 |
Obraza uczuć ateistycznych Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-09-2014 16:37 | makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Obraza uczuć ateistycznych
1 na 1 | hej, Nie muszę nikogo przekonywać , że wierzący bardzo czuli są na punkcie swoich uczuć - szybko i chętnie rozpowiadają o tym jak to są obrażani ... Moje pytanie : Czy mówienie o tym , że trzęsienie ziemii to kara za grzechy albo , że ateista trafi do piekła może i powinno być karalne ? Co o tym myślicie ? makuś | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | hej, Miałeś okazje aby spokojnie i długo ze mną porozmawiać - nie zrobiłeś tego ! Dlaczego ? Twoje zachowanie jest po prostu nieuczciwe makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
#62 1 na 1 makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | hej, Wiara w Boga oznacza : Wierzę w to , wydaje mi się , myślę , że Bogowi to się podoba , że on tego chce , oczekuje że jak ja będe tak postępował jak wydaje mi się , że Bóg chce abym postępował to zasłuże na zbawienie i nie będe cierpiał w piekle wieczne męki ... To z etyką nie ma nic wspólnego Ja ateista uważam , że istnieją dobre i złe zachowania , że istnieje empatia , sprawiedliwość i szlachetność i że takie zachowania są etyczne , wartościowe Ponieważ są zachowaniami świadomymi , sprzeciwiającymi się automatyzmom , instynktom , bezmyślności i okrucieństwu doborowi naturalnemu ... Takie zachowania są sprzeciwem wobec determinacji makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | > hej,> Miałeś okazje aby spokojnie i długo ze mną porozmawiać - nie zrobiłeś tego !> Dlaczego ?> Twoje zachowanie jest po prostu nieuczciwe> makuśWidocznie rozmowa sie nie kleiła, zdawkowe pytania, zdawkowe odpowiedzi, zawsze możesz spróbować jeszcze raz |
makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | hej, Twoją jedyną odpowiedzią było : Ponieważ ja wierzę Nic ponad to nie potrafiłeś napisać A spychanie twojej odpowiedzialności za nieumiejętność i niezdolność do wytłumaczenia na czym ta wiara polega na rzekomo zdawkowe pytanie jest po prostu oszustwem makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | hej, Prześladowana mniejszość , przez setki lat - karana za swoją odmienność śmiercią , wykluczeniem - nareszcie może wyjść na ulice i zademonstrować swoje istnienie - nikogo nie mordując , nikogo nie gwałcąc , nikogo nie prześladując ... a tu wychodzi zgorszony szarley i narzeka ... że mu się nie podobają majtki i skarpetki ... To śmieszne jest żeby nie powiedzieć dosłowniej makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | . Ja czuję sie Twoimi wypowiedziami urażony. hej, Typowe dla wierzących ... Permanentnie odczuwają dyskomfort jeśli ktoś odważy się mieć inne zdanie Ja czuje się obrażony twoją wiarą w boga , który za brak wiary w niego wrzuci mnie do piekła przyjmij to do wiadomości , że taka wiara mnie nie tylko obraża ale znieważa I nie pisz proszę , że twoja wiara to twoja prywatna sprawa bo jeżeli tak - to się na nią w dyskusjach publicznych nie powołuj , proszę makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
#67 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | > hej,> Prześladowana mniejszość , przez setki lat - karana za swoją odmienność śmiercią , wykluczeniem - nareszcie może wyjść na ulice i zademonstrować swoje istnienie - nikogo nie mordując , nikogo nie gwałcąc , nikogo nie prześladując ... a tu wychodzi zgorszony szarley i narzeka ... że mu się nie podobają majtki i skarpetki ...> To śmieszne jest żeby nie powiedzieć dosłowniejNigdzie nie napisałem, że mi sie nie podabają majtki i skarpetki. Nie podoba mi sie nazywanie heteroseksualistów obleśnymi i parszywymi. Możesz pisać dosłowniej, ale najpierw przeczytaj do czego sie odnosisz |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | > . Ja czuję sie Twoimi wypowiedziami urażony.> hej,> Typowe dla wierzących ...> Permanentnie odczuwają dyskomfort jeśli ktoś odważy się mieć inne zdanie> Ja czuje się obrażony twoją wiarą w boga , który za brak wiary w niego wrzuci mnie do piekła> przyjmij to do wiadomości , że taka wiara mnie nie tylko obraża ale znieważa> I nie pisz proszę , że twoja wiara to twoja prywatna sprawa bo jeżeli tak - to się na nią w dyskusjach publicznych nie powołuj , proszę> makuś> szczególne pozdrowienia dla wegetarianOpanuj sie trochę |
