 |
Wypowiedzi czytelnika aspagnito 18-04-2010 19:09 - Odp: Kiepski na prezydenta 18-04-2010 19:04 - Kiepski na prezydenta 18-04-2010 18:59 - Odp: Ignorowanie pier.dolenia 18-04-2010 18:52 - Odp: może coś w tym jest..??:) 18-04-2010 18:49 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 18:10 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 18:00 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow 18-04-2010 17:41 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow 18-04-2010 17:31 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 17:27 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 17:25 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 17:15 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow 18-04-2010 16:58 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 16:43 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 16:31 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. 18-04-2010 14:10 - Odp: może coś w tym jest..??:) 18-04-2010 09:23 - Odp: Nonsens debaty medialnej o samym locie 17-04-2010 16:15 - Odp: Nonsens debaty medialnej o samym locie 17-04-2010 16:01 - Nonsens debaty medialnej o samym locie 21-02-2010 19:17 - Istota bóstwa - konstruktywizm 21-02-2010 11:49 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru 21-02-2010 11:40 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru 21-02-2010 11:30 - Odp: Religijny internet 21-02-2010 11:14 - Odp: Dyskusja o powstaniu Koranu. 20-02-2010 23:41 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki? 20-02-2010 23:26 - Odp: Życie w świecie po Wielkim Potopie 20-02-2010 23:18 - Odp: Życie w świecie po Wielkim Potopie 20-02-2010 23:10 - Kontynuacji ciąg bliższy 24-01-2010 09:02 - Odp: Pytanie do Julii Pitery 24-01-2010 08:56 - Odp: Pytanie do Julii Pitery 24-01-2010 08:51 - Odp: Pytanie do Julii Pitery 24-01-2010 08:48 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!! 23-01-2010 10:01 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!! 23-01-2010 09:48 - Odp: Pytanie do Julii Pitery 23-01-2010 09:43 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!! 23-01-2010 09:41 - Odp: To się po prostu w pale nie mieści!!! 23-01-2010 08:23 - Odp: Pytanie do Julii Pitery 22-01-2010 20:37 - Pytanie do Julii Pitery 21-01-2010 09:15 - Odp: Projekt konstytucji PiS 21-01-2010 09:10 - Odp: Kawały bis. 21-01-2010 09:03 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 08:57 - Odp: Fundacja 21-01-2010 08:52 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 08:44 - Odp: Projekt konstytucji PiS 21-01-2010 08:43 - Odp: Fundamentalne zagadnienie wszechświata 20-01-2010 21:01 - Odp: Projekt konstytucji PiS 19-01-2010 20:23 - Projekt konstytucji PiS 19-01-2010 09:34 - Odp: Fundacja 19-01-2010 09:31 - Odp: Jak zaaltować krzyże 19-01-2010 09:27 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 19-01-2010 09:22 - Odp: Jak zaaltować krzyże 18-01-2010 23:18 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 22:55 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 22:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 22:06 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 17:54 - Odp: Nie wszystko co drażni Watykan jest racjonalne i ateistyczne 18-01-2010 16:19 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 16:15 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 15:44 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 15:37 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 15:17 - Odp: Dziękuję za "dyskusję"... 18-01-2010 14:29 - Odp: Jak zaaltować krzyże 18-01-2010 14:07 - Jak zaaltować krzyże 18-01-2010 13:48 - Odp: Ważne. 18-01-2010 13:28 - Fundacja 18-01-2010 12:39 - Odp: Adopcja na odległość 18-01-2010 12:30 - Odp: Adopcja na odległość 18-01-2010 12:07 - Odp: Ważne. 17-01-2010 14:36 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 13:51 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 13:03 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 11:11 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 10:14 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 10:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 09:02 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 01:54 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 00:34 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 17-01-2010 00:32 - Odp: Easy human/ Evil computer/ Choiceless God 16-01-2010 18:33 - Easy human/ Evil computer/ Choiceless God Razem: 485 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |