 |
69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-07-2011 15:46 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
16 na 16 | Bez względu na okoliczności - gwałty, zagrożenie życia - co tam, embrion powinno się chronić ponad wszystko - o zdrowie psychofizyczne dla rodzicielki zawsze można się pomodlić. link: wiadomosci(*)rojektu_ustawy_calkowicie.htmlFrakcja Gowina mocno się trzyma. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Dalej..#166 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > Naprawdę fascynuje mnie Pana upór, żeby przyjmować antagonistyczną postawę wobec dosłownie wszystkich wypowiedzi na tym forum  Nie! Nie fascynuje mnie, a nawet jestem zażenowany, że młody człowiek, tak niewiele potrafi zrozumieć z toczącej się na naszym forum rozmowy. Ponadto wolałbym aby Pan zarzucił mi merytoryczny brak racji, a nie opowiadał bajeczek, że nieładnie jest wykazywać czyjąś głupotę. Tak robię to z upodobaniem i dalej tak czynić będę. @@@ PS. Przy okazji ogromnie Panu dziękuję za przeczytanie moich ponad dwu i pół tysiąca wypowiedzi oraz zauważenie, że ponad cztery tysiące razy chciało się komuś jednak plus kliknąć. Miłego dnia. @@@ . |
#167 2 na 2 | radzyminska (131 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > >Wspólną częścią rabunku i aborcji jest naruszenie swobód i praw jednej ze stron.> >Ja się po prostu domagam (najlepiej chyba od naukowców?)> ale naukowców ateistów czy chrześcijan ?> Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie> Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. > św. AugustynTo chyba NIEracjonalne umieszczać cytaty "świętych" na portalu typu Racjonalista - zwłaszcza, że byli oni, w swych poglądach absolutnie nieracjonalni tak jak i NIEświęci. A naukowiec wierzący to oksymoron. Wszystkie religie zwalczały i zwalczają naukę. Nie można, jednoczesnie, wierzyć w kreacjonizm i być uczciwym naukowcem. Dla mnie naukowiec - przez duże N - to nie ktoś kto pracuje na uczelni, ale człowiek, który metodami naukowymi racjonalizuje świat i zjawiska na nim postrzegane. A rzeczy "niepojęte/niezrozumiałe" nauka, wcześniej lub później, wyjaśnia. Wspaniałym tego przykładem jest historia rozwoju wiedzy medycznej i tego jak krk zabraniał badań anatomicznych. Szukaj dalej - może zrozumiesz.
<"Mój pogląd odnośnie religii jest taki jak Lukrecjusza. Uważam ją za chorobę zrodzoną ze strachu i za źródło niewypowiedzianego nieszczęścia rodzaju ludzkiego" - Bertrand Russell> |
#168 1 na 1 | Miłosz Michałowski (1657 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | wiadomosci(*)iadomosci/1,80271,9896470.htmlJuż mnie szlag trafia. Może by zorganizować, choćby na facebooku, jakąś kontrę. Bo, jeśli nadal będzie słychać tylko KRK & company, to się obudzimy z ręką w... Ustawa cicho sza sobie przejdzie i tyle. Może jeśli zobaczą 100 czy 500 tysięcy (a przypuszczam, że i więcej by się znalazło) przeciwników zakazu, to już nie będą sobie bogobojni posłowie tak ochoczo poczynać? |
| Selanos (12869 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > Może jeśli zobaczą 100 czy 500 tysięcy (a przypuszczam, że i więcej by się znalazło) przeciwników zakazu, to już nie będą sobie bogobojni posłowie tak ochoczo poczynać?Popieram. Jeżeli oni mogą straszyć posłów przed wyborami, to ja też chcę! Proponuje też jakąś akcję z nazywaniem kleru i KrK w ogóle mordercami matek. Ciekawe jak na to zareagują. |
#170 2 na 2 | Miłosz Michałowski (1657 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > >Może jeśli zobaczą 100 czy 500 tysięcy (a przypuszczam, że i więcej by się znalazło) przeciwników zakazu, to już nie będą sobie bogobojni posłowie tak ochoczo poczynać?> Popieram. Jeżeli oni mogą straszyć posłów przed wyborami, to ja też chcę! Proponuje też jakąś akcję z nazywaniem kleru i KrK w ogóle mordercami matek. Ciekawe jak na to zareagują.> Znalazłem taką ogranizacją na FB - mają najwięcej zwolenników, więc będzie chyba łatwiej przyciągać kolejnych www.facebook.com/Aborcja?ref=tsProponuję likować znajomym. |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > Cytat:wiesz jedni krzyczą moja macica moja sprawa, ale innym decydować o swoim ciele nie pozwalają - ot jak to pięknie poukładane jest. > Problem polega na tym, że idiota grzejący 200 km/h albo olewający sobie światła drogowe stanowi zagrożenie przede wszystkim dla wszystkich ludzi dookoła, nie tylko dla siebie. Gdybym miał gwarancję, że w wypadkach drogowych będą umierać tylko ludzie za nie odpowiedzialni, to byłby to zupełnie inny problem.> No tak więc najlepiej założyć że wszyscy kierowcy to idioci co grzeją 200 km/h - tylko co do tego ma zapięcie czy niezapięcie pasów ?
