Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bitcoin osiąga nowe ATH

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
20-11-2020 20:390363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)Bitcoin osiąga nowe ATH

BTC osiągnął dzisiaj najwyższą cenę w historii względem złotówki:



I to bez jakiejkolwiek rządowej przemocy, zastraszania i wsadzania do więzień.

Kiedy wreszcie pogodzicie się z wyższością wolnego zdecentralizowanego pieniądza nad reżimową walutą ?

.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..
Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>Czyli długi chcesz jednak wyjątkowo taić przed bliźnimi. A może także przed sobą?
>Dziękuję za informację.

Skoro rozmawiamy o tym jaka to tajemnica?
Skąd o tym wiesz?
Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetek. Robią co chcą. Nie mam na to żadnego wpływu.

#32
23-11-2020 14:05
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Czyli długi chcesz jednak wyjątkowo taić przed bliźnimi. A może także przed sobą?
>>Dziękuję za informację.
>Skoro rozmawiamy o tym jaka to tajemnica?
>Skąd o tym wiesz?
>Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetek. Robią co chcą. Nie mam na to żadnego wpływu.

Ale musisz wiedzieć za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długo po licytacji
Wysokość kar i odsetek też nie jest przed tobą tajna.
Wiesz też na jaki procent brałeś kredyt

A dla wszystkich wokół jest tajemnicą dlaczego nie sprzedałeś ziemi, żeby spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji

Same tajemnice zwolennika jawności

Nadal będziesz kłamał że berlińscy robotnicy mieszkają w niedogrzanych piwnicach?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi szarley
>>>Czyli długi chcesz jednak wyjątkowo taić przed bliźnimi. A może także przed sobą?
>>>Dziękuję za informację.
>>Skoro rozmawiamy o tym jaka to tajemnica?
>>Skąd o tym wiesz?
>>Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetek. Robią co chcą. Nie mam na to żadnego wpływu.
>Ale musisz wiedzieć za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długo po licytacji
>Wysokość kar i odsetek też nie jest przed tobą tajna.
>Wiesz też na jaki procent brałeś kredyt
>A dla wszystkich wokół jest tajemnicą dlaczego nie sprzedałeś ziemi, żeby spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji
>Same tajemnice zwolennika jawności
>Nadal będziesz kłamał że berlińscy robotnicy mieszkają w niedogrzanych piwnicach?

Jedno wiem na pewno.
Nic nie macie na obronę waszego podlego kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności więc jak tonący brzytwy, chwytacie się ataków osobistych.

Nawet jeśli mnie oczernicie i ponizycie idea publicznie jawnej księgi kapitału i podatku od własności nie umrze.

#34
23-11-2020 14:41
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
> Nic nie macie na obronę waszego podlego kapitalizmu opartego
> na utajnionej i nieopodatkowanej własności więc jak tonący
> brzytwy, chwytacie się ataków osobistych.
> Nawet jeśli mnie oczernicie i ponizycie idea publicznie jawnej
> księgi kapitału i podatku od własności nie umrze.

Nikt nie chce cię oczerniać. Forumowicze pokazują tylko na twoim przykładzie, jak trudno żyje się w hipokryzji i odpisuje na forach.
A wiec jeszcze raz:
Musiałeś wiedzieć, za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długu po licytacji. To podstawa. Ta wiedza nie jest tajna przed tobą.
Kwota doliczona za obsługe, oraz wysokość przeterminowanych odsetek* też nie była przed tobą tajna.
Dla wszystkich wokół trzymasz w tajemnicy fakt, dlaczego nie sprzedałeś ziemi, by spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji.
Za to zacząłeś uciekać przed wiedzą.
Jesli dzień po dniu pokutujesz - spróbuj choć zmierzyć się z powodem.

*wysokość przeterminowanych odsetek zazwyczaj jest w umowie z bankiem.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#35
23-11-2020 14:43
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
> Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetek

Nie tyle nie wiesz, co nie chcesz wiedzieć, spokojnie mógłbyś się dowiedzieć.
Odtajnienie tego forumowiczom, ale przede wszystkim sobie, jest niewygodne.
Zatem taj sobie dalej i żyj w "wygodzie" niewiedzy.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#36
23-11-2020 14:46
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
> idea publicznie jawnej księgi kapitału
> i podatku od własności nie umrze.

Jawnej, ale w zakresie długów już nie?
Wysokość długu wyjątkowo zachowajmy w tajemnicy przed bliźnimi..

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>Nikt nie chce cię oczerniać.

ty wcale

>Forumowicze pokazują tylko na twoim przykładzie, jak trudno żyje się w hipokryzji i odpisuje na forach.

i jakąż to trudność wykazałeś?
Trudność w odpowiedzi na pytanie, na które nie znam odpowiedzi?

>A wiec jeszcze raz:
>Musiałeś wiedzieć, za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długu po licytacji. To podstawa. Ta wiedza nie jest tajna przed tobą.

Nie jest ale nie wiem.

>Kwota doliczona za obsługe, oraz wysokość przeterminowanych odsetek* też nie była przed tobą tajna.

Nie była ale nie znam jej.

>Dla wszystkich wokół trzymasz w tajemnicy fakt, dlaczego nie sprzedałeś ziemi, by spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji.

Bo siedziałem w pracy nawet po 16h, żeby zarobić na jedzenie dla dzieci. W przeciwnym razie twoi kolesie mogliby mi je odebrać, więc nie miałem zbyt wiele czasu na zajmowanie się innymi sprawami, zwłaszcza na odległość. To była praca w dni robocze, w weekendy. Nie było czasu zupełnie na nic prócz pracy i odrobiny snu.

>Za to zacząłeś uciekać przed wiedzą.

Nie, po prostu w tej chwili jej nie potrzebuję, nic mi nie da.
Zajmę się tym kiedy dojdę do takiego punktu, w którym będę mógł z tym coś zrobić.

>Jesli dzień po dniu pokutujesz - spróbuj choć zmierzyć się z powodem.
>*wysokość przeterminowanych odsetek zazwyczaj jest w umowie z bankiem.

Z tego co pamiętam w przybliżeniu około 25%.
Przyjmij 100 tys. za podstawę i pomnóż x 2,5. Wychodzi 250 tys. odsetek.
Ale to nie będzie 100 tys. bo nieruchomość poszła w największym kryzysie, po załamaniu cen i zapewne w ustawce, gdzie znajomy komornika kupił po zaniżonej cenie, żeby zaraz sprzedać za podwójną wartość.

Odchowam dzieci, zbuduję jakąś rezerwę to na nowo zajmę się tym.
Teraz nie widzę w tym sensu.
Widzę, za to sens w pluciu na wasz i nie mój kapitalizm, zbudowany na utajnionej, nieopodatkowanej własności i lichwiarskim pieniądzu.

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć jacku gadzino?

0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Z tego co pamiętam w przybliżeniu około 25%.
>Przyjmij 100 tys. za podstawę i pomnóż x 2,5. Wychodzi 250 tys. odsetek.
>Ale to nie będzie 100 tys. bo nieruchomość poszła w największym kryzysie, po załamaniu cen i zapewne w ustawce, gdzie znajomy komornika kupił po zaniżonej cenie, żeby zaraz sprzedać za podwójną wartość.

>Odchowam dzieci, zbuduję jakąś rezerwę to na nowo zajmę się tym.
>Teraz nie widzę w tym sensu.

A jak to jest, że wierzyciele nie mogą ściągnąć tego długu przez niemieckiego komornika ? (np. z wynagrodzenia za prace o ile pracujesz w białej strefie). Wygląda na to, że jest taka możliwość: jadzynlt.p(*)-w-niemczech-polskiego-wyroku/

#39
23-11-2020 16:24
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Ale musisz wiedzieć za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długo po licytacji
Wysokość kar i odsetek też nie jest przed tobą tajna.
Wiesz też na jaki procent brałeś kredyt
A dla wszystkich wokół jest tajemnicą dlaczego nie sprzedałeś ziemi, żeby spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji
Same tajemnice zwolennika jawności

Nadal będziesz kłamał że berlińscy robotnicy mieszkają w niedogrzanych piwnicach?

