Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
202.044.013 wizyt
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29017 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy konflikt w Gazie skończy się w 2024?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 485 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:
Sklepik "Racjonalisty"

Złota myśl Racjonalisty:
Nigdy nie będzie szczęśliwy ten, kogo dręczy myśl, że ktoś jest szczęśliwszy od niego.

Oto księga gości naszego portalu.
Możesz tu zostawić ślad po swojej obecności.

Dopisz się..
Data wpisuAutor/PseudoE-mailKomentarz
06-08-2005
Fk
ciekawa stronka. ale o czym ona tak właściwie jest? jaki był pierwotny cel jej stworzenia i czy autorowi/autorom się udało? jeśli to możliwe, to proszę o dłuższą odpowiedź na mój adres e-.mail
05-08-2005
madgalena
uważam jak większość sympatyków, że trafiliści w sedno. życzę powodzenia...
05-08-2005
ev
Trafiłam całkiem przypadkiem, racjonaliską nie jestem, może dlatego, ze młoda ze mnie osóbka, jednakże przeciekawe i bogate artykuły studiowałam sporo czasu.
02-08-2005
Andrzej Kiliszewski
Witam, ale kontrowersyjna ta witryna muszę przyznać to! Pozdrawiam i zapraszam na moją art - stronę, pozdrawiam Andrzej Kiliszewski
28-07-2005
basia
Bardzo dobra strona zrealizowana w pod mój spoób myslenia. Myslę, że zawitam częściej. Gratuluję pomysłu;)
26-07-2005
anonim
Szukałem,szukałem....znalazłem.Dzięki.
23-07-2005
Krzysztof
Strona pod wzgledem ilosci artykulow imponujaca. Ideologiczna !!!. No coz, ponosicie za to odpowiedzialnosc. Lubie aforyzm: KTO POSLUGUJE SIE TYLKO ROZSADKIEM MYLI SIE NAJBARDZIEJ. Pozdrawiam racjonalista =)
22-07-2005
Czarny
Wreszcie odnalazłem serwis, w którym nie ma bajania, opowiadania niestworzonych historii i metafizycznych głupot! Stronka dostaje ode mnie 5 z + (nie sześć, bo szata graficzna mogłaby być nieco lepsza). Poza tym teksty naprawdę z wyższej półki ( w życiu nie spotkałem się z taką dużą ilością przemyślanych tekstów na jednej stronie). Od dzisiaj jestem waszym stałym gościem! Pozdrowienia dla redakcji.
22-07-2005
Paulina
a ja tu zawitalam przed chwila i juz mi sie tu podoba.czuje ze sie tu odnajde ;) bardzo dziekuje za felietony, ktore naprawde daja do myslenia ;)
22-07-2005
Therive
Odwiedziłem dzisiaj podstronę z cytatami i jestem wniebo wzięty. Bardzo mi się podoba ta strona. interesujące tematy. Dużo wiadomości przydatnych w codziennym zyciu :) polecam odwiedzanie tej strony czytelnikom jak najczęściej :) Ja sam jestm z wami już ok. pół roku. pozdrawiam całą redakcję.
21-07-2005
IRMA
Zawitałam już tu kiedyś i chcę powiedzieć, że cieszę się niezmiernie,że w Polsce jest taka strona internetowa jak wasza =) Pragnę się zapytać cz rejestracja jest darmowa. Proszę was o szybką odpowiedz.
20-07-2005
Isabelle
Hej! Neidawno odkrywał wasza stronę i baaardzo mi sie podoba! od tej pory wpadam do niej conajmniej raz dziennie! bardzo fajnie że powstałą taka strona, gdzie można spojrzeć na wszystkie sprawy racjonalnie, a nie przez pryzmat raligii:) cąłuję i ściskam wszystkim twórców tej strony oraz jej idei!
20-07-2005
Ryszard Witkowski
Wreszcie znalazłem stronę ludzi myślących podobnie do mnie. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w uświadamianiu maluczkich
20-07-2005
Ignacy
kiedy metal się ściera wtedy błyszczy,kiedy nie będziemy unikać dyskusji i sporów będziemy lepsi i mądrzejsi.
