Racjonalista - Strona głównaDo treści
Obraza uczuć ateistycznych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-09-2014 16:37makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Obraza uczuć ateistycznych
Ocena 1 na 1
hej,
Nie muszę nikogo przekonywać , że wierzący bardzo czuli są na punkcie swoich uczuć - szybko i chętnie rozpowiadają o tym jak to są obrażani ...
Moje pytanie : Czy mówienie o tym , że trzęsienie ziemii to kara za grzechy albo , że ateista trafi do piekła może i powinno być karalne ?
Co o tym myślicie ?
makuś
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..
makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi szarley
hej,
Miałeś okazje aby spokojnie i długo ze mną porozmawiać - nie zrobiłeś tego !
Dlaczego ?
Twoje zachowanie jest po prostu nieuczciwe
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

#62
12-09-2014 17:42
 Ocena 1 na 1
makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi niestadny
hej,
Wiara w Boga oznacza : Wierzę w to , wydaje mi się , myślę , że Bogowi to się podoba , że on tego chce , oczekuje
że jak ja będe tak postępował jak wydaje mi się , że Bóg chce abym postępował to zasłuże na zbawienie i nie będe cierpiał w piekle wieczne męki ...
To z etyką nie ma nic wspólnego
Ja ateista uważam , że istnieją dobre i złe zachowania , że istnieje empatia , sprawiedliwość i szlachetność i że takie zachowania są etyczne , wartościowe
Ponieważ są zachowaniami świadomymi , sprzeciwiającymi się automatyzmom , instynktom , bezmyślności i okrucieństwu doborowi naturalnemu ...
Takie zachowania są sprzeciwem wobec determinacji
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

szarley (54913 punktów)Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi makuś
>hej,
>Miałeś okazje aby spokojnie i długo ze mną porozmawiać - nie zrobiłeś tego !
>Dlaczego ?
>Twoje zachowanie jest po prostu nieuczciwe
>makuś

Widocznie rozmowa sie nie kleiła, zdawkowe pytania, zdawkowe odpowiedzi, zawsze możesz spróbować jeszcze raz

makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi szarley
hej,
Twoją jedyną odpowiedzią było :
Ponieważ ja wierzę
Nic ponad to nie potrafiłeś napisać
A spychanie twojej odpowiedzialności za nieumiejętność i niezdolność do wytłumaczenia na czym ta wiara polega na rzekomo zdawkowe pytanie jest po prostu oszustwem
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi szarley
hej,
Prześladowana mniejszość , przez setki lat - karana za swoją odmienność śmiercią , wykluczeniem - nareszcie może wyjść na ulice i zademonstrować swoje istnienie - nikogo nie mordując , nikogo nie gwałcąc , nikogo nie prześladując ... a tu wychodzi zgorszony szarley i narzeka ... że mu się nie podobają majtki i skarpetki ...
To śmieszne jest żeby nie powiedzieć dosłowniej
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi szarley
. Ja czuję sie Twoimi wypowiedziami urażony.

hej,
Typowe dla wierzących ...
Permanentnie odczuwają dyskomfort jeśli ktoś odważy się mieć inne zdanie
Ja czuje się obrażony twoją wiarą w boga , który za brak wiary w niego wrzuci mnie do piekła
przyjmij to do wiadomości , że taka wiara mnie nie tylko obraża ale znieważa
I nie pisz proszę , że twoja wiara to twoja prywatna sprawa bo jeżeli tak - to się na nią w dyskusjach publicznych nie powołuj , proszę
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

#67
12-09-2014 18:46
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi makuś
>hej,
>Prześladowana mniejszość , przez setki lat - karana za swoją odmienność śmiercią , wykluczeniem - nareszcie może wyjść na ulice i zademonstrować swoje istnienie - nikogo nie mordując , nikogo nie gwałcąc , nikogo nie prześladując ... a tu wychodzi zgorszony szarley i narzeka ... że mu się nie podobają majtki i skarpetki ...
>To śmieszne jest żeby nie powiedzieć dosłowniej

Nigdzie nie napisałem, że mi sie nie podabają majtki i skarpetki. Nie podoba mi sie nazywanie heteroseksualistów obleśnymi i parszywymi.
Możesz pisać dosłowniej, ale najpierw przeczytaj do czego sie odnosisz

szarley (54913 punktów)Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi makuś
>. Ja czuję sie Twoimi wypowiedziami urażony.
>hej,
>Typowe dla wierzących ...
>Permanentnie odczuwają dyskomfort jeśli ktoś odważy się mieć inne zdanie
>Ja czuje się obrażony twoją wiarą w boga , który za brak wiary w niego wrzuci mnie do piekła
>przyjmij to do wiadomości , że taka wiara mnie nie tylko obraża ale znieważa
>I nie pisz proszę , że twoja wiara to twoja prywatna sprawa bo jeżeli tak - to się na nią w dyskusjach publicznych nie powołuj , proszę
>makuś
>
szczególne pozdrowienia dla wegetarian