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > .... że ponad cztery tysiące razy chciało się komuś jednak plus kliknąć.Hmmm taka skala pomyłek jest czymś niepokojącym .........
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
| Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? |
> Hmmm taka skala pomyłek jest czymś niepokojącym .........  Znowu Pan błysnął i inteligencją i poczuciem humoru! @@@ . |
| Marek Dryżałowski (1 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | Cytat:no to sru prawo o obowiązkowych pasach, światłach, prędkość do 50-ciu Odnosiłem się do tego fragmentu, część o pasach jest akurat najmniej ważna. Cytat:No tak więc najlepiej założyć że wszyscy kierowcy to idioci co grzeją 200 km/h Nie sugeruję, żeby zakładać, że wszyscy tak robią - ale na pewno jest ich dostatecznie wielu, żeby narobić całkiem przyjemnej masakry, jeśli się im na to pozwoli. |
| maruda (5550 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | Po co zakładasz nowe konto? Jak rozumiem to wyżej też jest twoje, regulamin się kłania.
Ja niewierzącego traktuję delikatnie, bardziej delikatnie niż chorego umysłowo. - Znalezione |
| M. Dryżałowski (79 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | Cytat:Po co zakładasz nowe konto? Jak rozumiem to wyżej też jest twoje, regulamin się kłania. Zrobił mi się bałagan, związany z łączeniem profilu z Facebookiem. Najmocniej przepraszam. |
#177 1 na 1 | liliac (147340 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > Cytat:Po co zakładasz nowe konto? Jak rozumiem to wyżej też jest twoje, regulamin się kłania. > Zrobił mi się bałagan, związany z łączeniem profilu z Facebookiem. Najmocniej przepraszam.> Które zatem konto zostaje, a które usuwamy? |
#178 2 na 2 | Miłosz Michałowski (1657 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | A propos tego naszego offtopic, to przypomniałem sobie o mormonach. (dzięki temu filmikowi: www.ted.co(*)eney_on_letting_go_of_god.html). Oczywiście wcześniej (z South Park  wiedziałem, jak absurdalne są ich wierzenie - wg. mnie w tym względzie są na drugim miejscu, za scjentologią, której chyba nikt nie przebije. Linkowany powyżej stand up przypomniał mi jednak, że to świetnie zorganizowana "akcja" z tymi mormonami. Czasami widuje ich nawet na Piotrkowskiej lub w okolicach - można ich z daleka poznać, bo są zawsze tak samo ubrani: białe koszule wpuszczone w czarne spodnie i plakietki z imionami. Trzymają coś w rękach i wypatrują ludzi do zaczepienia  W każdym razie, z ciekawości wszedłe sobie na ich polską stronę i tu proszę: - najpierw pop-up: czy Bóg troszczy się o to, co robię z moim życiem? (swoją drogą przydałby im się copywriter  , po czym można przejść do informacji o tym, że Bóg ma plan dotyczące Ciebie. - Księga Mormona - BEZPŁATNIE! - można zamówić razem z wizytą 2 misjonarzy, bez wizyty, do tego z broszurami lub bez. Można zamówić samą wizytę misjonarzy oraz!!! [WAIT FOR IT] Prezentację kościoła mormońskiego w TWOJEJ SZKOLE! Jak dla mnie full wypas. Moim zdaniem ateiści powinni zadbać o organizację na podobnym poziomie. Z religiami przegrywamy już na starcie w kwestii cudów, uzdrowień i objawień. Zatem, jeśli metafizyka odpada, trzeba zadbać o doczesność  Proponuję na pierwszej stronie: Czy wiesz, że Bóg nie istnieje i tylko od Ciebie zależy, co zrobisz ze swoim życiem? (jeśli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij TUTAJ) dalej: Tak, Boga nie ma albo są ich tysiące. Jaka to różnica. Tylko ty decydujesz o tym, co robisz i jak to robisz i tyko siebie możesz potem winić, chwalić. Oczywiście należy zapewnić darmowy kolportaż "Księgi Ateisty" - część pierwsza; Karol Darwin "O powstawaniu gatunków", część 2; Richard Dawkins "Bóg urojony", część 3; Antoni Czubiński "Historia powszechna XX wieku" lub inna historyczna etc. Oczywiście zapewnimy również wykłady w szkołach. Dobrym pomysłem będzie też "domokrążenie" oraz czekanie z ulotkami po niedzielnych mszach  (Trochę pojechałem, ale nie mogłem się oprzeć  |
#179 2 na 2 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | Może zacząć skromniej, od wlepki: "Mój kot nazywa się Bóg!" Pozdrawiam
Jesteśmy wynikiem wykorzystania błędów ewolucji przez ewolucję. |
#180 1 na 1 | Miłosz Michałowski (1657 punktów) | Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? | > Może zacząć skromniej, od wlepki: "Mój kot nazywa się Bóg!"> Pozdrawiam> Jesteśmy wynikiem wykorzystania błędów ewolucji przez ewolucję.albo "Mój bóg nazywa się Kot"  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|