Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bitcoin osiąga nowe ATH

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
20-11-2020 20:390363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)Bitcoin osiąga nowe ATH

BTC osiągnął dzisiaj najwyższą cenę w historii względem złotówki:



I to bez jakiejkolwiek rządowej przemocy, zastraszania i wsadzania do więzień.

Kiedy wreszcie pogodzicie się z wyższością wolnego zdecentralizowanego pieniądza nad reżimową walutą ?

.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..
#166
14-01-2021 23:12
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
O tym pisze.
MUSISZ wniknąć głebiej w prymitywną głębię ich planu.

#167
14-01-2021 23:20
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Podstawowym celem bitcoina było zwiekszenie popytu na sprzet i oprogramowanie.
To sie rozwija w cele długofalowe ale przeciez zarobic na spekulacji bitcoinem przy pomocy genialnych algorytmów tez mozna.
az mnie zatkalo jak ich zobaczyłem w spocie reklamowym rodem z mango.
ciekawe ilu ludzi w to weszło.
Ja w kazdym razie opierdolłbym wszystkie bit coiny.
choc byc moze własnie o taki efekt chodziło.

#168
14-01-2021 23:22
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
widzial to ktos jeszcze?
słyszal?
moze haluny miałem to było jakis czas temu.
ale jezeli BC faktycznie szcytuje to chyba czas sie przygotowac na powaznego flaka

#169
14-01-2021 23:26
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
troche zaluje ze nie ufam munkowi bo jestem zdania ze powinien razem z 4/5 ludzkosci odleciec co najmniej na marsa razem z billem, zuckenbergiem i prochami stalina ale kuzwa ja mu nie bede do tego dokładal

#170
14-01-2021 23:28
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Dobranoc

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
>Podstawowym celem bitcoina było zwiekszenie popytu na sprzet i oprogramowanie.

nie znasz okoliczności powstania BTC przeczytaj manifest
bitcoin.pl/manifest-satoshi-nakamoto/

>Ich würde gegen den Bitcoin wetten, wenn ich könnte
www.finanz(*)etten-wenn-ich-koennte-6176264

>Bill Gates über Kryptowährungen: "Die Technologie hat Tote verursacht"
t3n.de/new(*)-kryptowaehrungen-tote-967124/

>Bitcoin sei wahrscheinlich "Rattengift zum Quadrat", sagte Buffett
www.manage(*)n-die-luft-raus-a-1206793.html

>To sie rozwija w cele długofalowe ale przeciez zarobic na spekulacji bitcoinem przy pomocy genialnych algorytmów tez mozna.
>az mnie zatkalo jak ich zobaczyłem w spocie reklamowym rodem z mango.
>ciekawe ilu ludzi w to weszło.
>Ja w kazdym razie opierdolłbym wszystkie bit coiny.
>choc byc moze własnie o taki efekt chodziło.

Sprzedałbyś je tym, którzy gotowi byliby oddać ci dolary i złotówki, w które wierzą mniej niż w bitcoina.

wpisz sobie do google
pln btc
żeby sprawdzić ile bitcoinów kupisz za 1zł

sądzisz, że to efekt sterowania mózgami biedoty przez tajny rząd światowy?

Upraszczasz i tworzysz fałszywy obraz rzeczywistości.
Nie rozumiesz ale nie chcesz też zrozumieć, bo to kosztuje wysiłek, więc lepiej osądzić, bo to nic nie kosztuje a można poczuć się z tym lepiej.

Osobiście wierzę w rozwój btc i mu kibicuję. BTC to wstęp do lepszego świata.

0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
>Każdy chce na tej planecie wykorzystać każdego.
>I wiem to z perspektywy każdego dla jasnosci.

I dlatego wolę pieniądz, nad którym grupa leśnych dziadków z NBP i KNF nie ma żadnej kontroli.

