 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-03-2015 23:57 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Seria użytkownika pixel.
2 na 6 | Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi www.racjonalista.pl/forum.php/s,658588#w660763 , że mam tak dużo minusów: Seria od użytkownika; pixel, czas strzelania 1 minuta, ilość oddanych strzałów 10. dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 Tak Panie Bogusławski ................................................"najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.", a szczególnie ci szybkostrzelni.......... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#16 7 na 7 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Absolutnie nie żalenie, farmer to użytkownik, który szczególnie często strzela i sam prosił bym umieszczał na forum informacje, ile minusów od kogo dostaję...No to dawaj. Ja 138 KTO DAŁ CI 400. Całe forum cię pewnie zminusowało. I tyle. Po za mną (od samego początku dyskutuję z tobą), Jackiem, Bogusławskim i paroma innymi userami reszta zwyczajnie olewa twoje teksty. |
#17 -1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Całe forum cię pewnie zminusowało. I tyle.> Po za mną (od samego początku dyskutuję z tobą), Jackiem, Bogusławskim i paroma innymi userami reszta zwyczajnie olewa twoje teksty.Oceny od innych uczestników (dla przynajmniej 10 ocen): +126/126 +47/47 +39/39 +29/29 +24/24 +18/26 +14/14 +14/130 -10/10 -10/20 -11/13 -12/12 -17/25 -51/51 -96/96 -103/105 -138/142 farmer
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#18 6 na 6 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > >Całe forum cię pewnie zminusowało. I tyle.> >Po za mną (od samego początku dyskutuję z tobą), Jackiem, Bogusławskim i paroma innymi userami reszta zwyczajnie olewa twoje teksty.> Oceny od innych uczestników (dla przynajmniej 10 ocen):> +126/126> +47/47> +39/39> +29/29> +24/24> +18/26> +14/14> +14/130> -10/10> -10/20> -11/13> -12/12> -17/25> -51/51> -96/96> -103/105> -138/142 farmerJakieś pytania? Ktoś ma jeszcze wątpliwości. Tak to działa. Niech reszta stoi z boku i się przygląda. A potem płacze że forum kiśnie. Parę osób ma odwagę powiedzieć nie. ŻAL |
#19 -2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Niech reszta stoi z boku i się przygląda. A potem płacze że forum kiśnie.> Parę osób ma odwagę powiedzieć nie.Forum nie kiśnie, 31 osób ocenia (mnie? \ moje komentarze?) na minus, 41 na plus..., to razem daje 72 osoby..., he, he, jaki przypadek?, kiedyś założyłem taki wątek na forum: www.racjonalista.pl/forum.php/p,215/s,647586( czy Bóg ? nie przestanie dawać tych Znaków...  ) > ŻALdupę ściska...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#20 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > >Niech reszta stoi z boku i się przygląda. A potem płacze że forum kiśnie.> >Parę osób ma odwagę powiedzieć nie.> Forum nie kiśnie, 31 osób ocenia (mnie? \ moje komentarze?) na minus, 41 na plus..., to razem daje 72 osoby..., he, he, jaki przypadek?, kiedyś założyłem taki wątek na forum: www.racjonalista.pl/forum.php/p,215/s,647586> ( czy Bóg ? nie przestanie dawać tych Znaków... )> > ŻAL> dupę ściska...Chyba w snach te 31 osób. Powiedz mi gdzie jak? Bo nie mogę się doliczyć...kalkulator też specjalny? |
#21 7 na 7 | Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | . > Całe forum cię pewnie zminusowało. I tyle.> Po za mną (...), Jackiem, Bogusławskim i paroma innymi userami reszta zwyczajnie olewa twoje teksty.Ja też olewałem, ale Pan Duch Prawdy zaczął w różny sposób, także przez minusy, czepiać się moich wypowiedzi bezpośrednio. Wrodzona mi kultura zobowiązała mnie do odpowiedzi, czego teraz żałuje, ale gdy nikt nie będzie reagował na głupotę, to zdominuje ona wszystko i w naszym kraju i na naszym portalu. Moim zdaniem na społecznościowym portalu, to ważne jest od kogo minusy się dostaje, gdyż jeżeli dostaje się za obronę racjonalności myślenia od obrońców irracjonalizmu, to jest to powód do dumy, a nie wstydu. Sam z minusów nie korzystam, choć jest to łatwe wyrażenie swojego stosunku do jakiegoś tekstu (a u niektórych wręcz do osoby) gdyż wolę wprost napisać o co mi chodzi. @@@ . |
#22 1 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Chyba w snach te 31 osób. Powiedz mi gdzie jak? Bo nie mogę się doliczyć...kalkulator też specjalny?Nie 31, a 72 osoby, zapomniałeś o 41 osobach...: -jad-, Alderyk Olrzyk, Andrzej.51, Anna Salman, Appenzeller, Arminius, artem2035, astrotaurus, Barbiel, Bragiel, Brzostowski, Christos, czes, daddy, Damian Głowacki, darkside, de Vill, Degre, Domeru, doppelganger, Drobner, e-duch, Elasp, Eliath, Episode_2, farmer, finerbijk, galvani, hamp, Hejtibeats, Heremis, Hodża, Iwan Denisowicz, Jacek Głodzik, janek77, kobieta, KORUND, Krokus, kulka_na_mole, logout, lumbago, maciejo, Marcin Trollosiewicz, Mariusz Agnosiewicz, Monentor, Mortimer, mrSpock, niestadny, Ojciec Lesiotr, Olek Mularski, olson, paganus, pawel_wr, pixel, Precyzyjny, Przemek J., rafal73, Rafał Holewski, Rafał Poniecki, schlawiner, Selanos, setarkos, Sugar Man, Sygnał, szarley, ślusarski, Tadeiro, tom36, TyDraniu, Vytautas, Ysobeth nha Ana, ZbyszekzWarszawy oprócz tych 72 osób jest jeszcze 5, których obecne plusy i minusy zrównały się na zero: Fizyk, Hrihorij, Mano, Marian M., mayolina, ... to razem 77 osób..., dwie kosy, które już ostatecznie powinny obudzić Cię ze snu... 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
| Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | . > zapomniałeś o 41 osobach...:> -jad-, Alderyk Olrzyk, Andrzej.51, Anna Salman, Appenzeller, Arminius, artem2035, astrotaurus, Barbiel, Bragiel, Brzostowski, Christos, czes, daddy, Damian Głowacki, darkside, de Vill, Degre, Domeru, doppelganger, Drobner, e-duch, Elasp, Eliath, Episode_2, farmer, finerbijk, galvani, hamp, Hejtibeats, Heremis, Hodża, Iwan Denisowicz, Jacek Głodzik, janek77, kobieta, KORUND, Krokus, kulka_na_mole, logout, lumbago, maciejo, Marcin Trollosiewicz, Mariusz Agnosiewicz, Monentor, Mortimer, mrSpock, niestadny, Ojciec Lesiotr, Olek Mularski, olson, paganus, pawel_wr, pixel, Precyzyjny, Przemek J., rafal73, Rafał Holewski, Rafał Poniecki, schlawiner, Selanos, setarkos, Sugar Man, Sygnał, szarley, ślusarski, Tadeiro, tom36, TyDraniu, Vytautas, Ysobeth nha Ana, ZbyszekzWarszawyChoć sam mam zwyczaj klikania plusa za celną wypowiedź nawet tym osobom, z których poglądami się generalnie nie zgadzam, to o ile wyżej wymienił Pan osoby, które Pańskie tu wypowiedzi pozytywnie kliknięciem oceniały (i jest to znacząca ilość plusów), to przy niektórych z nich jest to dla mnie bardzo ciekawa informacja. Robiąca duże wrażenie. Szczerze gratuluję, gdyż plusy od nich też sobie wysoko cenię. Choć większości plusujących Pana wcale się nie dziwię. PS. Pan Rafal73 jest tak wielkoduszny, że ma Pan od niego dodatni stosunek ocen pomimo tego, iż Pan go seryjnie minusował? To bardzo dobrze o jego szlachetności świadczy, choć nad merytorycznością to trochę się zastanawiam? Pan Rafal73: "Wiec teraz wiesz dlaczego nikt tutaj nie bierze Twojego bełkotu na poważnie."@@@ . |
#24 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > >Chyba w snach te 31 osób. Powiedz mi gdzie jak? Bo nie mogę się doliczyć...kalkulator też specjalny?