Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika aspagnito

07-09-2012 21:46 - Odp: Orwell w Radzie Praw Człowieka ONZ
05-09-2012 14:47 - Katolicyzm jest logiczny, a racjonalizm nie.
23-08-2012 20:45 - Odp: ciężarówki bez kierowców
23-08-2012 19:47 - Odp: Kościół katolicki zamordował po raz kolejny
19-08-2012 20:56 - Odp: przypadkowość ateizmu? przypadkowość racjonalizmu?
15-08-2012 12:26 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
15-08-2012 12:21 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
14-08-2012 15:29 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
14-08-2012 15:08 - Odp: Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
14-08-2012 09:19 - Dwie fazy cyklu życia związków wierzeniowych
08-08-2012 18:27 - Odp: Tusku i Komorowski... tantiemy proszę!
08-08-2012 18:26 - Tusku i Komorowski... tantiemy proszę!
04-08-2012 16:09 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 16:09 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 11:38 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 10:46 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 10:40 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
04-08-2012 07:15 - Odp: Urządzenie, które nie powinno istnieć
03-08-2012 10:53 - Urządzenie, które nie powinno istnieć
30-05-2012 14:47 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
30-05-2012 14:12 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
30-05-2012 14:05 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
30-05-2012 13:59 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
30-05-2012 13:06 - Odp: Po co komu PiS?
30-05-2012 13:04 - Odp: Po co komu PiS?
30-05-2012 12:56 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
30-05-2012 12:39 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
29-05-2012 14:54 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
29-05-2012 14:49 - Odp: Teoria Układów Złożonych.
29-05-2012 14:38 - Teoria Układów Złożonych.
29-05-2012 14:30 - Odp: Początek rozumnej niewiary
29-05-2012 09:44 - Odp: Totus Tuus - Jan Paweł II I SPORT
29-05-2012 09:37 - Totus Tuus - Jan Paweł II I SPORT
29-05-2012 08:40 - Drugi raz na Euro
29-05-2012 08:34 - Na co stać polskich piłkarzy
29-05-2012 08:33 - Odp: Historyczne mistrzostwa
29-05-2012 08:32 - Odp: Historyczne mistrzostwa
29-05-2012 08:15 - Historyczne mistrzostwa
28-05-2012 16:01 - Odp: Jak mogłaby wyglądać techniczna "produkcja" Avatarów
27-05-2012 18:40 - Jak mogłaby wyglądać techniczna "produkcja" Avatarów
27-05-2012 18:30 - Odp: Piłka jest okrągła, a bramki są dwie
27-05-2012 13:47 - Odp: Początek rozumnej niewiary
27-05-2012 13:37 - Odp: Piłka jest okrągła, a bramki są dwie
26-05-2012 23:25 - Odp: Piłka jest okrągła, a bramki są dwie
26-05-2012 23:18 - Odp: Początek rozumnej niewiary
26-05-2012 19:59 - Odp: Początek rozumnej niewiary
25-05-2012 22:38 - Bajka o Mundeczku Olanzapina
25-05-2012 21:50 - Piłka jest okrągła, a bramki są dwie
25-05-2012 19:15 - Odp: Po co komu PiS?
25-05-2012 17:01 - Odp: Po co komu PiS?
25-05-2012 10:36 - Odp: Po co komu PiS?
25-05-2012 10:25 - Po co komu PiS?
22-05-2012 22:25 - Watykańscy guru
27-02-2012 20:31 - Tu mówi nowo narodzony ateista..
19-01-2012 11:36 - Potrzebna pomoc teoretyczna (przy napędzie nieinercjalnym)
01-12-2011 13:35 - GRUPA wciskająca kit... (nie muszę chcieć)
12-11-2011 11:20 - Odp: PYTANIE
12-11-2011 07:47 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
12-11-2011 07:45 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
12-11-2011 07:19 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 20:40 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 20:30 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 20:24 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 20:02 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 19:27 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 19:21 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 18:54 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 14:32 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 14:04 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:51 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:48 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:39 - Odp: Symulacja? ..ała, moja głowa!
11-11-2011 13:36 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:27 - Odp: Symulacja? ..ała, moja głowa!
11-11-2011 13:22 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 13:21 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 13:18 - Odp: Abrecepatia
11-11-2011 12:01 - Odp: Teoria Didi
11-11-2011 11:58 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 11:56 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 11:32 - Odp: Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
11-11-2011 11:20 - Teoria Didi
11-11-2011 11:09 - Abrecepatia
11-11-2011 10:52 - Iść tam, gdzie nie dotarł nikt
10-11-2011 18:34 - Odp: Kluczowe pytanie
10-11-2011 18:30 - Odp: Wiara: bilans
10-11-2011 18:16 - Odp: Homoseksualizm to zło?
10-11-2011 17:47 - Odp: Uświęceni w naszej pamięci
10-11-2011 17:44 - Odp: Jak zostałem talibem?
10-11-2011 14:48 - Odp: POPiS na dobry początek
10-11-2011 13:06 - \/ Dwa wyjścia - PLURALIZM _!_ Trzecia droga - IMPERIALIZM
10-11-2011 10:39 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 10:14 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 09:54 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 09:36 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 07:39 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
10-11-2011 07:22 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
09-11-2011 20:39 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
09-11-2011 16:02 - Odp: NIC! NIC!
09-11-2011 14:00 - Odp: Kilka propozycji do konstytucji
Razem: 485 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)