Racjonalista - Strona głównaDo treści
15 lat

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-11-2019 16:23okragly (21676 punktów)15 lat
Ocena 1 na 1
Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym.
1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę
2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia?
3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO)
4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
szarley (54913 punktów)Odp: 15 lat
W odpowiedzi karaluch
Zadałem proste pytania
Oczekuję prostych odpowiedzi
TAK czy NIE?
Czy emeryt z 1600 zł emerytury i działkowy ogródek będzie musiał zapłacić podatek na rzecz Krystiana Hamerlik - Konopki, który ma kilkanaście tysięcy zł dochodu ale mieszka w wynajętym mieszkaniu w luksusowej dzielnicy Berlina
>>TAK/NIE?
>Skąd u emeryta z 1600 ogródek dzialkowy?
>Ukradł?

tak czy nie ?
Ma na ciebie płacić podatek od tej altanki czy nie
Proste pytanie
psi chuj nie odpowie ?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: 15 lat
W odpowiedzi karaluch
Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ?

Tak czy nie?

Proste pytanie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#153
13-11-2019 22:16
 Ocena 1 na 1
karaluch (103 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi szarley
>Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ?
>Tak czy nie?
>Proste pytanie

Odpowiedziałem, że NIE,

ze biedota powinna płacić w podatku od chleba na dotacje dla kapitalistow, którzy wykupia ich domy z lokatorami, na wynagrodzenia funkcjonariuszy państwa, którzy tego dopilnuja, i żeby jeszcze jakiś ochlap krwawicy został na "DARMOWA" opiekę zdrowotną dla biedoty i na "DARMOWE" programowane dzieci biedoty w państwowych szkołach na kolejne pokolenie niewolników.

#154
14-11-2019 09:19
 Ocena 2 na 2
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi szarley
>Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ?
>Tak czy nie?
>Proste pytanie
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Elon Musk
de.wikipedia.org/wiki/Elon_Musk

ogłosił budowę fabryki baterii Tesli pod Berlinem
www.morgen(*)la-baut-Fabrik-bei-Berlin.html

na którą zdecydował się dzięki obietnicy państwowej POMOCY od niemieckich urzędników

ile wyniesie POMOC zostało utajnione

wiadomo tylko, że będzie pochodzić z podatku VAT i akcyzowego opłacanego przez biedotę podczas każdego zakupu chleba i wódki.

Propaganda głosi, że postaną tysiące miejsc pracy.

Nic nie mówią o tym, że tysiące miejsc pracy przez to ulegnie likwidacji.
Nic nie mówią także o tym, że władza Muska względem swojego najemnego robola rośnie w niewyobrażalnym tempie.

Był już kiedyś taki podatek, że biedota POMAGAŁA swoim panom
pl.wikipedia.org/wiki/Pańszczyzna

bo PANOWIE bez pomocy biedoty nie dawali rady żadnego pałacu zbudować, więc było to konieczne.

#155
14-11-2019 10:42
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: 15 lat
W odpowiedzi nic nie mówię
>>Emeryt z 1600 zł miesięcznie ma na ciebie płacić ?
>>Tak czy nie?
>>Proste pytanie
>>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>Elon Musk
>de.wikipedia.org/wiki/Elon_Musk
>ogłosił budowę fabryki baterii Tesli pod Berlinem
>www.morgen(*)la-baut-Fabrik-bei-Berlin.html
>na którą zdecydował się dzięki obietnicy państwowej POMOCY od niemieckich urzędników
>ile wyniesie POMOC zostało utajnione
>wiadomo tylko, że będzie pochodzić z podatku VAT i akcyzowego opłacanego przez biedotę podczas każdego zakupu chleba i wódki.

k***a sprytnie. U nas też tak jest. Tyle że z Vatu z chleba i wódki dostajemy na chleb i wódkę z powrotem. Genialne. warunek trzeba mieć dziecko.

A nie, czekaj....czy ty czasem nie bierzesz od biedoty co kupiła chleb kindergeldu z tego vatu?

zadanie.
Ile najbiedniejszy z biednych musi zjeść chleba i wypić wódki żeby z vatu było na jedno dziecko?


Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.
Tyle że to nie jest tak jak piszesz.


#156
14-11-2019 10:45
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi farmer
>Tyle że to nie jest tak jak piszesz.

Sugerujesz, że podatki egzekwuje się przemocą od biedoty przy zakupach w Aldi czy Lidlu, żeby jej to oddać?

Gdzie tu logika?

#157
14-11-2019 10:54
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi farmer
>Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.

Nie, zupełnie na odwrót

po roztrwonieniu krwawicy biedoty na luksusowe dobra klasy PANÓW biedocie NIC nie zostaje

żaden zwykły zjadacz chleba i pijak do tej Tesli nie wsiądzie, ma specjalne zamki zabezpieczające przed inwazją biedoty.

#158
14-11-2019 11:06
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi farmer
>Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.

Wiesz, że Niemcy zastosowali dopłaty do zakupu nawet NAJDROŻSZYCH aut elektrycznych?

Biedota, płacą VAT przy każdym zakupie chleba w Aldiku, włącznie z tym wczorajszym za 50 centów, pomogła PANOM zmienić ich samochody na NAJNOWOCZEŚNIEJSZE i NAJDROŻSZE.

Dzięki temu po Berlinie jeżdżą takie AUTA, że biedak wychodzi na ulicę i łapie się za głowę, że takie cuda w ogóle istnieją, bo nie potrafi uwierzyć.

CWANIAKI

a bez dopłaty do zakupu i bez subwencji dla producenta to nie łaska ?

Nie martw się, wszystkie subwencje, ulgi, dopłaty można utajnić, tak samo jak i własność.
Nikt się nie dowie. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

#159
14-11-2019 11:47
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi farmer
>Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.

Oooo Daimler zareagował na plany Tesli
www.handel(*)68815-NdCsyC1UPA5lwKcD629n-ap5

zapowiada ostre zwolnienia
to chyba nie jest dobra wiadomość dla pracowników Daimlera z 40 letnimi kredytami mieszkaniowymi.

Naiwna biedota wierzy propagandzie, iż z subwencji to dla nich fabrykę Tesli wybudują.
Nie wiedzą, że fabryka jest po to, żeby ich sobie całkowicie podporządkować i wydoić jak krowy w oborze.

#160
14-11-2019 11:48
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: 15 lat
W odpowiedzi nic nie mówię
>>Heh. Biedocie u was jeszcze na fabrykę Tesli zostało.
>Wiesz, że Niemcy zastosowali dopłaty do zakupu nawet NAJDROŻSZYCH aut elektrycznych?
>Biedota, płacą VAT przy każdym zakupie chleba w Aldiku, włącznie z tym wczorajszym za 50 centów, pomogła PANOM zmienić ich samochody na NAJNOWOCZEŚNIEJSZE i NAJDROŻSZE.
>Dzięki temu po Berlinie jeżdżą takie AUTA, że biedak wychodzi na ulicę i łapie się za głowę, że takie cuda w ogóle istnieją, bo nie potrafi uwierzyć.
>CWANIAKI
>a bez dopłaty do zakupu i bez subwencji dla producenta to nie łaska ?

zadanie.
Ile najbiedniejszy z biednych musi zjeść chleba i wypić wódki żeby z vatu było na jedno Twoje dziecko?


Napisz proszę wszystkim ile bezdomni łożą na Ciebie. Ilu ich trzeba.

>Nie martw się, wszystkie subwencje, ulgi, dopłaty można utajnić, tak samo jak i własność.
>Nikt się nie dowie. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

Ty chyba odpowiesz ile biedota łoży na Ciebie

szarley (54913 punktów)Odp: 15 lat
W odpowiedzi nic nie mówię
... a na proste pytanie nadal brak odpowiedzi

Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje?

TAK? / NIE?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#162
14-11-2019 13:11
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi szarley
>... a na proste pytanie nadal brak odpowiedzi
>Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje?
>TAK? / NIE?

TAK

a kiedy Hamerlik-Konopka po 40 latach dorobi się własnego ogródka, zapłaci od niego podatek tym, którzy wynajmują od kapitalistów mieszkania w stolicy za wysokie komorne, nie posiadając niczego na własność.

#163
14-11-2019 13:15
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi farmer
>Napisz proszę wszystkim ile bezdomni łożą na Ciebie. Ilu ich trzeba.

Jeżeli pijesz do Kindergeld łatwo sprawdzić stawki
www.finanztip.de/kindergeld/

x3

do tego dochodzą dopłaty do świetlicy czy posiłków dla dzieci - bezpośrednie do organizacji, które to świadczą.

Ale jeśli już pytasz, to wolałbym za siebie i za swoje dzieli płacić sam, bez pomocy wielkich PANÓW rękami bezdomnych.

szarley (54913 punktów)Odp: 15 lat
W odpowiedzi nic nie mówię
>>... a na proste pytanie nadal brak odpowiedzi
>>Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje?
>>TAK? / NIE?

>TAK

Brak słów pogardy. Ty chyba nie masz lustra...

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#165
14-11-2019 13:50
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: 15 lat
W odpowiedzi szarley
>>TAK? / NIE?
> >TAKBrak słów pogardy. Ty chyba nie masz lustra...

Ty chyba nie masz lustra, że propagujesz podatek od biedy.
I jeszce gardzisz mną za to, że propaguje podatk od własnosci.

Chciwość wyzarla Ci mózg.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365