasze serca nigdy nie skosztują słodyczy wiary, dopóki nie będą unikać przyjemności życia doczesnego".> Ja Cię przed gehenną tylko próbuje uchronić bo jaja sobie robisz ze świętych imion i nie rozumiesz dobrze co jest w Koranie zapisane. |
#88 4 na 4 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > > (życzliwy )> Tak się domyślałam właśnie. Zaczęłam go podejrzewać, kiedy powiedział, że jednak na imprezę do nas nie przyjedzie  Następny dał się nabrać na "naszą imprezę".  A podpadł mi od razu, jak tylko zwrócił się na "Pani" do Osnowy. Czy chciał się zwrócić, nieważne. Trochę prawie odrobił, gdy pierwszy raz "Panią" Placownika pisemnie spostponował. No, prawie spostponował. Prawie pisemnie, ale dobre i to, co nie? |
| Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? |
> >Al-Fudajl powiedział: "Wasze serca nigdy nie skosztują słodyczy wiary, dopóki nie będą unikać przyjemności życia doczesnego".> >A Ty coś powiesz?10/10!  |
| Psyk (14071 punktów) | Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie? | > >W Quranie napisane jest że mąż może kobietę bić tylko wtedy gdy jest nieposłuszna, inaczej ma ją szanować.> To w takim razie jest źle napisane.Niestety dobrze, tyle, że strasznie głupio... |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|