19-07-2005
PE
..."bo życiu trzeba ufać"... Fajnie, że tak jak w muzyce znajdują się dobre dźwięki, tak w innych dziedzinach życia też znaleźć można iskierki, które dają blask w tym szarym oszalałym i stłamszonym życiu. Pozdrawiam. Oby tak dalej.
18-07-2005
IRMA
Bardzo boje się końca świata.Mam przez to koszmary. Trzeba jak najszybciej ocalić ziemie przed tą katastrofą.Jesteście bardzo mądrzy ale nawet choćbym chciała posiąść tą wiedzę nie mogła bym przełamać mojego panicznego strachu przed tą katastrofą.
13-07-2005
ja
Witam!Często odwiedzam waszą stronę i jestem pełen podziwu i szacunku dla tego co jest tu prezentowane nie tylko jako agnostyk ale również człowiek poszukujący...czego?Może przede wszystkim wiedzy,szczęścia itd.NIemniej pewien szczegół wywołał u mnie małą konsternację.Może to nieistotne ale dla mnie jako człowieka związanego z pewnym rodzajem muzyki(punk rock-tak wiem jestem płytki,nie przeczę),pewnymi subkulturami i ogólnie tak zwanym "klimatem"(nie uważam się jednak zaczłonka jakiejkolwiek subkultury) wydało się co najmniej nonszalancją powielanie pewnych błędów obecnych w wielu opracowaniach socjologicznych .Chodzi mi o wypaczony obraz subkultur przedstawiony nawet w artykule ,który miał w zamierzeniu pokrótce przedstawić fakty i stereotypy z nimi związane.Podobnie było w artykule dotyczącym fryzur i ubioru jako nośnika pewnych treści.Nie pamiętam i nie mam ochoty teraz szukać tytułów i nazwisk autorów-tu wychodzi na jaw moje niedbalstwo z kolei.Wspomnę tylko ,że hippiesom o ile wiem nie
13-07-2005
prot
Niesamowita strona, trzymajcie tak dalej ale nie osiadajcie na laurach :) Pozdrawiam !
10-07-2005
Agaciaa
Ta stronka to coś wspaniałego! Jestem pełna podziwu dla autorów. Bardzo ciekawe tresci to co lubie najbardziej! Gratuluje!
06-07-2005
Stanrom
Wyrażane tu opinie (do których się przyłączam), oceniające bardzo wysoko ten serwis, stanowią zdecydowaną większość. Nie będę więc ich powielał. Chciałbym jednak wyrazić swoje najwyższe uznanie dla kunsztu Webmastera tworzącego ten serwis. Jest wiele różnych forów w Internecie, jednakże żaden nie jest tak perfekcyjnie dopracowany, zarówno pod względem szaty graficznej jak i jego funkcjonalności. Jest tu wiele funkcji nigdzie nie spotykanych, do których zaliczam np. możliwość edycji postu - już po jego wprowadzeniu na stronę, wyróżnienie tekstów przy odpowiedzi na inne posty, struktura tworzenia wątków oraz wiele innych funkcji. Jednym słowem wielkie brawa dla Webmastera. Jedyna wada - dość istotna - to bardzo częste "gubienie" wysyłanych do serwisu postów. Czyżby taki mistrz (bez żadnej ironii) nie był w stanie sobie z tym poradzić?
04-07-2005
wujek11
Wpadłem przypadkiem na Wasz serwis i czytam już 3 godziny. Wspaniała rzecz, nie sądziłem że są takie miejsca w Polskim internecie. Gratulacje
01-07-2005
Robert Kożuchowski
Szanowni Państwo! Chcę wyrazić ogromne podziękowanie za wasze teksty. Wasza wnikliwa analiza, jakże serce me cieszy. Potraficie udowadniając nieprawdę, udowodnić prawdę. Intelekt jest cennym darem, niechęć do wiary natomiast nie jest niewiarą, lub nią jest. Niech Wam się wiedzie, gdyż Wasze poszukiwanie Prawdy, choć czasem tendencyjne, opiera się na stanie faktycznym, a to jest Prawda. Życzę dużo szczęścia i miłości - agape. Próbując przyjąć formę opisową, osobiście tak określę "miłość agape": jest to forma olbrzymiej więzi duchowej o podłożu intelektualnym. Nie zakłada żadnych ograniczeń materialnych w obcowaniu ze sobą. Forma jedności bytów ze sobą i jednocześnie zintegrowanych z Bogiem, mówiących tym samym językiem. Tonalnie harmonizująca z wolą wspólną, gdzie nie istnieje pojęcie "moje", "twoje". Miłość ta nie oczekuje nagród czy pochwał, gdzie sama możliwość czynienia dobra jest nagrodą za dobro uczynione. Nie istnieją tu bariery czasowo-odległościow
