 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-06-2011 21:48 | marcin1902 (3438 punktów) | Pedofilia
2 na 4 | Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o: 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia, 2. Opis pedofilii w historii, 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie, 4. Argumenty za pedofilią, 5. Argumenty przeciw pedofilii, 6. No i co wam przyjdzie do głowy. Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje  ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#91 1 na 1 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Pedofilia | > Obejrzyj sobie film :"The Blossoming of Maximo Oliveros".A Ty myślisz, że pierwszy lepszy film wyczerpuje każdy temat i przede wszystkim obrazuje rzeczywistą sytuację? > Jeśli nijak, to po co "leczyć" pedofilów i wsadzać ich do więzienia?Bo takie są zasady funkcjonowania naszego społeczeństwa. Mamy masę niesprawiedliwych praw. Państwo ukarze osobę, która za zgodą matki weźmie po śmierci jej czaszkę, celem postawienia na kominku w charakterze świecznika. Wsadzą do więzienia gościa, który trupka sobie przytula. Nie mówiąc już o karaniu kogoś, kto cycki w mieście pokaże. Nie można nagle pozwolić pedofilom "bawić się" z dziećmi, nawet jeśli tym dzieciom nic się tak naprawdę miałoby nie dziać (co jest w pewien sposób absurdem), bo zwykli ludzie nagle mogliby wyjść z domu z maczetami. Światopogląd ludzi nie zmienia się wraz ze zmianą ustawy. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia |
> A Ty myślisz, że pierwszy lepszy filmFilm kształtuje opinię społeczną. Kiedyś homoseksualiści w filmach byli przedstawiani jako przegięte cioty, np. Pszoniak w "Czterdziestolatku" (odc. 3), czy Łazuka w "Motylem jestem, czyli romans 40-latka". Albo też jako zbrodniarze. Każdy hitlerowiec miał skłonności homoseksualne. Dopiero "Brokeback Mountain" pokazał jak wygląda miłość między dwoma mężczyznami. > Nie mówiąc już o karaniu kogoś, kto cycki w mieście pokaże.To nie o cycki chodzi, a o karmienie piersią. Czynność nieestetyczna. Dziecko się ślini , dziecku się ulewa! A ja np. kupiłam sobie smakowitego kebaba, a tu takie widoki! > Światopogląd ludzi nie zmienia się wraz ze zmianą ustawy.Święta racja! Światopogląd ludzi zmienia się między innymi podając im prawdziwe informacje. Jak mówili, że Żydzi zabijają chrześcijańskie dzieci na macę, to mieliśmy pogromy i procesy Żydów! Jak mówili, że starsze kobiety rzucają uroki, od których korowy nie dają mleka, i zadają się z diabłem (kobiety,nie krowy),to było polowanie na czarownice. Jak mówili, że homoseksualiści to zboczeńcy i kryminaliści, to mieliśmy akcję "Hiacynt" A jak się podaje, że pedofile gwałcą i mordują dzieci, to mamy nagonkę na pedofilów.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia |
> ps. Rozmawialiśmy przez telefon, ma aksamitny głos niczym chór anielski To dzięki filtrowi górnoprzepustowemu!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#94 4 na 4 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Pedofilia |
> A jak się podaje, że pedofile gwałcą i mordują dzieci, to mamy nagonkę na pedofilów.Ale tak jest - dość często w programach informacyjnych trafiają się kolejne sprawy, gdzie zgwałciwszy dziecko pedofil je zabija. Taka rzeczywistość. Pozdrawiam
Nadejdzie czas parad heretyków. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > Ale tak jestNo właśnie nie jest. Dzieci zabijają i gwałcą najczęściej sadyści. Dlatego podałam link do artykułu Dr n. med. Wiesława Czernikiewicza "Trzeba odróżnić pedofilię od czynów pedofilnych" pedofilia.republika.pl/html/w_czernikiewicz.html"Czynów pedofilnych dopuszczają się pedofile, a więc osobnicy, u których stwierdza się dewiację seksualną lub parafilię, ale znacznie częściej dokonują ich inne osoby, które w różnorodnych okolicznościach, pod wpływem różnorakich czynników podejmują kontakty seksualne z dzieckiem pomimo, że nie są dewiantami. " Czyn pedofilny zaś to wcale nie od razu jest gwałt i morderstwo. Kąpiel dziecka bez rękawiczki też jest uznawana za czyn pedofilny. Albo może być uznana.