Opanuj sie trochę

#69
12-09-2014 18:49
 Ocena 1 na 1
makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi hamp
Wracając do homoseksualistów - wolno im dokładnie tyle samo co hetero: iść za rękę, pocałować się, usiąść na kolanach na ławce w parku, itp. Ale według ciebie to za mało. Oni powinni jeszcze móc chodzić półnago po mieście i nieprzyzwoicie się zachowywać, i jeszcze mówić, że walczą w ten sposób o tolerancję.

hej,
Ta mniejszość była przez setki lat prześladowana - i nadal jest dyskryminowana
Daj im trochę czasu ... aby poczuli się dowartościowani , normalni a nawet szanowani ...
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

#70
12-09-2014 18:52
 Ocena 1 na 1
makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi szarley
>Moje życie jest obleśne?

hej,
Nie ! Nie jest !
Z wielu twoich wypowiedzi wynika , że jesteś przyzwoitym człowiekiem i ja to bardzo szanuję i uznaję !
Ale nie we wszystkim musimy się zgadzać
Często zdarza się , że nasze perspektywy są tak różne , że nie potrafimy się porozumieć
Starajmy się
pozdrawiam
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi szarley
. Nie podoba mi sie nazywanie heteroseksualistów obleśnymi i parszywymi.

hej,
A podoba ci się nazywanie homoseksualistów zboczeńcami , pedofilami , wszetecznikami itd. ... ?
Widzisz ... poczułeś się jak prześladowany homoseksualista ...
I co ... dobrze ci z tym ?
makuś

szczególne pozdrowienia dla wegetarian

szarley (54913 punktów)Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi makuś
>>Moje życie jest obleśne?
>hej,
>Nie ! Nie jest !

Więc zaprotestowałem przeciwko nazwaniu go obleśnym.
Moje prawo
I poczułem się urażonym kiedy je tak ktoś nazwał
Moje prawo

>Z wielu twoich wypowiedzi wynika , że jesteś przyzwoitym człowiekiem i ja to bardzo szanuję i uznaję !
Dziękuję
>Ale nie we wszystkim musimy się zgadzać
Nie , nie musimy

#73
12-09-2014 19:16
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi makuś
>. Nie podoba mi sie nazywanie heteroseksualistów obleśnymi i parszywymi.
>hej,
>A podoba ci się nazywanie homoseksualistów zboczeńcami , pedofilami , wszetecznikami itd. ... ?
Nie, nie podba mi się i ja takich słow wobec nich nie używam. Powtarzam. Protestuję przeciwko nazywaniu paskudnymi słowy każdego, w tym także heteroseksualistów, także Ciebie.

>Widzisz ... poczułeś się jak prześladowany homoseksualista ...
>I co ... dobrze ci z tym ?
Co z tego wynika? Ktoś obrażany obraża teraz mnie ?
Kowal zawinił ślusarza powiesili?

#74
12-09-2014 22:59
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi szarley

>>A podoba ci się nazywanie homoseksualistów zboczeńcami , pedofilami , wszetecznikami itd. ... ?
>Nie, nie podba mi się i ja takich słow wobec nich nie używam.
Chyba sobie pospołu z makusiem z żartujecie. Przecież "zboczeniec" to określenie jedynie przestarzałe, bo dzisiaj mamy parafilie, nie zboczenia, "pedofil" zupełnie nie jest wyzwiskiem, bo pedofilem się jest - podobnie jak homoseksualistą - z przypadku. I dopiero "wszetecznik" jako hulaka i rozpustnik jest pejoratywny, ale tylko formalnie, bo rozpusta postronnym krzywdy nie czyni.
.

Episode_2 (3284 punktów)Odp: Obraza uczuć ateistycznych
W odpowiedzi hamp
>>Przestrzeń publiczna jest dla wszystkich i dlatego powinna być miejscem swobodnego manifestowania każdych przekonań*
>Oczywiście, byle w jakiś akceptowalny społecznie sposób. (...)
>Zachowania seksualne - nie.
To epatowanie seksualnością jest społecznie nieakceptowane?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365