 |
Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-12-2012 00:19 | Zabójca-Bogów (3947 punktów) | Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz...
11 na 11 | Ulepiłem sobie Boga ze śniegu . (kto Katolikowi zabroni...mam Metkę...tzn:Metrykę Hu...Chrztu...nie chciał mi dać proboszcz Exkomuniki..a prosiłem ...za 2 Bogów się podałem schizma/herezja jak ta lala ...i 666 częścią Trójcy Świń-tej się ogłosiłem ...a tu NIC nawet powieka klesze nie drgnąła . I dodał że nie może wystawić mi papieru BO KOŚCIÓŁ Katolicki NIGDY NIE NIE WYSTAWIAŁ EXKOMUNIK NA PAPIERZE...kłamczuszek z Niego a Proboszcz ...)
Jest to Bóg-Bałwan i jest bezmózgiem . Jest wszechmocnym absolutem (może się np:rozpuścić...ja tego nie umiem...). Tylko te ptaki na nim siadają i mu nos z marchwi dziobią...pewno Ateiści ...
P.S. Czyż osoba taka jak Ja ...Katolik (ochrzczony i mający gdzieś proszenie się o Apostazję KrK -exkomunika to jest to!!!) pretendujący do miana Racjonalisty nie może sobie mieć własnych osób Boskich we własnej Czwórcy Bożej czyli :
1.Bóg-Bałwan Zimolubek 2.Marzanna Topiona Wiosenna 3.Strach na Wróble Słomiany Wesz-Mocny Letni 4.Kasztanowy Ludzik Jesienny
A wszystkie Wesz-mocne i Zabawicielskie no i jedyne Prafdziwe ...
Zabójca-Bogów
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#1 4 na 4 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | To ma być argument za czymś czy przeciwko czemuś? Nie kumam.
bembergiem w berg |
#2 5 na 5 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > >Ulepiłem sobie Boga ze śniegu .<<No, no. Zabójca Bogów ulepił sobie boga. To tak jak ci strażacy, co to sami podpalają, żeby mieć zajęcie.  |
#3 8 na 8 zakleszczony (2892 punktów) (zablokowany) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > To ma być argument za czymś czy przeciwko czemuś? Nie kumam.> bembergiem w bergNie. To jest po prostu reakcja emocjonalna na monstrualny bezsens i brak logiki w religiach połączony z całkowitą odpornością wyznawców na właśnie logikę. Ja to świetnie rozumiem bo sam doznałem chęci zrobienia czegoś podbnego po rozmowie ze znajomym, głęboko, prawda, wierzącym. Z jedenej strony używa wytworów logiki i racjonalizmu (chociażby PC),z drugiej zaś akceptuje system wypełniony sprzecznościami. Może na tym polega sens tzw "natury ludzkiej". Jeśli tak to pewnie nie jestem człowiekiem bo ja tak nie mogę. Jeśli 2+2=4 w dni robocze to i w niedziele też. A u nich nie. Gdy się miało gorszy dzień i walnie się łbem w taką ścianę to może człowieka ponieść. Ja wyhamowałem w ostatniej chwili, do podniesienia głsu nie doszło ale byłem blisko. |
#4 1 na 1 | Zabójca-Bogów (3947 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | Dom Boży-Bałwanowy czyli igloo jest OGNIO-ODPORNY !!!  |
#5 4 na 4 | romaro (25211 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > No, no. Zabójca Bogów ulepił sobie boga....i dzieci nie będą musiały lizać...  a... Ja byłbym raczej za tym, by bałwany z sejmu usunąć, niż wstawiać tam nowego. Wyobraź sobie, że nie ma niebios, To łatwe, tylko spróbuj, Żadnego piekła pod nami, A nad nami tylko niebo, Wyobraź sobie wszystkich ludzi Żyjących dniem dzisiejszym Wyobraź sobie, że nie ma państw, To niezbyt trudne, Nie ma za co zabijać lub umierać, Nie ma też żadnej religii, Jest już coś takiego, co ma ośmieszać kosciol-spaghetti.pl/ |
#6 5 na 5 | Irracja (4721 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | ... o próbie dewastacji obrazu na Jasnej Górze dowiedziałem się przy naprawie pieca u klienta. Oczywiście, choć media nie mówiły ani słowa na temat sprawcy, cała obecna wówczas rodzina klienta uznała, że to "musi być sprawka ateistów". Nie chorego psychicznie, nie wandala czy kogoś innego, lecz właśnie ateisty. Bo przecież ateiści to "pomiot szatana" i są odpowiedzialni za całe zło... ... i teraz pytanie. Na ile takie wypowiedzi (o bałwanach) umieszczane na forum ogólnie dostępnym (również dla katolików) ma wpływ na osądy ludzi pokroju rodziny mojego klienta?. Ja rozumiem chęć odreagowania pewnych spraw, lecz czy kosztem opinii o ateistach?... ... pozdrawiam... 
