 |
Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-12-2015 02:18 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa?
1 na 9 | Medialne szaleństwo anty-PiS może doprowadzić do tragedii.
Kaczyński to już nieomal Hitler. Duda i Szydło to jego lewa i prawa ręka wykonawcza...
Niemalże każda ich wypowiedź, każda sytuacja, jest w jakiś sposób przekłamywana - przez większość mediów głównego nurtu, co wynika z moich obserwacji - i używana do niszczenia demokratycznie wybranej, nowej władzy PL.
Nie głosowałem i pewnie nigdy nie zagłosuję na tę opcję - ale ONI wygrali wybory i mają rządzić PL przez najbliższe ~4 lata!! Obrona demokracji to dopilnowanie uczciwości wyborów, a nie nienawiść i kłamstwa przez całą dobę!!!
Media/banki/korporacje/.. - przez te 4 lata będzie się Wam żyło gorzej, będzie się żyło gorzej wam wszystkim, ale nie nakręcajcie spirali pogardy - bo ciemny lud to kupuje, a na drugim majdanie a'la Ukraina przegramy wszyscy - bardziej. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..#16 8 na 8 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | . > Jeśli wolisz oglądać skurwione dziennikarstwo robiące ci papkę z mózgu to twój problem.A jakie to jest to skurwione dziennikarstwo? Czy tylko to wrogie PiS-owskiej formie demokracji, a już ci, którym pan Prezes i PiS się podoba, to już przykłady merytorycznej rzetelności i obiektywizmu? Tak, w Polsce dziennikarze są często bardziej politycznie zaangażowani niż politycy, ale jakoś mi się subiektywnie wydaje, iż fanatycznego zacietrzewienia po PiS-owskiej stronie jest więcej. Oczywiście Pan jest obiektywnym, a ja subiektywnie - zgodnie z własnymi poglądami oceniam rzeczywistość. semka.dorzeczy.pl/wpolityce.pl/autorzy/98-michal-karnowskiwpolityce.pl/autorzy/263-jacek-karnowskilisicki.dorzeczy.pl/ Takich 50. urodzin Piotr Zaremba - jeden z dziennikarzy "niepokornych" - nie mógł sobie wymarzyć. Ale od czego ma się przyjaciół. Przedsiębiorczy koledzy z prawicy postarali się o pieniądze na imprezę. Starczyło nie tylko na kieliszek wina musującego i wódeczkę, ale na wystawny kilkugodzinny raut w Galerii Freta w centrum Warszawy. Wystarczyło, bo do świętowania dorzuciły się SKOK-i.> Niestety w tym kraju nie ma obiektywnych mediów.Mnie nie są takie do niczego potrzebne. Natomiast inteligentni ludzie - nawet ci o zdecydowanych poglądach - powinni starać się zachować obiektywizm. Tak, jak np. subiektywny red. Tomasz Lis to czyni, ale jest takich sporo. Tylko trzeba się rozejrzeć i rzeczywiście, ze zrozumieniem poznawać argumenty różnych opcji. Nie zauważyłem otwarcia na poglądy innych u większości zwolenników PiS-u. Oni jak walec prą do przodu na nic i na nikogo nie zważają. Pozdrawiam. @@@ . |
#17 9 na 9 | piotr35 (1843 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > Nie brałem udziału w wyborach, staram się być bezstronny, ale radzę uszanować wybory i nową władzę.Sytuacja jest naturalnie ździebko inna, ale nie należy zapomnieć historycznego faktu, ze w 1933 roku Niemcy właśnie to zrobili: uszanowali wybory, uszanowali nową władzę, nie zaprotestowali i nie wyszli na ulice. W Polsce nie trzeba od razu zmieniać demokratycznie wybranych władz, ale najwyraźniej - jak widać - trzeba je zmusić do przestrzegania obowiązującego prawa. Wolność nie polega na bezwolnym akceptowaniu bezprawia. |
#18 8 na 8 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > Wolność nie polega na bezwolnym akceptowaniu bezprawia.A demokratycznie wybranej władzy nie wolno robić, co jej się tylko podoba. Musi przestrzegać prawa. |
#19 1 na 1 oregani (375 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | Może się to nie podobać, ale przekłamania i kłamstwa są po każdej stronie, były zawsze i będą. Opcja pisowska stosowała je przez wiele lat, w połączeniu z ujawnionymi wpadkami i nieprawidłowościami uzyskała efekt w postaci wygranej w wyborach. To element gry, i tym skuteczniejszy, im więcej ktoś ma za uszami. Ukradłeś parę razy, więc kłamstwo, iż znowu to zrobiłeś ma dużą siłę rażenia. Oczywiście nachalną propagandą można oczernić najuczciwsze osoby, ale zdecydowanie najlepszy efekt uzyskuje się kiedy oczerniany sporo nabroił do tej pory.
