 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-06-2010 22:37 | Piotrek_84 (631 punktów) | Relacje damsko-męskie
-2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Bzdury opowiadasz, bo nie masz bladego pojęcia jak takie statystyki czytać i interpretować.Więc proszę mi zinterpretować tę falę rozwodów. Czym jest ona spowodowana? Wielką wzajemną miłością małżonków? |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > To jakie w końcu są te wymagania kosmiczne? Możesz wypunktować?Żeby się nie rozpisywać, podsumuję to krótko sposobem myślenia tych kobiet: "Ty dla mnie musisz, a ja dla ciebie nie muszę, bo ja jestem kobietą, a to kobiecy przywilej." Nic nie trzeba dodawać. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > W tej sytuacji uprawiaj nadal samogwałt. Tylko nie zawracaj ludziom dupy swoimi problemami!Ciekawe czy jakiejś kobiecie też byś tak powiedział... Pewnie nie, no bo przecież "kobiecie tak mówić nie wypada"... Dalej potwierdza się więc wszystko, o czym pisałem już od początku w tym wątku. |
#94 1 na 3 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Więc proszę mi zinterpretować tę falę rozwodów. Mamusia już ci wszystko wytłumaczyła, dziecko. Trzymaj się rąbka mamusinej spódnicy, a będziesz szczęśliwy. Onanizując się też myśl o mamusi.
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >Więc proszę mi zinterpretować tę falę rozwodów.> Mamusia już ci wszystko wytłumaczyła, dziecko. Trzymaj się rąbka mamusinej spódnicy, a będziesz szczęśliwy.> Onanizując się też myśl o mamusi.Czy ty potrafisz wypowiadać się na inny temat niż na temat mojej mamusi? Poza tym ta wypowiedź nadaje się do moderacji. |
#96 4 na 4 | achura (304 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | Wiesz Piotrek? czytając Twoje wypowiedzi i zawarte w nich wnioski na temat relacji damsko-męskich - powiem tylko, że wierzyć mi się nie chce, aby 26-letni mężczyzna miał takie podejście do kobiet i do życia. To aż jest nienormalne. Co Ty w tak młodym wieku możesz wiedzieć o prawdziwych relacjach w związkach? Ty dopiero wkraczasz w etap, w którym możesz poznawać życie. Przestań brać przykłady z negatywnych związków w Twojej rodzinie a zacznij dostrzegać te funkcjonujące normalnie i oparte na miłości, partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu. Pisałeś, że masz przyjaciółkę - mężatkę. Może od niej powinieneś wiele się nauczyć. Oczywiście zakładam, że jej związek jest udany. Jeżeli jest inaczej, to poszukaj sobie innych wzorów do naśladowania, bo obracanie się tylko w związkach nieudanych, nienormalnych, do niczego dobrego nie prowadzi, co widać na Twoim przykładzie. |
| Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Dalej potwierdza się więc wszystko, o czym pisałem już od początku w tym wątku. Dalej potwierdza się jedynie to, że jesteś (dzięki mamusi!) idiotą odpornym na wszelką argumentację. I jak ta krowa, zdania nie zmienisz. Bóg z tobą (i mamusia).
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem. |
#98 1 na 1 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Poza tym ta wypowiedź nadaje się do moderacji. To ją tam zgłoś, dziecinko.
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem. |
#99 4 na 4 | J.Szulc (5723 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
Żałośnie wygląda walka z kimś, kto dobrze zna realia i w każdej chwili potrafi udowodnić Ci, jak małe doświadczenie posiadasz. Czy nie lepiej "spuścić z tonu" i choć odrobinę pomyśleć? Masz przed sobą całe życie na zbieranie doświadczeń... i wierz mi, że nie będą to zawsze artystyczne bukiety. Dostaniesz od życia "po nosie" nie jeden raz. Młodość ma to do siebie, że kieruje się zacietrzewieniem i "wszystkowiedzą", jednak życie koryguje to szybciej, niż Ci się wydaje. Nie twórz osądów, nie "stygmatyzuj".... Zwyczajnie smakuj życie i nim się ciesz... Nie sądź, może uda Ci się nie być sądzonym  |
| J.Szulc (5723 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
Michale - ten tekst nie jest godny racjonalisty, a nim jesteś przede wszystkim, prawda? Przykro czyta się "dokarmianie"....  |
| Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Michale - ten tekst nie jest godny racjonalisty, a nim jesteś przede wszystkim, prawda? Nie. Nie przede wszystkim. 
