> tylko popatrzeć na większościowy głos.<Jaka to potęga, gdy tysiąc gęsi razem gęga. Kol. Brzostowski. Temat brzmi: o aborcji naukowo a ty ideologicznie. Naukowo oznacza uwzględniać fakty, statystyki, badania naukowe wokół aborcji. 1.Żadne zakazy nie zmniejszą liczby aborcji. Wzrośnie turystyka aborcyjna, podziemie aborcyjne ale żadna dusza nie zostanie uratowana. Najwięcej aborcji dokonuje się w krajach o restrykcyjnym prawie aborcyjnym. Najmniej aborcji jest np. w Holandii gdzie jest bezpłatna i legalna. Gdzie wychowanie seksualne obowiązuje od najmłodszych lat. Badania w USA (Chicago) wykazały, że zalegalizowanie aborcji zmniejszyło liczbę mordów, rabunków, rozbojów. Dzieci których rodzice chcieli je mieć, były kochane, wychowywane w lepszych warunkach ekonomicznych i socjalnych. Efekt przyszedł po 20 latach ale przyszedł. Wasze stowarzyszenie obrońców dzieci niechcianych, niekochanych, wychowanych w niedostatku, promuje przyszłych bandytów. Statystycznych oczywiście. Bandytami zostają również dzieci z dobrego domu, a dzieci z dzielnic nędzy, wyrastają na praworządnych obywateli. 2. Najwięcej kobiet umiera przy nielegalnych i niefachowych zabiegach aborcji w Afryce, ogólnie w krajach trzeciego świata. Współczesne zabiegi aborcyjne dokonywane w szpitalu, najczęściej metodą chemiczną, związane są ze znikomym ryzykiem dla zdrowia. Popatrz na tabele i podaj te dane dalej, w waszym konserwatywnym towarzystwie. Zgoda na aborcję nie oznacza liberalizacji tylko mądrość polityki społecznej. Gdy polityków nie stać na taką bo są niezdolni do uprawiania polityki, wtedy powstają restrykcyjne ustawy, kary, zakazy. Są społecznie szkodliwe a żadna kobieta nie decyduje się na aborcję z lenistwa do wychowywania dzieci i zawsze jest to dla kobiety osobistą tragedią.
Piorunochrony na kociołach są najwyższym votum nieufności wobec Boga. |