Oczywiście, że szary człowiek na istnieniu BTC skorzysta (nawet jeśli dziś nie posiada nawet ułamka BTC). Poczytaj coś o efekcie Cantillona:

LINK 1

LINK 2

Siła nabywcza BTC nie będzie w nieskończoność rosła w takim tempie, jaki obserwujemy dzisiaj. Gdy waluty rządowe zaczną upadać, a BTC stanie się podstawowym pieniądzem w światowej gospodarce, ilość ludzi sprzedających fiaty za BTC zacznie się wyczerpywać. To wyhamuje wzrost kursu (z grubsza ocenia się, że na poziomie siły nabywczej ok. 10 milionów dzisiejszych USD na 1 BTC). W dalszym ciągu możliwa będzie jedynie niewielka deflacja, wynikająca z rozwoju efektywności metod produkcji.



.

#173
15-01-2021 08:48
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Podstawowym celem bitcoina było zwiekszenie popytu na sprzet i oprogramowanie.
>nie znasz okoliczności powstania BTC przeczytaj manifest
>bitcoin.pl/manifest-satoshi-nakamoto/
>>Ich würde gegen den Bitcoin wetten, wenn ich könnte
>www.finanz(*)etten-wenn-ich-koennte-6176264
>>Bill Gates über Kryptowährungen: "Die Technologie hat Tote verursacht"
>t3n.de/new(*)-kryptowaehrungen-tote-967124/
>>Bitcoin sei wahrscheinlich "Rattengift zum Quadrat", sagte Buffett
>www.manage(*)n-die-luft-raus-a-1206793.html


Ty no nie po to chce być wolnym człowiekiem żeby czytać manifesty w języku niemieckim

#174
15-01-2021 08:51
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Jak widzę lub słysze język niemiecki to moim pierwszym odruchem jest pad na cyce, odczołg w krzaki, okopanie w ściółce i bronienie pozycji do ostatniej kropli krwi mając w świadomości, że może mnie spotkać cos gorszego niż śmierć

#175
15-01-2021 09:00
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Jak komuś zalezy żebym przekonał się do cudowności bit coina, którą można porównać jedynie z cudem zmartwychstania jezusa to niech mi przetłumaczy na polski.
A po japońsku panie to ja to ja sie uczył będę. Jeszcze by tego brakowało.
Nie chciało mi sie robić szlaczkó w zeszycie od polskiego a teraz będę sie uczył malowąc japońskie ideogramy żeby przeczytać jaki wolny jestem dizeki bitcoinowi

#176
15-01-2021 09:04
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Wewnętrzna logika języka wpływa na logikę luczi któzy się nią posługują.
I tak np kiedy zdarzało mi sie mówić po angielsku, to sie czułem jak piętaszek.
Ja być, ja iść, ty czy robić nie? robić Ty iść z ja.

Już miałem zacząć chodzić w sukience z liści bambusowych

#177
15-01-2021 09:09
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Osobiście jestem zdania, że wielkie afrykańskie cywilizacje uległy zniszczeniu z powodu przyjęcia za swój urzędowy język któregoś z języków anglosaskich.
To widać przy każdym baobabie.
"Robić ty koza iść doić mleko?"
Ty i ja palić ognisko koniecznie bo zaraz padać woda.
Przeż to wszystko po angielsku jest

#178
15-01-2021 09:14
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Ja nawet nie chce wiedziec o czym oni piszą i manifestują.
Na razie niech zreperują pare rzeczy, które zniszczyli w czasie wojny i okupacji/
A potem możemy się dzusamenn zastanawiać czy bitcoin uratuje światową gospodarkę

#179
15-01-2021 09:16
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
MOja babcia do tej pory ma traume z okupacji.
Nie mówi o tym ale to widać w zachowaniu.
MIało to wpływ na wychowanie jej dzieci w Tym mojej Matki a to z kolei na mnie.
WIęc nie będę k***a czytał żadnych japońsko niemieckich manifestów

#180
15-01-2021 09:24
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Szczególnie, że manifesty kojarzą mi się z komuną, którą traumatyzowała moich przodków przez następne lata.
Więc dzięki.
Nie potrzebuje bit coina nie chce ratować światowej gospodarki ani nawet robić bunga bunga na swojej prywatnej wyspie.
Po prostu chce być wolny i żeby mi zza każdego rogu jacyś esesmani nie krzyczeli po niemiecku ze mam czytać co wymyslili żeby uratować świat

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365