 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-11-2020 20:39 | 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Bitcoin osiąga nowe ATH |
BTC osiągnął dzisiaj najwyższą cenę w historii względem złotówki:  I to bez jakiejkolwiek rządowej przemocy, zastraszania i wsadzania do więzień. Kiedy wreszcie pogodzicie się z wyższością wolnego zdecentralizowanego pieniądza nad reżimową walutą ?  . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > Czyli długi chcesz jednak wyjątkowo taić przed bliźnimi. A może także przed sobą?> Dziękuję za informację.Skoro rozmawiamy o tym jaka to tajemnica? Skąd o tym wiesz? Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetek. Robią co chcą. Nie mam na to żadnego wpływu. |
#32 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > >Czyli długi chcesz jednak wyjątkowo taić przed bliźnimi. A może także przed sobą?> >Dziękuję za informację.> Skoro rozmawiamy o tym jaka to tajemnica?> Skąd o tym wiesz?> Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetek. Robią co chcą. Nie mam na to żadnego wpływu.Ale musisz wiedzieć za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długo po licytacji Wysokość kar i odsetek też nie jest przed tobą tajna. Wiesz też na jaki procent brałeś kredyt A dla wszystkich wokół jest tajemnicą dlaczego nie sprzedałeś ziemi, żeby spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji Same tajemnice zwolennika jawności Nadal będziesz kłamał że berlińscy robotnicy mieszkają w niedogrzanych piwnicach?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > >>Czyli długi chcesz jednak wyjątkowo taić przed bliźnimi. A może także przed sobą?> >>Dziękuję za informację.> >Skoro rozmawiamy o tym jaka to tajemnica?> >Skąd o tym wiesz?> >Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetek. Robią co chcą. Nie mam na to żadnego wpływu.> Ale musisz wiedzieć za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długo po licytacji> Wysokość kar i odsetek też nie jest przed tobą tajna.> Wiesz też na jaki procent brałeś kredyt> A dla wszystkich wokół jest tajemnicą dlaczego nie sprzedałeś ziemi, żeby spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji> Same tajemnice zwolennika jawności> Nadal będziesz kłamał że berlińscy robotnicy mieszkają w niedogrzanych piwnicach?Jedno wiem na pewno. Nic nie macie na obronę waszego podlego kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności więc jak tonący brzytwy, chwytacie się ataków osobistych. Nawet jeśli mnie oczernicie i ponizycie idea publicznie jawnej księgi kapitału i podatku od własności nie umrze. |
#34 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > Nic nie macie na obronę waszego podlego kapitalizmu opartego> na utajnionej i nieopodatkowanej własności więc jak tonący> brzytwy, chwytacie się ataków osobistych.> Nawet jeśli mnie oczernicie i ponizycie idea publicznie jawnej> księgi kapitału i podatku od własności nie umrze.Nikt nie chce cię oczerniać. Forumowicze pokazują tylko na twoim przykładzie, jak trudno żyje się w hipokryzji i odpisuje na forach. A wiec jeszcze raz: Musiałeś wiedzieć, za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długu po licytacji. To podstawa. Ta wiedza nie jest tajna przed tobą. Kwota doliczona za obsługe, oraz wysokość przeterminowanych odsetek* też nie była przed tobą tajna. Dla wszystkich wokół trzymasz w tajemnicy fakt, dlaczego nie sprzedałeś ziemi, by spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji. Za to zacząłeś uciekać przed wiedzą. Jesli dzień po dniu pokutujesz - spróbuj choć zmierzyć się z powodem. *wysokość przeterminowanych odsetek zazwyczaj jest w umowie z bankiem.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#35 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > Po prostu nie wiem jakie stosują wylicznia kar i odsetekNie tyle nie wiesz, co nie chcesz wiedzieć, spokojnie mógłbyś się dowiedzieć. Odtajnienie tego forumowiczom, ale przede wszystkim sobie, jest niewygodne. Zatem taj sobie dalej i żyj w "wygodzie" niewiedzy.