Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
189.368.616 wizyt
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29036 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Wojna na Ukrainie skończy się w 2022?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 228 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
Jedynie matematyka i logika mogą utrzymać się w pustej przestrzeni czystego intelektu. Ale płacą za to cenę: związek z rzeczywistością.

Dodaj swój komentarz…
Żuławski
Dlaczego depopulacja wszystkim kojarzy się z holokaustem? Przecież człowiek zwany rozumnym mógłby w ciągu kilku pokoleń zmniejszyć swą liczebność nie stosując drastycznych środków jak mord czy głód. Wystarczy się opamiętać i płodzić mniej dzieci a nie będą się musiały wyrzynać, żeby uzyskać przestrzeń życiową dla siebie. A dlaczego to niby NWO ma być dziełem okultystów, satanistów, psychopatów, którzy pragną totalitaryzmu? - Czy nikt nie pomyślał, że psycholami i satanistami są właśnie przywódcy religijni, tak gorliwie broniący jakże mądrego, pokojowego, przyjaznego i szczęśliwego świata, jaki znamy? A kto sprawił, że pojęcia jak miłość, wolność czy pokój budzą dreszcz przerażenia? Przecież to nie Orwell wymyślił dwójmyślenie czy lochy Ministerstwa Miłości, on to tylko zaobserwował i pokazał w skondensowanej formie. A jeżeli istnieje coś takiego jak Bóg, to kto jest bliższy poznania Go - ci, którzy uczciwie przyznają, że nic nie wiadomo, czy ci, którzy o Nim piszą opasłe tomy, w których każde zdanie zawiera sprzeczności wystarczające, żeby udowodnić nieistnienie tak niespójnej istoty?
Autor: Żuławski  Dodano: 23-02-2012
Reklama
Ezoteryk - Na razie jest po dobroci :-)
Niestrudzony napisał : " Na postumencie nie ma słowa o wolności, o rodzinie czy o Bogu. Realizacja postulatów narzuca totalne globalne niewolnictwo. Poza tym "kręcenie się w kółko" jest domeną szatana. Rozwój, ruch naprzód jest cechą boską. Ludzkość istnieje żeby się rozwijać i zdobywać, a nie żeby trwać w marazmie. Trzeba zlikwidować panujące pasożytnictwo klasy rządzącej okradającej prywatny kapitał i zwykłych ludzi z większości środków i pozwolić ludziom przeć naprzód, a celem na pewno stanie się kosmos. "
He , he może właśnie takie poglądy nie podobają się Twórcom tego monumentu . Może właśnie chodzi tu o ten kosmos ...Czy my sami chcielibyśmy mieć pod bokiem jakąś ekspansywną cywilizację ? :-) Może nasi kosmiczni sąsiedzi wolą nas jako grzeczniutkich i spokojniutkich mieszczuchów , niż groźnych kolonialistów i kowbojów ? :-) Te przesłanie to może być delikatna sugestia jakimi drogami winna kierować się nasza cywilizacja . Na razie przesłanie jest , powiedzmy po dobroci , ale jak się nie podporządkujemy to ...
Żeby następnym razem nie było przesłania bardziej stanowczego , po złości :-) Po dyplomatach z reguły pojawiają się wojskowi ;-)
Autor: Ezoteryk  Dodano: 20-12-2010
Ciekawska - Ocena poza schematem
Akceptuje treść przesłania i nie jest to równocześnie akceptacja dla nieznanych autorów tablic (nieznane plany, intencje ).
Nie odbieram postulatów, jak w komentarzach jako zachęty do wymordowania 90% populacji ani nie widzę w nich plan szaleńca. Nie dopatrzyłam się też planu totalnego niewolnictwa.
Autor: Ciekawska Dodano: 13-02-2010
no furture - Prawdziwe imperium zła -USA
Nigdy dotąd szaleńcy nie mieli możliwości i nie byli tak blisko realizacji swych paranoidalnych planów.
 
“We are on the verge of global transformation. All we need is the right major crisis and the nations will accept the new world order.”