> Nie 31, a 72 osoby, zapomniałeś o 41 osobach...:Ależ spokojnie. Nie podniecaj się. Szukam 31 osób od których dostałeś minusa. > -jad-, Alderyk Olrzyk, Andrzej.51, Anna Salman, Appenzeller, Arminius, artem2035, astrotaurus, Barbiel, Bragiel, Brzostowski, Christos, czes, daddy, Damian Głowacki, darkside, de Vill, Degre, Domeru, doppelganger, Drobner, e-duch, Elasp, Eliath, Episode_2, farmer, finerbijk, galvani, hamp, Hejtibeats, Heremis, Hodża, Iwan Denisowicz, Jacek Głodzik, janek77, kobieta, KORUND, Krokus, kulka_na_mole, logout, lumbago, maciejo, Marcin Trollosiewicz, Mariusz Agnosiewicz, Monentor, Mortimer, mrSpock, niestadny, Ojciec Lesiotr, Olek Mularski, olson, paganus, pawel_wr, pixel, Precyzyjny, Przemek J., rafal73, Rafał Holewski, Rafał Poniecki, schlawiner, Selanos, setarkos, Sugar Man, Sygnał, szarley, ślusarski, Tadeiro, tom36, TyDraniu, Vytautas, Ysobeth nha Ana, ZbyszekzWarszawy> oprócz tych 72 osób jest jeszcze 5, których obecne plusy i minusy zrównały się na zero: Fizyk, Hrihorij, Mano, Marian M., mayolina, ...> to razem 77 osób..., dwie kosy, które już ostatecznie powinny obudzić Cię ze >snu...  Na razie przecieram oczy ze zdumienia i widzę doborowe towarzystwo. Wychodzi mi więcej niż 31 osób na minus tak lekko. +14/130 -10/10 -10/20 -11/13 -12/12 -17/25 -51/51 -96/96 -103/105 -138/142 farmer Zupełnie mi się to nie spina A na plusy to już chyba nie liczysz od tych co im religię pozamykałeś. Zapomniałem że założenie wątku to 5 plusów. |
#25 1 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > .> > zapomniałeś o 41 osobach...:>-jad-, Alderyk Olrzyk, Andrzej.51, Anna Salman, Appenzeller, Arminius, artem2035, astrotaurus, Barbiel, Bragiel, Brzostowski, Christos, czes, daddy, Damian Głowacki, darkside, de Vill, Degre, Domeru, doppelganger, Drobner, e-duch, Elasp, Eliath, Episode_2, farmer, finerbijk, galvani, hamp, Hejtibeats, Heremis, Hodża, Iwan Denisowicz, Jacek Głodzik, janek77, kobieta, KORUND, Krokus, kulka_na_mole, logout, lumbago, maciejo, Marcin Trollosiewicz, Mariusz Agnosiewicz, Monentor, Mortimer, mrSpock, niestadny, Ojciec Lesiotr, Olek Mularski, olson, paganus, pawel_wr, pixel, Precyzyjny, Przemek J., rafal73, Rafał Holewski, Rafał Poniecki, schlawiner, Selanos, setarkos, Sugar Man, Sygnał, szarley, ślusarski, Tadeiro, tom36, TyDraniu, Vytautas, Ysobeth nha Ana, ZbyszekzWarszawy> Choć sam mam zwyczaj klikania plusa za celną wypowiedź nawet tym osobom, z których poglądami się generalnie nie zgadzam, to o ile wyżej wymienił Pan osoby, które Pańskie tu wypowiedzi pozytywnie kliknięciem oceniały (i jest to znacząca ilość plusów), to przy niektórych z nich jest to dla mnie bardzo ciekawa informacja. Robiąca duże wrażenie. Szczerze gratuluję, gdyż plusy od nich też sobie wysoko cenię. Choć większości plusujących Pana wcale się nie dziwię.> PS. Pan Rafal73 jest tak wielkoduszny, że ma Pan od niego dodatni stosunek ocen pomimo tego, iż Pan go seryjnie minusował? To bardzo dobrze o jego szlachetności świadczy, choć nad merytorycznością to trochę się zastanawiam?> Pan Rafal73: "Wiec teraz wiesz dlaczego nikt tutaj nie bierze Twojego bełkotu na poważnie."Wiele razy już pokazał Pan na tym forum, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem, dlatego już mnie nie dziwi, że Pana merytoryczne argumenty - stwierdzenia w rodzaju "bzdury", a oprócz tego atakowanie rozmówcy to wszystko co Pan tu prezentuje. Wyżej to proszę Pana są wymienione osoby, które oceniały moje wypowiedzi (mnie?) zarówno na plus, jak i na minus, a nie: > wyżej wymienił Pan osoby, które Pańskie tu wypowiedzi pozytywnie kliknięciem oceniałyi trzeba być racjonalistą Bogusławskim, żeby pisać, że są to osoby oceniające na plus i podejrzewać?\stwierdzać/\pytać/\dziwić się na pewno, że Rafał73 jest jedną z tych osób, które oceniały na plus... Proszę się już więcej nie kompromitować Panie racjonalisto.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#26 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. |