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Co Ty w tak młodym wieku możesz wiedzieć o prawdziwych relacjach w związkach?Widocznie więcej niż ty. Ile ty miałaś w życiu związków? Jeśli związałaś się na długo już z jednym z pierwszych partnerów, to raczej doświadczeń nie masz zbyt dużych. Długi związek z tylko jedną osobą nie daje ogólnego obrazu o tym, jak wygląda statystyczny DZISIEJSZY związek. A ile ty masz lat? Bo związki z lat 60. czy 70. XX wieku, to nie jest to samo, co związki z lat 2000. Kobiety już teraz nie są takie, jak 50 lat temu. > Przestań brać przykłady z negatywnych związków w Twojej rodzinie a zacznij dostrzegać te funkcjonujące normalnie i oparte na miłości, partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu.Nie znam ani jednego takiego, oprócz związków ludzi po 50-tce. > Pisałeś, że masz przyjaciółkę - mężatkę. Może od niej powinieneś wiele się nauczyć.Ta przyjaciółka zgodnie ze mną uważa, że większość kobiet to wredne małpy. > Oczywiście zakładam, że jej związek jest udany.Jej zdaniem jest, ale ja nie chciałbym być w takim związku. Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to nie jest akurat tematem tego wątku. Ogólnie tylko powiem, że ona twierdzi, że męża kocha i że będzie z nim na zawsze i chce mieć z nim kolejne dzieci (już ma dwoje), jednak jednocześnie uważa, że jej mąż nie musi o niej wielu rzeczy wiedzieć. Ona rozdziela przyjaźń od partnerstwa i w efekcie ja wiem o niej więcej niż jej własny mąż. Ja takiego związku dla siebie bym nie chciał. |
#103 7 na 7 | liliac (147340 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >To jakie w końcu są te wymagania kosmiczne? Możesz wypunktować?> Żeby się nie rozpisywać, podsumuję to krótko sposobem myślenia tych kobiet:> "Ty dla mnie musisz, a ja dla ciebie nie muszę, bo ja jestem kobietą, a to kobiecy przywilej."> Nic nie trzeba dodawać.> Nie wiem ileż to razy można ci pisać, że w tym wirtualnym konkretnym zakątku wielu takich obywatelek nie znajdziesz. Więcej powiem- takie to specyficzne towarzystwo, że ja na przykład z takimi samiczkami kontaktów praktycznie nie miewam, stąd wniosek, że środowiska bez kultu podejścia typu: zakuty łeb/"lokata" księżniczka istnieją, zatem lepszym niż jojczenie podejściem może być poszukiwanie sensowniejszych znajomych. PS Podejście kobiety do świata można- jak się wydaje- wybadać podczas kontaktów wstępnych- po co się wiążesz z takimi, których mentalność ci nie odpowiada? |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Nie sądź, może uda Ci się nie być sądzonym Może nie zauważyłeś, ale to właśnie wszyscy forumowicze cały czas mnie tutaj osądzają, włącznie z tobą. ^^ |
#105 1 na 1 | J.Szulc (5723 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
> Nie. Nie przede wszystkim. Dobrze... ale jesteś człowiekiem doświadczonym, który kiedyś był młody  Daruj sobie wojowniczy charakter a jestem pewna, że tylko zyskasz. - wiem, że to nie moja "bajka", jakby co  Ja tylko tak, z racji "powołania"  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|