Ulepiłem sobie Boga ze śniegu . (kto Katolikowi zabroni...mam Metkę...tzn:Metrykę Hu...Chrztu...nie chciał mi dać proboszcz Exkomuniki..a prosiłem ...za 2 Bogów się podałem schizma/herezja jak ta lala ...i 666 częścią Trójcy Świń-tej się ogłosiłem ...a tu NIC nawet powieka klesze nie drgnąła . I dodał że nie może wystawić mi papieru BO KOŚCIÓŁ Katolicki NIGDY NIE NIE WYSTAWIAŁ EXKOMUNIK NA PAPIERZE...kłamczuszek z Niego a Proboszcz ...)
Jest to Bóg-Bałwan i jest bezmózgiem . Jest wszechmocnym absolutem (może się np:rozpuścić...ja tego nie umiem...). Tylko te ptaki na nim siadają i mu nos z marchwi dziobią...pewno Ateiści ...
P.S. Czyż osoba taka jak Ja ...Katolik (ochrzczony i mający gdzieś proszenie się o Apostazję KrK -exkomunika to jest to!!!) pretendujący do miana Racjonalisty nie może sobie mieć własnych osób Boskich we własnej Czwórcy Bożej czyli :
1.Bóg-Bałwan Zimolubek 2.Marzanna Topiona Wiosenna 3.Strach na Wróble Słomiany Wesz-Mocny Letni 4.Kasztanowy Ludzik Jesienny
A wszystkie Wesz-mocne i Zabawicielskie no i jedyne Prafdziwe ...
Zabójca-Bogów
|