Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
200.590.606 wizyt
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29017 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy konflikt w Gazie skończy się w 2024?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 347 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Wszystkim, którzy przyjdą po mnie, oznajmiam na piśmie, że nie mam w co wierzyć na tym świecie i jedynym wyjściem jest absolutne zapomnienie. Chciałbym zapomnieć o wszystkim, całkowicie, zupełnie, nic już nie wiedzieć o sobie ani o tym świecie. Prawdziwą spowiedź można pisać tylko łzami. Ale moje łzy zatopiłyby świat, tak jak mój wewnętrzny ogień podpaliłby go. Nie potrzebuję żadnej podpory,..

Dodaj swój komentarz…
JaxonEli - seoo
You make so many great points here that I read your article a couple of times. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Big thanks for the useful info.Wow i can say that this is another great article as expected of this blog.Bookmarked this site.. www.digitekprinting.com/foam-core-posters
Autor: JaxonEli  Dodano: 13-02-2024
Reklama
ochuko evidence - Makeoverarena.com
Autor: ochuko evidence  Dodano: 24-04-2023
lucifer@123 - Sign in to Access Your Capital..
A cryptocurrency is a digital or virtual currency that is secured by cryptography, which makes it nearly impossible to counterfeit or double-spend.
sites.google.com/elogns.com/sbcglobalemail/home
sites.google.com/view/capitaloneloginsignin/home
sites.google.com/alllogin.info/cashapplogin/home
sites.google.co(*)com/coinbaseapp/Coinbase-Login
Autor: lucifer@123  Dodano: 13-02-2023
Paluzel - To przykre...
To bardzo przykre, że człowiek, będący Założycielem Portalu dał się ukąsić wirusowi ,,foliarstwa'', tylko energetyka jądrowa i OZE mogą podźwignąć państwo.
Autor: Paluzel  Dodano: 07-01-2023
bierzanski   1 na 1
Przypuszczam, że autor zostanie dopisany do denialistów, tak jak przeciwnicy szczepień covidowych do antyszczepionkowców. Racjonalizm ma swoje granice.
Domyślam się, że hegemoni to nie trójca św, no ale i nie każdy zwolennik "zielonej" transformacji. Trzeba by ich dookreślać.
Autor: bierzanski  Dodano: 07-01-2022
DyktaFon - Do skorpion13
Jak sobie pozwalamy tak działać, to tak działają. Ja też bym starał się korzystać z czyjegoś oszczędzając swoje zasoby. Widocznie nam tak pasuje.
Autor: DyktaFon  Dodano: 22-12-2021
skorpion13   3 na 3
Cieszy się pan z ,,reindustrializacji'' a czy zastanowił się pan nad tym że korzyść dla Polski z tego dziś zachodzącego procesu jest... ŻADNA! Właścicielami biznesów są w większości firmy niemieckie lub niemieckie fundusze kapitałowe. Dochody są wyprowadzane do Berlina czy innego miejsca gdzie firma ma swój zarząd i radę nadzorczą. Podatków się nie płaci gdyż prosty zabieg relokowania kosztów powoduje że przez dziesięciolecia do firm w Polsce SIĘ DOPŁACA... Pozostają jedynie płace pracowników, a te do wysokich nie należą nie darmo średnia płaca różni się w Polsce od mediany w zasadniczym stopniu. Polsce pozostają za to syf z kominów i brud do utylizacji, jak również odpady na wysypiskach.  Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale chyba na stałe została nam przypisana rola kraju agrarnego...</div>I jako żywo Przypomina mi to pomysł jednego pana z wąsikiem na mittel-Europe
</div>
Autor: skorpion13  Dodano: 21-12-2021
romaro
W sobotę 4 grudnia o godzinie 17:00 ceny energii elektrycznej w ponad 20 państwach Europy, od Finlandii, przez Polskę, Niemcy, Francję, Hiszpanię i Włochy po Portugalię zrównały się na poziomie 243,05 euro/MWh (ok. 1117 zł/MWh).To jedna z pierwszych sytuacji (o ile nie pierwsza), gdy dostępne połączenia transgraniczne, dostępność mocy w poszczególnych państwach, popyt na tych rynkach i koszty wytwarza w każdym z tych państw doprowadziły do wyrównania się cen hurtowych energii elektrycznej na tak dużym obszarze Europy, zamieszkiwanym przez ok. 380 mln osób.
Możemy być dumni, dogoniliśmy zachód, i to w okresie galopującej u nas inflacji.

forsal.pl/bizne(*)l-horrendalnych-cen-pradu.html
Autor: romaro  Dodano: 12-12-2021

Pokazuj komentarze od pierwszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365