- David Rockefeller
 
NWO ,o kórym to bąkał jeszcze stary Busz :
www.youtube.com/watch?v=_CWBTL33MpA
Autor: no furture Dodano: 01-09-2009
Kawai - To napisał TUSK!!!! :)
oj dzieci dzieci...TUSK jest również miłością wraz z Palikotem...W 2010 roku rozpadnie się USA i dalej będą nas golić po kieszeni i mamić takimi pierdołami. Utworzą sobie nową walutę i dalej będą tworzyć wirtualnie pieniążki jak do tej pory...ech...zmądrzejcie wreście.
Autor: Kawai Dodano: 27-08-2009
aniadorota - codex al.
Czy to niemazwiązku z Codex Alimentarius?
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3818
Autor: aniadorota Dodano: 15-03-2009
Matix - MORDERCY!   1 na 1
90% WYMORDOWAĆ! policja powinna się zająć tymi psychopatami którzy to postawili! 
Autor: Matix  Dodano: 05-03-2009
niestrudzony - Niewolnictwo
Na postumencie nie ma słowa o wolności, o rodzinie czy o Bogu. Realizacja postulatów narzuca totalne globalne niewolnictwo. Poza tym "kręcenie się w kółko" jest domeną szatana. Rozwój, ruch naprzód jest cechą boską. Ludzkość istnieje żeby się rozwijać i zdobywać, a nie żeby trwać w marazmie. Trzeba zlikwidować panujące pasożytnictwo klasy rządzącej okradającej prywatny kapitał i zwykłych ludzi z większości środków i pozwolić ludziom przeć naprzód, a celem na pewno stanie się kosmos.
Autor: niestrudzony Dodano: 18-11-2008
riko - ufo znak   1 na 1
ok. z tego co widze, to owe kamienie maja dokładnie takie same przesłanie jak przesłanie Raela z wiary raeliańskiej - czyli UFO. Proponuje przeczytać i wyciągnąć z tego wnioski ( www.rael.org/ ). Rael dostał przesłanie w 75. Natomiast kamienie zbudowano w 79. Myślę, a nawet jestem przekonany, że to ma związek z jego przesłaniem. Mało tego. Teoria spiskowa może tu mieć też swoje odzwierciedlenie zadając sobie kilka następujących pytań:
1. Kto zabił Nikolasa Tesle i zgarnął dokumentacje najnowszych technologii prawie, że perpetum mobile, zaawansowanej robotyki, a nawet silników elektromagnetycznych (UFO).
2. Czy przypadkiem przesłanie Raela nie ma odzwierciedlenia do planu New Word Order doskonale opisanym w filmie "End Game" Alexa Jonsa?
3. Dlaczego przesłanie Raeliańskie wyklucza istnienie Boga i nie pokrywa się z Biblią, która w sposób jasny pokazuje istnienie szefa wszystkich szefów, czyli Boga. Apokalipsa Świętego Jana.
4. Czy przypadkiem Euro 2012 nie oznacza super koncentracją ludności i jej eliminacje? Hmm...

Pozdrawiam
Autor: riko Dodano: 26-05-2008
xqtr - depopulacja
Racja. Pierwsze co pomyślałem to to, że autor tego monumentu nawołuje do depopulacji. Wogóle zauważyłem że wielu z ludzi mających władzę i pieniądze ma takie poglądy, jak np. brytyjski książe Filip, który napisał w swojej książce "In the event that I am reincarnated, I would like to return as a deadly virus, in order to contribute something to solve overpopulation".
Autor: xqtr Dodano: 17-02-2008
kolvenbach - przestroga   2 na 2
Artykuł dotyczy bardzo ważnego tematu.
Zauważcie, że aby zrealizować postulaty Georgia Guidestones trzeba wymordować ponad 90% populacji świata! Przykazania nie są skierowane do normalnych ludzi, tylko do rządu światowego. Za rzekomo racjonalnym przesłaniem amerykańskiego Stonehenge kryje się GLOBALNY TOTALITARYZM.
Kto umie jeszcze niezależnie myśleć, niech rozumie!
Autor: kolvenbach Dodano: 30-01-2008
ellubis - wchodzimy w Wiek Rozumu  -1 na 3
dziękuję za artykuł, też nie wiedziałam o tych kamiennych tablicach, Wiek Rozumu nadchodzi powoli, liczba mieszkańców Ziemi nadal rośnie, ale mam nadzieję, że jednak nadejdzie (w miarę szybko) taki czas, w którym owe 10 przykazań to będzie status quo.

ciekawe, że postawiono te bloki w tak mało ludnym miejscu, jaki był tego powód (oprócz tego, że materiał był na miejscu)? pytanie retoryczne, bo kto to może teraz wiedzieć? jednak zastanawiające.

pozdrawiam Autora :)
Autor: ellubis Dodano: 12-06-2007

Pokazuj komentarze od pierwszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365