... jedyne co wiadomo o ateista i agnostykach to fakt, iż nie wierzą w "Boga takiego jak chciałyby religie"... reszta to zwykłe insynuacje... |
#7 4 na 4 | TyDraniu (6569 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | A czy klient wchodzi na Racjonalistę? > Ja rozumiem chęć odreagowania pewnych spraw, lecz czy kosztem opinii o ateistach?...Czy jeden wpis na forum lub nawet jakiekolwiek fakty są w stanie zmienić opinię klienta i jego rodziny na ten temat? No i w końcu, czy można powstrzymać potrzebę publicznego wyrażenia pewnych emocji i gdzie jest najlepsze miejsce do ich wyrażenia? Ja uważam, że czasami człowiek musi (inaczej się udusi), a jeśli koniecznie musi, to najlepiej "wśród swoich".
 |
| romaro (25211 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | Papież Benedykt XVI zadebiutował na Twitterze. > Z jedenej strony używa wytworów logiki i racjonalizmu (chociażby PC),z drugiej zaś akceptuje system wypełniony sprzecznościami. |
#9 9 na 11 | Anna Salman (16360 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > ... i teraz pytanie. Na ile takie wypowiedzi (o bałwanach) umieszczane na forum ogólnie dostępnym (również dla katolików) ma wpływ na osądy ludzi pokroju rodziny mojego klienta?.Żadnego. Od lat słyszałam negatywne komentarze nt. innych wyznań chrześcijańskich legalnie działających w Polsce, od osób wykształconych, oczytanych - wydawałoby się myślących. Przez lata udawałam, że to nieistotne, chociaż tkwiło jak zadra gdzieś pod powierzchnią czaszki. Obecnie główna siła uderzenia została skierowana na ateistów - przelicytowaliśmy nawet ŚJ. A ja wyzbyłam się złudzeń - nasze postawy nie wpływają w żaden sposób na naszą opinię w oczach rzymskich katolików. Oni najpierw wyrobili sobie przekonanie, tzn. przejęli je od swoich przewodników duchowych, a teraz gorliwie wyszukują "dowodów" na potwierdzenie z góry założonej tezy. W Polsce ateiści to Żydzi XXI w., a ja zaczynam się obawiać tego, że jest jeszcze w Polsce wiele drewnianych stodół.  |
#10 7 na 7 | romaro (25211 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > W Polsce ateiści to Żydzi XXI w., a ja zaczynam się obawiać tego, że jest jeszcze w Polsce wiele drewnianych stodół.  Żeby tylko stodół  Żart? Nie powiem nazwy, ale jeszcze w połowie lat siedemdziesiątych, zaraz po elektryfikacji pewnej wsi, leżącej w Polsce centralnej, gospodarze, przed zbliżającą się burzą, wykręcali żarówki na słupach oświetleniowych. |
| worek kości (2937 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > Z jedenej strony używa wytworów logiki i racjonalizmu (chociażby PC),z drugiej zaś akceptuje system wypełniony sprzecznościami.Podaj przykład takiej wewnętrznej sprzeczności systemu religijnego (katolickiego). > Może na tym polega sens tzw "natury ludzkiej". Jeśli tak to pewnie nie jestem człowiekiem bo ja tak nie mogę. Jeśli 2+2=4 w dni robocze to i w niedziele też. A u nich nie.Obawiam się, że w tym przypadku odrobinę odleciałeś. W jakim sensie osoby wierzące odrzucają matematykę?
bembergiem w berg |
#12 2 na 2 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > W Polsce ateiści to Żydzi XXI w., a ja zaczynam się obawiać tego, że jest jeszcze w Polsce wiele drewnianych stodół.  Chcesz powiedzieć, że spotkałaś się z fizycznymi atakami na siebie ze względu na swój ateizm?
bembergiem w berg |
#13 -1 na 5 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | Zastanawia mnie, że nikt nie widzi dziecinności tego postu. Gdyby z czymś takim wystąpił np Dawkins podczas ostatniej debaty z Rowanem Williamsem, to byłaby to kompromitacja. Skoro polscy ateiści lepią jeszcze bałwany lub babski z piasku i zostaje to przez użytkowników portalu zaplusowane, to obawiam się, że jeszcze długo nikt nie będzie brał racjonalisty.pl poważnie.
bembergiem w berg |
#14 17 na 17 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... |
> Chcesz powiedzieć, że spotkałaś się z fizycznymi atakami na siebie ze względu na swój ateizm?Ja z fizycznymi nie, ale ostatnio (dokładnie 4 grudnia) usłyszałam od koleżanki (niezbyt bliskiej) piękne przemówienie na temat "tych wstrętnych ateistów, co to niczego nie uszanują i nie mają żadnych zasad moralnych". Dowiedziałam się, jak to się puszczam na prawo i lewo, źle wychowuję dzieci, biorę narkotyki, maluczko, a okradłabym kogoś albo i zamordowała. W każdym razie obyczajówka i opieka społeczna stały u drzwi. Spokojnie wysłuchałam, po czym odpowiedziałam "wiesz, JA jestem ateistką". Widok oczu w słup i opadniętej szczęki - bezcenny. |
#15 8 na 8 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Bóg-Bałwan mój pomysł ...Nowego Ateizmu już teraz... | > Skoro polscy ateiści lepią jeszcze bałwany lub babki z piaskuA czemuż Ty tak wszystko dosłownie bierzesz... |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|