 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-01-2015 20:46 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Nabór nowych moderatorów
5 na 13 | W związku z tym, że formuła forum bez moderacji nie sprawdza się, co widać po znaczącym spadku poziomu na forum, składam wniosek o rozpisanie konkursu na nowych moderatorów. Zgłaszam kandydatury moich trzech faworytów na te stanowiska: 1. niestadnyByły moderator, więc zna robotę. Człowiek który potrafi spojrzeć z dystansem i nie jest zaślepiony żadną ideologią. Wie jak zjednywać sobie ludzi, potrafi spokojem zażegnać konflikt. Człowiek doświadczony, który "z niejednego pieca jadł chleb". 2. chętnie racjonalistkaKobieta, wiadomo, że wśród moderacji powinna być (w ramach równości) co najmniej jedna kobieta. Znakomicie zna zawiłości języka polskiego, więc mogłaby dbać o poziom językowy forum. Potrafi też bezbłędnie wychwycić brak logiki w tekście. 3. Andrzej BogusławskiPan Andrzej to legenda forum, zawsze dokładny i cierpliwy rozmówca, który każdą wypowiedź potrafi poprzeć odpowiednią literaturą (w języku polskim). Człowiek, który odnosi się zawsze merytorycznie do tekstu, nigdy ad personam do interlokutora. Pozdrawiam i czekam na wasze typy  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..#121 3 na 3 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > >>Zignoruj ten wpis Ducha.> >>Fak....za późno. Już ma to co chciał.> >Nie udało się.> W temacie o moderacji ludzie piszą nie na temat. Troll lvl master.> Ale kultura jest.> Bo to jest sprytne podprogowe działanie, by przekonać wszystkich o konieczności silnej i skutecznej moderacji 
Religie powstały i istnieją, by sprawnie rządzić durniami i czerpać zyski z ich głupoty. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
Monentor (475 punktów) (zablokowany) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > >Może to okazać się szowinistyczne, ale - na dni okresu u kobiet przydałoby się zabierać takie prawa  > Ktoś się dalej zastanawia, dlaczego kobiety tu nie piszą?> >Z góry przepraszam.> Spoko, już chyba nie ma kogo.Ochłoną i wrócą.  Poza tym zawsze było tutaj mało kobiet i już tym mnie nie obarczaj. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów |
> Natomiast nie mam nic przeciwko temu, żeby kandydatem na moderatora była chętnie racjonalistka.Dziękuję za przychylność, aż żałuję, że nie kandyduję na moderatorkę. .
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
#124 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów |
> 2. chętnie racjonalistkaKobieta, wiadomo, że wśród moderacji powinna być (w ramach równości) co najmniej jedna kobieta. Znakomicie zna zawiłości języka polskiego, więc mogłaby dbać o poziom językowy forum. Potrafi też bezbłędnie wychwycić brak logiki w tekście.Dziękuję za uznanie.  .
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
#125 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów |
> Popieram kandydaturę chętnie racjonalistki.> Jest to osoba szczególnie wyczulona na brak kultury oraz na niemerytoryczność wypowiedzi, nie mówiąc o atakach personalnych.Dziękuję za poparcie, a w imieniu wszechinternautów  za docenienie w/wym wartości. .
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
| Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > Nie przesadzajmy, ludzie aż tak nie garną się do zakładania wątków Może u Ciebie.  |
| Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > I dlatego że nie chciałeś komentować dałeś mi minusa?Tak. Zamiast komentarza. > Każdemu tak robisz, jak leń w d... siedzi?Skąd, tylko wtedy, gdy wypowiedź nie jest warta komentarza. Ale masz rację, sam doszedłem do tego, że trochę przesadziłem. Chciałeś dobrze. Każdemu się może zdarzyć napisać coś nieprzemyślanego. Nie trzeba od na niego naskakiwać. A Ty każdemu "oddajesz" minusy? > Czytasz ze zrozumieniem? To był przykład.Nie widzę żadnego sensu w ograniczaniu aktywności ludziom, którzy nie łamią regulaminu. Jeśli forum ma tętnić życiem, dyskusje powinny być spontaniczne. Ale jeśli uważasz, że Twój pomysł jest dobry, tylko przykład taki sobie, to wymyśl lepszy przykład. Zobaczymy. > >A jak temat się stanie nieaktualny, bo dotyczy np. polityki?> Z tego co wiem na Racjonaliście można porozmawiać na wiele tematów, tak samo o polityce, filozofii itd.> Nieaktualny stanie się, gdy Tobie nie będzie chciało się komentować i wstawiać będziesz za to minusa.  Nie wiem, czy się dobrze rozumiemy. Chodziło mi oto, że jeśli dziś coś ważnego wydarzy się na świecie, głupotą byłoby czekać dzień lub dłużej z tematem, bo akurat wyczerpał się limit wątków na dziś. > Popieram Marcina.Czyli? Że ludzie nie garną się do zakładania wątków? I w związku z tym proponujesz ograniczyć możliwość zakładania wątków tym nielicznym, którym się chce? No OK. |
| Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > ...już tym mnie nie obarczaj.To był tylko przykład. Zawsze tak bierzesz wszystko do siebie? > Ochłoną i wrócą.Minus za bawienie się w jasnowidza na racjonalistycznym forum. |
#129 3 na 3 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > Może u Ciebie. I tu poruszyłeś ciekawą kwestię, bo myślę, że jeśli weźmie się pod uwagę ilość userów na fR i w JT może się okazać, że tak "dziwny twór" jak Jaskinia ma w sobie więcej życia niż tutejsze forum...
Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > Drobna niezgodność w kwestii bóstw (a zwłaszcza Twojego osobistego wyobrażenia> "Boga") nie upoważnia Cię do odsądzania kogoś od czci i wiary. Że dla Ciebie "Bóg"> jest czymś/kimś najważniejszym, to Twój wybór, który nie musi być przez innych podzielany.Panowie, a może z tym dokształcaniem trolla i karmieniem ześlecie go na chwilową dietę? Kto ma miękkie serce - musi mieć później twardą..
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#131 4 na 4 | mayolina (2278 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > Po prostu kobiety są bardziej emocjonalne w takich sytuacjach od mężczyznJakoś nie zauważyłam by kobietom z forum bardziej puszczały nerwy, no ale jako kobieta mogę nie być obiektywna, więc proszę o przykłady. Linki mile widziane, a cytaty jeszcze bardziej. |
#132 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > Możliwe, że Ty wyznajesz wiarę w jakiegoś innego Boga, ale nie zechciałeś> mi wyjaśnić szerzej, jaki masz na niego pomysł. Zamiast tego próbowałeś> mnie obrazić nazywając pyszałkiem, dyletantem, szydercą, cynikiem itd. (a podobno Twój Bóg to czysta Miłość...).A najlepiej, to już owa 'miłość' wygląda deklaratywnie na ekranie monitora.  Ojcze, nadal chcesz karmić tego trolla? Zwykłych rzeczy nie potrafi zrozumieć, a taką rozmową tylko wzmacnia się w nim zdolność do impregnacji własnej durnoty. Jeśłi komuś zazdrości wewnętrznej siły i poukładania, to musi sobie go obrzydzać nazywając dyletantem, szydercą itp. Bo przecież własnej intuicji dopuszczać do głosu stanowczo nie należy.  Dokładnie tak samo robił kol. Elasp. Mam nadzieję, że na jego przykładzie czegoś się jednak nauczyliśmy.. Pozdrawiam
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#133 1 na 1 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > I tu poruszyłeś ciekawą kwestię, bo myślę, że jeśli weźmie się pod uwagę ilość userów na fR i w JT może się okazać, że tak "dziwny twór" jak Jaskinia ma w sobie więcej życia niż tutejsze forum...Oooo, aż zajrzałem z ciekawości do JT... Ile tam znajomych z fR użyszkodników, ach-ach! A ja się martwiłem, gdzież oni się popodziewali, czy im chłodno i głodno gdzieś nie jest. A tu niespodzianka, znaleźli czułą opiekę w JT, jak miło 
Religie powstały i istnieją, by sprawnie rządzić durniami i czerpać zyski z ich głupoty. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#134 4 na 4 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > Jak pisałem, przyszłość Forum zdecydowanie będzie leżeć w jego większej elitarnościTak, a ta elita będzie się składać z pięciu wzajemych przyklaskiwaczy. Czy nowi mogliby zakładać wątki w jednym dziale, czy w każdym, to w sumie niewielka różnica. Problem w tym, żeby ktoś miał po prostu oko na to, co tu się wyrabia. |
#135 2 na 2 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Odp: Nabór nowych moderatorów | > Oooo, aż zajrzałem z ciekawości do JT... Ile tam znajomych z fR użyszkodników, ach-ach! A ja się martwiłem, gdzież oni się popodziewali, czy im chłodno i głodno gdzieś nie jest. A tu niespodzianka, znaleźli czułą opiekę w JT, jak miło  Na samym dole forum fR obok Oślej Ławki jest Jaskinia Trolli, proponuję Mariuszowi Agnosiewiczowi by zamiast do nie używanego działu dał tam link do naszej Jaskini, może wtedy odciągnie się niechciane tutaj "trolle" od tego forum 
Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|