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#36 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > idea publicznie jawnej księgi kapitału> i podatku od własności nie umrze.Jawnej, ale w zakresie długów już nie? Wysokość długu wyjątkowo zachowajmy w tajemnicy przed bliźnimi.. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > Nikt nie chce cię oczerniać.ty wcale  > Forumowicze pokazują tylko na twoim przykładzie, jak trudno żyje się w hipokryzji i odpisuje na forach.i jakąż to trudność wykazałeś? Trudność w odpowiedzi na pytanie, na które nie znam odpowiedzi? > A wiec jeszcze raz:> Musiałeś wiedzieć, za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długu po licytacji. To podstawa. Ta wiedza nie jest tajna przed tobą.Nie jest ale nie wiem. > Kwota doliczona za obsługe, oraz wysokość przeterminowanych odsetek* też nie była przed tobą tajna.Nie była ale nie znam jej. > Dla wszystkich wokół trzymasz w tajemnicy fakt, dlaczego nie sprzedałeś ziemi, by spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji.Bo siedziałem w pracy nawet po 16h, żeby zarobić na jedzenie dla dzieci. W przeciwnym razie twoi kolesie mogliby mi je odebrać, więc nie miałem zbyt wiele czasu na zajmowanie się innymi sprawami, zwłaszcza na odległość. To była praca w dni robocze, w weekendy. Nie było czasu zupełnie na nic prócz pracy i odrobiny snu. > Za to zacząłeś uciekać przed wiedzą.Nie, po prostu w tej chwili jej nie potrzebuję, nic mi nie da. Zajmę się tym kiedy dojdę do takiego punktu, w którym będę mógł z tym coś zrobić. > Jesli dzień po dniu pokutujesz - spróbuj choć zmierzyć się z powodem.> *wysokość przeterminowanych odsetek zazwyczaj jest w umowie z bankiem.Z tego co pamiętam w przybliżeniu około 25%. Przyjmij 100 tys. za podstawę i pomnóż x 2,5. Wychodzi 250 tys. odsetek. Ale to nie będzie 100 tys. bo nieruchomość poszła w największym kryzysie, po załamaniu cen i zapewne w ustawce, gdzie znajomy komornika kupił po zaniżonej cenie, żeby zaraz sprzedać za podwójną wartość. Odchowam dzieci, zbuduję jakąś rezerwę to na nowo zajmę się tym. Teraz nie widzę w tym sensu. Widzę, za to sens w pluciu na wasz i nie mój kapitalizm, zbudowany na utajnionej, nieopodatkowanej własności i lichwiarskim pieniądzu. Co jeszcze chciałbyś wiedzieć jacku gadzino? |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH |
> Z tego co pamiętam w przybliżeniu około 25%.> Przyjmij 100 tys. za podstawę i pomnóż x 2,5. Wychodzi 250 tys. odsetek.> Ale to nie będzie 100 tys. bo nieruchomość poszła w największym kryzysie, po załamaniu cen i zapewne w ustawce, gdzie znajomy komornika kupił po zaniżonej cenie, żeby zaraz sprzedać za podwójną wartość.> Odchowam dzieci, zbuduję jakąś rezerwę to na nowo zajmę się tym.> Teraz nie widzę w tym sensu.A jak to jest, że wierzyciele nie mogą ściągnąć tego długu przez niemieckiego komornika ? (np. z wynagrodzenia za prace o ile pracujesz w białej strefie). Wygląda na to, że jest taka możliwość: jadzynlt.p(*)-w-niemczech-polskiego-wyroku/ |
#39 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | Ale musisz wiedzieć za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długo po licytacji Wysokość kar i odsetek też nie jest przed tobą tajna. Wiesz też na jaki procent brałeś kredyt A dla wszystkich wokół jest tajemnicą dlaczego nie sprzedałeś ziemi, żeby spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji Same tajemnice zwolennika jawności Nadal będziesz kłamał że berlińscy robotnicy mieszkają w niedogrzanych piwnicach? > Jedno wiem na pewno.> Nic nie macie na obronę waszego podlego kapitalizmuJa wiem na pewno: jesteś kłamcą, manipulantem miłośnikiem tajemnic i megahipokrytą > Nawet jeśli mnie oczernicie i ponizycie idea publicznie jawnej księgi kapitału i podatku od własności nie umrze.Ja wiem na pewno: jesteś mistrzem w oczernianiu innych Cytat: Biedactwo, musi podzielić się swoimi państwowymi dotacjami do prywatnej własności z podatków od biedy i dywidendą od swoich tajnych i nieopodatkownych posiadłości, a chciało ich użyć do kolejnych akwizycji i przewlaszczen czyniąc sobie całą wieś podporządkowana?