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#96 3 na 3 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Pedofilia | Dopóki nie masz wiarygodnych danych liczbowych pisząc takie rzeczy jesteś żałosna. Zrozum, nie podałaś żadnego argumentu - napisałaś, a może to nie zawsze pedofile, ale też inni zboczeńcy zachowujący się, jak pedofile. Uniewinnijmy na tej podstawie pedofili. wtf? Żałosne! Masz problem Grabowska, ale nie mają sprawą jest wnikanie, co Ci dolega. Jeśli jesteś pedofilem, to jedź do krajów islamskich, tam pedofilia jest dopuszczalna i tam żyj. Pozdrawiam
Nadejdzie czas parad heretyków. |
#97 1 na 1 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Pedofilia | > To nie o cycki chodzi, a o karmienie piersią.A nie. Właśnie, że o cycki. Bez żadnych monstrów do nich podczepionych. > Święta racja! Światopogląd ludzi zmienia się między innymi podając im prawdziwe informacje. Jak mówili, że Żydzi zabijają chrześcijańskie dzieci na macę, to mieliśmy pogromy i procesy Żydów!Pogromy Żydów to my mieliśmy przy każdej okazji, w naszej wspaniałem Europie. To już jes tradycja. Głęboko zakorzeniona. Teraz nie ma pogromów Żydów nie dlatego, że zmieniliśmy zdanie o nich, tylko zmieniło się podejście władzy do pogromów. > A jak się podaje, że pedofile gwałcą i mordują dzieci, to mamy nagonkę na pedofilów.No patrz. Mamy w mediach przekaz taki, że piractwo komputerowe jest złe. Co robią piraci? Śmieją się w żywe oczy. Niby główny przekaz medialny jest taki, że żadnego UFO nie ma, ale wystarczy banda oszołomów, żeby ludzi przekonać do wszystkiego - od UFO porywającego zboże, do końca świata i konieczności ulokowania swoich pieniędzy na czyimś koncie. Bez solidnej propagandy nigdy się tego nie zmieni. A i dziwne jest to, że ktoś by chciał. Żeby kilku faciów mogło dymać sobie dzieci. Umówmy się - to nie jest rzecz, za którą warto walczyć. Po drodze mamy jeszcze multum zaburzeń seksualnych, które na pewno nikogo nie krzywdzą. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > napisałaśTo nie ja napisałam. Dr Czernikiewicz od lat zajmuje się pedofilią. To on pisze, racz zauważyć, że znacznie częściej dokonują ich inne osoby, ....pomimo, że nie są dewiantami. Inny polski seksuolog prof. Kazimierz Imieliński podaje następujące dane liczbowe: i nie pisz mi ,że to ja podaję. To IMIELIŃSKI podaje, a ja tylko jak papuga powtarzam. "Mylne jest mniemanie, że pedofile zwykle doprowadzają do praktyk seksualnych z dziećmi używając siły. Zdarza się to jedynie wyjątkowo." "... duża część dzieci nie stawia żadnego oporu, a równie duża ich część chętnie podejmuje te praktyki, a nawet zachowuje się prowokująco wobec "uwodziciela". "...należy rozróżniać między, o wiele rzadszymi, przypadkami działania z użyciem przemocy ( 10-15%) a przypadkami bez użycia przemocy ( 85-90%). Autor: prof. Kazimierz Imieliński "Seksiatria" (część 5 "Patologia seksualna", pkt 3 "Pedofilia") wydanej w 1990 roku przez PWN.sceptymucho ustosunkuj się do tego co piszą na ten temat seksuologowie. Że przypadków przemocy jest zdecydowanie mniej, że znacznie częściej dokonują ich nie pedofile. Po to ten wątek założył marcin1902, aby rzeczowo rozmawiać. Przytaczam zawsze dane i badania , do nich się odnoś na miłość boską, a nie do biednej , starej Grabowskiej Chyba, że wszystkich piszących obiektywnie o pedofilii będziesz posądzał, że są pedofilami.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > Teraz nie ma pogromów ŻydówAle mamy Radio Maryja! > Umówmy się - to nie jest rzecz, za którą warto walczyć.Jakby Cię żona oskarżyła, że molestujesz synka, bo chciałaby szybkiego rozwodu, jak to było w przypadku Bogusława Sobczuka, albo jakby policja zarekwirowała Ci obrazy o 6 rano i oskarżyła o propagowanie pedofilii, jak to było w przypadku malarza Kuszeja, to może byś zmienił zdanie i zechciał się dowiedzieć jak to jest z tą pedofilią. I czy faktycznie nie molestowałem synka jak się z nim na golasa kąpałem. Może sam fakt że się nago kąpałem w jego obecności już był molestowaniem?