Rządzących nie spotyka nic innego, czego sami by wcześniej nie robili i co przecież robią nadal, także przeinaczają i kłamią. Wet za wet, kto na tym najbardziej zyska a kto straci okaże się. |
#20 2 na 2 jamci (4752 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | Też byłem w takiej niezręcznej sytuacji  Założyłem temat na forum bedąc pod wpływem. Rano nic nie rozumiałem ze swojego wpisu. Bywa... |
#21 -1 na 3 | Matix (5786 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | Za to co Lis powiedział o społeczeństwie można by właściwie mu proces wytoczyć. Dla mnie jest nikim. Jeśli miałby odrobinę sumienia, czy zdolności do poczucia wstydu to powinien zapaść się pod ziemię. |
#22 1 na 3 | Maryland (144 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > >Telewizja Trwam i Republika to niszowe telewizje> których "dziennikarze" w najbliższym czasie całkowicie przejmą telewizję publiczną.Tak, do tego zaczną czipować wszystkich obywateli i tych, którzy nie popierają Pana Kaczyńskiego umieszczać w obozach. |
| finerbijk (17282 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > jest normalnym człowiekiem i ma prawo do własnych poglądów, ale nigdy nie powinien udawać obiektywnego wyraziciela społecznej opinii. Ujawniony subiektywizm jest najlepszym obiektywizmem.[/color][/url]Może sobie mieć poglądy, ale nie w telewizji opłacanej z abonamentu wszystkich. Jest Pan stary komuch i to się może Panu wydawać normalne i do przyjęcia, ale niech sobie Pan wyobrazi, że są ludzie którym się to nie podoba. Dziennikarz telewizji publicznej powinien być przede wszystkim fachowcem, a nie agitatorem. |
#24 1 na 1 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > Osobiste poglądy Lisa mi zwisają, dopóki trzyma określony poziom, przede wszystkim kulturalny. Dużo bardziej przeszkadzają mi ludzie, używający na co dzień określeń typu "skurwione".Panienka wiktoriańska się odezwała. Poczytaj nagłówki Newsweeka - ciężko wymyślić inne określenie na tego typu "dziennikarstwo". |
#25 6 na 6 | piotr35 (1843 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > Za to co Lis powiedział o społeczeństwie można by właściwie mu proces wytoczyć. Dla mnie jest nikim. Jeśli miałby odrobinę sumienia, czy zdolności do poczucia wstydu to powinien zapaść się pod ziemię.Trolujesz, czy tez uczciwie podasz przykłady? Jeśli Lis powinien się zapaść pod ziemie (za co - cytaty), to co powinien zrobić Jarek za "komuniści i złodzieje", "niesprawne głowy", "pasożyty i pierwotniaki", .... Jarek to i tak cienki Bolek przy niejakiej Pawłowicz, tez z PiS-u. |
#26 1 na 5 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | Jak obrzydliwe są manipulacje można się zorientować oglądając tylko przez chwilę TV Republika lub Trwam. Media głównego nurtu zajmują się zmanipulowanymi wypowiedziami JK w sprawie "sortowania Polaków" (nigdy JK nie powiedział o tym, że gorszym sortem są demonstranci, czy uczestnicy marszu KOD, nigdy, powiedział tak o zdrajcach i donosicielach; podobnie nigdy nie mówił o tych Polakach - demstrantach "gestapo", to haniebna manipulacja. Tymczasem wystarczy zobaczyć "demokratów" pod domem JK, którzy krzyczą: "spieprzaj dziadu", "pisiory potwory, pisiory potwory...", "kaczkę na taczkę", "Macierewicz do psychiatry", ... pojawiają się napisy na transparentach: "NSDAPiS", "Rajmund przeprasza za bliźniaka", kraty dla takiego demokraty, kaczorek dyktatorek, www.youtube.com/watch?v=fPL1S_hXXJYA Petru się boi, że demokracja się skończyła... Stara dobra szkoła manipulacji: najpierw podłapać wypowiedzi przeciwnika, zmaniplować tak, że będzie w tym część prawdy, zmienić sens wypowiedzi, podzielić Polaków na tej podsatwie i zarzucić to autorowi pierwtonej wypowiedzi. Dobra szkoła... radziecka... Ludzie się nabierają, ale już coraz mniej, dlatego popracie dla PiSu nie spada.
Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów. |
#27 1 na 5 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > Nigdy dotychczas nie myślałem, iż w jakimkolwiek temacie mogę mieć wspólne zdanie np. z panem Balcerowiczem, Tuskiem, czy Petru, wraz ze środowiskami, które oni reprezentują, ale PiS osiągnął już jeden sukces, podzielił Polskę na dwa rodzaje sortu, ten lepszy PiS-owski oraz ten gorszy - wszyscy pozostali i poprzez to zjednoczył ludzi dotychczas bardzo dalekich sobie politycznie.Panie Bogusławski, manipuluje Pan nie gorzej od mediów głównego nurtu. To nie JK podzielił Polaków, tylko media zniekształcając jego wypowiedzi. Nigdy JK nie powiedział o Polakach, którzy go nie popierają że są gorszego sortu. Powtarza Pan zmanipulowane treści. Ludzie - przeciwnicy polityczni JK byli już zjednoczeni zanim wybuchła burza medialna w tej sprawie. Pan Bogusławski, Pan to potrafi manipulować, ale na szczęście coraz więcej ludzi myśli samodzielnie. Nawet już wśród antyklerykałów, coraz częściej wygrywa trzeźwa ocena rzeczywistości nad ideologiczną niechęcia wobec konserwatywnego PiS. Z czasem i kolejni przejrzą na oczy. Pozostanie jednak pewna grupa nieprzemakalnych ideologicznych piewców nienawiści do wszystkiego co katolickie. Życzę Panu, aby i Pan nie znalazł się w tej grupie.
Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów. |
#28 3 na 5 | Burnham (1149 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | > Zawsze byłem subiektywnym i krytycznym wobec każdej aktualnie panującej władzy. Tak, żyłem i publikowałem w czasach komuny i uważam, że wtedy łatwiej można było obejść instytucjonalną cenzurę niż teraz właścicielską.Pan nigdy nie byłeś przeciwko władzy ani tym bardziej za PRLu - pan byłeś, tak jak panu podobni, przeciwko temu, że w sklepach nie było czego kupić, a na mieszkania czekało się po 10 lat. Władza komunistyczna wam się podobała lecz nie nędza. Wy nie chcieliście obalić komuny wam się po prostu nie podobał jej rzeczywisty obraz i do dzisiaj jesteście zaczadzeni jej bakcylem. Pomyliło się panu, tak jak tym starcom z układu okrągłostołowego i ich agitatorom, że krytyka nędzy gospodarczej jest tożsama z występowaniem przeciwko władzy. To, że komuś burczało w brzuchu wcale nie oznaczało, że ten ktoś nie lubił Kiszczaka czy Jaruzelskiego. Wałęsa i Michnik pili wódkę z Kiszczakiem bo tych ludzi wcześniej dzielił tylko majątek lecz nie poglądy. > PiS osiągnął już jeden sukces, podzielił Polskę na dwa rodzaje sortu, ten lepszy PiS-owski oraz ten gorszy.Połowa narodu, która od kilkunastu lat nie chodzi do wyborów ma głęboko w poważaniu tę wojenkę o TK i histerycznie pokrzykiwania o tym, że demokracja się skończyła. Polska nie jest podzielona tak jak wmawiają panu polityczni agitatorzy. Ja też mam w pompie tę wojenkę i pokrzykiwania staruchów, których wywalono ze stołków państwowych na których siedzieli po kilkanaście lat. Wali mnie to. Ja nigdy stołka nie dostałem bo zostałem nauczony, że albo na rynku sobie sam poradzę albo będę miał problem. Dlatego gardzę waszym PRLowskim pokoleniem. Mali ludzie, których wychowano w duchu wielkiej władzy troszczącej się o byt obywatela. Wasz czas się kończy (bo to nawet nie chodzi o to, że PiS rządzi bo w dzisiejszych czasach prawdziwa władza jest w koncernach naftowych, bankach i korporacjach, a nie w parlamentach). Żygam już tymi PRLowskimi postaciami typu Niesiołowski, który znany jest z tego, że był i jest warchołem czy inna Krzywonos którym jedynym