Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Matix

29-02-2012 12:43 - Odp: Nad Odrą i Nysą bez zmian
28-02-2012 13:00 - Odp: Zbliżenia
27-02-2012 21:58 - Odp: Ja BÓG
27-02-2012 12:10 - Odp: 100 najbogatszych Polaków
24-02-2012 11:50 - Odp: Egzoplaneta pełna wody!
24-02-2012 09:37 - Odp: Egzoplaneta pełna wody!
23-02-2012 10:51 - Odp: Egzoplaneta pełna wody!
22-02-2012 18:52 - Odp: Egzoplaneta pełna wody!
22-02-2012 14:11 - Odp: Egzoplaneta pełna wody!
22-02-2012 13:24 - Odp: Niekryty Krytyk
22-02-2012 09:35 - Odp: Egzoplaneta pełna wody!
21-02-2012 20:48 - Odp: Nieustanne nagłaśnianie ludzkich tragedii w mediach
21-02-2012 20:07 - Odp: Niekryty Krytyk
15-02-2012 17:44 - Premia
09-02-2012 17:34 - Odp: UE - związek zielonych wysp
08-02-2012 16:44 - Odp: Mam pytanie, jak trudne to jest?
08-02-2012 16:09 - Mam pytanie, jak trudne to jest?
08-02-2012 09:49 - Odp: Homeopatia w życiu codziennym
06-02-2012 10:04 - Odp: Słów kilka o prywatnej słuzbie zdrowia
31-01-2012 17:45 - Odp: High Live
28-01-2012 16:18 - Odp: ASG czyli strefa wolna od Bozi
28-01-2012 12:18 - Odp: Liczba katolików
27-01-2012 21:46 - Odp: Dzień Pamięci
26-01-2012 21:13 - Odp: Petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska w związku z ACTA
26-01-2012 13:45 - Odp: Porażka demokracji
25-01-2012 10:20 - Odp: Jeszcze o ACTA
23-01-2012 19:45 - Odp: Precesja osi Ziemi
23-01-2012 17:10 - Odp: Precesja osi Ziemi
19-01-2012 10:47 - Odp: Czarno na białym.
18-01-2012 20:13 - Odp: Czarno na białym.
18-01-2012 20:08 - Odp: Czarno na białym.
18-01-2012 20:05 - Odp: Czarno na białym.
17-01-2012 16:01 - Odp: Teorie spiskowe all in one
16-01-2012 16:18 - Odp: Miłość w kulturze chrześcijańskiej - czy jest alternatywa
16-01-2012 11:05 - Odp: Miłość w kulturze chrześcijańskiej - czy jest alternatywa
16-01-2012 08:53 - Odp: Kara śmierci, za czy przeciw?
14-01-2012 10:06 - Odp: Neoliberalizm radiowy
14-01-2012 09:19 - Odp: Łągiewka strickes back, albo newer ending story
13-01-2012 10:11 - Odp: Neoliberalizm radiowy
13-01-2012 10:04 - Odp: Łągiewka strickes back, albo newer ending story
10-01-2012 11:16 - Odp: Złe media
10-01-2012 10:46 - Odp: Złe media
09-01-2012 22:33 - Odp: Nasza młoda część społeczeństwa.
09-01-2012 22:04 - Odp: Złe media
08-01-2012 12:40 - Odp: ASTRO(NIE)LOGICZNY OBŁĘD
02-01-2012 22:00 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie"
30-12-2011 15:56 - Odp: wielki wybuch-pytanie
29-12-2011 20:37 - Odp: Teorie spiskowe all in one
29-12-2011 20:24 - Odp: spowolnienie czasu w poruszających się obiektach
20-12-2011 21:22 - Odp: Lament po śmierci Kim Dzong Ila
20-12-2011 18:14 - Odp: Lament po śmierci Kim Dzong Ila
19-12-2011 23:33 - Odp: Aspołeczność wynika z arogancji?
19-12-2011 22:10 - Odp: Aspołeczność wynika z arogancji?
18-12-2011 22:17 - Odp: Religijni - racjonaliści, różnice?
17-12-2011 21:07 - Odp: Kryzys ?
14-12-2011 16:52 - Odp: Prezent dla Breivika
14-12-2011 14:43 - Odp: Czy ateizm rujnuje?
12-12-2011 22:02 - Odp: Zasoby nienaturalne Polski
10-12-2011 13:38 - Odp: Odra puka do bram Europy
10-12-2011 13:33 - Odp: "Grypa" w Rosji
10-12-2011 12:51 - Odp: Krótka i aktualna ocena energetyki jądrowej
09-12-2011 13:00 - Odp: czy będzie nowa afera U-2
09-12-2011 11:06 - Odp: czy będzie nowa afera U-2
08-12-2011 15:01 - Odp: Dostęp do broni palnej
08-12-2011 08:38 - Odp: Dostęp do broni palnej
07-12-2011 17:18 - Dostęp do broni palnej
07-12-2011 11:26 - Odp: Obowiązkowy udział w "wigilii klasowej"
06-12-2011 18:32 - Odp: Obowiązkowy udział w "wigilii klasowej"
05-12-2011 16:27 - Odp: Abonament RTV - nowa koncepcja
05-12-2011 12:25 - Odp: Abonament RTV - nowa koncepcja
04-12-2011 13:22 - Odp: W jaki sposób amerykanie zarabiają na swoich wojnach?
04-12-2011 13:19 - Odp: Abonament
26-11-2011 10:14 - Odp: Wielkiego wybuchu nigdy nie było
26-11-2011 10:08 - Odp: "Czarny Piątek"
26-11-2011 10:02 - Odp: "Czarny Piątek"
25-11-2011 09:06 - Odp: Wielkiego wybuchu nigdy nie było
23-11-2011 14:56 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt
22-11-2011 20:05 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt
20-11-2011 11:43 - Odp: (Oct)opus Dei
18-11-2011 09:47 - Odp: Realne szanse na kontakt z inną cywilizacją w kosmosie
17-11-2011 13:33 - Odp: Księżyc Europa - cel numer 1
15-11-2011 14:38 - Odp: Inżynierska ruletka
15-11-2011 10:14 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt
15-11-2011 10:13 - Odp: Inżynierska ruletka
14-11-2011 18:54 - Odp: Turcy do Europy - bo wymieramy
13-11-2011 23:26 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt
13-11-2011 22:46 - Orbita sondy Fobos-Grunt
13-11-2011 11:19 - Odp: Zadyma w Warszawie
12-11-2011 16:41 - Odp: Zadyma w Warszawie
11-11-2011 15:53 - Odp: Blokada marszu faszystowskiego 11 listopada
09-11-2011 20:30 - Odp: Ironia?
09-11-2011 10:14 - Odp: Fiskus a "bezbożne związki".
08-11-2011 18:51 - Odp: Pesymizm profesora Smitha
05-11-2011 15:56 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
05-11-2011 10:00 - Odp: Polska bieda.
04-11-2011 22:41 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
04-11-2011 19:24 - Odp: Polska bieda.
03-11-2011 22:39 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
03-11-2011 21:27 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
01-11-2011 12:25 - Odp: Inflacja magistrów
Razem: 2397 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)