 |
Wypowiedzi czytelnika Leonardoo 30-10-2020 20:10 - Odp: Demonstracje jak wentyl 30-10-2020 20:49 - Odp: Demonstracje jak wentyl 30-10-2020 21:47 - Odp: Demonstracje jak wentyl 06-02-2021 01:23 - Odp: Dlaczego dominują szefowie kuchni a nie szefowe? 25-03-2021 06:38 - Odp: Dlaczego grypa padła a coronawirus nie??? 25-03-2021 06:45 - Odp: Dlaczego grypa padła a coronawirus nie??? 28-11-2020 12:37 - Odp: Dlaczego Hitler nie sięgnął po tabun i sarin? 24-03-2021 06:20 - Odp: Dlaczego kapitalizm pokonał socjalizm? 30-09-2020 22:57 - Odp: Dlaczego nauka przebiera nogami w miejscu? 25-10-2020 04:42 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 05:14 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 11:08 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 11:16 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 11:29 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 11:37 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 15:47 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 26-10-2020 00:15 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 20-08-2020 12:01 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 20-08-2020 12:07 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 22-08-2020 09:57 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 22-08-2020 18:45 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 22-08-2020 21:49 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 23-08-2020 11:27 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 23-08-2020 11:44 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 23-08-2020 23:43 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 24-08-2020 10:38 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 24-08-2020 16:26 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 24-08-2020 16:37 - Odp: Do czego prowadzi sublimowanie popędu? 15-06-2020 05:55 - Odp: Do Elaspa 26-09-2020 23:07 - Odp: Dojrzewa białoruska irredenta 14-12-2020 07:50 - Odp: Doktorat Einsteina z błędem 15-12-2020 00:20 - Odp: Doktorat Einsteina z błędem 03-01-2021 11:21 - Odp: Drugi dzień w raju Hamerlika 21-07-2020 21:33 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 21-07-2020 22:51 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 22-07-2020 07:12 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 22-07-2020 22:45 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 23-07-2020 13:59 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 14-08-2020 23:24 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 15-08-2020 11:28 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 15-08-2020 20:26 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał 26-09-2020 13:30 - Odp: dyskomfort bycia skazanym na tłum 21-02-2021 12:15 - Odp: Dyskusja z antysemitą. 21-02-2021 19:10 - Odp: Dyskusja z antysemitą. 21-03-2021 15:38 - Odp: Dzieje się 21-01-2021 18:39 - Odp: Dziesięciu żydowskich nominatów 20-01-2021 06:58 - Odp: Dziś zakończyłem naprawę odkurzacza 16-07-2020 10:07 - Odp: Edukacja i programowanie umysłu. 08-03-2021 06:56 - Odp: Efekt szklarniowy 03-12-2020 06:46 - Odp: Elita technologiczno - naukowa 06-10-2020 23:15 - Odp: emocje 21-01-2021 22:45 - Odp: exodus in spe? 10-10-2020 20:54 - Odp: fałszywe założenia 08-02-2021 06:44 - Odp: Fantazmat Wielkiej Lechii 08-02-2021 19:23 - Odp: fiasko gambitu? 19-11-2020 02:17 - Odp: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - cz. 3 19-11-2020 21:45 - Odp: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - cz. 3 20-11-2020 18:44 - Odp: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - cz. 3 21-11-2020 13:29 - Odp: Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - cz. 3 29-08-2020 21:00 - Odp: gdzie ta bieda??? 17-10-2020 13:35 - Odp: giertych i immunitet 18-02-2021 21:38 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 19-02-2021 23:23 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 19-02-2021 23:27 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 19-02-2021 23:44 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 20-02-2021 07:26 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 20-02-2021 07:31 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 20-02-2021 11:46 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 20-02-2021 13:59 - Odp: Giordano Bruna - patron odwagi. 15-10-2020 17:37 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 16-10-2020 19:29 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 17-10-2020 17:19 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 18-10-2020 19:15 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 28-03-2021 21:48 - Odp: Grupa V4 ważniejsza dla Niemiec niż Chiny 28-03-2021 21:55 - Odp: Grupa V4 ważniejsza dla Niemiec niż Chiny 29-03-2021 08:42 - Odp: Grupa V4 ważniejsza dla Niemiec niż Chiny 29-03-2021 08:44 - Odp: Grupa V4 ważniejsza dla Niemiec niż Chiny 29-03-2021 12:40 - Odp: Grupa V4 ważniejsza dla Niemiec niż Chiny 29-03-2021 16:18 - Odp: Grupa V4 ważniejsza dla Niemiec niż Chiny 09-02-2021 19:11 - Odp: Hiob wzorem nieświadomego cierpienia. 09-02-2021 23:49 - Odp: Hiob wzorem nieświadomego cierpienia. 10-02-2021 03:05 - Odp: Hiob wzorem nieświadomego cierpienia. 22-11-2020 20:19 - Odp: Hollywood na usługach stalinowskiej propagandy 10-08-2020 06:16 - Odp: i bądź tu mądrym 10-08-2020 06:37 - Odp: i bądź tu mądrym 10-08-2020 20:27 - Odp: i bądź tu mądrym 10-08-2020 20:30 - Odp: i bądź tu mądrym 11-08-2020 11:39 - Odp: i bądź tu mądrym 11-08-2020 16:44 - Odp: i bądź tu mądrym 27-01-2021 23:18 - Odp: I znowu ci *** Azjaci 28-01-2021 18:10 - Odp: I znowu ci *** Azjaci 28-01-2021 20:48 - Odp: I znowu ci *** Azjaci 29-01-2021 06:30 - Odp: I znowu ci *** Azjaci 21-12-2020 23:37 - Odp: Ideogramy chińskie versus łaciński alfabet??? 22-12-2020 06:29 - Odp: Ideogramy chińskie versus łaciński alfabet??? 22-12-2020 18:46 - Odp: Ideogramy chińskie versus łaciński alfabet??? 22-12-2020 21:31 - Odp: Ideogramy chińskie versus łaciński alfabet??? 25-10-2020 15:36 - Odp: infantylnie 25-10-2020 16:13 - Odp: infantylnie 25-10-2020 19:18 - Odp: infantylnie Razem: 683 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |