 |
Wypowiedzi czytelnika okragly 12-12-2020 16:29 - Odp: w raju bym umarł, bezpotomnie 11-12-2020 18:11 - Odp: smiercionośność 11-12-2020 17:01 - Odp: nasza hiperseksualność to mit 11-12-2020 14:47 - Odp: w raju bym umarł, bezpotomnie 11-12-2020 13:57 - nasza hiperseksualność to mit 11-12-2020 10:04 - Odp: w raju bym umarł, bezpotomnie 11-12-2020 08:05 - Odp: Racjonaliści maskuliniści, antyfeminiści 10-12-2020 13:12 - Odp: smiercionośność 10-12-2020 11:51 - w raju bym umarł, bezpotomnie 10-12-2020 00:21 - Odp: liberalizm ogłupia 09-12-2020 18:33 - Odp: liberalizm ogłupia 09-12-2020 18:23 - Odp: liberalizm ogłupia 09-12-2020 18:09 - Odp: Racjonaliści maskuliniści, antyfeminiści 09-12-2020 16:31 - Odp: Budżet i praworządność. Skandal w UE. 09-12-2020 16:02 - Odp: Czy Amerykę czeka "kalifornizacja"??? 07-12-2020 18:28 - Odp: chyba jestem Białorusinem 07-12-2020 10:08 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 07-12-2020 10:01 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 07-12-2020 08:59 - Odp: Racjonaliści maskuliniści, antyfeminiści 06-12-2020 13:01 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 06-12-2020 12:42 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 06-12-2020 12:05 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 06-12-2020 11:43 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 06-12-2020 08:46 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 06-12-2020 08:30 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 14:58 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 13:25 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 10:33 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 10:25 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 09:38 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 09:03 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 08:55 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 08:42 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 08:33 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 08:27 - Odp: bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 05-12-2020 08:16 - Odp: samice rozczarowujące??? 04-12-2020 13:38 - bardzo mi przykro, raju nie będzie! ;( 03-12-2020 14:22 - chyba jestem Białorusinem 02-12-2020 15:54 - Odp: Elita technologiczno - naukowa 01-12-2020 23:46 - Odp: Autorytety 01-12-2020 08:24 - Odp: wzrok v słuch 30-11-2020 15:21 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 30-11-2020 15:06 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 30-11-2020 14:53 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 30-11-2020 12:04 - Odp: na "Zachodzie" 30-11-2020 11:00 - wzrok v słuch 30-11-2020 10:29 - Odp: Życie bez muzyki byłoby pomyłką 29-11-2020 20:15 - Odp: Życie bez muzyki byłoby pomyłką 29-11-2020 19:46 - Odp: Czy bóg tak chciał? 29-11-2020 16:39 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 29-11-2020 15:26 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 29-11-2020 13:35 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 29-11-2020 13:01 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 29-11-2020 12:44 - Odp: Życie bez muzyki byłoby pomyłką 28-11-2020 23:04 - Odp: Życie bez muzyki byłoby pomyłką 28-11-2020 21:38 - Odp: wątpliwości 28-11-2020 21:34 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 28-11-2020 21:13 - Odp: Życie bez muzyki byłoby pomyłką 28-11-2020 20:28 - Odp: Zwykli ludzie. 28-11-2020 15:12 - Odp: wątpliwości 28-11-2020 14:22 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 28-11-2020 14:03 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 28-11-2020 08:45 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 27-11-2020 21:32 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 27-11-2020 14:41 - Odp: wątpliwości 27-11-2020 14:35 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 27-11-2020 14:04 - Odp: Houyhnhnm 27-11-2020 12:24 - Odp: Houyhnhnm 26-11-2020 22:53 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 26-11-2020 22:26 - Odp: kiedy ja w to uwierzę? 26-11-2020 21:27 - kiedy setna małpa uwierzy w nowyraj? 26-11-2020 18:01 - Odp: "maseczki" sa z raju 25-11-2020 13:24 - Odp: kto jest freakiem? 24-11-2020 11:49 - Odp: kto opuszcza gniazdo? 24-11-2020 09:50 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej 24-11-2020 09:05 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej 23-11-2020 22:39 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej 23-11-2020 22:23 - Odp: Intrygujące drzewa 23-11-2020 13:13 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej 23-11-2020 12:45 - Odp: potwory 23-11-2020 12:32 - Odp: Intrygujące drzewa 23-11-2020 12:08 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej 23-11-2020 10:25 - Odp: Ręce precz od Czyngiz Chana! 23-11-2020 09:04 - Odp: Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej 22-11-2020 22:59 - Odp: A tymczasem Chiny robią porządki w Azji i Oceanii 22-11-2020 22:19 - Odp: Per Chimborazo ad astra! 22-11-2020 22:01 - Gdyby każdy Polak wysyłał tylko jedną wiadomość mniej 22-11-2020 19:02 - Odp: Kupowanie rzeczy niepotrzebnych 22-11-2020 15:05 - Odp: Kupowanie rzeczy niepotrzebnych 22-11-2020 13:30 - Odp: Kupowanie rzeczy niepotrzebnych 22-11-2020 13:12 - Odp: Per Chimborazo ad astra! 22-11-2020 11:52 - Odp: Czy taoistyczny koncept był zaczynem leseferyzmu? 22-11-2020 11:27 - Odp: Per Chimborazo ad astra! 22-11-2020 09:41 - Odp: Per Chimborazo ad astra! 21-11-2020 20:13 - Odp: Kupowanie rzeczy niepotrzebnych 21-11-2020 19:23 - Odp: Per Chimborazo ad astra! 21-11-2020 15:25 - Odp: Per Chimborazo ad astra! 21-11-2020 10:22 - Odp: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - cz. 3 20-11-2020 23:03 - Odp: Kryzys odtwarzalności w nauce i jego przyczyny 20-11-2020 22:58 - Odp: Kryzys odtwarzalności w nauce i jego przyczyny Razem: 10415 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |