 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2019 16:23 | okragly (21676 punktów) | 15 lat
1 na 1 | Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym. 1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę 2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia? 3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO) 4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Zadałem proste pytania Oczekuję prostych odpowiedzi TAK czy NIE? Czy emeryt z 1600 zł emerytury i działkowy ogródek będzie musiał zapłacić podatek na rzecz Krystiana Hamerlik - Konopki, który ma kilkanaście tysięcy zł dochodu ale mieszka w wynajętym mieszkaniu w luksusowej dzielnicy Berlina > >TAK/NIE?> Skąd u emeryta z 1600 ogródek dzialkowy?> Ukradł?tak czy nie ? Ma na ciebie płacić podatek od tej altanki czy nie Proste pytanie psi chuj nie odpowie ?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ? Tak czy nie? Proste pytanie
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#153 1 na 1 karaluch (103 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ?> Tak czy nie?> Proste pytanieOdpowiedziałem, że NIE, ze biedota powinna płacić w podatku od chleba na dotacje dla kapitalistow, którzy wykupia ich domy z lokatorami, na wynagrodzenia funkcjonariuszy państwa, którzy tego dopilnuja, i żeby jeszcze jakiś ochlap krwawicy został na "DARMOWA" opiekę zdrowotną dla biedoty i na "DARMOWE" programowane dzieci biedoty w państwowych szkołach na kolejne pokolenie niewolników. |
#154 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ?> Tak czy nie?> Proste pytanie> Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzebyElon Musk de.wikipedia.org/wiki/Elon_Muskogłosił budowę fabryki baterii Tesli pod Berlinem www.morgen(*)la-baut-Fabrik-bei-Berlin.htmlna którą zdecydował się dzięki obietnicy państwowej POMOCY od niemieckich urzędników ile wyniesie POMOC zostało utajnione wiadomo tylko, że będzie pochodzić z podatku VAT i akcyzowego opłacanego przez biedotę podczas każdego zakupu chleba i wódki. Propaganda głosi, że postaną tysiące miejsc pracy. Nic nie mówią o tym, że tysiące miejsc pracy przez to ulegnie likwidacji. Nic nie mówią także o tym, że władza Muska względem swojego najemnego robola rośnie w niewyobrażalnym tempie. Był już kiedyś taki podatek, że biedota POMAGAŁA swoim panom pl.wikipedia.org/wiki/Pańszczyznabo PANOWIE bez pomocy biedoty nie dawali rady żadnego pałacu zbudować, więc było to konieczne. |
#155 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: 15 lat | > >Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ?> >Tak czy nie?> >Proste pytanie> > Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby> Elon Musk> de.wikipedia.org/wiki/Elon_Musk> ogłosił budowę fabryki baterii Tesli pod Berlinem> www.morgen(*)la-baut-Fabrik-bei-Berlin.html> na którą zdecydował się dzięki obietnicy państwowej POMOCY od niemieckich urzędników> ile wyniesie POMOC zostało utajnione> wiadomo tylko, że będzie pochodzić z podatku VAT i akcyzowego opłacanego przez biedotę podczas każdego zakupu chleba i wódki.k***a sprytnie. U nas też tak jest. Tyle że z Vatu z chleba i wódki dostajemy na chleb i wódkę z powrotem. Genialne. warunek trzeba mieć dziecko. A nie, czekaj....czy ty czasem nie bierzesz od biedoty co kupiła chleb kindergeldu z tego vatu? zadanie.Ile najbiedniejszy z biednych musi zjeść chleba i wypić wódki żeby z vatu było na jedno dziecko? Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało. Tyle że to nie jest tak jak piszesz. |
#156 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Tyle że to nie jest tak jak piszesz.Sugerujesz, że podatki egzekwuje się przemocą od biedoty przy zakupach w Aldi czy Lidlu, żeby jej to oddać? Gdzie tu logika? |
#157 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.Nie, zupełnie na odwrót po roztrwonieniu krwawicy biedoty na luksusowe dobra klasy PANÓW biedocie NIC nie zostaje żaden zwykły zjadacz chleba i pijak do tej Tesli nie wsiądzie, ma specjalne zamki zabezpieczające przed inwazją biedoty. |
#158 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.Wiesz, że Niemcy zastosowali dopłaty do zakupu nawet NAJDROŻSZYCH aut elektrycznych? Biedota, płacą VAT przy każdym zakupie chleba w Aldiku, włącznie z tym wczorajszym za 50 centów, pomogła PANOM zmienić ich samochody na NAJNOWOCZEŚNIEJSZE i NAJDROŻSZE. Dzięki temu po Berlinie jeżdżą takie AUTA, że biedak wychodzi na ulicę i łapie się za głowę, że takie cuda w ogóle istnieją, bo nie potrafi uwierzyć. CWANIAKI a bez dopłaty do zakupu i bez subwencji dla producenta to nie łaska ? Nie martw się, wszystkie subwencje, ulgi, dopłaty można utajnić, tak samo jak i własność. Nikt się nie dowie. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. |
#159 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.Oooo Daimler zareagował na plany Tesli www.handel(*)68815-NdCsyC1UPA5lwKcD629n-ap5zapowiada ostre zwolnienia to chyba nie jest dobra wiadomość dla pracowników Daimlera z 40 letnimi kredytami mieszkaniowymi. Naiwna biedota wierzy propagandzie, iż z subwencji to dla nich fabrykę Tesli wybudują. Nie wiedzą, że fabryka jest po to, żeby ich sobie całkowicie podporządkować i wydoić jak krowy w oborze. |
#160 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: 15 lat | > >Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.> Wiesz, że Niemcy zastosowali dopłaty do zakupu nawet NAJDROŻSZYCH aut elektrycznych?> Biedota, płacą VAT przy każdym zakupie chleba w Aldiku, włącznie z tym wczorajszym za 50 centów, pomogła PANOM zmienić ich samochody na NAJNOWOCZEŚNIEJSZE i NAJDROŻSZE.> Dzięki temu po Berlinie jeżdżą takie AUTA, że biedak wychodzi na ulicę i łapie się za głowę, że takie cuda w ogóle istnieją, bo nie potrafi uwierzyć.> CWANIAKI> a bez dopłaty do zakupu i bez subwencji dla producenta to nie łaska ? zadanie. Ile najbiedniejszy z biednych musi zjeść chleba i wypić wódki żeby z vatu było na jedno Twoje dziecko?
Napisz proszę wszystkim ile bezdomni łożą na Ciebie. Ilu ich trzeba. > Nie martw się, wszystkie subwencje, ulgi, dopłaty można utajnić, tak samo jak i własność.> Nikt się nie dowie. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.Ty chyba odpowiesz ile biedota łoży na Ciebie |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | ... a na proste pytanie nadal brak odpowiedzi Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje? TAK? / NIE?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#162 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > ... a na proste pytanie nadal brak odpowiedzi> Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje?> TAK? / NIE?TAK a kiedy Hamerlik-Konopka po 40 latach dorobi się własnego ogródka, zapłaci od niego podatek tym, którzy wynajmują od kapitalistów mieszkania w stolicy za wysokie komorne, nie posiadając niczego na własność. |
#163 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Napisz proszę wszystkim ile bezdomni łożą na Ciebie. Ilu ich trzeba.Jeżeli pijesz do Kindergeld łatwo sprawdzić stawki www.finanztip.de/kindergeld/x3 do tego dochodzą dopłaty do świetlicy czy posiłków dla dzieci - bezpośrednie do organizacji, które to świadczą. Ale jeśli już pytasz, to wolałbym za siebie i za swoje dzieli płacić sam, bez pomocy wielkich PANÓW rękami bezdomnych. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >... a na proste pytanie nadal brak odpowiedzi> >Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje?> >TAK? / NIE? >TAKBrak słów pogardy. Ty chyba nie masz lustra...
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#165 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >TAK? / NIE?> >TAKBrak słów pogardy. Ty chyba nie masz lustra...Ty chyba nie masz lustra, że propagujesz podatek od biedy. I jeszce gardzisz mną za to, że propaguje podatk od własnosci. Chciwość wyzarla Ci mózg. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|