>Jedno wiem na pewno.
>Nic nie macie na obronę waszego podlego kapitalizmu

Ja wiem na pewno:
jesteś kłamcą, manipulantem miłośnikiem tajemnic i megahipokrytą

>Nawet jeśli mnie oczernicie i ponizycie idea publicznie jawnej księgi kapitału i podatku od własności nie umrze.

Ja wiem na pewno:
jesteś mistrzem w oczernianiu innych

Cytat:

Biedactwo, musi podzielić się swoimi państwowymi dotacjami do prywatnej własności z podatków od biedy i dywidendą od swoich tajnych i nieopodatkownych posiadłości, a chciało ich użyć do kolejnych akwizycji i przewlaszczen czyniąc sobie całą wieś podporządkowana?


Co to jest innego niż oczernianie?

Ja wiem na pewno: jesteś kanalią


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Nikt nie chce cię oczerniać.
>ty wcale
>>Forumowicze pokazują tylko na twoim przykładzie, jak trudno żyje się w hipokryzji i odpisuje na forach.
>i jakąż to trudność wykazałeś?
>Trudność w odpowiedzi na pytanie, na które nie znam odpowiedzi?
Kłamiesz

>>A wiec jeszcze raz:
>>Musiałeś wiedzieć, za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długu po licytacji. To podstawa. Ta wiedza nie jest tajna przed tobą.
>Nie jest ale nie wiem.
Kłamiesz

>>Kwota doliczona za obsługe, oraz wysokość przeterminowanych odsetek* też nie była przed tobą tajna.
>Nie była ale nie znam jej.
Kłamiesz

>>Dla wszystkich wokół trzymasz w tajemnicy fakt, dlaczego nie sprzedałeś ziemi, by spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji.
>Bo siedziałem w pracy nawet po 16h,
Kłamiesz

>żeby zarobić na jedzenie dla dzieci.
Biedactwo....

>>*wysokość przeterminowanych odsetek zazwyczaj jest w umowie z bankiem.
>Z tego co pamiętam w przybliżeniu około 25%.

>Przyjmij 100 tys. za podstawę i pomnóż x 2,5. Wychodzi 250 tys. odsetek.
Za rok????

>Ale to nie będzie 100 tys. bo nieruchomość poszła w największym kryzysie, po załamaniu cen
Za ile? ooooops Tajemnica!

>i zapewne w ustawce, gdzie znajomy komornika kupił po zaniżonej cenie, żeby zaraz sprzedać za podwójną wartość.
To trzeba było samemu sprzedać, żeby uciec od długu

>Widzę, za to sens w pluciu
I tyle robisz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi szarley
>Biedactwo....

Wróg nie na żarty....

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
>A jak to jest, że wierzyciele nie mogą ściągnąć tego długu przez niemieckiego komornika ? (np. z wynagrodzenia za prace o ile pracujesz w białej strefie). Wygląda na to, że jest taka możliwość: jadzynlt.p(*)-w-niemczech-polskiego-wyroku/

Oczywiście, że może.
Nie zrobili tego, bo już dostali niezłą kasę.

Poczekaja aż zrobi się z tego milion.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Biedactwo....
>Wróg nie na żarty....

Staraj się, żebym pozostał bezsilny, bo tej całej pogardy szybko ci nie zapomnę.

0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

A z jakiego powodu nie możesz wykonać upadłości konsumenckiej ? i czy próbowałeś ?

.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
>A z jakiego powodu nie możesz wykonać upadłości konsumenckiej ? i czy próbowałeś ?

Swego czasu w Polsce było ich ogłoszonych 5.

Z tej perspektywy nie zdołam udowodnić sowjej "bez winy". Żeby osiągnąć cokolwiek w sądach trzeba mieć wolny czas i kupę kasy, ja ich nie mam.

Kiedys to rozwiąże ale jeszcze nie widzę takiej możliwości.

Ponadto straciłem serce do zrobienia czegokolwiek w zgodzie z zasadami, które uznaje za złe i których nienawidzę. Ale wiem, że będę musiał tylko to odkładam na odpowiednią sposobność.

Ograniczona odpowiedzialność jest zarezerowowana dla ludzi kryjącymi się za osobami prawnymi, uzyskującymi państwowe dotacje z podatków od biedy ale nie dla mnie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365