Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Leonardoo

18-08-2020 23:30 - Odp: Mobilizacja wojskowa
19-08-2020 21:59 - Odp: Mobilizacja wojskowa
20-08-2020 00:29 - Odp: Mobilizacja wojskowa
13-08-2020 22:06 - Odp: Model humboldtowski odchodzi do lamusa
13-08-2020 22:18 - Odp: Model humboldtowski odchodzi do lamusa
10-10-2020 21:11 - Odp: mogę wybrać miejsce urodzenia
10-10-2020 21:14 - Odp: mogę wybrać miejsce urodzenia
19-10-2020 19:52 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii
19-10-2020 21:20 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii
19-10-2020 21:23 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii
20-10-2020 00:07 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii
20-10-2020 18:52 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii
21-10-2020 03:21 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii
21-10-2020 18:55 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii
02-03-2021 06:38 - Odp: może dlatego?
02-03-2021 06:40 - Odp: może dlatego?
08-12-2020 17:57 - Odp: Nad wyrokami historii z rana zasępienie
28-10-2020 18:55 - Odp: napierdalanka in spe
18-08-2020 23:39 - Odp: Nazistowska legenda Fryderyka Nietzschego
24-11-2020 20:07 - Odp: nazwiska
15-11-2020 09:30 - Odp: Nie każdy wie, nie każdy zna a posłuchać warto.
12-12-2020 22:30 - Odp: Nie ma gorszej wiochy, niż klaskanie
14-12-2020 08:01 - Odp: Nie ma gorszej wiochy, niż klaskanie
03-08-2020 21:19 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
03-08-2020 23:29 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 09:21 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 10:12 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 19:28 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 19:52 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
05-08-2020 18:07 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
18-03-2021 07:25 - Odp: nie zamykać, otwierać
19-03-2021 06:09 - Odp: nie zamykać, otwierać
25-08-2020 13:20 - Odp: Niemcy Bałtyccy - rosyjska superelita
03-06-2020 00:04 - Odp: Niemcy piszą, że Polska po znów zyska na światowym kryzysie
04-06-2020 08:45 - Odp: Niemcy piszą, że Polska po znów zyska na światowym kryzysie
16-07-2020 00:32 - Odp: Niemcy wspierają paliwa kopalne 40 mld eur
16-07-2020 09:58 - Odp: Niemcy wspierają paliwa kopalne 40 mld eur
16-07-2020 11:39 - Odp: Niemcy wspierają paliwa kopalne 40 mld eur
16-07-2020 13:05 - Odp: Niemcy wspierają paliwa kopalne 40 mld eur
25-10-2020 12:32 - Odp: Niemoralna moralność kościoła
25-10-2020 19:07 - Odp: Niemoralna moralność kościoła
17-11-2020 17:55 - Odp: Niepodległość to nie zawsze dobry interes
19-11-2020 02:39 - Odp: Niepodległość to nie zawsze dobry interes
24-11-2020 22:09 - Odp: Nieszczególna Teoria Względności.
12-12-2020 12:48 - Odp: Nisko upadliśmy
10-01-2021 11:47 - Odp: Nosił wilk razy kilka...?
10-01-2021 19:25 - Odp: Nosił wilk razy kilka...?
10-01-2021 19:44 - Odp: Nosił wilk razy kilka...?
27-09-2020 10:03 - Odp: Nowa umowa Zjednoczonej Prawicy
10-01-2021 21:30 - Odp: Nowy wspaniały, nasz, dobry faszyzm
18-10-2020 20:02 - Odp: Obowiązek prawny i etyczny lekarza
13-07-2020 16:15 - Odp: Obraz powyborczy
13-07-2020 19:55 - Odp: Obraz powyborczy
13-07-2020 20:02 - Odp: Obraz powyborczy
13-07-2020 20:15 - Odp: Obraz powyborczy
13-07-2020 23:41 - Odp: Obraz powyborczy
14-07-2020 00:10 - Odp: Obraz powyborczy
14-07-2020 06:19 - Odp: Obraz powyborczy
14-07-2020 06:36 - Odp: Obraz powyborczy
14-07-2020 11:34 - Odp: Obraz powyborczy
14-07-2020 17:06 - Odp: Obraz powyborczy
15-07-2020 07:13 - Odp: Obraz powyborczy
15-07-2020 19:47 - Odp: Obraz powyborczy
16-07-2020 10:14 - Odp: Obraz powyborczy
16-07-2020 22:04 - Odp: Obraz powyborczy
16-07-2020 23:17 - Odp: Obraz powyborczy
17-07-2020 13:36 - Odp: Obraz powyborczy
05-09-2020 19:38 - Odp: Ograniczenie prędkości
19-02-2021 17:57 - Odp: osada raj
19-02-2021 22:25 - Odp: osada raj
25-11-2020 03:43 - Odp: ostatnio?
30-08-2020 19:35 - Odp: ośmieszanie
30-08-2020 20:29 - Odp: ośmieszanie
02-03-2021 06:44 - Odp: Ośmiuset z Szangchaju
02-03-2021 17:39 - Odp: Ośmiuset z Szangchaju
01-07-2020 13:35 - Odp: Otwarto największą obecnie budowlę hydrotechniczną w Polsce
04-07-2020 20:13 - Odp: Otwarto największą obecnie budowlę hydrotechniczną w Polsce
09-07-2020 07:51 - Odp: Otwarto największą obecnie budowlę hydrotechniczną w Polsce
01-01-2021 14:33 - Odp: paradoks jezuicki
06-02-2021 19:39 - Odp: Pastor z pistoletem za pasem
12-10-2020 18:47 - Odp: Patologie i dysproporcje
12-10-2020 18:52 - Odp: Patologie i dysproporcje
25-07-2020 00:12 - Odp: Perseverance
25-07-2020 08:21 - Odp: Perseverance
25-07-2020 18:09 - Odp: Perseverance
25-06-2020 23:37 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 01:14 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 02:03 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 02:49 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 03:01 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 03:26 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 04:26 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 04:48 - Odp: Piketty o Polsce.
26-06-2020 20:00 - Odp: Piketty o Polsce.
27-06-2020 00:31 - Odp: Piketty o Polsce.
27-06-2020 00:42 - Odp: Piketty o Polsce.
27-06-2020 00:53 - Odp: Piketty o Polsce.
27-06-2020 14:09 - Odp: Piketty o Polsce.
27-06-2020 17:03 - Odp: Piketty o Polsce.
27-06-2020 17:05 - Odp: Piketty o Polsce.
Razem: 683 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)