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#100 2 na 2 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Pedofilia | > Jakby Cię żona oskarżyła, że molestujesz synka, bo chciałaby szybkiego rozwodu, jak to było w przypadku Bogusława Sobczuka, albo jakby policja zarekwirowała Ci obrazy o 6 rano i oskarżyła o propagowanie pedofilii, jak to było w przypadku malarza Kuszeja, to może byś zmienił zdanie i zechciał się dowiedzieć jak to jest z tą pedofilią.Malarz Kuszej został ścignięty nie za pedofilię, a za obrazę kościoła, takie mam dziwne wrażenie  A facet, który bierze sobie za żonę taką babę, która go oskarża o molestowanie dla korzyści majątkowych, po części sam jest sobie winny. > I czy faktycznie nie molestowałem synka jak się z nim na golasa kąpałem. Może sam fakt że się nago kąpałem w jego obecności już był molestowaniem?Są pewne normy społeczne. Nie ma nic "złego" w tym, żeby dziecko sobie z tatusiem lepiło zamki z kupy na podłodze w łazience. Z jakichś dziwnych powodów jednak, nie robi się tego. A tatuś, który by się tak bawił, miałby nieźle przechlapane. Co do nagości - zwiększyła się nasza przestrzeń prywatna, nie śpimy już w jednej izbie z krowami i siódemką dzieci, tatuś na ich oczach nie posuwa mamusi. I nie ma żadnego powodu, żeby tatuś kąpał się na golasa ze swoim dzieckiem. Póki dziecko jest niesamodzielne ruchowo, rodzice muszą je myć tam i owam. Ale jak dziecko ma już te kilka lat, powinno się myć samo. Dlatego, że tak jest zdefiniowana nasza przestrzeń osobista. Ludzie niezaangażowani w związek intymny nie mają prawa obmacywać sobie nawzajem genitaliów, a jeśli tak robią, oznacza to, że coś jest z nimi nie tak. |
| rhotax7 (3947 punktów) | Odp: Pedofilia | Wczoraj obaliłem z pomoca genetyki mtDNA teorię jakiej trzymała się kurczowo Grabowska o roli homosexualistów i niby korzyści genetycznej z ich istnienia (nie jej teorii ale jakiegoś tam badacza--pewno zboka). Oj uśmiałem się--trochę się jej świat zawalił. Tak więc niechaj jedynie nauka rozstrzyga o prawdziwości bądż bzdurności jakiejś tezy. Przeczytam wnioski końcowe jakie wyciągniesz z przyjemnością. Prof. G. to ciężki przeciwnik bo nie zna paru teorii i przez to nie może wyprowadzać sama argumentów i skracać sobie ilość teoryjek przez ich automatyczne odrzucanie ale morduję ją by nadrobiła zaleglości. |
#102 2 na 2 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Pedofilia | Chyba umyka Ci sedno - potrafisz pokazać, że żaden pedofil nie skrzywdził/zabił dziecka, czy nie? Nie potrafisz. Dalej piszesz głupoty - poczynając od głośnych spraw siatek pedofilskich w Holandii, przez "bez sprawy" siatki na Litwie itd itp, a kończąc na aferach z księżami i pedofilią. Jak trzeba mieć najeebane, by zbywać to machnięciem ręki? Kończę temat, bo mnie ponosi. Jedź do muzułmanów Grabowska, tyle Ci zostaje. Pozdrawiam
Nadejdzie czas parad heretyków. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > za obrazę kościołaTo mogli mu postawić zarzut obrazy uczuć religijnych! Ale za "pedofilię" to "lepiej" brzmi! To fakt! > I nie ma żadnego powodu, żeby tatuś kąpał się na golasa ze swoim dzieckiem.Ale różne są zwyczaje. W Niemczech rodzice chodzą ze swoimi dziećmi na plażę nudystów, a tuż obok, w Świnoujściu straż miejska karze mandatem kobitki opalające się topless. W Anglii aresztuje się ojca , który przed supermarketem robił zdjęcia synkowi, posądzając , że to PEDOFIL! A już stary Fredro mówił "zna(j) proporcją, mocium panie!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#104 2 na 2 | Matix (5786 punktów) | Odp: Pedofilia | Pieprz sobie dalej Grabowska, wszyscy wiemy, że nigdy w Twoim słowniku nie zagości słowo "wykorzystywanie", a w szczególności wykorzystywanie dziecięcej naiwności dla zaspokojenia swojego pyszczatego ego, tudzież pociągu seksualnego starego niezaspokojonego księdza, czy jakiegokolwiek innego capa, nie będącego w stanie poderwać dojrzałej kobiety i z frustracji rzucającego się na "łatwe" dzieci....  |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > potrafisz pokazać, że żaden pedofil nie skrzywdził/zabił dziecka, czy nie?A potrafisz pokazać, że żaden facet nie skrzywdził/zabił kobiety, czy nie? A czy to znaczy, że w związku z tym wszystkich facetów należy uważać za morderców i krzywdzicieli kobiet? Czy też margines, znikomą mniejszość? > od głośnych spraw siatek pedofilskichJesteś naiwny jak dziecko! Wierzysz w jakieś "siatki pedofilskie", może w "lobby homoseksualne", albo słynne "układy" wymyślone przez Kaczyńskiego lub w Protokoły Mędrców Syjonu? Ile Ty nasz latek sceptymucho? A poza tym ,jak zwykle ,nie ustosunkowałeś się do tego co zacytowałem z Imielińskiego!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|