 |
Problem kropki i nie tylko Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-03-2016 13:40 | betme (25 punktów) | Problem kropki i nie tylko 0 na 4 | Jestem jak przypuszczam ewolucjonistą. mogę zrozumie, że moim dziadkiem był szympans, babią meduza, zaś pradziadkiem bakteria, a on powstał ze skalnej zupy. Rozumiem nawet rozszerzajacy się wszechświat w miliardach lat. Ale nie rozumiem, skąd wzięła się kropka mniejsza od ziarna piasku, która wybucha? Bo jezeli tylko wierzyć, że tam była lub, co gorsza, powstała z nicości to niestety ewolucje tez musimy nazwać bezwzględnie religią. A do tego wszystkiego, za każdym razem jak naukowcy cos odkryją to kreacjoniści prędzej czy później łatwo to obalają - często naukowo i przez zasady logiki/matematyki  Czy starczy nam czasu by udowodnić kropkę zanim nasza teoria będzie wyśmiana do końca, jak to miało miejsce z twierdeniem o płaskiej Ziemi?  Proszę, tacę argumenty na obronę ewolucji. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#91 5 na 7 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko |
> Nie mam wątpliwości jakie intencje Tobą kierowały, gdy napiętnowałeś mój sweterek wybranym krojem liter...Ja też nie mam wątpliwości co Wielce Szanownym Panem kieruje, zresztą Pan tego nawet w najmniejszym stopniu tu nie ukrywa. Tyle tylko, iż połączyć Wielce Szanownego Pana z faszyzmem, to tak samo jest uzasadnione, jak łączenie mnie np. z religijnym fanatyzmem. Mnie takie pomysły po prostu nie przychodzą do głowy, gdyż staram się myśleć. Ale każdy ma tu swoich czytelników, a wśród nich swoich zwolenników. Racjonalistów, którzy intelektualnie za nami nadążają, a czasem to nawet i nas wyprzedzają. Nigdy nie piętnuję ludzi, choć wykazuję i kpię z głupoty, co niektórzy - podobnie do Wielce Szanownego Pana - odbierają jako osobisty atak na siebie. Ponieważ nie dostaję do Pańskiego poziomu kulturalnego i merytorycznego, to staram się Wielce Szanownego Pana (tak jak i parę innych osób) omijać jak mogę, ale Panu - jak widać - już sama moja obecność na naszym forum doskwiera i czepia się Pan moich wypowiedzi jak tylko może. Daj Pan sobie spokój. My sobie na pewno nie pogadamy, brak nam nawet tematów do sporu, nie mówiąc już o jakiś tam merytorycznych rozmowach, a pyskówki to są mało ciekawe i raczej nie na to racjonalistyczne wszakże forum. www.racjonalista.pl/forum.php/s,590321/z,0www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,590321#w590632@@@ . |
#92 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > faszystowska czcionka"> Może odrobina wiedzy by się przydała? To właśnie faszyści w Niemczech wycofali ze szkół gotycką kaligrafię |
#93 5 na 7 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | . Co tu jeszcze dodawać, gdy teraz jest to preferowany poziom naszego forum. Może tylko to, iż każdy może sobie zobaczyć "faszystowską czcionkę" wraz z moim postem na "Oślej ławce" i sam sobie wyrobić opinię. faszystowska czcionka"> Może odrobina wiedzy by się przydała?Zupełnie nie jestem tu specjalistą, ale czy "szwabacha" lub fraktura bądź inne formy niemieckiej kaligrafii np.: fonty24.pl/fonts/5804/encient_german_gothic.html są identyczne - choć oczywiście wywodzą się z tego samego źródła - z "old english five", której to czcionki według jej nazwy użyłem. Jeżeli są identyczne, to moje ich użycie wynikało z niewiedzy o tej identyczności i było raczej odwołaniem się do form zapisu "starożytnych ksiąg tajemnych", a nie do żadnego faszyzmu, który tu jest ani przypiął, ani przyłatał. Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704065
Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704053Pozdrawiam. @@@ . |
