 |
Wypowiedzi czytelnika Matix 29-02-2012 12:43 - Odp: Nad Odrą i Nysą bez zmian 28-02-2012 13:00 - Odp: Zbliżenia 27-02-2012 21:58 - Odp: Ja BÓG 27-02-2012 12:10 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 24-02-2012 11:50 - Odp: Egzoplaneta pełna wody! 24-02-2012 09:37 - Odp: Egzoplaneta pełna wody! 23-02-2012 10:51 - Odp: Egzoplaneta pełna wody! 22-02-2012 18:52 - Odp: Egzoplaneta pełna wody! 22-02-2012 14:11 - Odp: Egzoplaneta pełna wody! 22-02-2012 13:24 - Odp: Niekryty Krytyk 22-02-2012 09:35 - Odp: Egzoplaneta pełna wody! 21-02-2012 20:48 - Odp: Nieustanne nagłaśnianie ludzkich tragedii w mediach 21-02-2012 20:07 - Odp: Niekryty Krytyk 15-02-2012 17:44 - Premia 09-02-2012 17:34 - Odp: UE - związek zielonych wysp 08-02-2012 16:44 - Odp: Mam pytanie, jak trudne to jest? 08-02-2012 16:09 - Mam pytanie, jak trudne to jest? 08-02-2012 09:49 - Odp: Homeopatia w życiu codziennym 06-02-2012 10:04 - Odp: Słów kilka o prywatnej słuzbie zdrowia 31-01-2012 17:45 - Odp: High Live 28-01-2012 16:18 - Odp: ASG czyli strefa wolna od Bozi 28-01-2012 12:18 - Odp: Liczba katolików 27-01-2012 21:46 - Odp: Dzień Pamięci 26-01-2012 21:13 - Odp: Petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska w związku z ACTA 26-01-2012 13:45 - Odp: Porażka demokracji 25-01-2012 10:20 - Odp: Jeszcze o ACTA 23-01-2012 19:45 - Odp: Precesja osi Ziemi 23-01-2012 17:10 - Odp: Precesja osi Ziemi 19-01-2012 10:47 - Odp: Czarno na białym. 18-01-2012 20:13 - Odp: Czarno na białym. 18-01-2012 20:08 - Odp: Czarno na białym. 18-01-2012 20:05 - Odp: Czarno na białym. 17-01-2012 16:01 - Odp: Teorie spiskowe all in one 16-01-2012 16:18 - Odp: Miłość w kulturze chrześcijańskiej - czy jest alternatywa 16-01-2012 11:05 - Odp: Miłość w kulturze chrześcijańskiej - czy jest alternatywa 16-01-2012 08:53 - Odp: Kara śmierci, za czy przeciw? 14-01-2012 10:06 - Odp: Neoliberalizm radiowy 14-01-2012 09:19 - Odp: Łągiewka strickes back, albo newer ending story 13-01-2012 10:11 - Odp: Neoliberalizm radiowy 13-01-2012 10:04 - Odp: Łągiewka strickes back, albo newer ending story 10-01-2012 11:16 - Odp: Złe media 10-01-2012 10:46 - Odp: Złe media 09-01-2012 22:33 - Odp: Nasza młoda część społeczeństwa. 09-01-2012 22:04 - Odp: Złe media 08-01-2012 12:40 - Odp: ASTRO(NIE)LOGICZNY OBŁĘD 02-01-2012 22:00 - Odp: "I nie wódź nas na pokuszenie" 30-12-2011 15:56 - Odp: wielki wybuch-pytanie 29-12-2011 20:37 - Odp: Teorie spiskowe all in one 29-12-2011 20:24 - Odp: spowolnienie czasu w poruszających się obiektach 20-12-2011 21:22 - Odp: Lament po śmierci Kim Dzong Ila 20-12-2011 18:14 - Odp: Lament po śmierci Kim Dzong Ila 19-12-2011 23:33 - Odp: Aspołeczność wynika z arogancji? 19-12-2011 22:10 - Odp: Aspołeczność wynika z arogancji? 18-12-2011 22:17 - Odp: Religijni - racjonaliści, różnice? 17-12-2011 21:07 - Odp: Kryzys ? 14-12-2011 16:52 - Odp: Prezent dla Breivika 14-12-2011 14:43 - Odp: Czy ateizm rujnuje? 12-12-2011 22:02 - Odp: Zasoby nienaturalne Polski 10-12-2011 13:38 - Odp: Odra puka do bram Europy 10-12-2011 13:33 - Odp: "Grypa" w Rosji 10-12-2011 12:51 - Odp: Krótka i aktualna ocena energetyki jądrowej 09-12-2011 13:00 - Odp: czy będzie nowa afera U-2 09-12-2011 11:06 - Odp: czy będzie nowa afera U-2 08-12-2011 15:01 - Odp: Dostęp do broni palnej 08-12-2011 08:38 - Odp: Dostęp do broni palnej 07-12-2011 17:18 - Dostęp do broni palnej 07-12-2011 11:26 - Odp: Obowiązkowy udział w "wigilii klasowej" 06-12-2011 18:32 - Odp: Obowiązkowy udział w "wigilii klasowej" 05-12-2011 16:27 - Odp: Abonament RTV - nowa koncepcja 05-12-2011 12:25 - Odp: Abonament RTV - nowa koncepcja 04-12-2011 13:22 - Odp: W jaki sposób amerykanie zarabiają na swoich wojnach? 04-12-2011 13:19 - Odp: Abonament 26-11-2011 10:14 - Odp: Wielkiego wybuchu nigdy nie było 26-11-2011 10:08 - Odp: "Czarny Piątek" 26-11-2011 10:02 - Odp: "Czarny Piątek" 25-11-2011 09:06 - Odp: Wielkiego wybuchu nigdy nie było 23-11-2011 14:56 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt 22-11-2011 20:05 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt 20-11-2011 11:43 - Odp: (Oct)opus Dei 18-11-2011 09:47 - Odp: Realne szanse na kontakt z inną cywilizacją w kosmosie 17-11-2011 13:33 - Odp: Księżyc Europa - cel numer 1 15-11-2011 14:38 - Odp: Inżynierska ruletka 15-11-2011 10:14 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt 15-11-2011 10:13 - Odp: Inżynierska ruletka 14-11-2011 18:54 - Odp: Turcy do Europy - bo wymieramy 13-11-2011 23:26 - Odp: Orbita sondy Fobos-Grunt 13-11-2011 22:46 - Orbita sondy Fobos-Grunt 13-11-2011 11:19 - Odp: Zadyma w Warszawie 12-11-2011 16:41 - Odp: Zadyma w Warszawie 11-11-2011 15:53 - Odp: Blokada marszu faszystowskiego 11 listopada 09-11-2011 20:30 - Odp: Ironia? 09-11-2011 10:14 - Odp: Fiskus a "bezbożne związki". 08-11-2011 18:51 - Odp: Pesymizm profesora Smitha 05-11-2011 15:56 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 05-11-2011 10:00 - Odp: Polska bieda. 04-11-2011 22:41 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 04-11-2011 19:24 - Odp: Polska bieda. 03-11-2011 22:39 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 03-11-2011 21:27 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 01-11-2011 12:25 - Odp: Inflacja magistrów Razem: 2397 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |