Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Jan Grabiński

08-01-2016 22:17 - Odp: Co sądzicie o liberalizmie?
08-01-2016 22:02 - Odp: Co sądzicie o liberalizmie?
07-01-2016 12:34 - Odp: Co sądzicie o liberalizmie?
14-10-2014 08:13 - Odp: Watykan: "Osoby homoseksualne mają dary..."
03-10-2014 10:33 - Odp: Za postępem - zaduchem czasu
11-05-2014 13:29 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2014 21:24 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
26-02-2014 13:07 - Odp: Matka Boska odznaczona Złotym Medalem
14-02-2014 13:16 - Odp: Mariusz Max Kolonko - Mówi jak jest.
12-02-2014 19:36 - Odp: Zbłąkane karetki.
12-02-2014 18:57 - Odp: Zbłąkane karetki.
12-02-2014 12:24 - Odp: Zbłąkane karetki.
04-02-2014 20:18 - Odp: pop kultura ?
04-02-2014 11:29 - Odp: vismaya-maitreya
18-01-2014 11:36 - Odp: Nowy Mesjasz?
16-01-2014 09:24 - Odp: Kryzys wieku młodszego
13-01-2014 23:04 - Odp: Ukrywanie ateizmu nie ma sensu
02-01-2014 12:19 - Odp: Kwitnący Mielec
19-12-2013 21:07 - Odp: Entropia
07-12-2013 08:13 - Odp: Stracili wiarę w boga.
20-11-2013 19:41 - Odp: Przyszłość energetyki
20-11-2013 19:33 - Odp: Przyszłość energetyki
11-11-2013 21:20 - Odp: Krwawa ofiara dla krwiożerczego potwora
11-11-2013 21:16 - Odp: Krwawa ofiara dla krwiożerczego potwora
09-11-2013 21:13 - Odp: Przyszłość energetyki
07-11-2013 20:25 - Odp: Jehowi i transfuzja
07-11-2013 20:08 - Odp: Przyszłość energetyki
06-11-2013 19:53 - Odp: Przyszłość energetyki
31-10-2013 21:21 - Odp: osmoza - jak to działa?
31-10-2013 10:54 - Odp: osmoza - jak to działa?
30-10-2013 11:55 - Odp: osmoza - jak to działa?
27-10-2013 11:31 - Odp: osmoza - jak to działa?
26-09-2013 20:56 - Odp: Redaktor "Nature" kwestionuje naukę... ale czy NAUKĘ
25-09-2013 08:13 - Odp: ''Czarna Wdowa''.
24-09-2013 21:10 - Odp: ''Czarna Wdowa''.
16-09-2013 20:40 - Odp: Na miłość ludzką,
12-09-2013 20:32 - Odp: Kościół straszy trybunałem
10-09-2013 08:55 - Odp: Gowin opuścił PO, tymczasem...
06-09-2013 08:35 - Odp: Jarosława Kaczyńskiego pomysł na Polskę. Czyli kato-PRL.
03-09-2013 21:17 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
03-09-2013 20:49 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
02-09-2013 19:47 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
02-09-2013 19:39 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
02-09-2013 17:19 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura...
28-08-2013 12:09 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii...
28-08-2013 11:30 - Odp: Biblia na golasa
14-08-2013 20:19 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 20:03 - Odp: Bitwa Warszawska by Maryja.
10-07-2013 09:40 - Odp: Walka z wiatrakami
04-07-2013 19:25 - Odp: "Medycyna Tybetańska"
18-06-2013 19:24 - Odp: Demotywatory
06-06-2013 12:32 - Odp: Czy wierzycie w jakieś rzeczy nie do końca racjonalne?
19-04-2013 22:09 - Odp: Obraza uczuć religijnych
15-04-2013 20:52 - Odp: Antybiotyki a alkohol
15-04-2013 20:41 - Odp: Antybiotyki a alkohol
15-04-2013 20:36 - Odp: Spis Powszechny 2011 - wyznanie
05-03-2013 22:20 - Odp: Dzień pamięci ofiar ideologii
05-03-2013 19:30 - Odp: Dzień pamięci ofiar ideologii
24-02-2013 18:33 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
21-02-2013 18:50 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
21-02-2013 18:48 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
21-02-2013 18:45 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
20-02-2013 21:29 - Odp: Co nie działałoby w polskiej elektrowni atomowej?
20-02-2013 00:28 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
20-02-2013 00:26 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
20-02-2013 00:25 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
20-02-2013 00:24 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
19-02-2013 20:24 - Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
19-02-2013 20:06 - Odp: Naród wymiera. Za 100 lat nie będzie komu gadać po polsku
16-02-2013 22:07 - Odp: Czy gdy ktoś zyskuje, ktoś inny traci?
16-02-2013 22:05 - Odp: Niewidzialny Jezus na niebie
14-02-2013 20:51 - Odp: Płaca minimalna po raz kolejny :)
20-03-2012 20:14 - Odp: Spis powszechny - ilu ateistów?
27-02-2012 20:31 - Odp: zobowiązanie nauczyciela do obsługi rekolekcji w kościele
19-12-2011 19:40 - Odp: Fałszywy korzeń chrześcijaństwa?
28-07-2011 20:20 - Odp: Hel zamrożony wstrząsami
03-11-2010 18:44 - do Sakura
23-08-2010 18:45 - Odp: Jak LPS pomógł mi odkryć łamanie prawa ;)
Razem: 78 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)