#94 8 na 12 | Drobner (19539 punktów) | Duszek kłamczuszek | > >>Czy Bogusławski choruje na amnezję i nie pamięta, że usunął moją wypowiedź?> >Po prostu i zwyczajnie Pan kłamie.> Duch Prawdy nigdy nie kłamie.> Wypowiedź została usunięta, myślałem, że przez Ciebie, ale skoro ktoś inny ją usunął to wystarczyło na moje pytanie (a nie stwierdzenie) grzecznie odpowiedzieć, a nie zarzucać mi kłamstwo.He, he, he, Duszek kłamczuszek w akcji #1 Duszek manipuluszek: > ...wystarczyło na moje pytanie (a nie stwierdzenie) grzecznie odpowiedzieć...No to popatrzmy na to pytanie: > Czy Bogusławski choruje na amnezję i nie pamięta, że usunął moją wypowiedź?O co pyta Duch? (Trzeba mu o tym powiedzieć, bo bidak sam siebie nie rozumie) Duch pyta o stan zdrowia umysłu AB, o to czy AB ma sprawną pamięć, bo nie pamięta pewnego faktu, który się niewątpliwie wydarzył. O co nie pyta Duch? Przede wszystkim na pewno nie pyta czy AB usunął jego post. Ten fakt, to sprawstwo przypisane AB jest podstawą napastliwego pytania. i AB "grzecznie" odpowiedział na to pytanie: >...pamiętam bardzo dobrze. #2 Duszek kłamczuszek: > Wypowiedź została usunięta, myślałem, że przez Ciebie, ale skoro ktoś inny ją usunął...Oto źródło wiedzy Ducha: pomyślał, więc stało się i jest prawdą. Jest to ewidentny przykład kłamstwa pewnego typu: "nie wiem, ale to nie przeszkadza w formułowaniu kategorycznych stwierdzeń i zarzutów". Cała religijna 'radosna twórczość' Ducha polega na tym schemacie: "Duch sobie pomyślał, więc na pewno jest to prawda". Pogratulować. #3 Oczywiście, słowo "przepraszam" nie padło. Bo niby dlaczego? Przecież on tylko pytał. =============== Na koniec ja pochylę się nieco nad Duchem: Czy Duch Prawdy choruje na amnezję i nie pamięta, że jest osłem? No co? Ja tylko pytam! Drobner, pyta... |
#95 1 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > Nigdy nie piętnuję ludziHe, he, dobre żarty... Zamieszczenie mojego prywatnego zdjęcia na publicznym forum i dokonanie jego przerobienia poprzez wklejenie napisu jest największą podłością jaka mnie spotkała w internecie, nie mam wątpliwości jakiego rodzaju jesteś człowiekiem. Na szczęście na fR działa moderacja i usunęła Twoje ...(tutaj sobie sam dopowiedz). > Ponieważ nie dostaję do Pańskiego poziomu kulturalnego i merytorycznegoDokładnie, ja nie dopuszczam się takich podłości, raczej dostajesz do drobnerowskich ludzi w kaftanach, głodzikowych krów itp. żenujących ataków personalnych na użytkowników fR, na które pozwoliłem sobie jakiś czas temu odpowiedzieć wymownym zdjęciem, gdzie siedzicie i co robicie.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#96 3 na 5 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | . > Nie mam wątpliwości jakie intencje Tobą kierowały, gdy napiętnowałeś mój sweterek wybranym krojem liter...Nie tylko Wielce Szanowny Pan nie ma wątpliwości. Jest kilku takich forumowiczów podtrzymujących tu linię i poziom, tak merytoryczny, jak i kulturalny. Na przykład Wielce Szanowny Pan: 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Bogusławskiego głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704053 To tylko niektóre osoby, w tym i ja, mają stałe wątpliwości na przeróżne tematy. Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704271Miłego dnia. @@@ . |
#97 1 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | Naprawdę uważasz, że o kaligrafię tu chodzi, a nie o nieetyczne zachowania forumowych trolli? Bogusławski i jemu podobni dopuszczają się perfidnych ataków ad personam, a o jego kulturze świadczy wiele wypowiedzi wyrzuconych do oślej ławki: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704096