30-06-2005
Daszek
zakochałem sie w tej stronie jestescie super
30-06-2005
Olga
Wspaniała stronka!!! Gratuluję!!! Konkretne teksty, ludzie wypowiadający to co myślą i w co wierzą... podążający za wami - tak jak i ja!!! Może kiedyś komuś uda sie udowodnić, że coś kościół przed nami ukrywa... Pozdry!!!
30-06-2005
Robert
Piękna strona z prawdziwymi treściami. To swiatełko w długim tunelu poznania. Pozdrawiam i życzę wielu sympatyków.
29-06-2005
Zbyszek Śliwiński
W dniu wczorajszym uzyskałem możliwość stałego kontaktu z internetem poprzez swój PC-et. Strona jest niesamowita. Jest tu masa informacji w taki sposób rozmieszczona i skumulowana że nie wiadomo od czego zacząć. Najchętniej przeczytałoby się wszystkie dodatkowe linki z artykułami, pisanymi napewno nie przez laików.W obecnym systemie społeczno-politycznym w Polsce, istnieje ogromna potrzeba istnienia czegoś w tym rodzaju jak ,,Racjonalista'' . Jesteście naprawdę dobrzy............ Uznanie z mojej strony oraz podziękowanie za możliwość darmowego pobierania informacji, które jak wszystko w dzisiejszym świecie jest przeliczane na ilość jednostek płatniczych.
29-06-2005
nowjacek
Uważam, że Bóg istnieje, jeśli przyjmiemy, że Najwyższy to zbiór reguł rządzących przemianami energii w materię i jej organizacją :)
26-06-2005
Sandra
Dziękuję, że pozwoliliście mi odnaleźć srebrną nić poznania w otaczającym mnie labiryncie. Mam dopiero 16 lat ale myślę, że to odpowiedni wiek aby zacząć kształtować swoje poglądy i poznawać świat takim jaki jest naprawdę. Kontynujcie swoją działalność bo jeszcze wiele młodych umysłów czeka na oświecenie. Pozdrawiam
25-06-2005
Margot
Fantastyczna strona! Gratulacje. Sama interesuję się wieloma dziedzinami życia zarówno historią i filozofią. Fascynuję się również Tarotem. Obecnie przygotowuję projekt który ma na celu sprawdzenie prawdomówności Tarota! Projekt będzie trwać sześć miesięcy i będzie polegać na czytaniu kart jak najwiekszej liczbie ludzi, oczywiście bezpłatnie. Potwierdzenie lub zanegowanie wiarygodności będzie podsumowane statystycznie i każda z osób biorąca udział otrzyma wyniki tego projektu jak i również Racjonalista. Zapraszam wszystkich serdecznie do współudziału. Margot.
20-06-2005
Robert
Chcialbym pogratulowac serwisu ktory prowadzisz, wyobrazam sobie ile pracy wymaga stworzenie takiej witryny jak Racjonalista i utrzymanie jej, nie mowiac o licznych tekstach ktore piszesz. To rzadkie zjawisko w sieci gdzie kazdy chce zaistniec jak najmniejszym nakladem sil. Jeszcze raz - gratulacje!

« Pokaż poprzednie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] 
Pokaż kolejne >

Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższy formularz.

 Twój podpis (wymagany): 
 E-Mail: 
Treść:
 Długość treści do 1000 znaków, brak wulgaryzmów.
 Większe wypowiedzi prosimy składać na Forum.
 Wpisy o charakterze reklamy lub kryptoreklamy nie są akceptowane.
 ?
 

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365