 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-06-2010 22:37 | Piotrek_84 (631 punktów) | Relacje damsko-męskie
-2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#181 4 na 4 | liliac (147340 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Masz przyjaciół ? Nie mówię o tych ,którzy uprawiają z Tobą seks, tylko o tych , którzy mogliby Ci np. zmieniać pampersa albo podać szklankę wody jak ulegniesz wypadkowi i będziesz leżeć z porażonymi kończynami.> Ja akurat jakość przyjaciół, jeśli miałoby mnie całkiem sparaliżować, oceniałabym raczej po tym, który będzie miał dość jaj, by powyciągać wtyczki, Madame, więc tego argumentu bym jednak nie przywoływała. |
#182 1 na 1 | liliac (147340 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >> Czy jest na sali psychiatra ?Jest patolog. Ale jakiś wewnętrzny głos mi podpowiada, że autor wątku akurat takiej pomocy jeszcze nie chce  > Ale potrzebuje. Tylko jeszcze nie doszedł do etapu przyznania się, że jest chory.Na Teutatesa, Madame, zdajesz się sugerować, że jest z nim dużo gorzej niż się wydawało  Co miałby u niego badać patolog? |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Po cholerę ci te kobiety skoro było ci dobrze w związku z kolegą?A po cholerę ci facet, skoro na przykład lepiej się rozumiesz z kobietą? Odp.: Bo jesteś orientacji heteroseksualnej. Jest też coś takiego, jak orientacja "uczuciowa", czyli mimo, że się dobrze ktoś dogaduje z osobą tej samej płci i dobry ma z nią seks, to jednak pragnie osoby płci odmiennej, ponieważ pragnie uczucia z osobą płci odmiennej. Bo taką ma "uczuciową" orientację. |
#184 1 na 1 | Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > tylko o tych , którzy mogliby Ci np. zmieniać pampersa albo podać szklankę wody jak ulegniesz wypadkowi i będziesz leżeć z porażonymi kończynami.Wtedy to mi się przyda ktoś, kto zechce mi poderżnąć gardło na moje życzenie, a nie ktoś, kto będzie zmieniał pampersy.. |
#185 3 na 3 | liliac (147340 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >Po cholerę ci te kobiety skoro było ci dobrze w związku z kolegą?> A po cholerę ci facet, skoro na przykład lepiej się rozumiesz z kobietą?> Odp.: Bo jesteś orientacji heteroseksualne> Jest też coś takiego, jak orientacja "uczuciowa", czyli mimo, że się dobrze ktoś dogaduje z osobą tej samej płci i dobry ma z nią seks, to jednak pragnie osoby płci odmiennej, ponieważ pragnie uczucia z osobą płci odmiennej. Bo taką ma "uczuciową" orientację.To brzmi jak skomplikowana teoria tłumacząca rozterki kogoś de facto biseksualnego. Ale w sumie nie moja broszka. Poza tym wysuwasz błędne założenia, ja się zazwyczaj wcale nie dogaduję lepiej z kobietami  |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >A ty wykazujesz się teraz hipokryzją, bo wcześniej sugerowałeś, że gdyby twoje dziecko miało uczulenie na sierść, to byś swojego psa nawet do schroniska oddał...> >Więc teraz nie udawaj takiego miłośnika zwierząt.> Rozumiem, że sugerujesz, że lepiej, żeby się dzieciak udusił? Nie czuj się urażony, ja też nie przepadam za dziećmi, chociaż nie wiem czy do aż takiego stopnia Niby dla dzieci też są specjalne schroniska, ale...  Jak się chce, to się dla psa znajdzie porządnego opiekuna. Do schroniska psa oddają tylko.... aż szkoda gadać. |
