Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
199.172.673 wizyty
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29017 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy konflikt w Gazie skończy się w 2024?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 171 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Nie sądźcie!" mówią oni, lecz posyłają do piekła wszystko, co im w drodze stoi.

Dodaj swój komentarz…
Kluno - Jedyna Polska   1 na 1
najlepszy jest w radiu maryja przegląd prasy polskiej. Polega on na tym że jakis pan czyta artykuły z naszego dziennika (bo to w końcu jedyna polska gazeta,bo inne są tylko polskojęzyczne). Ten pan czytający znakomicie operuje głosem Czyta to w taki sposób jakby ten artykuł był najważniejszą rzeczą jaką dane nam było usłyzeć w życiu. Szczególnie moderuje głoś gdy mowa jest o zagrożeniu cywilizacji chrzescijanskiej i bezpodstawnych atakach na radio ze strony sił szatana( czyli liberałow, masonów, żydów itp). często stosowane w RM są niedopowiedzenia np czemuś winni są ludzie wiadomo jakiej nacji( oczywisćie chodzi o żydów)albo zdania typu polska jest w takim stanie bo rżadzili nami przez lata luzie wiadomo jacy. w ten sposób nie stosując słowa żyd można na nich wszystko zwalić i nikt sie nie przyczepi z jakiejs rady. Cechaą charakterystyczna dla RM jest też łączenie wrogów RM, dla RM liberał, żyd, mason, komunista, gej,sztanista, ateista, zwolennik aborcji, postępowy katolik to ta sama osoba, której jedynym celem jest znisczenie polski albo katolicyzmu ( w zasadzie polska i katolicyzm to to samo)a ci ogłiupiali ludzie wieżą że komunista to liberał, a liberał to szatanista, a szatanista to żyd i mason i w dodatku gej jeszcze. Ciekawe jest też podejscie do spraw narodowych tego Radia otóz wg nich Polak to katolik oczywiście. ale katolik który nie czyta wyborczej i nie ogląda tvnu, a juz napewno nie moze mieć nic wspólnego z tygodnikiem powszechnym. Oczywście mina polskości odmawia sie lewicowcom i liberałom, a także tym którzy nie głosowali na odp . partie. już nie mówiąc że polakiem może być gej czy żyd po do przekracza wszelkie normy. tak wiec liczba polaków w polsce nie przekracza pewnie miliona, bo tyle słucha tego radyjka. No cóż ci biedni słuchacze RM musza czuc się niesamowicie dowartościowani że są jedynymi polakami w polsce żądzonej przez żydomasonerie będąca na usługach obcych mocarstw. Czyż to nie cudowne, co tam bieda beznadzieja jak można być prawdziwym polakiem- katolikiem, czuć się wybrańcem boga jedynego rydza wspaniałego. Ojciec Rydz często mówi że luzie są w polsce manipulowani przez media, może to i prawda ale sposób w jakimn pan Grzyb manipuluje swoimi owieczkami jest kwintesencją propagandy.
Autor: Kluno Dodano: 06-06-2006
Reklama
zibo1 - Polityka w Radiu Maryja
Współpraca z obecnie rządzącą partią prawicowo klerykalną , owocuje dwustronnie , Radio Maryja i TV Trwam są wykorzystywane przez ośrodki rządowe do propagowania populistycznych planów PIS , Samoobrony i LPR , ale i odwrotnie , przeciwnicy Dyrektora Rydzyka w Kościele Katolickim , są rękami IPN-u czyli ośrodka podległemu rządowi , wręcz wykluczani ze społeczności katolickiej , rzekomo udowodnioną bez wyroku sądu , współpracą ze służbami specjalnymi PRL.
Autor: zibo1 Dodano: 15-06-2006
mmm - Szkoda czasu
na czytanie prezentowanych tu wyplwocin.
Autor: mmm Dodano: 01-08-2007
kumas
żenujący jest poziom tego artykułu. przyznaje się do zaniechania lektury w połowie, gdyż ta "teoretyczna analiza" przeobrażała się w tempie geometrycznym w bezzasadne obrażanie ludzi słuchających RM. osobiście słucham od czasu do czasu tego radia i nie uważam się za człowieka ograniczonego i niezdolnego do wyrażania własnego stanowiska w sprawach poruszanych w w/w radiu. szkoda że Pan Szymkowski nie był łaskaw zauważyć technik manipulacyjnych innych mediów, które stosują je w sposób perfekcyjny. A może coś się za tym kryje?
pozdrawiam
Autor: kumas  Dodano: 27-10-2008
ewka - otwartej dyskusji poprzez filtrowanie uczestników
niedopuszczanie do otwartej dyskusji poprzez filtrowanie uczestników dyskusji i wycinanie głosów nieodpowiadających tezom dyskusji za pomocą kilkusekundowej linii opóźniającej.

