Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ateizm-wymyślony na Zachodzie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-01-2010 13:56Alhamdu_lillah _سورة  (9 punktów)
(zablokowany)
Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
Ocena -6 na 6
'Asz hadu an la ilaaha il Allah, ła asz hadu anna Muhammadan Rasulullaah'


Patrzę z kolegami na to co się dzieje na Europie Zachodu oraz Kraje Zjednoczone Ameryki i wyjść z obrzydzenia nie mogę. Tylko religia tak brudna jak chrześcijaństwo ze swoimi korzonkemi lekko myśl grecką,rzymską oraz judaiztyczną mogła zrobić:ateizm.
W krajach pięknej religii Islamu takich głupot nie ma. A jak są to produkowano je na uniwersytetach Zachodu rażących w sumienie Muzułmanów.

Bardzo chce wiedzieć dlaczego ateiści uważają że Boga nie ma?
Kiedyś przeczytałem że ateizm jest bliski do Islamu,bo uważa że Boga nie ma.
Ateiści Europy Zachodu i USA nie wiedzą że:"Boga nie ma...........nad Allaha".
Proszę o dyskusję grzeczną.

Talal
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8
kogut59 (3090 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
>W Quranie napisane jest(nie pamiętam która Sura) że mąż może kobietę bić tylko wtedy gdy jest nieposłuszna, inaczej ma ją szanować.
kto i wedlug jakiego prawa decyduje o tym kiedy jest nieposluszna? Twoj koran ktory czytasz jest juz kilkakrotnie falszywie przetlumaczony (podobnie jak biblia) ! 99 dziewic to poprawnie byloby 99 winogron wiec nie rob sobie nadziei na nieposluszne dziewice w niebie mozesz ewentualnie najesc sie winogron spiesz sie! poki swieze


#107
31-01-2010 18:16
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Adamiak
>   No no, tylko bez przeklinania.
Ok. Dziękuję bez adekwatnie
>   Bo następnego paragrafa znajdziemy.
Świeżych ogonów Ci mało?
Ty to masz przerób, aż Ci normalnie przypomnę

#108
31-01-2010 18:58
 Ocena 2 na 2
obcy gatunek (907 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Elka I Ponura
>Awww, dziękuję! Piękne!
>
Atheism is a non-prophet organization.

>George Carlin
Z okazji Twoich urodzin Predatorze ( rodzaju żeńskiego ) - życzę dalszego miłego pobytu i rozrabiania na tej planecie.
Baw się dobrze.

#109
31-01-2010 19:32
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Smith
>>   Bo następnego paragrafa znajdziemy.
>Świeżych ogonów Ci mało?
>Ty to masz przerób, aż Ci normalnie przypomnę

   Następny mnie rozszyfrował.
   A tak mi dobrze szło.

Patrząc z okna na zrewolucjonizowaną ulicę paryską, Talleyrand, plasnął w dłonie i wykrzyknął zadowolony:
- Nasi górą!
- Jacy nasi? - spytano go od razu.
- A to - zobaczy się jutro.

liliac (147340 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Elka I Ponura
>Jak chcesz, możesz się nawet zebrać i wpaść na imprezę. W końcu się kiedyś umawiałyśmy na ciasta itd, nieprawdaż? Prawdaż, prawdaż. Pakuj Mężczyznę i dawaj. Impreza zaczyna się dopiero o 20. Będzie masala i ciasto czekoladowe I białe wino.
>Mere, też się zbieraj, co Ci szkodzi.. Zrobimy sobie racjonalistyczne party, a co. Będą moje Wiedźmy, wystawi się jakiś kociołek na balkon...

Że też wszyscy poza Adamiakiem musicie gdzieś na końcu świata mieszkać, choroba!
Udała się impreza chociaż?

Elka I Ponura (7473 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi liliac
>Że też wszyscy poza Adamiakiem musicie gdzieś na końcu świata mieszkać, choroba!

Jaki koniec? Totalne centrum!

>Udała się impreza chociaż?

Najedli się wszyscy, opili drinków, napojów i kawy do ciasta, nagadali, wygłaskali Koty, a potem zabrali mi kompa i oglądali do rana moje bollywoody i Bastardów. Twierdzą, że trzeba to powtórzyć, najlepiej w przyszły weekend.
Nie wiem, jak w przyszły, bo muszę wyjechać, ale w jeszcze następny możesz się organizować na przyjazd


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin

#112
31-01-2010 19:57
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi obcy gatunek
Dziękuję bardzo, hsss-hsss.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin

#113
31-01-2010 20:20
 Ocena 1 na 1
Smith (10069 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Adamiak
>- A to - zobaczy się jutro.
Miało być bez niespodzianek

#114
31-01-2010 20:33
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
W odpowiedzi Smith
>>- A to - zobaczy się jutro.
>Miało być bez niespodzianek

   Jasne, ale to zobaczy się jutro.

#115
31-01-2010 21:46
 Ocena 1 na 1
maciejo (3492 punktów)Odp: Ateizm-wymyślony na Zachodzie?
ŻAL!!

1 2 3 4 5 6 7 8

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365