Choć sam mam zwyczaj klikania plusa za celną wypowiedź nawet tym osobom, z których poglądami się generalnie nie zgadzam, to o ile wyżej wymienił Pan osoby, które Pańskie tu wypowiedzi pozytywnie kliknięciem oceniały (i jest to znacząca ilość plusów), to przy niektórych z nich jest to dla mnie bardzo ciekawa informacja. Robiąca duże wrażenie. Szczerze gratuluję, gdyż plusy od nich też sobie wysoko cenię. Choć większości plusujących Pana wcale się nie dziwię.__________ PS. Pan Rafal73 jest tak wielkoduszny, że ma Pan od niego dodatni stosunek ocen pomimo tego, iż Pan go seryjnie minusował? To bardzo dobrze o jego szlachetności świadczy, choć nad merytorycznością to trochę się zastanawiam?Pan Rafal73: "Wiec teraz wiesz dlaczego nikt tutaj nie bierze Twojego bełkotu na poważnie."_______________ > Wiele razy już pokazał Pan na tym forum, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem,Jest gorzej, gdyż religijnego bełkotu, który Pan tu reprezentuje, to ja nawet nie chcę zrozumieć i dlatego dyskutuję w internecie tylko na racjonalistycznym forum, gdzie - moim zdaniem - wypowiedzi na Pańskim poziomie nie powinny być do dyskusji w ogóle dopuszczane. > Wyżej to proszę Pana są wymienione osoby, które oceniały moje wypowiedzi (mnie?) zarówno na plus, jak i na minus, a nie: to o ile wyżej wymienił Pan osoby, które Pańskie tu wypowiedzi pozytywnie kliknięciem oceniały (i jest to znacząca ilość plusów)?> i trzeba być racjonalistą Bogusławskim, żeby pisać, że są to osoby oceniające na plusLub irracjonalistą p. Duchem Prawdy, aby nie zrozumieć prostego zdania - napisałem "o ile", gdyż przy Pańskiej jasności wywodu rzeczywiście niczego nie można być pewnym. (Jakie to znaczenie, że np. mnie oceniło 666 osób, gdy część z nich kliknęła raz lub kilka razy, a część nawet kilkaset? Znaczenie mają dopiero plusy i minusy w znaczącej ilości.)> i podejrzewać?\stwierdzać/\pytać/\dziwić się na pewno, że Rafał73 jest jedną z tych osób, które oceniały na plus...To przecież jasne jak Pańskie wypowiedzi: I. Forum nie kiśnie, 31 osób ocenia (mnie? moje komentarze?) na minus, 41 na plus..., to razem daje 72 osoby..., he, he, jaki przypadek?, kiedyś założyłem taki wątek na forum: www.racjonalista.pl/forum.php/p,215/s,647586( czy Bóg ? nie przestanie dawać tych Znaków...)ŻALdupę ściska...__________ II. Nie 31, a 72 osoby, zapomniałeś o 41 osobach...: (...) oprócz tych 72 osób jest jeszcze 5, których obecne plusy i minusy zrównały się na zero: Fizyk, Hrihorij, Mano, Marian M., mayolina, ... to razem 77 osób..., dwie kosy, które już ostatecznie powinny obudzić Cię ze snu... > Proszę się już więcej nie kompromitować Panie racjonalisto.Wielce Szanowny Panie, każdy tu pisze na własną odpowiedzialność i każdy sam siebie kompromituje. Dla mnie kompromitacja w Pańskich oczach ma takie samo znaczenie jak kompromitacja w oczach psychicznie chorego. Czyli zupełnie niewielkie. Ale nie przejmuj się Pan jednostkami, a już zupełnie Bogusławskim, przy takiej akceptacji jaką Pan tu zdobył może Pan dalej brylować. Nie ja tu rządzę i jestem tylko takim samym jak Pan uczestnikiem starającym się przestrzegać "Regulaminu" i linii programowej zawartej we "Wprowadzeniu". @@@ . |
#27 -1 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. | |
#28 7 na 7 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. | Nie dajmy się zwariować. Duch Prawdy krytykuje katolicyzm i kk i na tym jakieś okruszki z racjonalistycznego stołu mu wpadły. Troszkę zapewne też wpadło ze zwyczajnej uprzejmości na zachętę, przynajmniej na początku, bo teraz to raczej zbiera za to, że pyskuje z Bogusławskim, którego trochę osób tu nie znosi. Za swoje idiotyzmy albo żenujące banały, czyli Religię Prawdy, Bezinteresowną Miłość, Boga Ducha i świadectwo osobistego Objawienia może dostać coś tylko przez pomyłkę, po pijaku albo od kogoś podobnego do nastoletniej, nawiedzonej "oazówki". |
#29 8 na 8 | farmer (22440 punktów) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. | > Nie dajmy się zwariować.Ale jak racjonaliści dostają kagańce a oszołomstwo grzeje się to coś jest nie teges. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Serial użytkownika Duch Prawdy. | |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|