osiągnięciem życiowym jest to, że zatrzymała tramwaj. Kto kupuje ten kit ? Wiesz pan że jak Amerykanie siadają do dyskusji w studiu i omawiają gospodarkę w gronie dziennikarzy i ekspertów to w ogóle o politycznych przepychankach nie wspominają ? A wiesz pan dlaczego ? Ich to po prostu nie interesuje bo u nich taki Niesioł, Pawłowicz, Krzywonos, Wałęsa, Kwaśniewski czy inna Kempa by się nigdy nie przebili. Po prostu, aż takich przygłupów i miernot życiowych u nich na szczytach władzy nie ma. W USA to jest niemożliwe by ktoś tak mierny przebił się tak wysoko. Wsadź se pan w buty tę swoją agitkę polityczną i straszenie końcem demokracji i cenzurą. Ja mam panie dzisiaj internet, a znając języki obce mam dostęp do KAŻDEJ informacji. Co mnie pan tutaj piszesz, że jakiemuś Lisowi "kneblują usta". Co mnie jakiś Lis obchodzi w świecie, gdzie ja mam wieści z Anglii, USA, Francji, Bliskiego Wschodu czy z Chin ? Co mnie ten pucułowaty chłystek interesuje ? Wiesz pan, że jak Kwaśniewskiego zapytano w 2003 roku o opinię odnośnie sytuacji powojennej w Iraku to ten facet wyszedł na skończonego tumana ? No oczywiście że pan tego nie wiesz bo niby skąd. Wiesz pan co to jest cenzura ? To jest sytuacja w której władza wychowuje swojego obywatela by informacji o sytuacji ogólnej szukał zawsze u władzy. Nie trzeba kneblować ust - wystarczy wychować obywatela na tumana. Wiedzieli o tym już hitlerowcy w III Rzeszy i stosowali tę metodę z powodzeniem. |
#29 5 na 5 | Sierota (349 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? |
> Tymczasem wystarczy zobaczyć "demokratów" pod domem JK, którzy krzyczą:> " spieprzaj dziadu",Przepraszam bardzo, ale kto to powiedział?  |
#30 8 na 8 | Olek Mularski (3178 punktów) | Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? | >Medialne szaleństwo anty-PiS może doprowadzić do tragedii.
Niepotrzebna histeria.
>Kaczyński to już nieomal Hitler. >Duda i Szydło to jego lewa i prawa ręka wykonawcza...
Pamiętaj, że NSDAP też było wybrane w demokratycznych wyborach...
>Niemalże każda ich wypowiedź, każda sytuacja, jest w jakiś sposób przekłamywana - przez większość mediów głównego nurtu, co wynika z moich obserwacji - i używana do niszczenia demokratycznie wybranej, nowej władzy PL.
Mnie cieszy taka gwałtowna reakcja mediów! Świadczy to o tym, że wywiązują się jeszcze jako tako ze swej niezależności od władzy oraz z przypisanej im roli, jaką jest między innymi obiektywny przekaz oraz zasłużona krytyka.
>Nie głosowałem i pewnie nigdy nie zagłosuję na tę opcję - ale ONI wygrali wybory i mają rządzić PL przez najbliższe ~4 lata!!
Nawet jak będą chcieli tu zrobić dyktaturę religijną??? Demokracja to nie tylko prawo wyboru władzy, ale także jej jawność i kontrola przez obywateli oraz niezbywalne prawo do obrony przed zmianą ustroju na niedemokratyczny! Obywatele więc nie tylko wybierają władzę, ale także mogą ją usunąć w przypadku zagrożenia!
>Obrona demokracji to dopilnowanie uczciwości wyborów, a nie nienawiść i kłamstwa przez całą dobę!!! >Media/banki/korporacje/.. - przez te 4 lata będzie się Wam żyło gorzej, będzie się żyło gorzej wam wszystkim, ale nie nakręcajcie spirali pogardy - bo ciemny lud to kupuje, a na drugim majdanie a'la >Ukraina przegramy wszyscy - bardziej.
Nie podoba ci się, to słuchaj TV Trwam i Radio ma Ryja- tam znajdziesz ukojenie dla zszarganych krytyką PiS-u nerwów oraz balsam na Twoją duszę- ciągłe słodzenie pisiorom i ich poplecznikom |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|