#187 1 na 1 | liliac (147340 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >tylko o tych , którzy mogliby Ci np. zmieniać pampersa albo podać szklankę wody jak ulegniesz wypadkowi i będziesz leżeć z porażonymi kończynami.> Wtedy to mi się przyda ktoś, kto zechce mi poderżnąć gardło na moje życzenie, a nie ktoś, kto będzie zmieniał pampersy..Niehigieniczne i bałaganiarskie to z gardłem. Naprawdę można to załatwić porządniej. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Poza tym wysuwasz błędne założenia, ja się zazwyczaj wcale nie dogaduję lepiej z kobietami  Dobrze wiesz, że to był tylko przykład,,, to po co się znowu czepiasz,, ech. Ja już jestem zmęczony. |
#189 1 na 1 | liliac (147340 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Dobrze wiesz, że to był tylko przykład,,, to po co się znowu czepiasz,, ech.Taka natura  > Ja już jestem zmęczony.To spać czas. Dobrej nocy. |
#190 1 na 1 | Wolnomyśliciel (7257 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
> A kobieta wcale nie jest najważniejsza i wcale nie należy o nią dbać bardziej, niż ona sama dba o nas... Tyle.Nic dodać, nic ująć. Równouprawnienie - to, czego domagają się feministki. Gdzież więc aplauz? Nie będzie, ponieważ poruszasz temat tabu o którym większość wie, ale do której to wiedzy nie wypada się publicznie przyznawać, szczególnie na tym forum, gdzie poprawność polityczna święci triumfy. Gratuluję odwagi.  Pozdrawiam - Zbyszek Bryłowski  PS: Ale "rozpaliłeś" racjonalistki...  PS2: Dla mnie kobieta jest ważniejsza, nie zgadzam się z feministkami. PS3: Większość nie zawsze ma rację - przynajmniej nie na zawsze...
Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć. [Voltaire(?)] |
| Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Czy choć przez chwilę sądziłeś, że będzie inaczej? Przez chwilę. O, ja naiwny!
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem. |
#192 2 na 2 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Na Teutatesa, Madame, zdajesz się sugerować, że jest z nim dużo gorzej niż się wydawało > Co miałby u niego badać patolog?Pewnie to, co zostanie z kolegi Piotrka jak przeholuje w swoich seksualnych ekscesach  |
#193 -1 na 1 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >Masz przyjaciół ? Nie mówię o tych ,którzy uprawiają z Tobą seks, tylko o tych , którzy mogliby Ci np. zmieniać pampersa albo podać szklankę wody jak ulegniesz wypadkowi i będziesz leżeć z porażonymi kończynami.> >> Ja akurat jakość przyjaciół, jeśli miałoby mnie całkiem sparaliżować, oceniałabym raczej po tym, który będzie miał dość jaj, by powyciągać wtyczki, Madame, więc tego argumentu bym jednak nie przywoływała.Przykro mi, liliac, ale tu akurat nie mogę się z Tobą zgodzić. Aczkolwiek wierzę w szczerość Twojej wypowiedzi. Cóż, różnie można do tego podchodzić. W mojej najbliższej rodzinie sporo było ciężkich chorób zakończonych zgonem. Nikt nie prosił o eutanazję. Wszyscy prosili o cud. Chcieli żyć. Nawet z plegią i pampersem. |
| Madame de Montsegur (1910 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >tylko o tych , którzy mogliby Ci np. zmieniać pampersa albo podać szklankę wody jak ulegniesz wypadkowi i będziesz leżeć z porażonymi kończynami.> Wtedy to mi się przyda ktoś, kto zechce mi poderżnąć gardło na moje życzenie, a nie ktoś, kto będzie zmieniał pampersy..Pogadamy jak Ci się coś takiego przydarzy. Chciałabym wtedy zobaczyć Twoją minę i posłuchać, jak cienko śpiewasz. |
#195 1 na 1 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Na takim fundamencie budować związku nie można.(...)>A przecież prawda jest inna - takich mężczyzn jest ogromnie dużo.Wiesz kolego, co jest Twoim problemem ? Logorrhea  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|