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#98 7 na 11 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Duszek kłamczuszek | > >>He, he, he, Duszek kłamczuszek w akcjiTwój minus nie zmienia wyżej opisanego faktu Twojej kłamliwej i bezpodstawnej insynuacji wobec AB. > Duch Prawdy nigdy nie kłamie.Oto " óczciwość" i " chonor" swoiste dla Ducha Prawdy. Drobner, rozjaśniacz |
#99 4 na 6 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | . > Nie mam wątpliwości jakie intencje Tobą kierowały, gdy napiętnowałeś mój sweterek wybranym krojem liter...Ja też nie mam wątpliwości co Wielce Szanownym Panem kieruje, zresztą Pan tego nawet w najmniejszym stopniu tu nie ukrywa. Tyle tylko, iż połączyć Wielce Szanownego Pana z faszyzmem, to tak samo jest uzasadnione, jak łączenie mnie np. z religijnym fanatyzmem. Mnie takie pomysły po prostu nie przychodzą do głowy, gdyż staram się myśleć. Ale każdy ma tu swoich czytelników, a wśród nich swoich zwolenników. Racjonalistów, którzy intelektualnie za nami nadążają, a czasem to nawet i nas wyprzedzają. Nigdy nie piętnuję ludzi, choć wykazuję i kpię z głupoty, co niektórzy - podobnie do Wielce Szanownego Pana - odbierają jako osobisty atak na siebie.> He, he, dobre żarty... Zamieszczenie mojego prywatnego zdjęcia na publicznym forumPomimo, iż Wielce Szanowny Pan sobie tu kolegów szuka, to ja do nich nie należę i już choćby dlatego nie mam dostępu do żadnych Pańskich prywatnych zdjęć. Przestań więc Pan tu pieprzyć. Zaś kpić z publicznych głupot każdemu jest wolno dopóki nie przekraczają przepisów prawa, a gdy ktoś uważa, iż te przepisy przekroczyły, to sprawę należy oddać do sądu. > i dokonanie jego przerobienia poprzez wklejenie napisu jest największą podłością jaka mnie spotkała w internecie,Pańskie subiektywne odczucia mają tu zupełnie niewielkie znaczenie i na przykład w moim odczuciu Pańskie prymitywne ataki pod moim adresem są podłością - szczególnie, gdy są przykładem obłudy człowieka odwołującego się do hasełka: (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość. Jak ta bezinteresowna miłość w realu wygląda, to tu sobie nasi czytelnicy mogą poczytać. > nie mam wątpliwości jakiego rodzaju jesteś człowiekiem.Ja też nie, ale nie mogę się swoją oceną publicznie dzielić, gdyż o ile to nie podpada pod paragraf cywilnego prawa, to na pewno podpada pod paragraf naszego regulaminu. > Na szczęście na fR działa moderacja i usunęła Twoje ...(tutaj sobie sam dopowiedz).Moja ocena jest zupełnie inna. Uważam, iż moderacja usunęła je zupełnie niesłusznie, ale to moderacja pilnuje tu - zgodnie z własnym rozumieniem - przestrzegania regulaminu i jej decyzje są nieodwołalne, nawet wtedy, gdy w naszej ocenie są bezzasadne. Ponieważ nie dostaję do Pańskiego poziomu kulturalnego i merytorycznego, to staram się Wielce Szanownego Pana (tak jak i parę innych osób) omijać jak mogę, ale Panu - jak widać - już sama moja obecność na naszym forum doskwiera i czepia się Pan moich wypowiedzi jak tylko może. Daj Pan sobie spokój. My sobie na pewno nie pogadamy, brak nam nawet tematów do sporu, nie mówiąc już o jakiś tam merytorycznych rozmowach, a pyskówki to są mało ciekawe i raczej nie na to racjonalistyczne wszakże forum.www.racjonalista.pl/forum.php/s,590321/z,0www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,590321#w590632> Dokładnie, ja nie dopuszczam się takich podłości,Dobre mniemanie na swój temat jeszcze o niczym nie świadczy. Właśnie ludzie głęboko wierzący w słuszność własnych przekonań najwięcej podłości i zbrodni uczynili. Jakimi jesteśmy ludźmi to warto tą ocenę pozostawić innym ludziom. W swojej masie są najczęściej sprawiedliwymi w ocenach. W mojej subiektywnej ocenie nigdy w życiu nie dopuściłem się do żadnej podłości, czego zupełnie nie mógłby napisać o Panu - choć tu to raczej o podłostki chodzi. > raczej dostajesz do drobnerowskich ludzi w kaftanach, głodzikowych krów itp. żenujących ataków personalnych na użytkowników fR,No właśnie! A gdzież ja tam mógłbym dorównać bogactwu i głębi Pańskiego pełnego miłości języka. > na które pozwoliłem sobie jakiś czas temu odpowiedzieć wymownym zdjęciem, gdzie siedzicie i co robicie.Z moich prywatnych zbiorów Pan je wykradł? Zupełnie nie śledzę tego co Pan tu wypisuje i czym Pan to ilustruje, gdyż niczego sensownego po Pańskim udziale w naszym forum się nie spodziewam. Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,622763#w624217
Czytelnik 'Duch Prawdy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704061(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.Chroń mnie Święty Wiekuisty Boże przed tą interesowną nienawiścią, nawet gdy ktoś pełen obłudy "Miłością" ją nazywa. @@@ . |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | Bogusławski racjonalny inaczej: > Nie tylko Wielce Szanowny Pan nie ma wątpliwości. Jest kilku takich forumowiczów podtrzymujących tu linię i poziom, tak merytoryczny, jak i kulturalny. Na przykład Wielce Szanowny Pan:Bogusławski: > To tylko niektóre osoby, w tym i ja, mają stałe wątpliwości na przeróżne tematy.:" Ja też nie mam wątpliwości co Wielce Szanownym Panem kieruje,": www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704061
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#101 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
#102 4 na 6 | szarley (54913 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > Naprawdę uważasz, że o kaligrafię tu chodzi, a nie o nieetyczne zachowania forumowych trolli? Bogusławski i jemu podobni dopuszczają się perfidnych ataków ad personam, a o jego kulturze świadczy wiele wypowiedzi wyrzuconych do oślej ławki:Głosisz że woda się pali- podaj równanie chemicznej reakcji albo nie zawracaj... bioder |
#103 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | Zważywszy na powyższe, że Bogusławski "ma stałe wątpliwości", oraz, że "nie ma wątpliwości", mam wątpliwości, czy rzeczywiście dobrze pamięta, że nie wyrzucił mojej wypowiedzi z wątku, którego jest autorem...  Tym bardziej mam wątpliwości, bo są ludzie, którzy bez żenady kłamią, a nawet tacy, którzy w swoich księgach zapisali, że np. goja okłamać można, albo skłamać w słusznej sprawie można itd.... Czy człowiek, który "nigdy żadnej" pisałby, że "pamięta", skoro "nigdy żadnej"..., co tu jest do pamiętania...?
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#104 4 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | AB #1: > To tylko niektóre osoby, w tym i ja, mają stałe wątpliwości na przeróżne tematy.AB #2 > "Ja też nie mam wątpliwości co Wielce Szanownym Panem kieruje".Po pierwsze trzeba umieć czytać, po drugie trzeba umieć zrozumieć, co się czyta. Na przykład, u mnie też: wśród przysłowiowego 'miliona' moich wątpliwości, nie ma ani jednej w kwestii tego, że coraz bardziej jesteś osłem! Iiiioooo, iiioooo... Sławku do kwadratu. Drobner, jednej przynajmniej rzeczy pewny |
#105 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko - pokusa |
> Chroń mnie Święty Wiekuisty Boże przed tą interesowną nienawiścią, nawet gdy ktoś pełen obłudy "Miłością" ją nazywa. @@@Brawo, brawo ... Szanowny Panie Andrzeju Bogusławski jeszcze będą z Pana ludzie, ta modlitwa ateisty o ochronę przed pokusą z pewnością przejdzie do historii fR , wnoszę o przyznanie Panu PALMY jako trofeum . (5kwiecień2016-ZbyszekzWarszawy) P.S. > Czytelnik 'W.R.' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko - pokusa'Pozazdrościł PALMY ? ... za fanatyzm będzie inna nagroda. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|