Co to jest innego niż oczernianie? Ja wiem na pewno: jesteś kanalią
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > >Nikt nie chce cię oczerniać.> ty wcale  > >Forumowicze pokazują tylko na twoim przykładzie, jak trudno żyje się w hipokryzji i odpisuje na forach.> i jakąż to trudność wykazałeś?> Trudność w odpowiedzi na pytanie, na które nie znam odpowiedzi?Kłamiesz > >A wiec jeszcze raz:> >Musiałeś wiedzieć, za ile zlicytowano twoją ziemię i ile ci zostało długu po licytacji. To podstawa. Ta wiedza nie jest tajna przed tobą.> Nie jest ale nie wiem.Kłamiesz > >Kwota doliczona za obsługe, oraz wysokość przeterminowanych odsetek* też nie była przed tobą tajna.> Nie była ale nie znam jej.Kłamiesz > >Dla wszystkich wokół trzymasz w tajemnicy fakt, dlaczego nie sprzedałeś ziemi, by spłacić dług i uciec przed kolegami z windykacji.> Bo siedziałem w pracy nawet po 16h,Kłamiesz > żeby zarobić na jedzenie dla dzieci.Biedactwo.... > >*wysokość przeterminowanych odsetek zazwyczaj jest w umowie z bankiem.> Z tego co pamiętam w przybliżeniu około 25%.> Przyjmij 100 tys. za podstawę i pomnóż x 2,5. Wychodzi 250 tys. odsetek.Za rok???? > Ale to nie będzie 100 tys. bo nieruchomość poszła w największym kryzysie, po załamaniu cenZa ile? ooooops Tajemnica! > i zapewne w ustawce, gdzie znajomy komornika kupił po zaniżonej cenie, żeby zaraz sprzedać za podwójną wartość.To trzeba było samemu sprzedać, żeby uciec od długu > Widzę, za to sens w pluciuI tyle robisz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > Biedactwo....Wróg nie na żarty.... |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > A jak to jest, że wierzyciele nie mogą ściągnąć tego długu przez niemieckiego komornika ? (np. z wynagrodzenia za prace o ile pracujesz w białej strefie). Wygląda na to, że jest taka możliwość: jadzynlt.p(*)-w-niemczech-polskiego-wyroku/Oczywiście, że może. Nie zrobili tego, bo już dostali niezłą kasę. Poczekaja aż zrobi się z tego milion. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > >Biedactwo....> Wróg nie na żarty....Staraj się, żebym pozostał bezsilny, bo tej całej pogardy szybko ci nie zapomnę. |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH |
A z jakiego powodu nie możesz wykonać upadłości konsumenckiej ? i czy próbowałeś ? . |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH | > A z jakiego powodu nie możesz wykonać upadłości konsumenckiej ? i czy próbowałeś ?Swego czasu w Polsce było ich ogłoszonych 5. Z tej perspektywy nie zdołam udowodnić sowjej "bez winy". Żeby osiągnąć cokolwiek w sądach trzeba mieć wolny czas i kupę kasy, ja ich nie mam. Kiedys to rozwiąże ale jeszcze nie widzę takiej możliwości. Ponadto straciłem serce do zrobienia czegokolwiek w zgodzie z zasadami, które uznaje za złe i których nienawidzę. Ale wiem, że będę musiał tylko to odkładam na odpowiednią sposobność. Ograniczona odpowiedzialność jest zarezerowowana dla ludzi kryjącymi się za osobami prawnymi, uzyskującymi państwowe dotacje z podatków od biedy ale nie dla mnie. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|