...JA OSOBISCIE SADZE..ZE RADIO MARYJA JEST JEDYNYM..POWTORZE JEDYNYM  RADIEM....MAJACYM SZERSZYM ZASIEG...DO KTOREGO...W TZW ROZMOWACH NIEDOKONCZONYCH..KAZDY POWTORZE KAZDY....MA MOZLIWOSC..ZADZWONIENIA....I POWIEDZENIA W ZWIAZKU..Z DANYM TEMATEM....A JEST SZEROKA SKALA TEMATOW....

I..PRZEZ PRZYSLOWIA MINUTE CZY NAWET i 5  czy wiecej minut...SIE WYPOWIEDEZIEC... NA ZYWO!!

POD WARYNKIEM ZE BEDZIE MOWIL...KULTURALNIE I W MIARE NA TEMAT..

I OSOBISCIE SADZE...ZE TO TO.GLOWNIE...JEST SOLA W OKU.,. 
I TO ..JEST SOL..W OKU...GDYBY RADIO MARUJA TA AUDYCJE...USUNELO TO OK 80%..A MOZE I 90%....TZW ..WG NIEKTORYCH ..PROBLEMU RADIA MARYHJA BY NIE BYLO..TAKA JEST PRAWDA....BO CHYBA ..MAJA PRAWO LUDZIE...ROZMAWIAC SOBIE I MIEC SWOJE RADIO..PRZECIEZ NIKT NIE ZABRANIA BY BP...SLD..MIALO SWOJE.RADIO...I JEJ SLUCHACZE....ZE SWOICH KOSZTOW JE UTRZYMYWALI...I SOBIE GADALI O LENINIE..CZY....NO...NP..O KSIEZACH....PRAWDA??....
Autor: ewka Dodano: 26-10-2009
EWA - Ojciec Rydz -pan Grzyb
Ojciec Rydz często mówi że luzie są w polsce manipulowani przez media, może to i prawda ale sposób w jakimn pan Grzyb manipuluje swoimi owieczkami jest kwintesencją propagandy. ....OSOBISCIE CHYBA ..NIEZBYT JEST  FER...JAK KTOS SIE NAZYWAZ RYDZYK...UZYWAC SLOEWA GRZYB..pan GRZYB..gdyz slowo GRZYB....JEST.NIE OK....to nie argument..ale to SWIADCZY O...WYPOWIADAJACYM SIE..I TAKI KTOS DLA MNIE JEST..PUSTY I NIEWIARYGODNY
NIE NAZYWAM SEKRETARZA KANIE....DAWNEGO...GRZYBEM...BO TO NIE ARGUMENT NA FORUM...no przy piwie tak.!!!!ALE CHYBA NIE TU....NO TAK MYSLE...czy jest wlasciwe moje rozumowanie......SADZE ZE RACJONALISTA SIE ZGODZI ZE TAK....Redakcja zastrzega sobie prawo usunięcia wpisu zawierającego zwroty niecenzuralne, obraźliwe---REDAKCJA NIE USUNELA..SLOW ..PAN GRZYB..A SA OBRAZLIWE PRAWDA....DLA OJCA TADEUSZA RYDZYKA,.,FORMA KULTURY WINNA BYC ZACHOWANA..ZWLASZCZAZA..NA CZYMS CO SIE MIENI.."FORUM RACJONALISTA"...ale ..no coz...."WIEC CZYZ MOZNA SIE DZIWIC..ZE RADIO MARYJA..STOSUJE...10  SEKUNDOWE OPZNIENIA W AUDYCJI....OCZYWISCIE..BO SLOW..TYPU..CH...** BYLOBY DUZO...PRAWDA..WIEC..SMIESZNY JEST ARGUMET O ..OPOZNIENIU...CHYBA SAM RACJONALISTA STOSUJE AZ 25 MINUTOWE..WYPOWIEDZ NA FORUM..I OGRANICZA..DO 1300 ZNAKOW...czy jest to sluszne.CHYBA TAK.AUTOR MOWI NIE!!
Autor: EWA Dodano: 26-10-2009

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365