#69 1 na 1 makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | Wracając do homoseksualistów - wolno im dokładnie tyle samo co hetero: iść za rękę, pocałować się, usiąść na kolanach na ławce w parku, itp. Ale według ciebie to za mało. Oni powinni jeszcze móc chodzić półnago po mieście i nieprzyzwoicie się zachowywać, i jeszcze mówić, że walczą w ten sposób o tolerancję. hej, Ta mniejszość była przez setki lat prześladowana - i nadal jest dyskryminowana Daj im trochę czasu ... aby poczuli się dowartościowani , normalni a nawet szanowani ... makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
#70 1 na 1 makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | > Moje życie jest obleśne?hej, Nie ! Nie jest ! Z wielu twoich wypowiedzi wynika , że jesteś przyzwoitym człowiekiem i ja to bardzo szanuję i uznaję ! Ale nie we wszystkim musimy się zgadzać Często zdarza się , że nasze perspektywy są tak różne , że nie potrafimy się porozumieć Starajmy się pozdrawiam makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | . Nie podoba mi sie nazywanie heteroseksualistów obleśnymi i parszywymi. hej, A podoba ci się nazywanie homoseksualistów zboczeńcami , pedofilami , wszetecznikami itd. ... ? Widzisz ... poczułeś się jak prześladowany homoseksualista ... I co ... dobrze ci z tym ? makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | > >Moje życie jest obleśne?> hej,> Nie ! Nie jest !Więc zaprotestowałem przeciwko nazwaniu go obleśnym. Moje prawo I poczułem się urażonym kiedy je tak ktoś nazwał Moje prawo > Z wielu twoich wypowiedzi wynika , że jesteś przyzwoitym człowiekiem i ja to bardzo szanuję i uznaję !Dziękuję > Ale nie we wszystkim musimy się zgadzaćNie , nie musimy |
#73 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | > . Nie podoba mi sie nazywanie heteroseksualistów obleśnymi i parszywymi.> hej,> A podoba ci się nazywanie homoseksualistów zboczeńcami , pedofilami , wszetecznikami itd. ... ?Nie, nie podba mi się i ja takich słow wobec nich nie używam. Powtarzam. Protestuję przeciwko nazywaniu paskudnymi słowy każdego, w tym także heteroseksualistów, także Ciebie. > Widzisz ... poczułeś się jak prześladowany homoseksualista ...> I co ... dobrze ci z tym ?Co z tego wynika? Ktoś obrażany obraża teraz mnie ? Kowal zawinił ślusarza powiesili? |
#74 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych |
> >A podoba ci się nazywanie homoseksualistów zboczeńcami , pedofilami , wszetecznikami itd. ... ?> Nie, nie podba mi się i ja takich słow wobec nich nie używam.Chyba sobie pospołu z makusiem z żartujecie. Przecież "zboczeniec" to określenie jedynie przestarzałe, bo dzisiaj mamy parafilie, nie zboczenia, "pedofil" zupełnie nie jest wyzwiskiem, bo pedofilem się jest - podobnie jak homoseksualistą - z przypadku. I dopiero "wszetecznik" jako hulaka i rozpustnik jest pejoratywny, ale tylko formalnie, bo rozpusta postronnym krzywdy nie czyni. . |
| Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Obraza uczuć ateistycznych | > >Przestrzeń publiczna jest dla wszystkich i dlatego powinna być miejscem swobodnego manifestowania każdych przekonań*> Oczywiście, byle w jakiś akceptowalny społecznie sposób. (...)> Zachowania seksualne - nie.To epatowanie seksualnością jest społecznie nieakceptowane? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|